13 najlepších automatických osviežovačov vzduchu

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje radu na nákup. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Automatické osviežovače vzduchu sú najlepším spôsobom, ako naplniť váš domov voňavým vzduchom. Stane sa súčasťou interiéru pracovne, spálne alebo obývačky, kúpeľne. Náš prehľad 13 najlepších automatických osviežovačov vzduchu.

Hodnotenie najlepších automatických osviežovačov vzduchu

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Hodnotenie najlepších automatických osviežovačov vzduchu1Esteban Edition Art CMP-13510 400€
2Difúzor Stadler Form L-1299 100€
3Connex AFD-4883 000€
4Beurer LA202 700€
5Exosual EXL1859800€
6AIC
  VYSIELAŤ KW-021
3 200€
7Zvlhčovač hmly na ohrievanie sviečok3 290€
8Automatický dávkovač aerosólu Xiaomi Deerma DEM-PX8301 300€
9Nowa NW0245-011 300€
10KSITEX PD-6D1 600€
11Objavte DSR0085N950€
12Glade Aerosol, automatický490€
13Air Wick FRESHMATIC sprej, automatický650€

Esteban Edition Art CMP-135

Hodnotenie: 4.9

ESTEBAN EDITION ART CMP-135

Difúzor Esteban Edition Art CMP-135, ktorý je pre zákazníkov najatraktívnejší z hľadiska ceny, kvality a dizajnu, je skutočne „umeleckým dielom“. Elegantná jednotka v tvare kvapky v sivej farbe je vhodná do každého interiéru. Osviežovač-difuzér je určený na použitie s radom vôní Esteban Parfums – môžete si vybrať vôňu s ľubovoľnými vlastnosťami od sladkej vanilky až po osviežujúci vánok a zaujímavé kombinácie vôní; zakúpte si ich samostatne.

Difuzér funguje ako zmiešavač vody a vonného oleja – zariadenie dávkuje vôňu samo, vôňa je nevtieravá, ľahká, do 2-3 minút po spustení Esteban Edition Art CMP-135 v miestnosti sa nielen zlepšuje vôňa, ale vzduch sa ďalej zvlhčuje. Kľúčom k úspechu je včasné doplnenie vody do nádržky. Zariadenie pracuje nepretržite až 180 minút, potom sa vypne, zátka funguje aj vtedy, keď je nádržka na vodu prázdna.

osobitný dôraz na vonné kompozície: Esteban Edition Art CMP-135 ich odhaľuje postupne a mnohotvárne. Ďalšie dostupné vône.

Priemerná cena 8700-9700 €.

Výhody

 • Lakonický dizajn v sivom puzdre;
 • Zvlhčuje a zároveň prevonia vzduch;
 • Ľahká nevtieravá vôňa s mnohotvárnym charakterom;
 • Odporúčaná vôňa podľa originálu Esteban Parfums.

Nevýhody

 • Najvyššia cena v prehľade;
 • Nepretržitý chod, bez intervalového časovača.

Difúzor formy Stadler L-129

Hodnotenie: 4.8

Difúzor Stadler Form L-129

Ergonomický a štýlový difúzor Stadler Form zo Švajčiarska L-129 organicky zapadne do každého interiéru od klasického až po moderný, dokonca aj tí, ktorí milujú dizajnérske veci, nie sú ľahostajní. V puzdre je umiestnená 10ml fľaštička s aromatickým olejom – výrobca navrhuje používať originálne fľaštičky, ale potom ich možno naplniť akýmkoľvek parfumom, olejovými zmesami alebo vymeniť fľaštičky za iné podobne tvarované.

Difuzér využíva technológiu Lea, ktorá postupne napĺňa priestor vôňou a rozptyľuje molekuly éteru rovnomerne po celej miestnosti. Je možné zvoliť režimy prevádzky: len počas dňa, 10 minút odparovania – 20 minút odpočinku alebo s nepretržitou vôňou. Vo všeobecnosti je zariadenie Stadler Form diffuser L-129 určené pre miestnosť s plochou do 30 metrov štvorcových. . Zariadenie je bezdrôtové – je napájané vnútornou dobíjateľnou batériou a dobíja sa káblom micro USB, čo znamená, že sa môžete vo vôni striedať alebo si zariadenie vziať so sebou na chatu, na výlet alebo do prírody.

Žiadne zvlhčovanie difúzora, len difúzor vône. Priemerná cena okolo 5900 – 7000 Euro.

Výhody

 • Rovnomerná distribúcia vône pomocou technológie Lea;
 • Prevádzka na batérie;
 • 3 prevádzkové režimy času striekania;
 • Takmer tichá prevádzka;
 • Ergonomický dizajn puzdra.

Nevýhody

 • Nezvlhčuje vzduch;
 • Vhodné sú len originálne fľaštičky s aromatickým olejom alebo podobným tvarom; Nevýhody.

Connex AFD-488

Hodnotenie: 4.7

CONNEX AFD-488

Automatický dávkovač vône Connex AFD-488 možno inštalovať v akejkoľvek výške – montuje sa na stenu v obytných miestnostiach a vo verejných priestoroch. Môžete použiť akékoľvek plechovky s objemom od 200 do 300 ml. Prednosť by mali mať originálne výrobky Connex. Okrem toho je cena fľaše len asi 180 Euro. Spotrebič automaticky rozprašuje osviežovače podľa vopred nastaveného časového intervalu, dní v týždni, času začiatku a konca (ak nie je potrebné osvieženie vzduchu počas dňa alebo noci) a počtu „rozprašovaní“ od 1 do 3. Kľúčom uzamykateľné puzdro.

Dávkovač Connex AFD-488 funguje na dvojicu batérií R20 1.5V, ale vydrží dlho. Mimochodom, zariadenie je možné nainštalovať kdekoľvek – biele alebo sivé puzdro sťažuje jeho viditeľnosť vo svetlých interiéroch.

Priemerná cena – okolo 3200 Euro.

Výhody

 • možno použiť s akoukoľvek fľašou s rozprašovačom;
 • Kontrola frekvencie a množstva;
 • kryt odolný voči vandalizmu;
 • Zariadenie bielej farby.

Nevýhody

 • nie je definované.

Beurer LA20

Hodnotenie: 4.7

Beurer LA20

Ultrazvukový osviežovač vzduchu Beurer LA20 zvlhčuje vzduch a zároveň ho napĺňa jemnou vôňou. Vnútorný zásobník s objemom 80 ml a kapacitou 5 W funguje, kým sa odparovacia kvapalina nevyčerpá – v takom prípade sa systém vypne. A s osvetleným telom možno Beurer LA20 používať ako nočné svetlo.

Vonný difuzér možno použiť s akýmkoľvek vo vode rozpustným olejom alebo koncentrátom, a ak sa nepridajú žiadne vonné látky, získate bežný zvlhčovač vzduchu, ktorý funguje na adaptér USB alebo internú batériu.

Prístroj má nezvyčajný dizajn – plochá guľa, biela, keď je vypnutá. Na kryte sa nachádza jedno tlačidlo napájania – to zároveň osvetľuje proces striekania a podsvietenie, ktoré svieti ružovou, zelenou a modrou farbou, nie je jasné, takže v noci nebude rušiť váš spánok.

Priemerná cena – približne 2700 Euro.

Výhody

 • Osviežovač vzduchu a dávkovač vône;
 • jemné, trblietavé osvetlenie;
 • prevádzku pomocou sieťového kábla alebo adaptéra, ktorý je súčasťou dodávky;
 • automatické vypnutie, keď je nádrž prázdna;
 • možno použiť s akýmkoľvek rozpustným olejom alebo koncentrátom.

Nevýhody

 • žiadne nastavenia.

Exosual EXL1859

Hodnotenie: 4.6

EXOSUAL EXL1859

Nástenný rozprašovač Exosual EXL1859, používaný v bytoch a verejných priestoroch, vhodný pre toalety a kúpeľne. Vloží sa do nej valec s osviežovačom, ktorý zariadenie systematicky rozprašuje v intervaloch 7,5 až 10 až 15 minút na vzdialenosť až 120 metrov! Vôňa nie je koncentrovaná na jednom mieste, ale šíri sa po miestnosti. Jedna fľaša vydrží približne 3 mesiace a približne 3 000 záberov. Pravda, ich cena – od 500 Euro.

Napájanie pomocou dvoch batérií DD.

Priemerná cena – okolo 600-900 Euro.

Výhody

 • Pachový sprej do vzdialenosti 120 metrov;
 • obrovský výber originálnych vôní;
 • manuálne nastavenie rozprašovania;
 • Nádrž vydrží až 3 mesiace;
 • primeraná cena.

Nevýhody

 • nie sú definované.

AIC
  KW-021

Hodnotenie: 4.5

AIC<ul></div><p>TRANSMIT KW-021″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/5301666196991-7913.jpg“ height=“400″ title=“AIC</p><ul>KW-021″><p>Originálny rozprašovací zvlhčovač vzduchu s funkciou ionizácie vzduchu, ktorý rozprašuje a svieti, takže je ideálny do obývacích izieb a na použitie ako nočné svetlo. Kvapnite olej priamo do nádoby na vodu – ultrazvuk ho rozdelí na drobné častice a vyšle ho do priestoru. Používatelia si všimli rovnomerné rozloženie éteru.</p><p>Zariadenie má dva režimy prevádzky: pozastavený a nepretržitý až do vyschnutia nádrže s automatickým vypnutím. Podsvietenie je možné ovládať – zapínať a vypínať, keď nie je potrebné. Vnútorná nádržka na vodu má kapacitu 80 ml, čo stačí na niekoľkohodinový chod difuzéra pri napätí 12 V.</p><p>Napájanie zo siete, pre plochu do 30 m2. .</p><p>Cena okolo 2500 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>nastaviteľné osvetlenie;</li><li>Ionizácia a zvlhčovanie vzduchu;</li><li>2 režimy prevádzky;</li><li>Dávkovač funguje s akýmkoľvek vonným olejom;</li><li>Automatické vypnutie, keď je nádrž prázdna.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie sú definované.</li></ul><h3>Ohrievače sviečok zvlhčovač vône</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=OHRIEVAČE SVIEČOK S DÁVKOVAČOM ZÁPACHU

Osviežovač vzduchu Candle Warmers Owl je ultrazvukový difuzér, ktorý rozdeľuje vodu zmiešanú s olejmi. Prístroj je vhodný na zvlhčovanie vzduchu a vôňu v dvoch režimoch – nepretržitý (až 3 hodiny) a prerušovaný až 6 hodín. Podsvietenie sa však dá zmeniť 7 rôznymi spôsobmi!

Difuzér funguje z elektrickej siete. Vnútorná nádoba je pol šálky (100 ml) – jednoduché dávkovanie. Automatické zapnutie vypínača.

Sviečky „Sovičky“ sú ideálne na použitie v spálni alebo detskej izbe a môžu nahradiť slabo osvetlené nočné svetlo. V sérii sú aj ďalšie modely: „Jasmine“, „Mercury“.

Priemerná cena – 3200 Euro.

Výhody

 • 7 režimov osvetlenia;
 • Olej a vôňa sa pridajú do vody;
 • Zvýšená kapacita vnútornej nádržky na 100 ml;
 • Dva režimy prevádzky s pauzou a nepretržitou prevádzkou.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

Automatický dávkovač aerosólu Xiaomi Deerma DEM-PX830

Hodnotenie: 4.4

Automatický dávkovač aerosólu Xiaomi Deerma DEM-PX830

Technologický osviežovač vzduchu Xiaomi Deerma Automatic Aerosol Dispenser DEM-PX830 organicky vyzerá na stene – v jasnom interiéri je takmer neviditeľný. Ale aj keď je zariadenie detekované, nie je to problém – má kompaktný, ergonomický dizajn s tlačidlom. Difuzér rozprašuje a rovnomerne rozprašuje tekutinu do vzduchu každých 5 minút. Elektromagnetickou indukciou riadené striekanie. Mimochodom, stlačením podsvieteného tlačidla môžete vzduch prevoniať aj manuálne. Osviežovač môže dosiahnuť priemer až 45 cm.

Difuzér používa plechovku s prírodnou originálnou vôňou, ktorá vydrží až 20 dní. Napájanie dvojicou batérií AAA, ktoré vystačia na niekoľko cyklov medzi výmenami plechoviek. Osviežovač je pripevnený na stenu pomocou suchého zipsu a po odstránení nezanecháva žiadne stopy – v súprave je dodávaný odstraňovač na jeho odstránenie.

Technologický osviežovač vzduchu Xiaomi Deerma Automatický aerosólový dávkovač DEM-PX830 stojí len 990 – 1200 Euro, čo je pre čínsku značku veľmi lacné.

Výhody

 • Manuálne a automatické ovládanie;
 • Prírodné originálne arómy;
 • Indukčný postrek do 45 cm;
 • Plechovka KSITEX Odourant vám vydrží v prevádzke až 20 dní;
 • Upevnenie na suchý zips na stenu.

nevýhody

 • Vzduch iba prevonia bez zvlhčovania alebo osvetlenia;
 • Žiadny manuál v ruštine, iba v čínštine v originálnej krabici.

Nowa NW0245-01

Hodnotenie: 4.3

NOWA NW0245-01

Nowa NW0245-01 je dávkovač na rozprašovanie osviežovačov do plechoviek Nowa Turkish. Automatický dávkovač je manuálne nastaviteľný na intervaly striekania 7,5-15-30 minút, deň/noc/deň. Sprej stačí na 3200 zásahov, čo je asi 2-3 mesiace používania za cenu asi 600 Euro. Systém funguje na dve batérie veľkosti D, ktoré však nie sú súčasťou základnej sady, je potrebné ich zakúpiť samostatne. Môže vydržať až 2 roky.

telo osviežovača sa pripevňuje na stenu, súčasťou balenia sú suché zipsy. Pred prvým spustením sa musí jednotka zapnúť prepnutím tlačidla „ON/OFF“.

Priemerná cena – 900-1200 Euro.

Výhody

 • nastavenie frekvencie a času rozprašovania;
 • Montáž na stenu;
 • Rôzne príchute Nowa;
 • nepriama príjemná vôňa.

Nevýhody

 • vysoká cena originálnej fľaštičky s vôňou.

KSITEX PD-6D

Hodnotenie: 4.2

KSITEX PD-6D

Ďalší dávkovač v našom prehľade KSITEX PD-6D vhodný na použitie so špeciálnymi vôňami (cca 210 Euro) alebo inými v identických plechovkách 300-320 ml. Rozprašovanie je možné nastaviť len v rozsahu 5 až 30 minút podľa času (deň/noc). Plocha vône 75 metrov štvorcových. .

Dávkovač je možné pripevniť na stenu pomocou skrutiek. Osviežovač funguje na pár batérií AA (nie sú súčasťou balenia), ktoré vystačia až na 10 000 použití. LED indikátor na kryte, ktorý je vhodný na sledovanie parametrov KSITEX PD-6D; plynulú prevádzku zabezpečuje zabudovaný mikroprocesor, ktorý riadi aj energeticky úsporné batérie. Prístroj vydá zvukový signál, ak je potrebné vymeniť plechovku alebo batérie.

Priemerná cena – 1100 až 1300 Euro.

Výhody

 • obslužná plocha do 75 metrov štvorcových. .;
 • Na výber máte 11 originálnych vôní;
 • Vhodné sú všetky striekacie nádoby;
 • elektronické ovládanie a zvuková signalizácia.

Nevýhody

 • nie je definované.

Objavte DSR0085N

Hodnotenie: 4.2

DSR0085N

Discover DSR0085N je automatický rozprašovač, ktorý funguje rovnako ako jeho analógové modely: čas rozprašovania možno nastaviť na 7,5/15/30 minút, deň/noc alebo celý deň. Alkalické batérie LR20 1.5V typ D zaručuje bezproblémovú prevádzku zariadenia počas 1,5-2 rokov.

Discover DSR0085N pracuje s rôznymi originálnymi plechovkami (od 600 Euro.), ale môžu byť nastavené na rovnaký tvar a objem. Objem 300 ml vystačí na 3200 postrekov, čo sú 2-3 mesiace v závislosti od spôsobu a frekvencie používania. Discover DSR0085N stojí za pozornosť vďaka svojmu štíhlemu telu, ale okrem toho je to štandardný kvalitný dávkovač osviežovača.

Priemerná cena – 900 – 1200 Euro.

Výhody

 • veľký výber vôní z pôvodnej kolekcie;
 • 2 roky používania na jednu batériu;
 • Rovnomerné rozptýlenie osviežovača;
 • prijateľná cena.

Nevýhody

 • nie je definované.

Automatický osviežovač vzduchu Glade

Hodnotenie: 4.1

Glade Aerosol, automatický

Automatický osviežovač vzduchu obsahuje dávkovač a dávkovač vône Glade. Jedno stlačenie stačí na zaplnenie miestnosti s rozlohou 30-40 metrov štvorcových. . Príjemná, nevtieravá vôňa. Je pravda, že v porovnaní s predtým preskúmanými osviežovačmi môže jeden vydržať len 1000 postrekov (1,5-2 mesiace).). Časovač je nastavený len na čas bez rozdelenia na deň a noc. Mimochodom, používatelia si všímajú relatívne hlasné „pískanie“, ktoré môže byť desivé, a aj keď je tajmen vystavený, kedykoľvek môžete stlačiť tlačidlo pre ďalšiu vôňu.

Mobilný rozprašovač v ažurovej váze skrášli každú miestnosť, možno ho umiestniť na poličku alebo zavesiť na stenu. Funguje na dve batérie AA. Hlavnou výhodou systému Glade je jeho cenová dostupnosť; vymeniteľné fľaštičky sú dostupné takmer v každom supermarkete.

Priemerná cena je od 360 do 700 Euro.

Výhody

 • veľký výber vôní;
 • na batérie na dlhý čas;
 • k dispozícii na zakúpenie;
 • vynikajúce maskovanie zápachu;
 • nízke náklady.

Nevýhody

 • hlasné „syčanie“.

Aerosólový rozprašovač Air Wick FRESHMATIC, automatický

Hodnotenie: 4.0

AEROSÓLOVÝ DÁVKOVAČ AIR WICK FRESHMATIC, AUTOMATICKÝ

Druhý najobľúbenejší rozpočtový osviežovač Air Wick FRESHMATIC pracuje v troch režimoch intenzity rozprašovania, ale za nimi sa skrýva čas rozprašovania: každých 9, 25, 32 minút, samonastaviteľný čas nemôže.

Sprej je suchý, ale hlasný a treba si naň zvyknúť. Minimálne nastriekanie vymenenej plechovky vystačí na 2 mesiace, batérie AA (sú súčasťou balenia) na 2-3 mesiace.

Dávkovač možno zavesiť na stenu alebo umiestniť na policu – je mobilný a celkom elegantný a ozdobí každú miestnosť.

Priemerná cena – 460 – 540 Euro.

Výhody

 • tri režimy striekania;
 • Elegantný dizajn;
 • nízka cena;
 • široká ponuka vôní.

Nevýhody

 • hlasný „squishy“;
 • nie je možné manuálne nastaviť čas postreku.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: