Vlastnosti motorov pre MOTOBLOCK „Mole“

Motor-kultivátor „Mole“ je prvý malý výrobok určený na použitie v poľnohospodárstve, ktorý sa vyrába v Rusku. Počas svojej existencie sa MOTOBLOCKUJÚCE založil z najlepšej strany a je v dopyte medzi spotrebiteľmi.

Príležitosti a rozsah pôsobnosti

Hlavným účelom kultivujúceho motora m je spracovanie pôdy, a preto sa zvyčajne používa na záhrady alebo domácich pozemkoch. Malá kapacita a veľkosť techniky sa používa na vyrovnanie, uvoľnenie, hračkovú pôdu v oblastiach, ktorých oblasť nepresahuje 10 akrov.

Základné operácie Toto zariadenie môže produkovať s rezačkou, krútiacim momentom, ku ktorému sa prenáša z motora. Pri používaní iného zariadenia môžete aplikovať drevovláknité dosky pre zmesi, prístrešok. V niektorých prípadoch sa používa ako pohon na čerpanie tekutého čerpadla, pripojenie motora cez prenos pásu do čerpadiel. „Mole“ môže niesť náklad na 200 kg, ak ho poskytnete prívesom a vozíkom.

Toto zariadenie je relatívne jednoduché pri manipulácii a údržbe, a tiež neberie veľa miesta pri uložení.

Vynútiť agregát

Na týchto zariadeniach sú motory inštalované s kapacitou 4 až 6,5 konských síl, a preto sa odporúča zvoliť v závislosti od výkonu. V prípade potreby môžete samostatne nainštalovať nový motor, ale všetky práce by sa mali vykonávať s ohľadom na určité nuansy, na ktorých závisí dlhovekosť a efektívnosť stroja.

TOP MOTORY

Na MeroBle „MOLE“ sú nainštalované rôzne typy motorov, ktoré zvyšujú výkon zariadenia, a tiež to umožniť jej použitie efektívnejšie. Takéto agregáty môžu byť inštalované nezávisle podliehajúce pravidlám a pred zakúpením je dôležité určiť ich možnosť vybrať si optimálny motor pre poľnohospodárske činnosti.

  Honda GX270

  Japonský výrobný motor HONDA GX270 je možné ľahko nainštalovať na MOTOBLOCK, aby sa zabezpečila dokonalá prevádzka jednotky v extrémnych podmienkach. Objem takejto štvortaktnej jednotky je 270 kubických centimetrov a výkon – 9 litrov. s. Tento interný motor má vzduchový systém na chladenie, je ľahké opraviť, keď sa objavia chyby. Pre zväčšenie testu motora motor, odporúča sa zaplaviť palivo AI-95.

  Ako motorový olej, môžete použiť 10W40 alebo 10W30 kvapaliny, ktoré odporúča výrobca stroja. Napájacia jednotka zariadenia má senzor, vďaka čomu môžete sledovať množstvo oleja v kľukovej skrini a dať ho včas. Honda motory sú najviac optimálnymi svietidlami pre inštaláciu na MOTE MOTOBLOCKS.

  LiFAN 168 F-2

  Ďalší čínsky motor, ktorý je vhodný pre MOTOBLOCK, je LiFAN 168 F-2. Má horizontálne nainštalovaný kľukový hriadeľ a beží na palive s nízkym oktánovým číslom. Jeden valec umožňuje vyvíjať výkon v 6.2 koní. Dovozný motor je vybavený systémom chladenia vzduchu a jeho objem je 196 cm3, hmotnosť motora – 16 kilogramov.

   SADKODE-220

   Dobrá možnosť inštalácie na „Mole“ je tento typ elektrickej jednotky, ktorá je lacná a pracuje na elektrine. Jeho sila je 4.2 konské sily a pripojenie k sieti sa vykonáva pomocou kábla, ktorá prichádza v množine.

   Niektorí majitelia tiež vytvárajú iné typy agregátov, a preto také remeselníci môžu zažiť skúsenosti a vybaviť ich motorový blok na iný motor na dlhé použitie.

   Po rozhodnutí o kúpe nového motora pre MOTOBLOCK „MOTE“ musí byť oboznámený s jeho vlastnosťami, Prečítajte si návod na obsluhu, ako aj správne nainštalujte napájaciu jednotku na ráme stroja. Ak nie sú žiadne zručnosti, odporúča sa použiť pomoc špecialistu.

   Aj po inštalácii nového motora je dôležité správne ovládať MOTOBLOCK, ktorý zvýši techniky motora.

   Náhrada a inštalácia

   Je dôležité stanoviť nové motory v súlade s pravidlami av požadovanom poradí, v závislosti od odporúčaní výrobcu. V niektorých prípadoch bude potrebné dodatočne zakúpiť pripojovacie súpravy pre inštaláciu motorov na ráme. Predávajú sa v obchodoch. Ak nie je možné zakúpiť, potom môžete vytvoriť návrh na držanie napájacieho zariadenia sami.

   Inštalácia sa vykonáva v konkrétnej sekvencii.

   • Odskrutkujte upevnenie výrobného motora na MOTOBLOCK. Sú len 4. Je tiež dôležité odskrutkovať všetky riadiace jednotky.
   • Odstráňte pôvodný motor s rámom.
   • Uistite sa, že otvory pre pripojenie nových motorov zodpovedajú konektorom na ráme. Ak sa nezhodujú, je potrebné vytvoriť upevnenie pre nové prístroje.
   • Urobte si nový motor a dajte si ho.
   • Pripojte hnací pás.
   • Pripojte motor na ráme skrutky a utiahnite až do.
   • Connect Controls. Spustite motor a test.

   Vďaka takýmto jednoduchým akciám môžete získať Merobblock „Mole“ s výkonným motorom domácej alebo zahraničnej výroby na zvýšenie efektívnosti samotného stroja a znížiť jeho použitie. Ak bude nový motor nainštalovaný na moto-blok, je dôležité pred začiatkom jeho prevádzky na prebiehanie valcovania, ktorých trvanie by nemalo byť kratšie ako 20 hodín.

   Ak potrebujete urobiť ďalší návrh na upevnenie motora, potom je dôležité používať spoľahlivé kovové a upevňovacie prvky môžu byť kombinované so zváraním. To umožní dosiahnuť potrebné ukazovatele a znížiť náklady na nákup v montážnom obchode.

   V prípade potreby je možné zakúpiť náhradné diely a komponenty rôznym typom motorov, ktoré sú uvedené vyššie, rovnako ako pri inštalácii, nezvyšujú značnú hmotnosť samotného stroja, ktorá je ideálna na použitie v malých oblastiach a Umožňuje tiež prepravu jednotky v konvenčnom vozidle.

   Ďalšie charakteristiky

   Funkcia používania tohto zariadenia je, že je vybavený reduktorom so zadným prevodom, ako aj zlepšeným karburátorom a modifikovaným vzduchovým filtrom. To vám umožní používať zariadenie v malých oblastiach, ako aj na miskách v záhrade. Motor spotrebuje malé palivo av prípade potreby môžete nainštalovať ďalšie vybavenie na vykonanie iných úloh.

   Motobloky zapaľovania majú bezkontaktný a sviečky sa používajú štandardnú veľkosť.

   Kvôli jednoduchému dizajnu a malej spaľovacej komore, motor-kultivátor pracuje neustále a hladko na dlhú dobu.

   Na inštalácii motora na MeroBle „Mole“ nájdete v časti Video nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: