Vyberte si prípad Sandbox

Sandbox je sotva najobľúbenejšie miesta pre deti v takmer akomkoľvek dvore. Zachovanie sa teda stáva dôležitou úlohou. Ak sa počas dňa je zriedka kontaminovaný, potom je nemožné povedať o časom temného času. Jedna z ekonomických, spoľahlivých a relatívne lacných možností, aby sa zabránilo znečisťovaniu, je prípad Sandbox. Všetko, kde si ho kúpite, ako si vybrať, čo majú venovať pozornosť pri kúpe, ako aj o mnohých iných veciach, prečítajte si v našom článku.

Zvláštnosť

Spravidla sa kryt Sandbox je v prevádzke na objednávku alebo zakúpený v online obchodoch, je oveľa menej pravdepodobné, že ho kúpia v bežných predajniach. Hlavnou úlohou agenta pre pieskovisko je zabrániť odpadu, vody alebo zrážok v piesku. Ale najčastejšie markízy sa zakúpia na ochranu piesku pred zvierat. Ako viete, väčšina z nich miluje kopať v piesku alebo opustiť ich exkrement. Produkt je vodotesná tkanina s elastickým káblom-expandér, ktorý sa nachádza na okraji, a kametry, v ktorých robí. Šnúra postúpi povlak na pieskovisku a nedovolí mu pohybovať sa počas vetra.

Niekedy sú champs a šnúry nahradené hustou gumu. Modely s gumovou skupinou sa opotrebovávajú rýchlejšie. Vynikajúce armatúry hovorí o kvalite výrobku ako celku. Alternatíva je veko pre pieskovisko, ale niekedy je to príliš drahé alebo je potrebné na nákup s pieskovníkom. Aby ste si objednali rýchlejšie a lacnejšie. Takéto kryty sú spravidla dobre tolerované umývanie a mokré čistenie. Cena takýchto výrobkov sa líši od 1000 do 4500 rubľov. Cena neštandardných rozmerov môže byť vyššia. Priemerná hmotnosť výrobku v balení – 1 kg.

Čo sa stane?

Po prvé, agenti pre pieskovisko môžu byť rozdelené výrobným materiálom.

  • Tarpalin. Takéto modely sú vyrobené z materiálu (plachta) impregnované vodou odpudzujúcimi látkami. Nie sú vždy trvanlivé.
Prečítajte si viac  Sandboxes s domom

  • Pvc. Takéto povlaky sa rozlišujú vodotesnosťou a trvanlivosťou.

  • Oxford. Špeciálna tkanina, plášte na pieskovz, z ktorých sú nejednoznačné a jednoduché skladovanie.

  • Stanová tkanina. Takýto materiál je zmáčajúci, takže výrobky z nej nebudú chrániť pred vlhkosťou alebo zrážkami. Určené len na ochranu pred zvieratmi a odpadkami.

  • Celofán. Výrobky z takéhoto materiálu sa teraz používajú veľmi zriedkavé. Ak pokrývate pieskovisko takýmto markínom, najmenšie úsilie zvierat môže ľahko poškodiť integritu prípadu. Ľahko sa ponáhľajú z akéhokoľvek neprístupného kontaktu osoby. Vo všeobecnosti sa osvedčil veľmi zlý. Avšak, stále používané v materských školách.

Všetky takéto „kryty“ z tkaniny musia byť vyrobené z materiálov, ktorých hustota sa nachádza nad 120 g / kV.M. Rovnako ako markízy môžu mať inú formu, to znamená, že je zameraný na šesťuholníkové, štvorcové, okrúhle, trojuholníkové a iné typy pieskoví.

Dieťa Nuances

Takéto nádoby sú zakúpené pre súkromné ​​domy alebo chaty, menej často – pre spoločné nádvorie. Niekedy si objednajú materské školy. Hlavné kritériá pri výbere krytu pre pieskovisko – veľkosť. Kryt na okrajoch by mal byť viac veľkostí piesočného poľa 10-15 cm. A tiež potrebujú venovať pozornosť farbe mysle. Zvyčajne sú jasné a môžu priťahovať pozornosť vtákov alebo iných zvierat. Ak existuje voľný prechod na pieskovisko, potom je lepšie zastaviť svoju voľbu za menej jasné farby.

Stojí za to zvážiť impregnáciu materiálu, z ktorej je markíza vyrobený – musí chrániť pred akciou UV žiarení. Jednoducho povedané, Cape by nemalo napáliť na slnku. Pre tých, ktorí nechcú sa rozprávať s chmermi alebo elastickými, môžete si kúpiť alebo šiť prípad na objednávku bez príslušenstva. V tomto prípade sa Cape pripojí k pohovke, ktorý zatvorí pieskovisko ako „box“, na vrch.

Pred nákupom sa odporúča položiť dokumenty predávajúceho, ktoré potvrdzujú bezpečnosť výrobkov. Materiály by nemali prideliť nič v pieskovisku, v ktorom budú deti hrať neskôr. Chystáte sa od témy, chcem spomenúť, že kryt Sandbox je ľahké šiť nezávisle, ak ste nenašli vhodné na predaj. Ako materiál a nástroje, môžete použiť bežné záclony pre kúpeľňu, lounge lano, vlákna s ihlou a nožnicami.

Prečítajte si viac  Ako urobiť dieťa swing urobiť sami?

Na záver stojí za zmienku takého dôležitý bod ako bezpečnostná technika. Takmer všetky materiály, z ktorých sú vyrobené kryty, sú ľahko označené. Nie je možné dovoliť, aby sa výrobky v blízkosti ohňa.

Tieto výrobky sa musia používať len miesto určenia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: