Meyer Lilac: Rôzne odrody a ich popis

Lilac má rád obrovský počet ľudí. Existuje mnoho typov lila. Liret Meyer sa sotva stáva najlepšou voľbou.

Zvláštnosť

Hlavnou líniou takejto závodu je sofistikovanosť a kompaktný vzhľad. Meyer Lilac je považovaný za tzv. Séria balkón. Kríky môžu rásť nie viac ako 1,5 m. Vetvy majú šedú hnedú farbu a kôra je vyrobená v malých trhlinách. Mladé výhonky maľované v tmavo hnedých farbách. Lístie je široké na dne a upstream sa postupne zúžil.

Dôležitou charakteristikou kultúry je tiež príjemná tenká vôňa. Typicky sú kvety zoskupené do priamych kvetenstiev. Kruhy sa zlepšujú hlavne kompaktnými skupinami. Maleier’s Lilac pochádza z Číny, ale stále biológovia nenašli jej divokých predkov. Blossom spustí ihneď ako kríky stúpajú na 0,25 m.

Popis kľúčových poddruhov

Atraktívna voľba pre spotrebiteľov je „Katerina Havemeier“. Taký lilac môže tvoriť veľký ker a strom. Odroda dostala svoje meno na počesť slávneho výberu začiatku dvadsiateho storočia. Vôňa je pomerne atraktívna, zatiaľ čo rastlina odolná voči odolnosti voči nepriaznivým podmienkam veľkého mesta. Odolnosť proti mrazu je vybavená najbežnejšou starostlivosťou. Obyčajný lilac tejto odrody tvorí prázdne výhonky pokryté listami podobnými okami. Čo je dôležité, v jesenných mesiacoch sa ich farba nezmení. Obdobie kvitnutia odrody pokrýva posledné dni apríla – prvé dni júla. Púčiky môžu byť natreté v levandule alebo fialovej fialovej tóne. Kvetenstvo v Katerines Havemeier obsahuje kvety do priemeru 3 cm. Kňučanie vyzerá ako loď.

Fuilfesta fialová odkazuje na počet druhov trpaslíkov Lilac. Závod Formuláre opravy kríkov. Podľa registrovaných dodávateľov materiálov, „flowerfest fialové“ kvitne celé leto. Pozoruhodnou vlastnosťou závodu je kombináciou bielych, ružových a fialových farieb. Výška Lilac dosiahne maximálne 120 cm, ale má výnimočne impozantný pohľad.

Podľa krajinných dizajnérov je „flowerfest fialová“ optimálne vhodná na:

  • ozdobiť balkóny;
  • zdobia záhrady malej oblasti;
  • Urobiť miniatúrnu patio;
  • rastú v nádobách;
  • Označujú hraniciach pristátia.

Dobrá alternatíva k tejto triede môže slúžiť Ružový parfumy. Miniatúrny, kompaktne vyzerajúci Bush nereaguje viac ako 0,9 m. Jeho šírka sa líši od 1,2 do 1,8 m. Súdiac podľa recenzií, v záhrade, kde bol vysadený ružový parfum, mimoriadny zápach pitia. Kvetenstvo v dĺžke 0,1 m majú šírku až 7,5 cm. Prvá vlna kvetu prichádza v máji a júni. Druhý je menej intenzívny – prichádza hneď, ako končí letné teplo. Ružové parfum tvorí tmavo ružové poháriky. Kvety sú tiež maľované v ružovej farbe, ale už s fialovým nádychom. Rezané výhonky pre kyticu nie je ťažké.

Predné odrody určite prídu a Červená pixie. Dospelý závod je pokrytý zeleným lístom. Saturation maľba jeho dosť veľký. Veľkosť rastliny je relatívne malá. „Červená Pixie“ kvitne v posledných dňoch mája a v prvých dňoch júna. Zároveň sa vytvárajú malé kvety rúrkovej štruktúry. Sú natreté v ružovom tóne s ružovým levanduľníkom, zoskupené v ročníkoch 0,08 – 0,1 m. „Červená Pixie“ dokonale sa cíti ako slnečné pozemky. Rastlina môže odolať ľahkým tieňom. Ale len hojne osvetlené ker bude kvitnúť dvakrát. Kategoricky neprijateľné a nadmerné hydratačné a suché podmienky. Z tohto dôvodu, výsadba takejto odrody v nížine je nežiaduca.

Pozitívna funkcia „Red Pixie“ je slušná zimná ťažkosť. Takže sa dosiahol, budete musieť dôkladne starať o kultúru. Zalievanie produkuje striktne na harmonograme. Podobne, príďte k kŕmeniu hnojív. Akonáhle je kvitnúce nad, všetky zbytočné kvetenstvo pre rozvoj Lilac sa vyčistí. Tento Maleier Lilac stupeň sa často používa vo forme kmeňa. Zloženie Strabov, ktoré sa na dvoch stranách vstupu do záhrady, bude vyzerať bezpružené. Ale môžete využiť zariadenie ako prízvuk medzi kvetinovými lôžkami. Kultúra sa stáva vynikajúcou voľbou a osamelým a v skupine (zmiešané s ihličnanymi, kisystrigom) pristátím. Sólo umiestnenie Lilac pomáha zdobiť lavičku, vyčerpať okná domov.

Niektorí ľudia sa budú páčiť viac PALIBIN. Dôležitou výhodou takejto odrody je zvýšená kompaktnosť. Bush rastú až do maximálne 0,6 m, takže ho môžete použiť v bodkovanej kultúre. Tu sú malé – maximálne 4 cm. Kvetenstvo umiestnené na okrajoch výhonkov sa aktívne vyvíjajú v posledných dňoch mája, zatiaľ čo sa okamžite zobrazí nasýtená vôňa. Opakovaný kvet sa vyskytuje na samom konci leta. Je to však menej hojné. Výsadný otvor je naplnený kombináciou so záhradnou pôdou alebo kompostom. Krmivo „Palibin“ potrebuje dvakrát počas roka. Šapnuté rastliny musia byť vyčistené od čerstvého vystrašeného.

Dobré výsledky môžu dať a stupeň „Jose“. Toto je odnímateľná kultúra, ktorá tvorí vetvu viac ako 1 m dlhé. Vďaka pomalému rastu môžete vytvoriť rôzne záhradné šperky, bez toho, aby sa strach, že ich vzhľad sa čoskoro zmení. Okrem toho, „Jose“ vyžaruje silnú vôňu. Odporúča sa ďalej posilniť ho, uvedenie takmer 2 alebo viac kríkov. Napojená lila takáto odroda, ktorú potrebujete mierne. Obaja blossom vlny zdobia lilac purpurový ružový rozptyl. Kvety sa budú rozvíjať normálne, ak je zvolený mierne tieňovaný graf s dobre odvodnenými hliníkmi. Nádherné, ak záhrada záhrady obsahuje humus.

Brilantne litrierske odnímateľné kríky „Bloomrang Ash“. Kvety na pobočkách budú trvať až do prvej jesenné mrazy. Na zvýšenie produktivity druhej vlny kvetov je potrebné odstrániť každú kvetenstvo po ukončení štúdia. Ľudia ako levanduľa farba a nezvyčajne silná vôňa „Bloomrang Ash“. Rastlina je rovnako dobre použitá nezávisle alebo ako aditívum na kompozície.

Nie zlé známky „Biely“. Táto rastlina môže kvitnúť dvakrát pre sezónu a navyše sa vyznačuje pomalým rastom. Takáto kombinácia charakteristík vám umožňuje odvážne použiť ho v záhradnom dizajne. Malé listy tmavo zelené hnedé vyzerajú veľmi atraktívne. Jedinou povinnou požiadaviek na miesto vystúpenia sú dobré osvetlenie a vysoko kvalitné drenáž.

Ako si vybrať a plánovať

Špeciálne chyby Lilac Bushs nemajú. Musíme len správne vybrať rozmanitosť podľa vašich potrieb a za špecifických podmienok. Potom budú jeho pozitívne funkcie zverejnené a možné nedostatky sa vôbec nezobrazia. Odporúča sa zoznámiť sa s recenziami tých, ktorí už využili špecifickú odrodu.

Pamätajte: Krovy pochádza z teplých krajín, a preto sa rozvíja len na zemepisnej šírke Moskvy a juhu.

Lilac sa často používa na rozdelenie oblasti na zónach. Malo by sa však urobiť starostlivo, striktne zohľadniť pravidlá dizajnu krajiny. Pokiaľ ide o jedno pristátie, potom pre jej Lilac Meyer sa hodí takmer dokonalí. Jeho mierne vysoké kompaktné obrysy vyzerajú atraktívne na všetky pamiatky. Ak plánujete používať mnoho kríkov, Zdá sa, že záhradníci vytvárajú:

  • Alej;
  • Zelený živý plot;
  • Monokultúrna záhrada.

V malom území domácnosti sa snažia urobiť poznámky z pohodlia a vonkajšej sofistikovanosti. O priestranných sekciách sa odporúča zasadiť stravačský lila meyer. Vystavené jasným radom pozdĺž rabatka, bude okamžite urobiť celú krajinu je prísnejšie. Podobné riešenie je vhodné v klasických kompozíciách.

Ktoré kategoricky nemožné, nie je možné vykonať, takže je to orezané zabezpečenie, pretože zbavujú význam použitia tohto kríka.

Na starostlivosť o Lilac Meyer nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: