Všetko o kultivátoroch „Mobile-K“

Kultivátor je univerzálny vybavenie pre záhradu a záhradu. Môže stratiť, bráni, ponoriť zem.

Pri výbere kultivujúceho sa berie do úvahy jeho výkon, ako aj šírku zachytenia. V malých oblastiach používajte pľúcne typy zariadení s nízkym výkonom. Pôda rôznej hustoty je lepšie zvládnuť výkonný produkt s rôznymi šírkami mletia.

Moderné agregáty pozostávajú z niekoľkých častí:

 • Spaľovací motor alebo elektrický motor;

 • prenos;

 • šasi;

 • Tlačidlá a páky, s ktorými sa vykonáva kontrola, sú na rukoväti v zadnej časti jednotky.

Kultivátory môžu byť rozdelené do nasledovných typov: jednoduché, stredné, ťažké. Táto klasifikácia pomáha vybrať si požadovanú verziu poľnohospodárskych strojov.

Ľahké druhy – Toto je najčastejšie rozpočtové možnosti. S nasledujúcimi vlastnosťami:

 • Hmotnosť až 30 kg;
 • Power – 1.5-3,5 výkony;
 • Frustrovaná pôda do 10 cm.

Takéto agregáty sú lepšie spracovať oblasť na 15 akrov.

Výhody:

 • nízka cena medzi takýmto sortimentom agregátov;

 • Nízka hmotnosť a kompaktnosť technológie vám umožňuje nosiť ho aj v malom aute;

 • Umožňuje ovládať poštu v ťažkostných miestach.

Priemerné druhy zahŕňajú agregáty s hmotnosťou až 65 kg, Až 5,5 koní. Tieto modely majú niekoľko úrovní prenosu. Zachyťte šírku – až 85 cm, môžete stratiť až 35 cm hlboké.

Použitie pre rôzne druhy pôd vo veľkých oblastiach.

Tieto agregáty sú inštalované, ak je to potrebné, dodatočné vybavenie.

Benzínový motor je spravidla umiestnený na modeloch svetla a stredného typu kultivujúcich. V tomto prípade sa cyklus motora vykonáva pre obrat kľukového hriadeľa. Prečistenie a akumulácia vo valci nie je rozdelená hodinami, ale prechádza do dolného mŕtveho bodu.

Ťažké modely kultivujúcich sú veľmi pripomínajúce MOTOBLOCKS. Výkon z 5,5 konských síl a hmotnosť – od 70 kg. Môžete spracovať veľký pozemok, dokonca aj pannu. Pôda, do hĺbky viac ako 20 cm, a šírku reznej rezačky – od 60 cm.S týmto typom technológie je veľmi dobre kombinovaný.

Mínus len za vysokú cenu, ak však neustále spracovávate veľké časti pozemkov, potom takáto jednotka je schopná výrazne zmierniť prácu v záhrade a záhrade.

Záves na sklopných zariadeniach slúži ako držiak na kultivátore. To vám umožní regulovať ďalšie vybavenie, ktoré zvyšuje funkčnosť technológie a efektívnosti z práce.

Ak chcete vybrať požadovanú verziu jednotky, je potrebné určiť ciele jeho používania, oblasť spracovanej sekcie. Šírka územia ovplyvňuje výkon a šírku rezania rezačky, počet konských síl – počas používania agregátu.

Je tiež dôležité venovať pozornosť možnosti stanovenia dodatočných zariadení. Väčšina modelov zahŕňa kolesá a niekoľko fréz. ale, Na iné účely môže byť potrebné kúpiť ďalšie trysky: Oklary, pôdy, skarifikátory, zemiaky. Je potrebné pripomenúť, že dodatočné vybavenie musí byť vybrané, čo zodpovedá vybranému modelu.

Kultivátory „Mobile-K“ sú známe a populárne na domácom trhu. Hlavný smer špecializácie: Kultivátory, sklopné vybavenie im, plný súbor komponentov.

Spoločnosť venuje pozornosť vysoko kvalitným vlastnostiam a certifikácii vydaných zariadení.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI A REŠTRUBNÉ VYHLÁSENIE VŠETKÝCH KVALITY K TEJTO ZARIADENÍ.

Riadok kultivujúcich pozostáva z nasledujúcich modelov:

 • „Mkm-2“;
 • „Mkm-1r“;
 • „Mkm-mini“.

Modely „MKM-2“, „mkm-1r“ sú celkom jednoduché na použitie, neposlušujte pre spotrebiteľa. Mobile-K MKM-1P sa vyznačuje vysokokvalitným prístupom k technológii a je tiež považovaný za lacný pre cenu, veľmi produktívnu.

Tento model patrí do profesionálneho segmentu – to naznačuje, že komponenty sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Najmä prevodovka sa vykonáva na základe odlievania hliníka, v prípade potreby môže ľahko pochopiť.

Vďaka dvojstupňovému dizajnu ozubeného reťazca sa jednotka vyvíja rýchlosť otáčania od 80 do 110 ot / min.

Motor-kultivátor je vyrobený z kovov na talianskej technológii. V rukoväti postavených v vibračnej funkcii. Podperné kolesá sú vytvorené z inovatívneho plastu, ktorý obsahuje gumový kábel a kombinuje ho do gauči. Takéto kolesá sú vhodné na prepravu jednotky medzi trávnikmi a cestou.

Kultivátor sa skladá z motorového stroja. Výrobcovia Spoločnosť si vyberie inú, ale sú to najlepšie na svete, napríklad SUBARU a KOHLER príkaz.

Takýto výber motorov je určený pre rôzne úlohy a finančné schopnosti. Dizajn – berúc do úvahy potreby oddaných.

Návod na použitie tejto techniky je napísaný špecificky a zrozumiteľný, v jednoduchom jazyku. Obrázky sú uvedené, čo uľahčuje nováčik.

Jednotka je dobre prepravovaná, výkonná, veľmi kompaktná.

Zameriava sa na uvoľnenie ľahkej a strednej pôdy.

Kultivátor „MOBILE-K MKM-2“ – Pokročilý model „MKM-1“, môže sa zmeniť na MOTOBLOCK. Dodatočné snap na to môžete pripojiť: kosačka, čerpadlo, sneženie a výpis.

V tejto jednotke, motory popredných výrobcov, ako sú dinking a briggs & stratton.

Mobile-K Mkm Mini – najjednoduchšie a nenáročné v práci. Dokonca aj nováčik nebude unavený z neho.

Profesionálny prístup k takémuto typu technológie, povolené, aby bolo jedinečné:

 • Prevodovka pracuje s optimálnou rýchlosťou vozidla;
 • násobok nulového zostatku;
 • Podporné kolesá, ako sú všetky modely Mobile-K, sú kombinované s gaučom;
 • Nastaviteľný volant.

Kultivátory skladu potrebujú v suchej miestnosti. Teplota – od -20 do +40 stupňov. Uchovávanie motora v súlade s návodom na použitie.

Analyzovanie spätnej väzby na túto techniku, môžeme to uzavrieť Kultivátory „Mobile-K“ sú populárne, trvanlivé, bezpečné použitie, že pre moderný život je hodný potvrdenie kvality.

Preskúmanie profesionálneho motora Kultivátor Mobile-K MKM-1 – V nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: