Ako prehriať stránku?

V poľnohospodárstve nerobte bez orla a iných metód spracovania pôdy. Čerpanie vašich stránok sa používa na zvýšenie výnosu Zeme. Koniec koncov, často sa nakupujú v nie veľmi dobrom stave pôdy, takže musíte vykonať rad pozemkových prác, ktoré budú diskutované. Jeden z prvých úloh, ktoré v podstate stojí pred majiteľom stránky, je zúčtovanie územia burín a jeho reťazca.

Zvláštnosť

V súčasnosti existuje mnoho metód pre starostlivosť o vaše stránky, a to tak. Jednou z týchto metód je perfitár zarastenej oblasti alebo jeho orbou. Táto práca však vyžaduje veľa úsilia a času.

Metódy pôdnej starostlivosti na stránke sú rozdelené na dlhodobé a rýchlejšie, čo umožňujú výsadbám v prvej sezóne. V popupopení pôdy existujú určité nuansy, ktoré odhalíme v tomto článku.

Treba poznamenať, že Počas odolnosti pôdy sa uvoľňuje a obohatené o kyslík, užitočné pre rastliny. Po takomto liečbe bude Zem ľahšia na vlhkosť. Tiež takýto postup pomáha zbaviť sa burín a škodlivých hmyzov.

Tak, v prvom rade zvyšujeme výnos a plodnosť našich stránok.

Čerpanie je hlboké a malé. Avšak, je to presne hlboký poppill Zeme najužitočnejšie. Koniec koncov, významne zlepšuje štruktúru pôdy. Často, počas orby zeme, rôzne hnojivá prispievajú k tomu, aby zvýšili jeho vlastnosti.

Napríklad, ak potrebujete dať na váš pozemok trávni, budem musieť odolať zeme. Predtým potrebujete vyčistiť oblasť zo suchej trávy a iných nečistôt, odstráňte horný trávnik. Na to si zvyčajne vyberte jarnú sezónu.

Usporiadanie zarastenej oblasti je pomerne komplikovaná a dlhá lekcia.

Okrem mechanickej odolnosti je tiež potrebné použiť komplex chemických opatrení.

Čo možno vymeniť?

V podstate sa dopĺňanie Zeme vykonáva lopatou, a pre piesočné pôdy. Ale ak je pozemok veľký, aby sa rýchlo vyložil zem, je lepšie použiť traktor.

Balená hĺbka s lopatami dosahuje 30 cm. Zvyčajne sa tento proces kombinuje s hnojivom pôdy rôznymi minerálnymi a organickými látkami.

Okrem zvyčajného speci, je tu aj ďalší spôsob, ktorý sa nazýva bunk alebo pseudo-príruba. V tomto prípade je pôda opitá do hĺbky 60 cm. Takýto ľudia sa používajú, ak je pôda hustá, zlepšiť drenáž a zanechanie trvalých rastlín. V rovnakej dobe, hlbšia vrstva pod 30 cm, posunutá z jednej takzvanej brázdy na druhú.

Treba tiež poznamenať, že po pridelení záchrany zhora, vrstva novej pôdy sa naleje, pretože Zároveň Zem pošle.

Zhrnutie, môžeme to povedať Ak chcete odolať vašej stránke, môžete využiť tri typy zariadení. Prvým je zvyčajná lopata alebo vidlice, druhý je už automatizovaný drevovník, a konečne, tretí je plnohodnotný traktor.

Čerpacie pravidlá v rôznych časoch roka

Čerpanie pozemkového pozemku Dacha je možné vykonať V rôznych časoch roka, v závislosti na tom, ktorý pôda a za akých rastlín sa pripravuje. Ak je pôda dostatočne ľahká a piesčitá, potom v tomto prípade bude dostatok jedného jesenného ľudu. Pre ťažšie pôdy môže byť potrebná dvojité skákanie – na jar a jeseň.

V jarnej jarnej odolnosti uzemnenia by sa mala začať, keď pôda dosiahla určitú úroveň vlhkosti a teploty. Aby ste to pochopili, je potrebné sa dotknúť Zeme v hĺbke 10 centimetrov. Nemalo by to byť príliš drobivé, a nie príliš pevné.

A napríklad jesenná odolnosť vám umožní zničiť burinu. Ale čas by mal byť vybraný vhodný, nie pred najviac mrazov, a keď má pôda optimálnu úroveň vlhkosti.

Záleží, pretože zvyšky rastlín sú slabo rozložené v suchej alebo ohromenej pôde.

Jesenný COOKK zvyčajne produkuje v septembri po zbere a dažďoch a jar – v apríli. Treba tiež poznamenať, že je presne hlbokými ľuďmi, aby sa len raz niekoľko rokov obnovili výnos.

Pri čerpaní Zeme nemusíte zabudnúť na svoje hnojivo. V páde pôdy pridajte látky, ktoré sa rozpúšťajú v zemi pomalšie a na jar, naopak – tie, ktoré sa naučili oveľa rýchlejšie. Jarné čerpanie musí byť plytké, takže všetky hnojivá pridané v páde zostali v zemi. Aj na akomkoľvek peroxide, je potrebné vyrovnať pôdu s zlodénmi a zlomiť všetky hlavné hrudky zeme.

Existuje spôsob odolnosti s tzv. Tvorbou tvorby, keď sa spodné vrstvy otočia smerom von, na povrch.

Táto metóda je nejednoznačná a aplikuje to nie je všetko, pretože má nevýhody a profesionály.

Treba poznamenať, že Ak je pôda ílom, potom je potrebné ju presunúť častejšie ako voľná pôda. Ak opúšťate pôdu na pozemku na jeseň, to bude stáť za to pridať vápno, popol a piliny. V tomto prípade sa vápno pridáva k deoxidácii pôdy, ak má vysokú kyslosť. Sawrusts by mali byť ohromení alebo upravená močovina, aby sa neznižovala koncentrácia dusíka v zemi. Aj raz za pár rokov budú užitočné na oplodnenie pôdy hnojom.

Rastliny po jeseňských poppáciách na budúci rok možno preniesť do sucha. Ale pod strommi a kríky by ste nemali ťahať pôdu tak, aby nepoškodila svoje korene.

Všeobecne platí, že zemské čerpanie je jednou z potrebných metód starostlivosti o vaše stránky. Ale spôsob, akým budete cvičiť, závisí od teba. Vždy však bude užitočné učiť sa o rôznych variantoch správneho spracovania Zeme.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: