Top 6 výrobcov perín

*Prehľad najlepších podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou sa poraďte s miestnym inšpektorom.

Obliečka na prikrývku je štandardnou súčasťou klasickej posteľnej súpravy. Hoci v niektorých prípadoch nie je potrebná kúpa kompletnej sady. Výrobcovia ponúkajú možnosť nákupu súprav po častiach v závislosti od aktuálnych potrieb.

Spoločnosť Expertology zostavila rebríček najlepších výrobcov perín na základe názoru odborníkov a spätnej väzby od zákazníkov.

Sprievodca výberom

Pri výbere výrobcu posteľnej bielizne odporúčame venovať pozornosť nasledujúcim vlastnostiam

 1. Tkanina. Prednostne čisto prírodné materiály. Potom si môžete byť istí, že nočný spánok prebehne bez akýchkoľvek excesov v podobe alergickej reakcie.
 2. Rozsah veľkostí. Takmer všetci výrobcovia ponúkajú štandardnú sadu. Ide o jedno, jeden a pol lôžko, ako aj o euro, rodinné a detské periny.
 3. Kvalita šitia na mieru.Švy musia byť rovné, pevné a bez vyčnievajúcich nití. Strih by mal byť tiež rovný: výrobca, ktorý dbá na pohodlie, by vám nikdy nedovolil predávať výrobok, ktorý je pokrivený.

Toto sú pravdepodobne hlavné požiadavky. Sekundárne požiadavky sú dizajnové. Výrobcovia ponúkajú široký výber, ktorý dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

6 najlepších výrobcov perín

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Top 6 výrobcov perín1Togas5.0
2Stefan Landsberg4.9
3TAC4.8
4Asabella4.7
5MONA
 • ZA
 • 4.6
  6Umelecké posteľné prádlo4.5

  Togas

  Hodnotenie: 5.0

  Togas

  Posteľná bielizeň od tohto výrobcu sa často považuje za etalón najvyššej kvality. Výrobky sa vyznačujú nielen vynikajúcim šitím na mieru, ale aj jedinečným dizajnom.

  Značka Togas bola založená v Aténach v roku 1992. Spoločnosť v súčasnosti ponúka široký sortiment bytového textilu a najmä perín. V prípade potreby je možné výrobok vyrobiť na mieru.

  Grécka spoločnosť ponúka veľký výber tovaru. Nezastavila sa však a naďalej rozširuje svoj sortiment výrobkov.

  Výrobca venuje veľa času konečnej úprave, pričom používa kombinácie materiálov, výšivky, rôzne lemy, ozdobné strapce, traky. Štandardné veľkosti prikrývok: jednolôžková, rodinná, euro a kráľovská veľkosť.

  Ponuka je rozdelená do troch tried podľa použitých látok a dekorácií. Prvá je Daily by Togas. Štandardný sortiment továrne TAC zahŕňa výrobky ekonomickej triedy, táto skutočnosť však nemá vplyv na kvalitu výrobku. Druhým je Premium – tzv. zelená línia. Súpravy sú o niečo drahšie. Tretia – Exkluzívne – zlatá čiara. Ponúka exkluzívne vzory.

  Obliečky sú ušité z látok, ktoré sa vyrábajú vo vlastných tkáčskych závodoch spoločnosti. Modely sú vyrobené z elitného saténu, kráľovského saténu, prírodného a zmesového hodvábu, tanselu a perkálu.

  Výhody

  • Vysokokvalitná tkanina a krajčírske spracovanie;
  • Zaujímavé výtlačky;
  • Po vypraní sa nevylieva;
  • Produkty je možné objednať na mieru.

  Nevýhody

  • Veľmi vysoká cena;
  • Žiadne bonusové body pri prispôsobovaní.

  Stefan Landsberg

  Hodnotenie: 4.9

  Stefan Landsberg

  Stefan Landsberg je austrálska značka s päťdesiatročnou históriou. Spoločnosť bola založená v roku 1931 v meste Bad Voslau.

  Značka ponúka vysokokvalitné tkaniny. Stojí za zmienku, že výrobca nepracuje so syntetikou. Pri výrobe sa používajú len prírodné tkaniny. Pozornosť si zaslúži aj kvalita šitia. Obliečky tejto značky vyrábajú skúsení remeselníci na moderných výrobných linkách.

  Spoločnosť nešetrí na kvalite nití, zipsov a ďalších detailov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť výrobku. Vďaka tomu vydržia mnoho praní.

  Používatelia majú tiež vysoké hodnotenie vizuálneho dizajnu. Výrobca venuje veľkú pozornosť dizajnu a venuje veľkú pozornosť výberu použitých farebných schém.

  Výrobca ponúka modely v týchto veľkostiach: rodinná veľkosť, jeden a pol a dvojlôžková. Praktické, na dotyk príjemné a ekologické tkaniny. Najčastejšie sa používajú bavlna, žakár, satén, tencel a bambus.

  Výhody

  • Vysoká kvalita;
  • Iba prírodné tkaniny;
  • Krásne výtlačky a vzory.

  Chybná stránka

  • Trochu obmedzený rozsah veľkostí.

  TAC

  Hodnotenie: 4.8

  TAC

  TAC je turecký výrobca posteľnej bielizne. Je na trhu už viac ako štyridsať rokov a má len skvelé recenzie.

  Tajomstvo veľkej obľúbenosti a dopytu spoločnosti je jednoduché: výrobca sleduje aktuálne módne trendy a pri výrobe používa pokročilé technológie. Vďaka takmer plne automatizovanej výrobe sú ceny prešívaných prikrývok tejto značky veľmi priaznivé (vzhľadom na vysokú kvalitu látky).

  Na výrobu posteľnej bielizne sa používajú len vysokokvalitné tkaniny. Starostlivosť o našich zákazníkov je certifikovaná, čo potvrdzuje úplnú bezpečnosť výrobkov spoločnosti.

  Obliečky na periny sú k dispozícii v troch veľkostiach – jeden a pol, dvojlôžková a rodinná veľkosť. Tie sú ďalej rozdelené podľa zbierok:

  1. Výber úloh. Táto kolekcia ponúka exkluzívne modely. Výrobca aktívne využíva imitáciu ručnej výšivky, čipky a prírodné ornamenty pri dekorácii.
  2. Tas Satin. Sortiment zahŕňa tkaniny zo saténu, ktorý je veľmi odolný a praktický materiál. Výrobca v dizajne používa množstvo krútených vzorov, monogramov a iných motívov.
  3. Tkaniny Ranforce. Obliečky na periny sú vyrobené z prírodnej bavlnenej tkaniny Raphons. Je mäkký, tenký a veľmi odolný voči opotrebovaniu. Tkanina je veľmi príjemná na telo.
  4. Everyday Satin a Everyday Ranforce. Výrobca používa na šitie prikrývok tejto série rôzne látky, ale všetky majú etnické motívy v dizajne.
  5. S. Nikas. Vizuálny dizajn týchto modelov konvenčne pracoval Nikas Safronov. Výrobca si ako základ dizajnu vybral obrazy slávneho ruského umelca. Takže periny tejto kategórie možno nazvať jedinečnými.

  Ponuka výrobcu vyniká neobvyklými farbami.

  Výhody

  • Zaujímavé farby;
  • Dobrá kvalita;
  • Dlhá životnosť;
  • Nevypadáva, nezmenšuje sa – podľa pokynov na ošetrovanie;
  • Príjemné na dotyk.

  Nevýhody

  • Drahé.

  Asabella

  Hodnotenie: 4.7

  Asabella

  Výrobca uprednostňuje prácu s materiálom Tencel. Materiál sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu. Okrem toho je šetrný k životnému prostrediu a nespôsobuje také problémy, ako sú alergické reakcie.

  Výrobca venuje pozornosť aj takým drobnostiam, ako sú nite použité na šitie, doplnky – zipsy, gombíky. Obliečka na prikrývku Asabella tak vydrží viac ako jednu sezónu a bez problémov odolá mnohým pracím cyklom.

  Sortiment výrobkov značky zahŕňa rozmery ako rodinné prikrývky, jeden a pol lôžka, európsky štandard (pre postele so šírkou 170 – 180 cm) a detské prikrývky.

  Okrem materiálu Tencel používa značka – ale o niečo menej často – aj iné tkaniny na posteľné prikrývky. Druhou najpoužívanejšou látkou je satén. Tkanina je pevná, tkaná bavlna s vysokou absorpciou vlhkosti. K dispozícii sú aj tkaniny z hypoalergénneho flanelu a odolnej egyptskej bavlny.

  Modely perín, ktoré ponúka spoločnosť Asabella, majú celkom originálny vizuálny dizajn. Výrobca často používa geometrické vzory, rastlinné ornamenty, veľké hrášky. Okrem toho dizajnéri spoločnosti uprednostňujú svetlé farby.

  Výhody

  • Väčšina výrobkov je ušitá z materiálu Tencel;
  • Originálne návrhy;
  • Jasné farby;
  • Dobrý rozsah veľkosti.

  Nevýhody

  • Je ťažké nájsť perinu v pastelových farbách (podľa recenzií látok).

  MONA
 • ZA
 • Hodnotenie: 4.6

  MONA<li></div><p>ZA“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/61116666195721-936-.jpg“ title=“MONA</p><li>ZA“><p>MONA</p><li>ZA je značka ruského pôvodu, ktorá ponúka skutočne kvalitné textílie rovnakej kvality ako ich zahraničné ekvivalenty. Potvrdzujú to víťazstvá v rôznych súťažiach a oceneniach, ako napríklad „Najlepšia ruská ochranná známka“ a iné.<p>Ponuka zahŕňa tieto veľkosti perín: jeden a pol a dvojlôžkové, „euro“, rodinné a detské.</p><p>Výrobca neustále aktualizuje zoznam ponúk. Dizajnéri spoločnosti sledujú módne trendy, takže navrhované produkty sú vždy aktuálne. Obliečky na periny sa líšia nielen veľkosťou, ale aj farbou a štýlom. Zakúpiť si môžete bežné klasické výrobky, ako aj výrobky s trojrozmernými efektmi. Pokiaľ ide o dizajn, výrobcovia ponúkajú dobrý výber: geometrické vzory, kvetinové motívy, príroda.</p><p>Spoločnosť, ako každý iný výrobca, ktorý rešpektuje zákazníkov, používa na výrobu len ekologické materiály. Z celého sortimentu tkanín si výrobca najčastejšie vyberá satén a kaliko, pretože majú vysoké ukazovatele hygroskopickosti, sú vzduchotesné, praktické pri údržbe a zachovávajú si farbu aj po mnohých praniach. O niečo menej často sa na šitie prikrývok používa satén-jacquard a žakár-tuitton.</p><p>Na šitie sa používajú len široké látky. Vďaka tomu nie sú na perinách žiadne zbytočné švy. A to je jedna zo zvláštností produktov spoločnosti.</p><p>Ponúkané produkty sú rozdelené do kolekcií. Rozdiel spočíva v rôznorodosti látok používaných na šitie. Značka ponúka aj prémiové modely. Obliečky na periny patriace do tejto kategórie sú doplnené špeciálnou úpravou. Zapínanie – v závislosti od kolekcie – môže mať podobu zipsov, viazaní alebo gombíkov.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Krásne;</li><li>Rozdelenie podľa zbierok;</li><li>Používame rôzne látky, ale vždy prírodné;</li><li>Pestré farby;</li><li>Zaujímavé návrhy.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Niekedy sa objavujú tvrdenia o prispôsobení (z recenzií).</li></ul><h3>Umelecké posteľné prádlo</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Art Postel

  „ArtPostel“ – značka patrí spoločnosti „ArtDesign. Značka vstúpila na Slovenská trh v roku 1997 a napriek silnej konkurencii si stále udržiava silnú priazeň zákazníkov.

  Obliečky na periny od spoločnosti „ArtPostel“ sa vyznačujú nielen vysokou kvalitou šitia. Majú veľmi nezvyčajný vizuálny dizajn. Dizajnéri spoločnosti sa neboja byť kreatívni a ľahko realizujú aj tie najnekonvenčnejšie nápady.

  Je potrebné poznamenať, že spoločnosť má nielen vlastné oddelenie dizajnu. Všetky výrobné fázy prebiehajú v tkáčskych závodoch v Ivanove. To znižuje náklady na hotový výrobok a následne má pozitívny vplyv na konečnú cenu výrobku.

  Vždy žiadaný sortiment výrobkov. Spoločnosť má totiž špecializovaný tím, ktorý sa venuje prieskumu trhu a identifikácii potrieb zákazníkov.

  Výrobca používa len prírodné tkaniny – kaliko, satén, popelín, žinčicu atď.

  Výhody

  • Kvalitné látky a krajčírske spracovanie;
  • Dlhá životnosť;
  • Súčasný dizajn.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: