11 najlepších vertikálnych naparovačov

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje sprievodcu nákupom. Pred nákupom by ste sa mali vždy poradiť s odborníkom.

Každá domácnosť sa stretáva s množstvom nevyhnutných úloh, ktoré zaberajú veľa času a energie. Žehlenie je nevyhnutnou súčasťou domácich prác. Hmotnosť výhrevných telies žehličky nepridáva na pohodlí a vyžaduje si veľkú fyzickú námahu. Vertikálny naparovač znižuje nepríjemnosti, urýchľuje celý proces žehlenia a uvoľňuje čas na iné úlohy.

Podlahová konštrukcia zaberá málo miesta a zabraňuje deformácii tkanín. Zjavnou výhodou vertikálneho naparovača je, že si ľahko poradí aj so záhybmi a inými komplikáciami. Môže ísť o hodvábne alebo kašmírové kusy oblečenia, ktoré sa niekoľkokrát ťažšie žehlia.

Jeho vertikálna poloha umožňuje pohodlné naparovanie na cestách. Ľahko čistí záclony a vrchné oblečenie bez toho, aby ste ich museli premiestňovať z vešiaka alebo rímsy. Prostredníctvom horúcej pary dezinfikuje a ničí mikroorganizmy na všetkých povrchoch. Ošetruje nábytok, vankúše a prikrývky. Naši odborníci z časopisu sledovali trh a vybrali najlepšie vertikálne parné stroje.

Hodnotenie najlepších vertikálnych naparovačov (podlahových)

NomináciaUmiestnenieNázovCena
HODNOTENIE NAJLEPŠÍCH VERTIKÁLNYCH NAPAROVAČOV (STOJACICH NA PODLAHE)1SteamOne ST70SB49 990€
2MIE Grande23 500 €
3Tefal QT101022 000 €
4GrandMaster GM-Q5 M
  ti/R
11 900 €
5RUNZEL ECO-260 SKRADDARSY10 500 €
6Kitfort KT-9137 490 €
7

HI

 • PS GC514/40 EASYTOUCH PLUS
 • 5 790 €
  8SCARLET TSC-GS130S095 350 €
  9CENTEK CT-23855 500 €
  10

  OLARIS PGS 1820VA

  4 400 €
  11ENDEVER ODYSSEY Q-43 400 €

  SteamOne ST70SB

  Hodnotenie: 4.9

  SteamOne ST70SB

  Špičkový vertikálny naparovač – ST70SB francúzskej značky SteamOne. Minimalistický vzhľad, progresívne systémy dodávky pary a regulácie sú DNA značky.

  „Start and Stop“ je jedinečná technológia: keď je žehlička zablokovaná v žehliacom kuželi, para automaticky prestane prúdiť. Para automaticky stúpa, keď sa parná hlavica odpojí od rohu. Táto technológia šetrí až o 40 % menej vody.

  Rýchlosť pary 42 g/min, výkon 2000 W, objem nádrže 1,2 l, rýchlosť ohrevu – zariadenie vyhladí akúkoľvek tkaninu stabilným prúdom pary približne za hodinu a je takmer okamžite pripravené na použitie. Jedno naplnenie nádržky stačí na vyparenie väčšiny vášho šatníka.

  Príslušenstvo je súčasťou balenia:

  1. záves;
  2. kefka na odstraňovanie žmolkov;
  3. rukavicu;
  4. aportovacia doska na upevnenie prvkov.

  Výhody

  • parný pohon;
  • vyzerá jemne;
  • kvalita vyhotovenia;
  • Spoľahlivý výstup pary;
  • rýchle spustenie;
  • technologické.

  Nevýhody

  • Žiadne významné.

  MIE Grande

  Hodnotenie: 4.9

  MIE Grande

  V druhom rade sa nachádza podlahový naparovač, ktorý rýchlo a šetrne vyžehlí oblečenie zo všetkých tkanín. Má kompaktné rozmery. 1,2 l nádržka na vodu vystačí na 30-40 minút. nepretržitá prevádzka. V tomto čase si spotrebič poradí s veľkým množstvom bielizne a šatníkových vecí. Vodu možno dopĺňať bez nutnosti odpojiť napájací kábel, čo zaručuje, že žehlička je rýchlo pripravená na použitie.

  Maximálny čas ohrevu 60 sekúnd s duálnym systémom ohrevu. Výkonný spotrebič ľahko vyhladí a vydezinfikuje nadmerne vysušené oblečenie, aby vyzeralo sviežo. Prúd pary, ktorý prechádza dvoma stupňami ohrevu, preniká hlboko do tkanín, čistí ich a rozptyľuje. Poradí si so všetkými typmi tvrdých materiálov, odstraňuje záhyby a čistí zárodky.

  Konštrukcia má praktickú multifunkčnú dosku, ktorá je výškovo nastaviteľná a má veľký uhol sklonu. Špeciálna malá ľahká žehlička s otočnou hlavou. Úspora miesta, atraktívny vzhľad a estetické začlenenie do spálne.

  Výhody

  • Dostatočná kapacita kotla;
  • malé rozmery;
  • duálny vykurovací systém;
  • kompaktné železo.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  Tefal QT1010

  Hodnotenie: 4.8

  TEFAL QT1010

  Na treťom mieste je inovatívny vertikálny naparovač, ktorý sa v okamihu postará o každý šatník. Je vybavený funkciou Smart Protect, ktorá automaticky nastaví teplotu tak, aby vyhovovala akémukoľvek typu tkaniny, bez toho, aby ste museli čokoľvek upravovať alebo riskovať spálenie odevu. Ergonomický stojaci spotrebič má 4 kolieska a ľahko sa premiestňuje. Účinne odstraňuje všetky záhyby a zahrieva sa len za 45 sekúnd.

  Veľkorysý výkon 1600 W vytvára parný ráz 5 barov. Prístroj nielen žehlí, čistí a odstraňuje nepríjemné pachy, ale tiež ničí až 99,99 % mikróbov a baktérií, čím udržiava sviežosť a skvelý vzhľad vecí. Objem nádržky na vodu 1 liter. Trvá minimálne 30 minút. Vysokú úroveň pohodlia vytvára praktický a ľahký naparovací nadstavec.

  Dizajn má zabudovanú žehliacu dosku, ktorú možno upevniť v troch polohách: vertikálnej, 30˚ uhla a horizontálnej. Voda sa čistí pomocou kaziet odolných voči vodnému kameňu, čo predlžuje životnosť spotrebiča.

  Výhody

  • Rýchle zahriatie za menej ako 1 minútu.;
  • filtrácia vody proti vodnému kameňu;
  • Jednoduchá mobilita na kolieskach;
  • Automatické nastavenie teploty.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  GrandMaster GM-Q5 M
   ti/R

  Hodnotenie: 4.7

  GrandMasterGM-Q5M<ul></div><p>ti/R“ src=“/wp-content/uploads/2023/04/3516666196871-2311.jpg“ height=“400″ title=“GrandMasterGM-Q5M</p><ul>ti/R“><p>Naša recenzia zahŕňa naparovač s výkonom 1950 W a priehľadnou nádržkou na vodu s objemom 2,3 litra. Má pohodlný, zjednodušený tvar a je vybavený mnohými užitočnými funkciami. Žehlenie je s ňou jednoduchšie, rýchlejšie a kvalitnejšie ako s bežnou žehličkou. Nastaviteľná teplota dodávanej pary s maximálnym tlakom 3,5 bar zaručuje 2 hodiny nepretržitej prevádzky.</p><p>Je vybavený kolieskami, ktoré uľahčujú pohyb po miestnosti. Stály prísun vody z nádrže zabezpečuje integrovaný samonasávací systém. Rukoväť naparovacej žehličky má indikátor a tlačidlo zapnutia/vypnutia. Kovová časť trysky je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele so zabudovaným vykurovacím telesom. Parný ohrievač ohrieva výstup pary, čím zabraňuje tvorbe kondenzátu na povrchu.</p><p>Dodáva sa s praktickými vešiakmi, ktoré sa otáčajú o 360˚, a s kefou na chlpaté látky. Má klipy na jednoduché zapínanie a vypínanie nohavíc, vďaka ktorým sa na nohaviciach ľahko objavia dokonalé šípky. Podľa ohlasov mnohých zákazníkov je tento robustný a praktický spotrebič vyrobený tak, aby vydržal.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>dostatočná nádrž;</li><li>Vysoko výkonný spotrebič;</li><li>systém proti odkvapkávaniu;</li><li>Otočné závesy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>RUNZEL ECO-260 Skraddarsy</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=RUNZELECO-260 SKRADDARSY

  Piatu pozíciu obsadil profesionálny naparovač so štýlovým dizajnom. Jeho robustné telo má 4 kolieska, ktoré zabezpečujú tichú prevádzku. Efektívne zariadenie je vybavené všetkými potrebnými možnosťami. Zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy, pretože má výkon 2000 W a zahreje sa za 45 sekúnd.

  Napriek kompaktnému dizajnu nádržka pojme 2 litre vody, čo stačí na jednu hodinu intenzívneho používania. Spotrebič rýchlo naparuje náročné predmety a vytvára dokonale rovné šípky na nohaviciach. Žiadny problém pre závesy, nábytok alebo vankúše, pretože bojuje proti baktériám a udržuje veci svieže a čisté.

  Dodáva sa s ochrannou rukavicou, minidoskou a upínacou kefkou bez žmolkov. Mosadzný ohrievač poskytuje teplotu pary 100˚C. Kompaktný a praktický model ponúka vysokú účinnosť. Početné pozitívne posudky sú najlepším dôkazom popularity a spoľahlivosti výrobku.

  Výhody

  • štýlový vzhľad;
  • štvorkolesová karoséria;
  • Je rýchlo pripravený na použitie;
  • veľká nádrž na vodu.

  nevýhody

  • žiadny zistiteľný hluk.

  Kitfort KT-913

  Hodnotenie: 4.7

  KitfortKT-913

  Moderný vertikálny naparovač na šiestom mieste uľahčuje a spríjemňuje žehlenie. Má štyri parné režimy a svetelný indikátor vás informuje, keď je voda v nádržke prázdna. Objem nádrže je 1,3 litra. To zaručuje bezproblémovú prevádzku až 40 minút. To je dostatok času na naparovanie veľkého množstva bielizne, oblečenia alebo okenných žalúzií.

  Má teleskopický stojan, ktorý sa dá vysunúť a zafixovať v správnej výške. Môže naparovať vaše odevy vertikálne aj horizontálne. Spotrebič má účinný ochranný systém, ktorý sa automaticky vypne, keď voda vytečie z nádrže.

  Má dlhý sieťový kábel, ktorý uľahčuje pohyb spotrebiča po miestnosti. Toto praktické zariadenie má výkon 2000 W a zvládne intenzívne používanie. Jeho telo je kombinované s bielou a zlatou farbou, ktorá dodáva funkčnému zariadeniu štýlový a atraktívny vzhľad.

  Výhody

  • Teleskopický stojan;
  • indikátor hladiny vody;
  • viacero režimov pary;
  • Spoľahlivý bezpečnostný systém.

  Nevýhody

  • neboli identifikované.

  ahoj

 • ps GC514/40 EasyTouch Plus
 • Hodnotenie: 4.6

  PhilipsGC514/40 EASYTOUCH PLUS

  Siedme miesto patrí vertikálnemu parnému generátoru, ktorý je šetrný a diskrétny ku všetkým typom tkanín. Kompaktný stojanový prístroj poskytuje vysokotlakové prúdy pary a vyhladí tvrdé záhyby len niekoľkými ťahmi, čím ich zanechá jemné. Široká žehliaca plocha zaisťuje jednoduché a rýchle žehlenie.

  Telo má teleskopický stojan, ktorý je výškovo nastaviteľný. Manipulácia s odevmi, ktoré na ňom visia, je veľmi jednoduchá a pohodlná a po vyparení sa rýchlo zloží. Veľká priehľadná nádoba s objemom 1,6 l s praktickým veľkým otvorom. Môže sa plniť vodou z vodovodu, pretože integrovaný filtračný systém Easy de-calc minimalizuje tvorbu vodného kameňa.

  S výkonom 1600 W a časom ohrevu 60 s. Para sa na žehliacu plochu dostáva rýchlo vďaka špeciálnej silikónovej hadici. Pre rôzne typy tkanín má zariadenie trojúrovňové nastavenie toku. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného plastu v červeno-ružovej farebnej kombinácii.

  Výhody

  • Odolný voči vodnému kameňu;
  • praktická výsuvná zásuvka;
  • Veľkokapacitná priehľadná nádrž na paru;
  • Optimálna šírka podstavca žehličky.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Scarlett SC-GS130S09

  Hodnotenie: 4.5

  ScarlettSC-GS130S09

  Na ôsmom riadku sa nachádza vertikálny naparovač, ktorý umožňuje profesionálnu starostlivosť o veci doma. Obsahuje kefu na vlnu a jemné prádlo, ochrannú rukavicu, vešiak, odnímateľnú žehliacu dosku, klipy na sukne a nohavice. Príkon 1900 W, ohrev vody do parného stavu trvá 45 sekúnd. Objemná parná komora pojme 2 litre vody a para sa vydáva maximálnou rýchlosťou 45 g/min.

  Dôraz sa kladie na širokú škálu režimov žehlenia. Rôzne textúry tkanín si vyžadujú starostlivejšie zvolenú úroveň parného výkonu. K dispozícii je 11 režimov podávania, takže sa vyhnete poškodeniu odevov. Rovnako dobre si poradí s náročnými a jemnými tkaninami. Prístroj nielen naparuje, ale aj odstraňuje nepríjemné pachy alebo dezinfikuje veľké či malé predmety.

  Pohodlnú žehliacu dosku možno umiestniť horizontálne alebo vertikálne. Integrované teleskopické rameno má dve podpery, ktoré zabezpečujú bezpečné uchytenie aj ťažkých zimných odevov.

  Výhody

  • rýchly ohrev vody;
  • Nádrž na vodu je veľká;
  • Široká škála režimov;
  • Pevný a robustný stojan.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  CENTEK CT-2385

  Hodnotenie: 4.4

  CENTEK CT-2385

  Deviate miesto patrí prístroju, ktorý je určený na žehlenie a naparovanie bytového textilu, odevov a nábytku. Jeho technické funkcie umožňujú profesionálne vykonávať celé spektrum starostlivosti o predmety v domácnosti. S vysokým výkonom 2200 W dokáže zabezpečiť 90 minút nepretržitého sušenia v bubnovej sušičke. Sila nárazu pary účinne čistí tvrdé tkaniny a veľké predmety.

  Kompaktný dizajn pohodlne pojme veľkú nádrž na vodu s objemom 2,5 l. Prístroj je schopný vtiahnuť prvý prúd pary do tkaniny približne za 40 sekúnd. Okrem svojej hlavnej funkcie je prístroj tiež skvelým spôsobom na dezinfekciu povrchov a odstránenie zápachu, takže ošetrený tovar zostáva svieži. Potom oblečenie nestráca svoju vizuálnu príťažlivosť, nemení farbu, nedeformuje sa.

  Vybavený indikátorom zapnutia svetla, teleskopickou konštrukciou opierky na dvoch nohách so sklopným ramenným závesom. Súčasťou naparovača je žehliaca podložka, chránič rukavíc a praktická kefa so svorkou.

  Výhody

  • skvelý výkon;
  • je účinný pre rôzne tkaniny;
  • rýchle zahriatie a dodávka pary;
  • Stojan so skladacím vešiakom.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Polaris PGS 1820VA

  Hodnotenie: 4.3

  PolarisPGS1820VA

  Desiaty je vertikálny naparovač so silným výkonom, ale výnimočne jednoduchým ovládaním. Má zabudovaný systém ochrany proti vodnému kameňu, ktorý umožňuje používať nefiltrovanú vodu z vodovodu. Od zapnutia trvá 35 sekúnd, kým je pripravený na použitie. S výkonom 1800 W si hravo poradí s hustými a silnými tkaninami.

  Funkčné zariadenie má odnímateľnú 1,6l nádrž, ktorá vydrží až 50 minút. Má zabudovanú stupnicu, ktorá zobrazuje úroveň naplnenia. Prietok pary možno nastaviť v dvoch polohách, aby zodpovedal požadovanému tlaku pre rôzne tkaniny. Maximálny parný výkon 45 g/min, ktorý preniká hlboko do textílií.

  Materiál železnej podošvy je nehrdzavejúca oceľ, ktorá nekoroduje a má dlhú životnosť. Je vybavený robustnou hliníkovou teleskopickou tyčou, ktorú možno vysunúť až do výšky 1,5 metra. Obsahuje naparovač na marhule, kefu na čistenie odevov, hubicu na goliere a vrecká.

  Výhody

  • dobrá ochrana proti vodnému kameňu;
  • Po zapnutí je rýchlo pripravený na použitie;
  • nastaviteľný výkon pary;
  • robustný výsuvný stojan.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  ENDEVER Odyssey Q-4

  Hodnotenie: 4.2

  POLARIS 1820VA MÁ ZABUDOVANÚ STUPNICU, KTORÁ ZOBRAZUJE ÚROVEŇ NAPLNENIA

  Prehľad uzatvára stojanový naparovač – rýchlo vyčistí a osvieži akýkoľvek typ tkaniny. Vďaka elegantnému dizajnu a kompaktným rozmerom je ideálny do malých priestorov. Spotrebič sa hodí do akéhokoľvek interiéru a zaberá málo miesta. Úsporný, ľahko použiteľný a bezpečný, je pre mnohých nepostrádateľným pomocníkom v každodennom živote.

  Funkcionalita umožňuje rýchle zahriatie a silnú paru s nastaviteľným výkonom. Odnímateľná kapacita 2 litre zaručuje 60 minút nepretržitého používania. V prípade, že sa nádrž prehreje alebo je prázdna, má funkciu automatického vypnutia. Priehľadný kryt nádrže umožňuje vizuálnu kontrolu hladiny kvapaliny.

  Jednotka je vybavená svetelným indikátorom zapnutia a integrovanou ochranou proti prepätiu. Korba je vybavená kolieskami, ktoré umožňujú jej jednoduché premiestňovanie. Pohodlný kovový stojan s výškovo nastaviteľnou sukňou a sponou na nohavice. Praktický a funkčný model šetrí veľa času, ktorý sa trávi žehlením domácich potrieb.

  Výhody

  • štýlový a nezabudnuteľný dizajn;
  • ochrana proti prepätiu;
  • Para sa uvoľní po 1 minúte;
  • Odnímateľný priehľadný zásobník pary.

  Nevýhody

  • neidentifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: