Motorblocks PRORAB: Modelové charakteristiky

Spracujte svoj osobný pozemok, či už je chata alebo záhrada, bez motoblock veľmi tvrdo. Ale správny výber značky a modelu má veľký význam.

Stojí za to podrobne zvážiť jednu z možností – motoblocks prorab.

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Motorblocks PRORAB vstúpil do ruského trhu v roku 2005. Ich výrobca uvoľňuje mnoho stoviek nástrojov a odrôd zásob nielen pre poľnohospodárstvo, ale aj na výstavbu, opravy. Technika dodaná v tejto značke patrí do amatérskej kategórie. Súdiac podľa recenzií, je najčastejšie sa používa v malých poľnohospodárskych podnikoch. Hlavnou výhodou takýchto mini-traktorov poľnohospodárov považujú ideálny podiel nákladov a kvality.

Motoroblocks sa líšia v nasledujúcich funkciách:

 • Jednoduché zariadenie;
 • Ekonomická služba;
 • Spoľahlivosť aj v pomerne drsných podmienkach.

Vývojári sa snažili urobiť svoje výrobky vhodné na prácu v rôznych sezónach. Sila kultivačného zariadenia sa líši od 2,2 do 13 litrov. s. Motobloky sú schopné pracovať na dieselovom motre, na benzín, existujú aj možnosti s elektrickými motormi. Prevody sú navrhnuté takým spôsobom, že môže byť spojka na nastavenie maximálneho rozsahu otáčok. Vzhľadom na hrúbku prevodovky zväčšenej v porovnaní s konkurentmi sa zvyšuje jeho spoľahlivosť a životnosť sa zvyšuje.

Časť PRORAB modelov je vybavená elektrickým štartérmi. Rovnako ako prenos úsilia v oddelených motoroch je vyrobený z japonských hnacích pásov. Počas výrobnej rezačky sa uplatňuje jarná oceľ prvej triedy. Motorblocks sú kompatibilné nielen s fréznymi rezačkami, ale aj so širokou škálou iných zariadení.

Bez ohľadu na pohotovostné komponenty, veľké pneumatické kolesá zabezpečujú stabilitu bloku na cestách a malá veľkosť umožňuje konať s dôverou na obmedzenom území.

Modely

Motorblocks s benzínovým motorom z väčšej časti sa používajú na riešenie úzkych alebo mnohých úloh. Verzia GT22 je veľmi ľahká (nie viac ako 15 kg), ale je schopná vyvinúť maximálne 2,2 litre. s., Preto je možné použiť túto drevnú dosku len s povrchovou úpravou Zeme.

  Dodatočné vybavenie nie je možné aplikovať.

  V strednej skupine benzínov, modely 40t a 55T. Ich výkon sa líši od 4 do 5,5 litra. s. Kapela na spracovanie pôdy sa líši od 38 do 85 cm. Hromadné zbrane môžu dosiahnuť 20-33 cm. Uvedenie prevodovky.

  Séria „700“ bola rozšírená. Patrí do modelu GT 700 Sk a jej derivátmi. Zdieľané funkcie sú nasledovné:

  • Power 7 L. s.; \ T
  • 2 predné rýchlosti;
  • 1 Zadná rýchlosť;
  • frézy 6 sekcií;
  • veľké pneumatické kolesá;
  • Poľnohospodársky chránič.

  Samozrejme, že existuje rozdiely, ktoré sú nasledovné:

  • dodávateľa motora;
  • hĺbka, na ktorú sa Zem spracováva;
  • Zachytený pôdny pásik.

  Ťažká trieda zahŕňa verzie GT 732 Sk, GT 742 Sk. Takéto MOTOBLOCKS sú vybavené 3 rýchlostnými prevodovkami (1 zadná). Môžete ich použiť v oblastiach do 2 hektárov vrátane.

  Výkonový agregát GT 732 Sk je 9 L. s., A W GT 742 Sk Dosiahne 13 l. s. V súlade s tým, 3-krát viac a hĺbka spracovania Zeme, aj napriek rozdielu v šírke zachyteného pásu (105 a 135 cm).

  Medzi dieselovými zariadeniami sú pridelené GT 80 RDK (Existujú aj verzie 100 a 120 s rovnakým písmenom).

  Ide o mimoriadne výkonné profesionálne motoblocks, vhodné aj na pohyblivý tovar. V závislosti od nuans dizajnu sú bloky vybavené ručným a elektrickým štartérmi.

  Model GT 701 SK vybavené benzínovým motorom pre 7 litrov. s. Poskytuje úspešné spracovanie až 1 hektár. Jediný valec motora pracuje v štvortaktnom režime, ktorý šetrí palivo. Motoblok tejto verzie nie je zlý manévrovanie a na silnej pôde a uprostred Bianana.

  V dôsledku toho je veľmi dobré pripraviť sa na prasnicu a zber.

  Jeho výhody sú nasledovné:

  • 3 pozície v kontrolnom bode;
  • Odolné voči nízkym a vysokým teplotám štartéra;
  • reduktor prevodov;
  • 24 mletie nože;
  • Spoľahlivým krytom prevádzkovateľom.

  Pozornosť si zaslúži I GT 709 Sk verzia. Benzínový motor tohto motoblock dáva 7 l. s., Konzumovať 2 litre paliva za hodinu. Najvyššia rýchlosť môže dosiahnuť 12 km / h. Slobúvanie na mokrej pôde je vylúčená aj bez ďalšieho primeru. Vďaka vypínacej zmesi môže byť zariadenie vybavené vozíkmi a prívesmi a adaptéry aktívneho typu. Môžete naliať až 6 litrov benzínu do nádrže, čo vám umožní bezpečne pracovať aj s veľkým jazdným pruhom zeme. Hluk je relatívne slabý, ak sa porovnáva s inými verziami.

  Ak potrebujete vybrať si blok motora pre domácnosť, je užitočnejšia venovať pozornosť Gt 65 hbw. Zariadenie sa dokonale ukazuje ako v panenskej časti, a v krajinách, vírivá divoká vegetácia. Zabezpečiť bezpečnosť pri vykonávaní základných pravidiel je veľmi jednoduché. Mechanizovaný prenos tohto modelu má 3 režimy prevádzky. MOTOBLOCK je kompatibilný so širokou škálou hardvérových zariadení. Dizajnéri sa starali o odolnosť voči korózii. Motor je skrytý, s dôverou vydávaním 6,5 litra. s.

  Dobré výsledky však dokazujú GT 712 Sk. Podobné MOTOBLOCK môže zvládnuť pruhy až 75 cm široké. Zásluha v tomto patrí do štvortaktnej motorovej kapacity 7 litrov. s. Konštruktétory v tom poskytli, čo umožňuje výrazne rozšíriť funkčnosť bloku. Pre porovnanie, GT 710 SK môže pokryť 1 priechodový pásik až 80 cm široký v rovnakom výkone. Prenosné úsilie zo štvortaktného motora sa vyskytuje cez remenicu.

  Na ovládanie zariadenia sa poskytuje stupňovitá mechanická prevodovka.

  GT 733 Sk, však nie je horšie. Pulzný podávač na kolieskach alebo hriadeľa s odstraňovaním výkonu sa vyskytuje s remenicou pásu. Motor s výkonom 9 l. s. Pohybuje sa v pohybe s priemerom 300 cm. Má len 1 valec.

  GT 604 VDK – Toto je už naftové drevovláknité dosky s celkovou kapacitou 6 litrov. s., schopný liečiť pôdny pás z 80 do 110 cm. Blok bloku pracuje na úkor rovného vstrekovania paliva. Disk je založený na zariadení.

  GT 743 Sk – Toto je veľmi silný benzínový motor, ktorý vytvára snahu 13 litrov. s. Motor, ktorý sa spustil manuálnym štartérom, sa ochladzuje vzduchom a môže prenášať pulz na montážne a koncové vozidlá, vrátane kosačiek.

  GT 750 Sk označuje strednú triedu MOTOBLOCKS, je charakterizovaná vynikajúcou priepustnosťou. Keďže zariadenie je ťažké (100 kg), môže byť aplikovaný bez priméru.

  technické údaje

  Výber dieselových drevovláknitých dosiek je potrebné predovšetkým venovať pozornosť svojej moci. Ak by to malo byť 9 litrov. s., Musíte dať preferencie GT 606 VDKE. Tento stroj začína z elektrických alebo manuálnych štartérov rovnako efektívne, pracuje na 2 prednej a 1 zadnej rýchlosti. Ale môžete zvážiť a možnosť 905 Vdke.

  Diesel MOTOBLOCKS NA 7 HOREPÚRE V RIADITE. Ale je tu vhodná modifikácia benzínu – GT 716 Sk. Výkonnejšia verzia (na 13 litrov. s.) – GT 746 Sk. Jediný valec pracuje v režime štvorkolky. Motobloky s kapacitou 10 litrov. s. Prorab nevydá, Priemer osi šesťhranného hexagónu v GT 90 VDKE a GT 72 Sk modely je 3,2 cm.

  Vybavenie

  Spolu s akoukoľvek modelom na žiadosť zákazníka uveďte tieto prvky:

  • pôdy;
  • Zariadenia predĺženie osí kolies;
  • Dvojité a obyčajné Sakers;
  • zemiaky;
  • Pluhy;
  • „Ural“ a petal frézy;
  • hitch;
  • brány;
  • rotačná kosačka;
  • Konzoly na odstránenie snehu.

  Prevádzka a starostlivosť

  Bez ohľadu na model MOTOBLOCKU JE KÚPENÝ, KTORÝ JE POUŽÍVANÝ, Môžete čeliť situáciám, keď zariadenie strieľa tlmič. Zároveň je motor glohnet.

  Ak je dôvodom prebytočný olej v palivovej zmesi, musíte dodržiavať nasledujúce akcie:

  • nalejte zostávajúce palivo;
  • Čerpadlo a hadice umyte;
  • Nalejte novú časť paliva s malým množstvom oleja.

  Niekedy „Shots“ sú spôsobené pomalou odozvou. Jediným riešením je vykazovať pravú medzeru medzi elektródami. Najhoršie, keď je palivo spálené neúplné. V tomto prípade je piestová skupina tiež rozobratá a valec sa prepláchne a potom sa suší. Ďalej budete potrebovať nové nastavenie karburátora.

  Náhly výkon motora je často spôsobený skladovaním MOTOBLOCK s mokrým karburátorom. Zvyčajne, Keď motor bude nejaký čas pracovať v nečinnosti, nahromadené zrážanie sa odparí a normálna práca sa obmedzí. Ale predtým Je potrebné vyčistiť karburátor a hadicu s benzínom, ako aj valca a tlmič.

  Na samom začiatku prevádzky, aby ste sa vyhli rôznym problémom, musíte riadne urobiť batériu. Rovnaký postup sa vyžaduje po veľkej opravy.

  Môžete prejsť cez drevnú dosku len po dôkladnej kontrole skrutiek, palivá s palivom, mazivom a chladivom. Keď je odtok u kontrola, všetky prvky kontrolujú, ak je to potrebné, vykonajte údržbu. Počas každodennej prevádzky je potrebné systematicky vyhodnotiť, ktorý stav ložísk a žliaz. Akákoľvek cesta, akákoľvek zmena osi aj s menšou odchýlkou ​​od normy.

  Na spustenie MOTOBLOCK, ktoré práve zakúpené. Tento postup sa vykonáva aj pri nákupe v pevnom, dobre osvedčenom obchode. Nedostatok maziva bude zabalený takmer nevyhnutne. Olej je potrebný na zmenu častejšie, kým sa nezhorší.

  Motorblocks je potrebné začať odlišne, v závislosti od toho, či sú na nich inštalované, dieselový motor. Presnejšie odporúčania sú obsiahnuté v pokynoch.

  Môžete dať na rušivé ložiská PRORAB s Moskvich alebo VAZ ranných modelov.

  Voliteľné vybavenie

  Zo montovaných náhradných dielov, s výnimkou pluhového závesu, prevažná väčšina poľnohospodárov potrebuje také zariadenie ako:

  • prívesy;
  • SAKERS;
  • adaptéry;
  • hitch;
  • Groundhachentes.

  Tipy na výber

  Potenciálni majitelia potrebujú pri výbere Motorblocks Prorab zvážiť niekoľko jemností a nuans. Najlepšie možnosti uvedené v jednotlivých hodnoteniach zahŕňa model 100 hbw. Ale môžete použiť bez problémov a akýkoľvek iný stroj z vyššie opísaných modelov.

  Aby nedošlo k chybe, pomôžu dodržiavať nasledujúce rady:

  • zohľadniť šírku a hĺbku orbu;
  • rozhodnúť o preprave tovaru silnejší model;
  • Nekupujte MOTOBLOCKS s funkciami, ktoré nie sú potrebné;
  • Zvážte, ktoré palivo bude najviac cenovo dostupné na určitom mieste.

  V ďalšom videu nájdete recenziu MOTOBLOCK PRORAB.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár