14 najlepších chladičov vody

Chladiče vody sú užitočné nielen v kanceláriách, ale môžete ich vidieť aj v škôlkach a školách, zdravotných strediskách a na ďalších miestach, kde ľudia trávia čas. Nie je praktické vybrať rovnaké zariadenie pre všetky prípady – jednotky sa líšia v rôznych kritériách. Odborníci z EXPERTOLOGY poskytujú stručného sprievodcu správnym výberom chladiča vody a hodnotením, ktoré zahŕňa 8 najlepších zariadení.

Ako si vybrať chladič vody

Ak chcete vybrať správny chladič, zhodnoťte ho podľa týchto kritérií:

 1. Stolové alebo podlahové modely. Najkompaktnejšie chladiče vody sú stolové: pracujú takmer nehlučne, dokážu ochladiť vodu a sú pomerne ľahké. Môžu byť umiestnené na stole alebo na poličke v kuchyni, kancelárii. Sú vhodné do malých priestorov s minimálnym pohybom chodcov alebo pre rodinu s 2-3 osobami – nemôžete na ne umiestniť veľkú fľašu. Podlahové jednotky sú výkonnejšie, ohrievajú a ochladzujú vodu, dizajn pripomína malú skrinku – môže mať ďalšiu poličku na náčinie alebo držiak na druhú fľašu.
 2. Typ chladeniatradičný kompresor alebo moderný elektronický. Kompresorové jednotky sú lacnejšie, pracujú na princípe chladničky s chladivom a prenosom tepla, rýchlo ochladzujú vodu, ale vyžadujú si aj opatrnú manipuláciu, prepravu len vo vzpriamenej polohe. elektronické chladiče vody fungujú na princípe prechodu prúdu cez dosku vyrobenú z rôznych zliatin. K zmene teploty dochádza v mieste, kde sú kovové prvky spojené. Elektronické zariadenia sú bezpečnejšie, princíp termoregulácie sa používa v detských modeloch a iných kompaktných zariadeniach.
 3. Typ kontroly– elektronické alebo mechanické. Mechanické modely s čerpadlom sú lacné a spoľahlivé: stačí stlačiť páčku alebo tlačidlo. Ich nevýhoda – minimálna funkčnosť, zameraná len na udržiavanie vopred stanovenej teploty. Elektronické spotrebiče sú vybavené snímačmi teploty, dotykovými ovládacími tlačidlami, baktericídmi, odstraňovačom vodného kameňa atď. .
 4. Spôsob dodávky vody– nahor alebo nadol. V chladiči s horným prívodom je fľaša nainštalovaná hrdlom nad kohútikom; to je hlavná nevýhoda – na výmenu ťažkej nádoby je potrebné vynaložiť úsilie. Fľaše so spodným vývodom majú uzavretú skrinku a mali by byť umiestnené hore. Sú estetickejšie, voda sa čerpá čerpadlom alebo ručnou pumpou.
 5. Ďalšie funkcieuž boli spomenuté: karbonizácia, ozonizácia, filtrácia, bakteriologické čistenie atď. . Ich prítomnosť zvyšuje jednotkovú cenu.

Elektronický alebo kompresorový chladič vody

Hlavným faktorom výberu je typ udržiavania teploty a jej kolísanie. Porovnanie kompresorových a elektronických chladičov nájdete v nasledujúcej tabuľke:

Parameter

Typ chladiča

Kompresor

Elektronická stránka

Produktivita

od 2 l/h

od 1 l/h

Rozsah teplôt

+5 – +10°C

+12 – +15°C

Prevádzkový prvok

Freón, reakcie výmeny tepla

Termoelektrické Peltierove prvky

Požiadavky na miestnosť

Nie

Musí byť riadne vetraný a bezprašný

Prevádzkové požiadavky

Vyžaduje kontrolu tesnosti rúrok, prepravu vo vzpriamenej polohe

Vyžaduje si chladenie elektrických ventilátorov a odsávanie prachu z povrchu jednotky

Cena

Od 4800 Euro

Kompaktné modely od 3000 €

Kompresorové chladiče sú ideálne pre kancelárske budovy a administratívne priestory s veľkým pohybom osôb, elektronické chladiče sú ideálne pre domácnosti a detské zariadenia.

Najlepšie hodnotenie vodného chladiča

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie stolové chladiče vody1AEL TC-AEL-318 999 €
2HotFrost D65EN4 799 €
3Ecotronic H1-T11 904 €
4SONNEN TEB-027 925 €
5Aqua Work 36-TDN-ST4 211 €
Chladnička na hornom poschodí1HotFrost 350ANET25 500 €
2Ecotronic H1-L12 200 €
3Vatten L45WE/L45SE/L45NE10 600 €
4Aqua Work 16-L/EN8 800 €
5ABC V1706 275 €
6SONNEN FSE-035 250 €
Najlepšie chladničky s integrovaným chladením1VATTEN V45QKB10 800 €
2Ecotronic M40-LF13 000 €
3A.E.L. LC-AEL-31B12 000 €

Najlepšie stolové chladiče vody

Stolné dávkovače pre malé rodiny a skupiny. Fľaša je umiestnená na hornej časti tejto jednotky. Zrejmá výhoda jednotiek – nízka hmotnosť, chladničky možno umiestniť na okenný parapet, stôl alebo poličku, a ak je to potrebné, preniesť alebo presunúť bez námahy.

AEL TC-AEL-31

Hodnotenie: 4.9

AEL TC-AEL-31

Miniatúrny chladič AEL TC-AEL-31 s výkonným kompresorom, ktorý poskytuje rozsah teploty vody od 10 do 900C, je na prvom mieste. Pri rovnakej kapacite jednotky v režime chladenia – 2 l/h pri prietoku 110 W a ohreve – až 5 l/h pri prietoku 550 W, čo nie je zlé pre kompaktný dávkovač vody. Mimochodom, reguláciu teploty možno úplne vypnúť a vydávať sa bude len voda s izbovou teplotou. Fľaša sa montuje zhora tradičným spôsobom pre stolové chladničky a vďaka rozmerom 31x42x49 cm je vhodná do akéhokoľvek voľného priestoru v kancelárii, doma a v iných miestnostiach.

AEL TC-AEL-31 má strieborné šasi a nádherný vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru. Ovládacie tlačidlá dopĺňajú vonkajší vzhľad a uľahčujú reguláciu prevádzky spotrebiča. Priemerná cena chladiča – 11400 Euro.

Výhody

 • Univerzálny dizajn s tlačidlovým ovládaním;
 • 3 kohútiky na teplú, studenú a izbovú vodu;
 • Relatívne nízka spotreba energie;
 • Kompaktné rozmery.

Nevýhody

 • Vysoká cena za malý chladič vody.

HotFrost D65EN

Hodnotenie: 4.8

HotFrost D65EN

Na druhom mieste sa umiestnil čierny HotFrost D65EN, kompaktné zariadenie, ktoré sa odlišuje od ostatných chladičov svojou eleganciou, slušnosťou a elegantnými líniami. Zariadenie má elektronické ovládanie, takže ohrieva vodu až na 900Pri 420 W pracuje s výkonom 4 litre za hodinu, ale ochladí sa na 10-150 Len 0,6 l/h pri spotrebe 80 Wattov. Chladič je v porovnaní s vedúcim modelom AEL úspornejší, ale je menej účinný, čo je pri výbere chladiča vody dôležitejšie. Okrem toho jednotka nedodáva kvapaliny pri izbovej teplote; má len 2 kohútiky. Ale je tu detská poistka – nemôžu spôsobiť potopu na stole alebo inej polici.

Zariadenie HotFrost D65EN váži len 4 kg a možno ho ľahko premiestňovať alebo premiestňovať bez fľaše. Zásobník na kohútik sa ľahko čistí, čo je dôležité aj z hygienického hľadiska. Chladič sa kupuje najmä do kancelárií, štylizovaných kuchýň v tmavých farbách. Jednotku je možné zakúpiť za 4500 Euro.

Výhody

 • Elegantný čierny exteriér;
 • Pohodlné vodovodné kohútiky;
 • Relatívne nízka spotreba energie;
 • Detský zámok; 2 g
 • oda záruky;

Nevýhody

 • Nízka kapacita;
 • Krátky sieťový kábel.

Ecotronic H1-T

Hodnotenie: 4.7

Ecotronic H1-T

Chladič vody Ecotronic H1-T je k dispozícii v čiernej, bielej alebo zlatej farbe. Na prednej strane má nápadnú striebornú (zlatú) vložku s panelom kontroliek. Hlavný rozdiel oproti kolegom v kategórii lacných chladičov – skladacia nezvarená nádrž z nehrdzavejúcej ocele, o ktorú sa ľahko stará a udržiava. Kohútiky sú tiež vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo predlžuje ich životnosť.

Chladenie a ohrievanie vody v chladiči je prácou vysokokvalitného kompresora s nízkou hlučnosťou: privádza kvapalinu na 940So všetkými 5 litrami za jednu hodinu, až 50C na 3 litre, čo je určite dobrý výsledok. Spotreba energie je 90 a 500 wattov – priemer v kategórii. Zariadenie odolné proti úniku.

Bez detskej poistky; hmotnosť 12 kg! Ťažký na stolový model. Kúpiť Ecotronic H1-T od 8700 Euro.

Výhody

 • Rozšírený teplotný rozsah +5…+94 C;
 • Skladacia nádrž na jednoduchú údržbu a opravu;
 • Ľahko čistiteľné dno;
 • Vysoká kapacita;
 • Tichý kompresor so 123-mesačnou zárukou od výrobcu.

Nevýhody

 • Vysoká hmotnosť;
 • Žiadne blokovanie horúceho vodovodného kohútika;
 • Nepohodlné stlačenie kohútika s plastovým pohárom – tesné dodanie.

SONNEN TEB-02

Hodnotenie: 4.7

SONNEN TEB-02

Na štvrtej pozícii – kompaktný stolný chladič s dobrou funkčnosťou. K ohrevu dochádza pomocou vykurovacieho telesa. teplota vody sa zvýši na 90 °C za niekoľko minút. Zariadenie je vybavené systémami ochrany proti rozliatiu a popáleniu. Vďaka štýlovému dizajnu je vhodný na kancelárske aj obytné použitie. Chladnička je vhodná aj v detských zariadeniach, pretože je plne v súlade s bezpečnostnými požiadavkami. Zásobník na studenú vodu má objem 3 litre kvapaliny, zásobník na teplú vodu má objem 1 liter.

Kryt je vyrobený z nárazuvzdorného plastu, ktorý sa ľahko čistí. Hmotnosť konštrukcie – 4,6 kg. Stojí na vhodnom voľnom mieste a vodu možno naliať do všetkých nádob pomocou praktických tlačidiel. Odkvapkávacia miska sa dá ľahko vybrať. Miniatúrne zariadenie je určené až pre 10 používateľov.

Kupujúci oceňujú pekný dizajn, pevnú konštrukciu, stabilný systém vykurovania/chladenia, nižšiu spotrebu energie. Priemerná trhová cena modelu je 6300 Euro.

Výhody

 • Výkonné elektronické chladenie;
 • Moderný dizajn;
 • Ergonomický a kompaktný model;
 • Funkcia ochrany pred deťmi.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

Aqua Work 36-TDN-ST

Hodnotenie: 4.6

Aqua Work 36-TDN-ST

Ďalším v našom prehľade je elektronický dávkovač Aqua Work 36-TDN-ST v bielej farbe. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi je najvýkonnejší v režime ohrevu – 700 W s rýchlosťou ohrevu až 900S objemom až 7 litrov vody je to skvelá hodnota pre elektronický chladič. Chladenie je v priemere 120S 1 litrom vody za jednu hodinu pri spotrebe 70 W.

Výdajník má možnosť „turbo ohrevu“ na rýchle dosiahnutie horúceho stavu vody. Môžete ho zapnúť stlačením dotykového tlačidla na digitálnom displeji, ktorý zobrazuje teplotu kvapaliny. Režim „eco“ šetrí energiu tým, že spotrebič pracuje s miernym výkonom. Ak chcete naliať vodu do hrnčeka, musíte stlačiť zadnú páčku pod batériou – tradičné a pohodlné. Hmotnosť dávkovača bez fľaše je len 3,4 kg. Je to vďaka plastovému puzdru a jednoduchým vnútorným mechanizmom. Výrobca naň však poskytuje 2-ročnú záruku.

Aqua Work 36-TDN-ST je kompaktný a roztomilý stroj strednej triedy, ktorý možno zakúpiť za 4 500 Euro.

Výhody

 • Relatívne vysoká rýchlosť ohrevu vody;
 • Spoľahlivý kompresor s dvojročnou zárukou kvality;
 • Režim úspory energie a rýchleho ohrevu;
 • Nízka hmotnosť;
 • Displej a dotykové ovládanie.

Nevýhody

 • Najvyššia spotreba energie v kategórii v režime vykurovania;
 • Primitívny dizajn.

Najlepšie podlahové chladničky

Podlahové dávkovače sú pevné jednotky určené na inštaláciu na chodbách kancelárií a administratívnych budov. Majú veľkú kapacitu vďaka vysokému prietoku vody. Lacné modely majú fľašu prevažne na vrchu, ambicióznejšie modely majú spodnú časť. V miestach s dobrým chladičom nie je potrebné používať kanvicu!

HotFrost 350ANET

Hodnotenie: 5.0

HotFrost 350ANET

Multifunkčná chladnička HotFrost 350ANET využíva najlepšie inovatívne technológie a dizajn. Karoséria je k dispozícii v dvoch variantoch: šampanská metalíza (Gold) alebo strieborná (Silver) v kombinácii s čiernou. Obe vyzerajú reprezentatívne a elegantne a bez výnimky sa hodia do každého interiéru. Fľaša sa navonok nekazí – je vložená do spodnej skrinky, uzavretej dvierkami, voda je tak chránená pred svetlom a lepšie si zachováva svoje úžitkové vlastnosti. Predná časť je doplnená priehľadnými dvierkami v oblasti dodávok pre väčšiu hygienu a estetiku.

Pokračovanie: HotFrost 350ANET – jediný špičkový chladiaci box so spodnou montážou na fľašu.

Chladič sa ovláda pomocou digitálneho dotykového panela s ukazovateľmi teploty a typ chladenia je elektronický, takmer nehlučný.

HotFrost 350ANET má litrový objem, ktorý nahrádza bežnú kanvicu a funguje ako termofor na udržiavanie malého objemu vody v teple. Voda sa ohreje až na 8 l/h do teploty 990So spotrebou energie 1100 wattov chladí na 10-15 stupňov Celzia pri 75 wattoch za hodinu. Je zvláštne, že takéto výkonné zariadenie nemá nastaviteľnú teplotu vody, ale výrobca vzal za základ štandardné hodnoty teploty, takže používatelia nemajú žiadne sťažnosti.

Pre bezpečnú prevádzku chladiča má obmedzovač prietoku a detskú ochranu, čo je mimochodom celkom vhodné na používanie zariadenia – kohútiky sú umiestnené vo výške 0,87 m.

Priemerná cena HotFrost 350ANET je 22500 Euro.

Výhody

 • Výrazná farebná schéma;
 • Zabudovaná rýchlovarná kanvica (1 l nádrž z nehrdzavejúcej ocele);
 • Plastová nádrž na chladenú vodu s objemom 0,6 litra;
 • Tiché elektronické chladenie a vykurovanie;
 • Plnenie sa spustí stlačením a podržaním dotykového tlačidla jedným ťuknutím;
 • Odnímateľná odkvapkávacia miska;
 • Skrytá spodná inštalácia fľaše;
 • Efektívna spotreba energie 0.60 kWh/deň;
 • 2 roky záruky.

Nevýhody

 • Žiadne nastavenie teploty;
 • Kohútik je rovnaký pre studenú aj teplú vodu, je potrebné vybrať správne tlačidlo prívodu.

Ecotronic H1-L

Hodnotenie: 4.9

Ecotronic H1-L

Dopĺňa hodnotenie podlahových chladičov Ecotronic H1-L – pekný dávkovač pre dva kohútiky s horným umiestnením fľaše, prídavné skrinky nie sú podľa návrhu k dispozícii. Kompresor je pracovný mechanizmus. Pracuje relatívne ticho, chladí vodu až do 3 litrov za hodinu pri 90 W alebo ohrieva 9 litrov za hodinu pri 500 W. Pre teplú a studenú vodu je k dispozícii 1,2 litra a 4 litre retenčnej nádrže. Je k nemu pripojený kohútik so spätnou klapkou, ktorý sa musí stlačiť hrnčekom, aby sa naplnil. Žiadna ochrana kohútika vriacej vody a detská poistka. Existuje však ochrana proti úniku a naozaj funguje – v žiadnom preskúmaní odborníci nenašli sťažnosti na kaluže pod zariadením.

Na chladiči nie sú žiadne ovládacie prvky, iba prepínač a svetelný indikátor. Výrobca poskytuje na zariadenie Ecotronic H1-L 12-mesačnú záruku. Jeho priemerná cena je 10000 Euro.

Výhody

 • Klasické puzdro v strieborno-modrej kombinácii; dva piktogramy na prednej strane; dva piktogramy na zadnej strane; dva piktogramy na prednej strane
 • Tlakový podávač hrnčekov;
 • Optimálna rýchlosť ohrevu a chladenia vody;
 • nízka spotreba energie;
 • Žiadna regulácia teploty;
 • Relatívne nízka cena.

Nevýhody

 • Žiadna regulácia teploty;
 • Žiadne blokovanie kohútika teplej vody;
 • Umiestnenie fľaše na hornej strane, bez skrinky, keď sa spodná jednotka nepoužíva.

Vatten L45WE/L45SE/L45NE

Hodnotenie: 4.8

Vatten L45WE/L45SE/L45NE

Tretie miesto patrí chladiču so spodnou montážou, ktorý je pohodlnejší na používanie a estetickejší na pohľad. Moderný dizajn umožňuje inštaláciu v miestnostiach s drahým interiérom a nevyčnieva medzi ostatným nábytkom. Výrobca vám dáva možnosť skombinovať chladič s dizajnom vašej kancelárie alebo bytu v bielej, čiernej alebo striebornej farbe.

Rýchly ohrev vody až do 90° vďaka výkonu 650 W. 6 litrov za 1 hodinu. Umožňuje používať zariadenie viac ako dvom desiatkam ľudí súčasne. Obsahuje tretí kohútik s vodou izbovej teploty. Indikátory LED zobrazujú napájanie, vykurovanie a chladenie.

Skladovacie nádrže z nehrdzavejúcej ocele zaručujú dlhú životnosť. Páčka na kohútiku horúcej vody na ochranu detí pred poranením teplom. Chladič možno používať v rôznych podmienkach prostredia, dokonca aj v horúcom podnebí.

Výhody

 • Pohodlné nakladanie fľaše na dno;
 • Výkonný vykurovací systém;
 • Hlavné nádoby sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele;
 • Reprezentatívny dizajn exteriéru.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

Aqua Work 16-L/EN

Hodnotenie: 4.7

Aqua Work 16-L/EN

Štvrtá pozícia je chladič, ktorý vďaka 700W výkonu poskytuje okamžité teplo. Produkuje 7 litrov horúcej vody za hodinu. Chladiaci výkon 90 W. Vyrobí 2 litre vody za 60 minút pri teplote 5-10 °C. Takýto výkon umožňuje inštaláciu chladiča na miestach s vysokou návštevnosťou. Schopnosť obslúžiť až 25 osôb alebo viac. Známy plniaci mechanizmus „tlak v pohári“ umožňuje používať zariadenie každému bez výnimky. Informačný panel s LED indikátorom. Odkvapkávacia miska sa dá ľahko vybrať, vyčistiť a znovu rýchlo vložiť.

K dispozícii v bielej, čiernej, sivej, kombinovanej strieborno-čiernej a strieborno-červenej farbe. Pri výrobe sa použil kov a plast.

V recenziách sa uvádza, že chladič úspešne kombinuje všetky vlastnosti: atraktívny dizajn, spoľahlivosť, kvalitu a cenu, vďaka čomu je model Aqua Work 16-L/EN medzi zákazníkmi veľmi obľúbený.

Výhody

 • Výkonné systémy vykurovania a chladenia;
 • Vhodné na intenzívne používanie;
 • Rýchlo uvoľniteľná odkvapkávacia miska;
 • Elegantný, zjednodušený dizajn, ktorý sa hodí ku všetkému.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

ABC V170

Hodnotenie: 4.6

ABC V170

Ďalším v poradí je podlahový chladič s vykurovacím výkonom 420 W, chladiacim výkonom 85 W. Prietok vody pre teplú vodu: 4 litre/hodinu; pre chladiacu vodu: 2 litre/hodinu. Tieto parametre umožňujú používať zariadenie v kanceláriách a podnikoch, kde zabezpečuje nepretržitú dodávku vody pre veľký počet ľudí. Tradičné biele puzdro pôsobí harmonicky v každom prostredí.

Robustná konštrukcia so širokými pogumovanými nožičkami na lepšie uchopenie, aby sa zabránilo zraneniu pri vkladaní novej fľaše. Váži 10,3 kg, takže ho môžete ľahko prenášať. Napájací kábel je dostatočne dlhý, aby poskytoval väčšie pohodlie. Model nevyžaduje špeciálnu údržbu. Odkvapkávacia miska sa dá ľahko vybrať a znovu vložiť.

Vodovodné batérie stlačené hrnčekom. Chladnička je vybavená spoľahlivým ochranným systémom, ktorý zabraňuje popáleniu. Indikačné kontrolky vás informujú o režime. Kupujúcim sa páči jednoduchý a nenápadný dizajn, ktorý plne spĺňa svoj účel.

Výhody

 • Klasický a univerzálny dizajn;
 • Kvalitná konštrukcia a materiály;
 • Funkcia ochrany proti popáleniu;
 • Rýchle vykurovanie a chladenie.

Nevýhody

 • Neidentifikované.

SONNEN FSE-03

Hodnotenie: 4.5

SONNEN FSE-03

SONTEN FSE-03 je vhodný pre verejné a komerčné zariadenia, nemocnice, centrá starostlivosti o deti. Jednotka je vybavená 10 litrovou skriňou, ktorá sa dá použiť na uskladnenie riadu používaného na pracovisku. Model dokonale zapadá do domáceho interiéru. Umiestnenie fľaše je štandardné horné. Dostatočný výkon na ohriatie vody na 90 °C za niekoľko minút. Systém má ochranu proti popáleniu.

Tri kohútiky v podobe tlačidiel, ktoré sa hladko stláčajú a reagujú na plastové poháriky. Okrem teplej a studenej vody je k dispozícii aj pitná voda izbovej teploty. Nízka hmotnosť 7,6 kg umožňuje prenášať chladničku kamkoľvek budete chcieť.

Spotrebiteľom sa páči rýchle chladenie, jednoduché používanie, reprezentatívny vzhľad, premyslený bezpečnostný systém, kompaktné rozmery. K vysokému dopytu zákazníkov prispela aj prijateľná cena.

Výhody

 • Poskytuje tri druhy vody;
 • Má účinné bezpečnostné zariadenie proti úniku;
 • Priestranná skrinka na kuchynský riad;
 • Znížená spotreba energie.

Nevýhody

 • neboli nájdené.

Najlepšie chladničky s integrovanou chladničkou

VATTEN V45QKB

Hodnotenie: 4.9

VATTEN V45QKB

Táto jednotka, kombinovaná chladnička a chladnička VATTEN V45QKB s kompresorom. Horná jednotka má tri kohútiky na izbovú teplotu, teplú a studenú vodu. Mimochodom, zariadenie spotrebuje 650 a 120 wattov na ohrev a chladenie – to sú priemerné hodnoty pre objem vody 6 a 2 litre za hodinu. Aby sa znížili náklady na energiu, konštrukcia poskytuje 3 litrový zásobník na studenú vodu a 1 litrový zásobník na teplú vodu. Rovnako ako pri predchádzajúcich typoch chladičov je horúci kohútik po stlačení tlačidla vybavený detskou poistkou. Fľašu možno umiestniť na vrchnú časť.

Spodná jednotka je kompaktná chladnička s 20-litrovou komorou. Má 1 policu, ktorú možno vertikálne posúvať do požadovanej výšky na umiestnenie riadu v určitej výške.

Priemerná cena VATTEN V45QKB je 16000 Euro.

Výhody

 • Chladnička s tromi kohútikmi a chladničkou v spodnom priestore
 • Pohodlné mechanické tlačidlo na vodu;
 • Svetelné indikátory vykurovania, chladenia a napájania;
 • Nádrže na vodu z nehrdzavejúcej ocele;
 • Mierna spotreba energie;
 • 2 roky záruka.

Nevýhody

 • robustný dizajn;
 • Chladnička nemá rukoväť na dverách, čo nie je najpohodlnejšie otváranie.

Ecotronic M40-LF

Hodnotenie: 4.8

Ecotronic M40-LF

Bronzový držiteľ ocenenia prichádza v štýlovom, modernom dizajne, ktorý určite uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Na svetlom tele je elegantná čierna vložka. Pohodlné kohútiky sa dajú ľahko stlačiť pomocou hrnčeka a plastového pohára. Na tlačidle horúcej vody je detská poistka. Jednodielna nádrž na studenú vodu nemá žiadne zvary, čo zabraňuje hrdzaveniu a predlžuje životnosť zariadenia.

Druhý termostat zabezpečuje stabilnú prevádzku chladničky a chladiaceho systému. Panel s displejom na prednej strane na zobrazenie pripravenosti na použitie a režimov chladenia a vykurovania. Objem chladničky: 16 litrov. Poličku je možné na požiadanie premiestniť. Útulný priestor na fľaše vo vzpriamenej polohe.

Chladiaci a vykurovací výkon: 3,5 l/h. Voda dosahuje teplotu až 95 °C a 5 °C studenej vody. Všetci zákazníci ho hodnotia ako „vynikajúci“ a sú s nákupom úplne spokojní, a to tým skôr, že cena je pomerne prijateľná.

Výhody

 • Štýlový, pútavý dizajn;
 • Spoľahlivá a praktická mechanika;
 • Detská ochrana proti tepelnému poškodeniu;
 • Kompaktná a robustná konštrukcia.

Nevýhody

 • Nezistené.

A.E.L. LC-AEL-31B

Hodnotenie: 4.7

A.E.L. LC-AEL-31B

Na poslednom mieste je pomerne výkonné zariadenie, ktoré ochladí vodu na 10°, ohreje na 87°. Zásobník na teplú vodu pojme 1 liter tekutiny, zásobník na studenú vodu 3 litre. Farebné indikátory na prednej strane vás informujú o aktuálnom režime. Moderný dizajn dokonale zapadne do interiéru domácnosti aj kancelárie. Sortiment zahŕňa chladničky v strieborných a bielych odtieňoch.

Chladnička je priestranná, má jednu policu. Objem 20 litrov, rozmery: 24*21*36 cm. Chladnička má izbovú teplotu vody. Tlačidlové kohútiky sa ľahko stláčajú pomocou plastových pohárikov. Aj dieťa dokáže naplniť vodu. Robustná konštrukcia. Polstrované nožičky nezanechávajú stopy na mäkkých podlahových krytinách.

Na premiestňovanie zariadenia sú k dispozícii dve integrované bočné rukoväte. Podľa spätnej väzby zákazníkov je chladnička veľmi užívateľsky prívetivá. Všetky vlastnosti spĺňajú ich požiadavky, takže modely dostávajú vysoké známky. Priemerná cena 12000 Euro, ktorá plne zodpovedá kvalite výrobku.

Zásluhy

 • Teplá/studená/chladná voda;
 • Všestranný dizajn;
 • Pohodlné nastavovacie tlačidlá;
 • Vysoký tepelný výkon.

Nevýhody

 • Neidentifikované.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: