Hitachi vysávače: odrody a vlastnosti prevádzky

  Výstavba (sú priemyselné) vysávače sú dodávané na trh mnohé firmy. Ale aj produkty HITACHI sú jednou z najlepších možností. Pokúsme sa zistiť, ako si ich vybrať a používať.

  Základné modely

  WDE 3600

  Modifikácia WDE 3600, ako to výrobca vyhlasuje, je ideálny pre suché a mokré čistenie priemyselných priestorov. Systém môže odstrániť vodu a navlhčený odpad. Ak to chcete urobiť, budete musieť odstrániť filtre vopred a pripojiť bezvodný filter. Vzhľadom na kapacitu zberača prachu (30 l) je trvanie autonómnej akcie veľmi veľké. Zariadenie ľahko interaguje s elektrickým nástrojom s výkonom 0,04 až 2 kW.

  WDE 3600 je kompatibilný s rôznymi brúsnymi strojmi, borozdami a tak ďalej. Kolesá uľahčujú presunutie zariadenia. Navíjací sieťový kábel na tele poskytuje kompaktnosť pri uložení. Samotný trup je vyrobený z kovu, čo zvyšuje trvanie služby mechanizmu.

  Hitachi vysávač je vyrobený podľa klasickej schémy; Filter sa bude musieť čistiť ručne.

  Sila prístroja je 1,2 kW. Za sekundu cez to prechádza 55 l. Celková hmotnosť je 10,6 kg. Dodávka prachu do nádoby dochádza cez 1,7 m hadice. Napájanie nie je regulované, zariadenie nie je určené na fúkanie. Balenie obsahuje:

  • Pár predlžovacích rúr;
  • zberač papiera;
  • Kombinovaná realizačná tryska;
  • hadice;
  • Polyesterový vzduchový filter;
  • Špeciálny adaptér.

  Hmotnosť dizajnu je 15,2 kg. Jeho rozmery – 0,75×0,42×0,42 m.

  RP150YB

  Ak hovoríme o iných modeloch, navrhnutých pre suché, a na mokré čistenie, stojí za to zaplatiť pozornosť RP150YB. Valčekové kolesá sa ľahko otáčajú, a preto nie je ťažké presunúť vysávač. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa odstránili suché aj vlhké a dokonca aj kvapalné znečistenie.

  Typ zberača motora sa určite nebude mokrý, aj keď štandardná nádrž bude pretečená špinavá voda. Dlhý (8 m) sieťový kábel a sacia hadica 3 m Dlho vám umožňujú pracovať s komfortom. Odľahlosť zo zásuvky takmer nehraje. RP150YB je vyrobený na obvyklých „klasickom“ schéme a filter sa bude musieť ešte očistiť ručne. Zdieľaná sila je 1,14 kW.

  Druhý prietok vzduchu je 58,33 litrov. Ale tank s kapacitou 15 litrov možno považovať za určitú mieru. Nalievanie prúdu vzduchu pri vstupe do vysávača dosahuje 220 mbar.

  Vývojári sa starali o vstavanú zásuvku pre elektrický nástroj. Prachový prach je presmerovaný na nádobu na hadice s priemerom 3,8 cm.

  Rp250Ye

  Užitočné venovať pozornosť modelu RP250YE. Zariadenie je vybavené „plávajúcou“ jednotkou. Výsledkom je, že v predchádzajúcich prípadoch je vylúčená tekutina presakovateľská pamiatka do motora z prepadovej nádrže. Výrobca sa staral o vybavenie vysávača s dlhou hadicou a sieťovým drôtom. Pretože rp250Ye sa vyznačuje vysokou autonómiou.

  Vysávač na hodinu práce spotrebuje 1,14 kW a prach sa posiela do nádoby s kapacitou 25 litrov. V prípade potreby môžete pripojiť externé elektrické náradie. Chýba však funkcia fúkania, bohužiaľ. Pre výživu, akákoľvek domáca sieťová mriežka s napätím 220 V. Štandardná hadica zo súpravy má dĺžku 3 m. Súčasťou dodávky:

  • okrúhla kefa;
  • Špeciálny adaptér;
  • predlžovacie trubice;
  • Rukoväť pre pripojenie;
  • Čistenie.

  RB40SA

  Pozrime sa teraz, čo predstavuje model RB40SA. Toto zariadenie sa odporúča na riadenie objednávky:

  • tabak;
  • Spracovanie dreva;
  • textil;
  • pílové podniky;
  • V opravách a servisných dielňach.

  Zariadenie môže a nakresliť prach a vyhodiť znečistenie z rôznych strojov.

  S hmotnosťou 1,7 kg je sila zariadenia 0,55 kW, čo nie je tak zlé v príslušnej triede. Za hodinu môžete použiť na fúkanie 228 kocky. m.

  WDE 1200

  Ďalšie zariadenie v našom rebríčku – WDE 1200 vysávač. On odkazuje na profesionálnu kategóriu.

  Ak chcete ušetriť elektrinu, dizajnéri prišli s výkonným motorom s dvojstupňovým riadiacim systémom. Vďaka prichádzajúcej sada trysiek je možné maximalizovať rozsah aplikácie. Treba však mať na pamäti, že naplnenie vnútornej nádrže okamžite zvyšuje hluk pri práci. Týmto problémom sa môžete vyhnúť len jedným spôsobom – pozorne sledujte počet prichádzajúcich a hromadenie odpadu.

  Sila zariadenia je 1,2 kW. Za sekundu, 48 l vzduchu prechádza cez vysávač. Objem vstavanej nádrže je 24 litrov a výskyt prúdenia vzduchu v prívode je 220 mbar. Hmotnosť zariadenia je 5,8 kg. Sacia hadica – 1,7 m.

  WDE 1200 je vybavený indikátorom zobrazujúcim hladinu plnenia nádoby. Ale funkcia fúkania nie je poskytnutá. Žiadne a možnosti pre šijacie sieťové drôty. Okrem papierového vrecka je zahrnutý vzduchový filter, dvojica predlžovacích rúr a tryska kombinovaného typu. Hmotnosť mechanizmu je 12,1 kg; Rozmery – 0,6×0,42×0,42 m.

  S24E

  Konštrukcia S24E vysávač je vybavená taškami 22 l. Sila mechanizmu je 1,2 kW. Funkčnosť je pomerne slušná, a spôsob mokrého čistenia a regulácia prúdenia vzduchu. Sieťový kábel má dĺžku 6 m.

  Stojí za zmienku, že tento vysávač pracuje celkom hlasno, čo robí zvuk na 74 dB v normálnom režime.

  Pozitívne strany zariadenia možno zvážiť:

  • Indikácia plniaceho prachu;
  • vysoko kvalitný polyesterový filter;
  • Dosť dlhá (1,7 m) hadica.

  R7d-th

  Na čistenie v ťažkostných miestach, kde nie je konštantný napájací zdroj, použite Hitachi batérií vysávače, vrátane R7D-TH. Zariadenie je optimálne vhodné pre chaty a garáže. Väčšinou režim, zariadenie saje vzduch s silou 18 w. Keď sa energia musí uložiť, tento indikátor klesá na 5 w. Pohybujúce sa, ako aj skladovanie, zjednodušené vďaka kompaktnému výkonu vysávača.

  Recenzie

  HITACHI WDE3600 Mnoho ľudí je odvážne odporúča získať. Zároveň však existujú sťažnosti na nedostatočnú dĺžku hadice. Tento problém je však ľahko a účinne vyriešený. Odborníci odporúčajú vždy meniť papierové tašky na analógy tkaniny. Potom pri práci nebudú žiadne ťažkosti.

  Model WDE1200 hodnotí aj spotrebitelia. Pozitívne hodnotenia Zariadenie si zaslúži z dôvodu dodanej trysky. Pripojenie vysávača na akékoľvek elektrické náradie sa vyskytujú jednoduché a jednoduché. Avšak, 3-4 roky prevádzky, prípad môže byť pokrytý trhlinami. Vyskytujú sa dokonca s opatrnou prevádzkou, len kvôli prehriatiu.

  Hlavnou oblasťou vysávača je udržiavať čistotu pri práci s perforátormi a konečnou pílou. Nástroj však bude tiež obnoviť objednávku po skončení opravy. V prípade potreby môžete dokonca pripraviť poter pre následný objemový povlak.

  Treba mať na pamäti, že indikátor plnenia nie je poskytnutý. Budeme musieť prijímať tento okamih zvukom.

  Dôležité nuansy

  Hovorte o vlastnostiach čistiacich strojov, dĺžka hadíc a sieťových káblov môže byť dlhá. Ale oveľa dôležitejšie je skutočnosť, že Hitachi produkuje nielen konštrukčné vysávače. V sortimente sú záhradné dúchadlá. Výber vhodného zariadenia, nemôžete navigovať len za cenu. Dokonca aj veľmi vysoké náklady nie vždy znamenajú optimálnu kvalitu.

  Manuálne mechanizmy sa prejavujú dobre na malej oblasti, ale ak potrebujete vyčistiť veľkú záhradu, budete musieť pracovať veľmi dlho. Podobne ako a hodnotené možnosti. Tieto vysávače tiež používajú v obmedzenom priestore, alebo keď môžete systematicky hádzať odpadky. Verzie kolies sa odporúčajú na čistenie veľkej záhrady. Ale v každom prípade stojí za to venovať pozornosť rýchlosti prúdu vzduchu; Nemalo by byť menšie ako 270 km / h.

  Záhradné vysávače všetkých modelov poskytnú dobrý výsledok len podliehajú odporúčaniam výrobcu. Takže drvije sa účinne premenia na mulčovanie len veľké listy. Menšie časti rastlín nerobia. Nemyslite si, že záhradný vysávač odstráni mokré listy v surovom počasí buď vyrovnať sa s lepením snehu. Je dôležité a zrejmé, že táto technika nie je určená na drvenie kužeľov, orechov, pevného škrupiny, ihly.

  Niekedy z častých úderov o pevných predmetoch záhradného vysávača. Preto je nežiaduce použitie na kamenných oblastiach.

  Nie je možné, aby dýza na zem. V opačnom prípade budú viazané častice. Čím viac času opustí pre demontáž a čistenie ako v samotnej práci.

  Pravidlá práce

  Pri práci je dôležité, aby boli kombinézy doplnené ochrannými okuliarmi. V ideálnom prípade, záhradné vysávač zahŕňa, pre-dať hluchú masku. Odporúča sa predbehnúť listy v halde, pomocou režimu ventilátora, a to len potom sať; Tak sa ukazuje rýchlejšie ako pri výkone každého listu samostatne.

  Ale už opísaná budova vysávač musí tiež aplikovať správne. Po prvé, mali by ste si prečítať pokyny a objasniť – umožňuje modelu nasávať vodu alebo nie. Ak nie, potom sa neobmedzujú obmedzenia na typy práce, a pre podávané priestory. Papierový filter čistí vzduch pred motorom, mali by ste zmeniť viac. Filtre tkanín vložili len v kritickej situácii, keď na ruke nie je nič.

  Prezrite si jeden z modelov Ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: