Vyberieme tlačový výber pre MOTOBLOCK

V poľnohospodárskej práci nemôže robiť bez rôznych zariadení. Mechanizmy, ako je kosačka, lisovacie zdvíhanie, kanalizácia, hrable, zastrihávač, výrazne urýchľujú proces zberu sena. Ľudia, ktorí sa zaoberajú chovom hospodárskych zvierat, dobre vedia, že existuje veľa sily pre obrobok sena. To je dôvod, prečo sú pre nich užitočné toľko, čo je toľko používaní tlačové vyzdvihnutie, ktoré pomôžu urobiť všetky prázdne miesta pred začiatkom dažďovej sezóny.

Čo je ja?

Tlačový pick-up nainštalovaný priamo na MOTOBLOCK umožňuje poľnohospodárom bez veľkého úsilia na kolektívne zhromaždiť seno. Okrem toho zariadenie zhromažďuje suchú trávu, robí to komprimovať v tzv. Balení alebo brikiet rôznych tvarov. Forma brikety môže byť buď obdĺžniková alebo valcová v závislosti od rôznych automobilov.

Takéto zariadenie vám umožňuje rýchlo prepravovať a kompakticky skladovať seno.

V prípade rozsiahlej poľnohospodárskej práce sa vyrábajú masívne polotovary a pre malé farmy si môžete zakúpiť mini-zariadenie pre nízko napájacie zariadenia. Tlačové podávače sú rozdelené do dvoch poddruhov:

 1. podporované;
 2. Valcovaný.

Najčastejšie sa súkromní obchodníci používajú typu valca v dôsledku kompaktnosti a nádrž je vhodnejšia pre poľnohospodárske činnosti.

Nedávno sú mini-lisy mimoriadne populárne, ktoré sú kombinované s traktorom a drevovou doskou. Vzhľadom k jeho malým rozmerom je oveľa pohodlnejší na použitie v malých oblastiach pôdy. Preto sa táto jednotka stala jednoduchým nepostrádateľnou v malých farmách a populárnych u súkromných poľnohospodárov.

Rovnako ako bežné balíky, mini-kolektory sú tiež rozdelené do plešatých a valcovaných druhov. Hlavnou výhodou tohto zariadenia je hmotnosť vyrobenej brikety, ktorá nie je vyššia ako 20 kilogramov.

Klasifikácia

Okrem dvoch uvedených dvoch druhov sú kolektory slamy klasifikované:

 • Forma väzby;
 • Hustota – od 100 do 300 kg / m3;
 • Rôzne typy krmiva na seno v tlačovej komore;
 • Agregačné schopnosti – sú sklopné, polo-namontované, samohybné a zdvíhané.

Odrody

Valcované a župany námorných semien sa líšia v spôsobe tvorby brikety.

 • Valcované pick-up Zachytáva seno, ktorá ide do bubna, a tam, pod tlakom mriežky, materiál je skrútený do valca, tvorí blok vo forme valca. Keď je zásobník komprimovaný na požadované veľkosti, pípnutie bude nasledovať. Potom sa valca vráti s povrazom a valí sa z bubna. Ak sa pozriete na roll, potom jeho horná časť je oveľa hustá vnútorná. To sa robí pre lepší cirkulácia vzduchu vo vnútri sena. Každý roll nie je len rovnaká veľkosť, forma, ale aj hmotnosť. Pokiaľ ide o cenovú politiku, tento typ je dostupnejší skôr než.

 • Bačeraseno Pracuje na inom princípe. Ihneď stojí za zmienku, že tento semi-istič je trochu veľkostí ako valčekový analóg. Materiál v lisovacej komore je tiež dodávaný so šnemi. Potom, čo je fotoaparát úplne nahý, začína práca pletacieho mechanizmu. Pomocou závitov je stlačená zátokou obdĺžnikového tvaru zviazaná a vytlačená z fotoaparátu. V takomto tlačovom výbere je schopnosť regulovať hustotu rozsahu, ako aj výšku získaného balíka. Obdĺžnikové brikety sú oveľa jednoduchšie prepravovať a skladovať, okrem toho môže stroj automaticky nastaviť hustotu a veľkosť balíka, čo výrazne zjednodušuje proces riadenia.

Parametre

Samozrejme, výber tlačovej pick-up je dosť ťažké, Táto úloha však môže byť výrazne ľahko zjednodušiť, s vedomím, ktoré parametre musíte venovať pozornosť.

 • Účinnosť. Pre malú farmu sa môže ľahko vymeniť plech na pečenie. Samozrejme, ak máte pôsobivú ekonomiku, potom by ste mali mať produktívnejší výberový zberač.
 • Optimalizácia. Najúčinnejšie agregáty sú tie, ktoré sú vybavené nakladačom a pletacími zariadeniami. Tento model určuje proces občas, ktorý má viac produktivity.
 • Užitočný objem Zohráva veľkú úlohu v predvalkoch, takže stojí za to, že sa zameriava na tento ukazovateľ.

Populárne modely

Existuje mnoho rôznych modelov, ale najobľúbenejší dnes je považovaný za valčekový typ R-500 Combi. Vyrába talianska spoločnosť Wolagri, ktorá je známa nielen pre najlepšiu kvalitu a vynikajúci výkon, ale aj kompaktné parametre. Samozrejme, môžete si vybrať iné modely alebo dokonca postaviť sa, ale nezabudnite, že špecifikácie ukazujú, ako dobrý tlač a ako rýchlo zaplatí. Základná charakteristika pozostáva z takých položiek:

 • Priestor zachytávania a spracovania za jednotku času;
 • hmotnosť slamy, ktorá je stlačená za jednu hodinu práce;
 • Rolu slepú rýchlosť za minútu;
 • Hodnota napájania pre proces rýchleho montáže;
 • Hustota rozsahu by mala byť približne 360 ​​kg / m3 na produkte komory;
 • Nezabudnite na hmotnosť a veľkosť rolka, pretože v budúcnosti bude musieť niekde uložiť.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Výberové prístroje je veľmi populárne u poľnohospodárov, Koniec koncov, má množstvo výhod:

 1. Jednoduché použitie vďaka jednoduchým nastaveniam;
 2. opatrne vytvára brikety, bez toho, aby porušili hmotu rastliny;
 3. umožňuje vytvoriť balíky rôznych veľkostí;
 4. Ľahko splatené z dôvodu jednoduchého mechanizmu;
 5. Je možné vytvoriť sa.

Zvážte výhody a nevýhody každého typu tlačového podávača.

Valcovaný agregát má pôsobivé trvanie jedného pracovného cyklu. Je mimoriadne pohodlné a ľahko ovládateľné a udržiavať a oprava tohto zariadenia nevyžaduje obrovské náklady a úsilie.

Pokiaľ ide o nedostatky, valcovaný lis dáva veľmi celkovú briketu, ktorá je nepohodlná na prepravu. Vďaka veľkým veľkostiam sú potrebné ďalšie prepravné zariadenia.

Hlavnou výhodou lisovacieho lisu sa považuje za schopnosť kontrolovať veľkosť brikety. Okrem toho, aj štandardná veľkosť balíka je mnohokrát nižšia ako privádzač valca. Táto funkcia umožňuje ľahko prepravovať a vyložiť balíky. Charakteristika tejto tlače je oveľa vyššia a používajú dlhšie. V tomto modeli, jedna nevýhoda, ktorá pozostáva vo vysokých nákladoch.

Zvláštnosti:

 1. Hlavné privilégium mini-stlačenia je nainštalovať na drevotrvá;
 2. Rýchla a efektívna montáž slamy v brikiet;
 3. Pri používaní mini-stlačte, môžete znížiť náklady a zvýšiť svoje zisky;
 4. Môže sa použiť samostatná jednotka, ale nebude porovnávať technické a prevádzkové charakteristiky s výrobným modelom;
 5. Mini-pick-up bude ľahko zvládnuť obrovskou oblasťou;
 6. Vysoko kvalitné brikety.

Ak sa stretávate s otázkou, o ktorej je nakúpenie tlačového vyzdvihnutia, a môže to urobiť sami, najprv preskúmať všetky pozitívne a negatívne strany. Koniec koncov, bude domáca jednotka uvoľní oveľa lacnejšie, ale nebude schopný porovnať s výrobným zariadením v akejkoľvek parametri.

A v prípade nákupu nového vyberateľa, starostlivo preskúmať svoje vlastnosti na nákup ekonomickejšie a efektívnejšie zberateľa na svoje účely. Všimnite si, že výrobný model bude stáť od 400 tisíc rubľov a vyššie.

Ale keď nákup by sa nemal prepúšťať len za cenu, venujte pozornosť typu stroja, náklady na údržbu, kvalitu montáže a výkonnosti.

Topball – mimoriadne užitočný agregát pre poľnohospodárske činnosti. V závislosti od potrieb poľnohospodára si môžete vybrať techniku, ktorá splní všetky požiadavky: od kompaktnosti a výkonu zariadenia a končiace účinnosť a veľkosť brikety.

Stlačte tlačidlo Pick-up pre MOTOBLOCK v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: