7 najlepších MotoDrillers

Na rýchle vŕtanie malých otvorov do zeme alebo do ľadových škrupín sú k dispozícii elektrické vŕtačky. Sú poháňané benzínovým motorom. Krútiaci moment sa prenáša na šnek cez prevodovku a šnek súčasne vytvára otvor a vyhadzuje zeminu alebo ľadovú drvinu na povrch. Predajcovia z rôznych krajín predávajú svoje výrobky doma. Vďaka Číňanom sa cena náradia s benzínovým pohonom v poslednom čase stala dostupnejšou. Teraz je však problém s výberom. Rady odborníkov pomôžu pri kúpe elektrickej vŕtačky.

Ako si vybrať motorový kultivátor

 1. Označenie nástroja na kopanie. Tento typ nástroja sa najčastejšie používa v dvoch oblastiach ľudskej činnosti.
 2. Stavitelia a majitelia súkromných domovkupujú benzínové stroje na stavbu stĺpikov v skleníkoch, hojdačiek alebo plotov. Ak je pôda ílovitá, je lepšie zvoliť výkonnú jednotku, ktorá dokáže vytvoriť hlboké studne (do 1,5 m) s priemerom 200-300 mm).
 3. Fanúšikovia zimného rybolovuŤažšie je, keď hrúbka ľadu dosahuje 1 m. Iba s vŕtačkou Moto môžete s minimálnou fyzickou námahou vytvoriť veľké množstvo otvorov s priemerom 150-300 mm.
 4. Typ motora.Elektrické vŕtačky ponúkané domácim spotrebiteľom sú vybavené rôznymi benzínovými motormi. Najvýkonnejšie a najekologickejšie sú štvortaktné motory, do ktorých sa benzín a olej plnia oddelene. Pri dvojtaktných agregátoch sa palivo a mazivo musia vopred zmiešať v špeciálnom kanistri. Dvojtaktné stroje sú lacnejšie, ale vypúšťajú viac emisií a pri prevádzke sú hlučné.
 5. Výkon motora. V závislosti od použitia vŕtačky sa vyžaduje špecifický výkon. Ak chcete robiť hlboké a široké vrty v ťažkej pôde, mali by ste si vybrať stroj s výkonom do 8 hp. . Rybárom však stačí motor s objemom 2,0 až 3,5 litra na vyvŕtanie diery do ľadovej kôry s priemerom 150 až 200 mm. .
 6. Zariadenie. Väčšina elektrických kladív sa predáva bez šneku. Preto si musíte nástroje kúpiť samostatne. Aby ste pri výbere šneku neurobili chybu, musíte poznať veľkosť pripojenia. Štandardná zásuvka má priemer 20 mm, ale najvýkonnejšie stroje sú k dispozícii s väčšími zásuvkami (32 mm). Niektorí výrobcovia dopĺňajú svoje výrobky o adaptéry (prechodky), ktoré umožňujú použitie akéhokoľvek šneku.

V našom prehľade sme vybrali 7 najlepších moto-vŕtačiek. Sú široko dostupné v ruskej obchodnej sieti. Pri zostavovaní hodnotenia sa zohľadnili názory a spätná väzba od odbornej komunity a používateľov.

Hodnotenie najlepšieho spuddera

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie rybárske vrtáky1RedVerg RD-EA630B 3 l. .11 710€
2E
 • TECH BM 52E 2.5 . .
 • 7 033€
  3ŠAMPIÓN AG352 1.9 ..7 650€
  Najlepšie motorové vŕtačky na výkopové práce1Prístroje ADA Pozemný vrták 14 Reverzný 8 l..44 165€
  2CHAMPION AG364 3 l..13 900€
  3Fubag FPB 71 2.7 ..10 700€
  4E
 • TECH BM 70B 3.3 ..
 • 12 999€

  Najlepšie rybárske kúsky

  Milovníci zimného rybolovu ocenia ľahký a kompaktný dizajn. Pri priemere šneku 130-180 mm motor nevyžaduje vysoký výkon. Odborníci ocenili výkon niekoľkých modelov.

  RedVerg RD-EA630B 3 l. .

  Hodnotenie: 4.9

  RedVerg RD-EA630B 3 hp

  Lov veľkých rýb v zime s elektrickým sekáčom na ľad RedVerg RD-EA630B. Slovensko-čínska jednotka vybavená výkonným 3-litrovým benzínovým motorom. ., možnosť vytvárania veľkých otvorov (300 mm). Cez takúto dieru v ľadovej škrupine môžete bez problémov vytiahnuť dobre kŕmeného candáta alebo šťuku. Model je vybavený nárazuvzdornými podložkami rukoväte na jednoduché používanie. Odborníci chvália nielen silu a výkon elektrického náradia, ale aj systém núdzového brzdenia. Objem nádrže (1,3 l) postačuje na vyvŕtanie mnohých otvorov v hrubom ľade.

  Používatelia identifikovali jeden nedostatok v prevádzke. Lano štartéra sa pri štartovaní v extrémnych mrazoch roztrhne. Inak sa rybári na ľadovú buginu nesťažujú.

  Výhody

  • vysoká sila a výkon;
  • veľký priemer otvoru;
  • antivibračné rukoväte;
  • núdzová brzda.

  Nevýhody

  • kickstarter lano slzy.

  E
 • TECH BM 52E 2.5 . .
 • Hodnotenie: 4.8

  E<li></div><p>TECH BM 52E 2.5 . .“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/4416666193551-457-.jpg“ height=“443″ title=“E</p><li>TECH BM 52E 2.5 . .“><p>Skvelá kombinácia cenovej dostupnosti a výkonu, podľa odborníkov s E</p><li>TECH BM 52E. Jednou z výhod nástroja je štandardná zátka, ktorá umožňuje použitie šnekov s rôznymi priemermi. Benzínový motor (2,5 l). .) poskytuje silný krútiaci moment. Čínsky motorový vrták je síce v niektorých ohľadoch horší ako víťaz, ale vďaka svojej nízkej hmotnosti 9,7 kg sa ľahšie prenáša v zamrznutých vodách. Pokiaľ ide o priemer otvorov, základná sada obsahuje nástroje s priemerom 200 mm. Maximálna hĺbka vŕtania je 1,8 metra.<p>Používatelia sú spokojní s prijateľnou cenou, nízkou hmotnosťou a výkonným motorom. Dodáva sa aj s kanistrom, súpravou nástrojov a lievikom. Na druhej strane kvalita konštrukcie je otázna.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>prijateľná cena;</li><li>nízka hmotnosť;</li><li>Motor je výkonný;</li><li>štandardná zásuvka.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>existujú sťažnosti na kvalitu konštrukcie.</li></ul><h3>ŠAMPIÓN AG352 1.9 ..</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=CHAMPION AG352 1,9 HP

  Najľahšou (9,6 kg) a najpohodlnejšou elektrickou vŕtačkou v našom hodnotení bol model CHAMPION AG352. Benzínové náradie s 1,9-litrovým motorom. ., dostatočný krútiaci moment na vŕtanie otvorov s priemerom 60…250 mm. Oplatí sa vybrať iba šnek s priemerom otvoru 20 mm. Odborníci vyzdvihujú robustný rám stroja, pohodlné rukoväte s tlmiacimi vankúšikmi. Ovládacie prvky sa nachádzajú na jednom z nich. Elektronické zapaľovanie a membránový karburátor umožňujú výrobcovi plynulú prevádzku motora a zníženie emisií o jednu tretinu.

  Domáci rybári si obľúbili prijateľnú cenu, nízku hmotnosť a jednoduché používanie. Nevýhodou tohto hodnotenia je slabý motor.

  Výhody

  • prijateľná cena;
  • nízka hmotnosť
  • ) Podložky na rukovätiach tlmiace nárazy;
  • šetrnosť k životnému prostrediu.

  Nevýhody

  • nízky výkon.

  Najlepšie motorové vŕtačky na výkopové práce

  Aby bolo možné vŕtať do akéhokoľvek terénu, je potrebné, aby mal tento model výkonný motor. Keďže je pohodlnejšie robiť veľké otvory dvoma ľuďmi, hmotnosť nie je rozhodujúca. Špecialistom sa páčia tieto modely.

  Prístroje ADA Pozemný vrták 14 Reverzný 8 l..

  Hodnotenie: 4.9

  Prístroje ADA Ground Drill 14 Reverse 8 hp

  Pre skutočných profesionálov vytvorené prístrojmi ADA Ground Drill 14 Reverse. Toto výkonné elektrické náradie si vyžaduje koordinovanú prácu dvoch operátorov, preto je vybavené 4 rukoväťami. Stroj je vybavený štvortaktným benzínovým motorom s objemom 8 litrov. ., To spôsobuje minimálny hluk. Priemer zemného otvoru do 600 mm. Funkcia spätného chodu, ktorá zabraňuje uviaznutiu nástroja v zemi. Vďaka špeciálnej konštrukcii hnacieho hriadeľa je možné k náradiu pripojiť nielen štandardné šneky (20 mm), ale aj nástroje s väčšími rozmermi uloženia (32 mm). Odborníci dali modelu palmu v našom hodnotení, napriek jeho pomerne vysokej cene.

  Technické parametre elektrickej vŕtačky sa cenia, ale cena nie je rovnaká ako pri benzínových nástrojoch.

  Výhody

  • vysoký výkon;
  • veľký priemer otvoru;
  • obracač;
  • 4-taktný motor.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  CHAMPION AG364 3 litre..

  Hodnotenie: 4.8

  CHAMPION AG364 3 hp

  Na motobure CHAMPION AG364 je možné vykonávať širokú škálu prác. Toto používateľsky prívetivé elektrické náradie je vhodné na vŕtanie otvorov do zeme pre stĺpy alebo stromy alebo na vŕtanie otvorov v zamrznutých rybníkoch. Vďaka štandardnému pripojeniu (20 mm) je možné na stroj namontovať rôzne šneky. Maximálny priemer otvorov je obmedzený na 300 mm. Čínsky rýpadlo je vybavené dvojtaktným trojlitrovým motorom. ., viac ako dosť pre domáce potreby. Celý stroj je založený na robustnom oceľovom ráme. Odborníci ho zaradili na druhé miesto pre jeho jednoduchosť a robustnosť.

  Používatelia považujú kultivátor za veľmi vhodný na riešenie lokálnych problémov v záhrade. Len funkčnosť je ešte veľmi žiaduca.

  Výhody

  • všestrannosť;
  • jednoduchosť používania;
  • robustný rám;
  • prijateľná cena.

  nevýhody

  • skromná funkčnosť.

  Fubag FPB 71 2.7 ..

  Hodnotenie: 4.8

  Fubag FPB 71 2,7 k

  Potenciálni zákazníci prejavujú o Fubag FPB 71 veľký záujem. 1980 zobrazení karty produktu v Jame len za posledné 2 mesiace. Kľúčovým faktorom, ktorý ho robí atraktívnym, je jeho prijateľná cena. Stroj je navyše vybavený výkonným dvojtaktným motorom (2,7 l), ktorý má takmer identické rozmery ako štandardný model. .). Elektrické náradie má všestranné vlastnosti, je vhodné na vŕtanie do zeme a na vŕtanie cez ľad. Priemerom otvorov (do 250 mm) a maximálnou hĺbkou otvorov (80 cm) zaostáva za poprednými modelmi. Polstrovanie rukoväte bude príjemnou voľbou počas prevádzky.

  Používatelia ocenili prijateľnú cenu a ľahkosť benzínového motora (11 kg). medzi nevýhody patrí nekvalitný plast a slabo utesnené veko palivovej nádrže.

  Výhody

  • primeraná cena;
  • dobrý výkon;
  • Rukoväte bez odpruženia;
  • všestrannosť.

  Nedostatky

  • nekvalitné plastové diely;
  • malá hĺbka otvorov.

  E
 • TECH BM 70B 3.3 ..
 • Hodnotenie: 4.7

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: