Vlastnosti Philips Vysávače

Roboty vysávače – nová technika, ku ktorej nie všetky sa starajú o obchody. Tento najnovší vývoj je sotva vhodný pre všeobecné čistenie, ale vyrovnávajú sa s dennými úlohami, práca v domácnosti uľahčuje. Technika plne automatizovaná, nevyžaduje prítomnosť osoby. Moderné vysávače Philips sa tiež vyznačujú kvalitou čistenia.

Charakteristický

Vybavený vysávač Philips Systém vákuového filtra. Vo vákuových modeloch pre výkon odpovedá na motor. Využíva ventilátor, ktorého lopatky sa otáčajú v smere otvoru. Z opačnej strany sa v dôsledku toho vytvorí oblasť nízkeho tlaku, v dôsledku toho je zabezpečená absorpcia vzduchu. Prach a odpadky spadajú do jednotky. Pre väčšiu účinnosť je vákuová jednotka vybavená kefami a špeciálnymi senzormi, ktoré pomáhajú technike, aby sa zabránilo prekážkam.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Režimy čistenia môžu byť obmedzené na nabitie batérie, ako aj modelové funkcie. Roboty-vysávače sú s funkciou mokrého čistenia, ako aj s možnosťami obvyklých jednotiek suchého čistenia. Režimy spustenia možno odložiť v čase, aby sa organizovali lokálne. Po dokončení režimu sa zariadenie vráti na základňovú stanicu nezávisle.

Charakteristické vlastnosti väčšiny robotov vysávačov sú:

 • Ovládací panel;
 • Virtuálne senzory, ktoré vám umožňujú obmedziť čistiacu zem;
 • infračervené snímače s indikáciou náboja;
 • kefy;
 • Maják v miestnosti.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Počet kefiek na zariadeniach sa môže líšiť od jedného do dvoch. Tieto prvky môžu byť nepoužiteľné, tak ako nosíme, odporúča sa zmeniť. Philips ponúka mnoho inovatívnych riešení, takže zariadenia sú charakterizované nasledujúcimi výhodami:

 • mobilita;
 • pohodlie;
 • Dodatočný systém filtrácie;
 • Technológia „Powercyklón“ (ovplyvňuje kvalitu retencie prachu);
 • suché a mokré čistenie;
 • dobrá sila;
 • ticho;
 • Kolesá s pogumovanou základňou;
 • Unikátne triatené a aerosálne trysky.

Jedným z inovatívnych riešení Philips je vlhká obrúska na tele zariadení. Je pripojený na dne a je vhodný na utieranie. Jednotka zahŕňa mechanizmus v konečnej fáze suchého čistenia. Autonómia vysávača robota je možná 4 hodiny.

Výrobca odporúča, aby sa zabránilo čistiacemu tekutého bahna. Rozliaty látky môžu viesť k poruche dôležitých častí agregátu. V rôznych modeloch, príležitostiach a charakteristikách sa líšia, budeme ich preskúmať viac.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Prehľad populárnych modelov

Dokonca aj tie najlepšie modely slávnych výrobcov majú výhody aj nevýhody. Optimálna voľba sa vykonáva na analýze pomerov rôznych charakteristík.

SmartPro Easy FC8794 / 01

Model je vybavený filtrom Ultrahygiene EPA12, princípom cyklónu, bez vrecka na zber prachu. Zariadenie má rozmery 30 * 30 * 8,5 cm. Maximálna životnosť batérie je 105 minút, Li-ion v jednotnom čísle. Model má mäkký nárazník, 4 upratovacie režimy, jemný filter.

Výhody modelu sú označené:

 • Možnosť čistenia celého bytu;
 • malé rozmery;
 • Diaľkové ovládanie.

Negatívne vlastnosti:

 • Neexistuje žiadny čistiaci algoritmus;
 • Niektoré problémy s refundáciou na základňu.

Vlastnosti Philips Vysávače

SmartPro Compact FC8776 / 01

Model môže poskytnúť suché čistenie. Li-ion pracuje 130 minút bez dobíjania, ale účtuje sa 240 minút. Zariadenie je vybavené cyklovým filtrom s kapacitou 0,3 litra. Zahŕňa triatické XL trysky. Rozmery zariadenia: 33 * 33 * 6 cm, hmotnosť takmer 2 kg.

Výhody modelu:

 • Dlhá práca z batérie;
 • Pohodlné kefy;
 • Slabý hluk.

Chyby:

 • Malá kapacita nádoby;
 • Zahrnuté žiadne ďalšie kefy.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

SmartPro Active FC8822 / 01

Model je v porovnaní s predchádzajúcou možnosťou vyspelejší. Napríklad, čistenie je tu 3-štádium. Pre veľký odpad a prach v modeli sú dva špeciálne kefy. Nečistoty sa absorbuje vo vnútri a malé prachové obrúsky so špeciálnou handrou. Model má senzor v jeho arzenále, ktorý rozpozná najkratšie miesta, zariadenie je oneskorené na tomto mieste dlhšie.

Celkovo na orientáciu vo vesmíre, model používa približne 25 senzorov. Trvanie čistenia môže byť približne 2 hodiny, potom, čo musí byť batéria nabitá do 4 hodín. Zberač prachu v jednotke je priestrannejší – 0,4 litra.

Vlastnosti Philips Vysávače

Philips FC8796 / 01

Hlavné charakteristiky, navigačné schopnosti sú všeobecne podobné parametrom predchádzajúcich modelov. Senzory tu sú o niečo menšie – 23, handrová pripevnená k spodnej časti zariadenia – akcelerometer skúma situáciu a určuje samotný režim čistenia. Jednotka bude tiež prejsť na nabíjaciu základňu. Funkcie zariadenia v dôsledku troch samostatných režimov, ďalšia funkcia vám umožňuje naplánovať čistenie na ďalšie 24 hodín.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Philips FC8792 / 01

Zariadenie je vhodné pre tuhé aj mäkké koberce. Všetky parametre modelu sú štandardné, jediný rozdiel – zariadenie je dodávané s dodatočnou batériou. Kefy na čistenie tu tri: dve strany a jedno bázické, ktoré môžu byť nahradené baránkom na umývanie podláh. Zariadenie je odlišné od Collee Forma.

Vlastnosti Philips Vysávače

Philips FC8774 / 01

Robot vákuum klasický, okrúhly, zaujímavý dizajn. Zariadenie je pozoruhodné pre prídavný zberač prachu a prítomnosť nabíjačky, okrem stanice. Inštancia je vybavená štyrmi, nie dva, ako všetky predchádzajúce modely, kolesá. Toto riešenie zlepšuje priepustnosť produktu.

Vozidlo v produkte nie je predpokladané, takže zariadenie funguje len v režime suchého čistenia.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Philips FC8820 / 01

Model je vybavený funkciou „Inteligentná detekcia“ – Toto je inteligentný režim Scan Scan, takže potreba nastaviť režimy tu zmizne. Trojstupňový systém čistenia, je tu kefa s handrou, ale je odstránený. Namiesto toho je nainštalovaná rotačná kefa. Mimochodom, zopakuje obrysy podláh, ak sa líšia v nezrovnalosti. Plán čistenia môže byť vykonaný aspoň celý týždeň. Účinnosť čistenia môže byť zvýšená Turbo.

Opísané modely sú populárne, pozri priemernú cenovú kategóriu, na úkor dobrých predajov sa často predávajú s rôznymi úspechmi. Modely nie sú zriedkavé pre bežné predajne, ako aj pre internetové stránky predajné zariadenia pre domácnosť.

Vlastnosti Philips Vysávače

Dizajn

Externe je dizajn vysávača robota reprezentovaný okrúhlym diskom, menej často štvorcovým alebo obdĺžnikovým tvarom. Rozmery zariadení sú v priemere identické, 30 * 30 cm a výška výrobkov je asi 5 cm. Modely sú vybavené párom pogumovaných kolies, niektoré návrhy sú vybavené 3-4 prostriedkami pohybu. Roboty Vysávače Cleaners sa pohybujú kvôli elektromotorovi, ktorý si vyžaduje periodické nabíjanie.

Ovládací panel môže byť tlačidlo alebo zmyslové, existujú možnosti s ochranou proti prenikaniu vlhkosti. Návrh moderných návrhov sa vyznačuje vonkajšou atraktívnosťou.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Na riadiacom systéme, vo všeobecnosti a koncovej „inteligentnej“ technológii. Pohyb vysávača Nastavuje špeciálny obmedzovač, ktorý je vo väčšine modelov IR snímač. Vnútri dizajnu vyzerá ako káblové analógové. Pre prach a nečistoty je kefka, v niektorých modeloch sa otáča a v zberači prachu alebo nádoba na odpadky spolu s prietokom vzduchu. Kontajner alebo vrecko potrebné na čistenie odpadu po čistení. Produkty v produktoch menej, rozmery neumožňujú použitie klasických 2-4 litrových misiek.

Filter vo vákuovom čističi robota môže byť zameniteľný alebo umývanie, štandardná súprava obsahuje niekoľko vymeniteľných výrobkov. Zariadenie na čistiace zariadenie – jeden z typov dizajnu. Druhý typ produktu kombinuje suché a mokré čistenie. Druhý princíp čistiacich prác na úkor špeciálneho veterinára, ktorý je pripojený k spodnej časti zariadenia. Produkt vykonáva umývanie podlahy handrou, ale v automatizovanom režime. Je to pozoruhodné, ale podľa používateľských recenzií, takéto modely, najmä vybavené automatickým ovládaním, selektívne súvisieť s typom odstránenej podlahovej krytiny. Napríklad, automatizácia s handrou bude pracovať na:

 • Kaviareň;
 • laminát;
 • Parket.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Linoleum Tento model nepovažuje tuhý povlak, uprednostňuje sa vyrovnať s čistiacim povrchom s kefami. Existujú obmedzenia a relatívne koberec. Ak má hromada viac ako 4-5 cm koberca, automatizované zariadenie ju nevyčistite.

Rozšírené modely detergentu sú trochu ťažšie. Hlavné náhradné diely tu – silikónové alebo pogumované škrabky. Odstraňujú zvyšky vlhkosti v konečnom štádiu práce a spočiatku technika spreje umývaciu kvapalinu zo špeciálneho kontajnera, potom ju trie s kefami. Potom sa brúsenie nečistoty absorbuje do špeciálnej nádrže. Technológia je podobná tej, ktorá sa používa v umývacích vysávače klasického dizajnu. Je jasné, že „inteligentná“ technika posledného typu je čistenie lepšie.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Tipy na výber

Technické charakteristiky vysávača robota by mali byť hlavným kritériom výberu. Len na týchto parametroch si môžete vybrať efektívny model pre váš domov. Jedným z týchto kritérií môže byť napríklad životnosť batérie. Koniec koncov, po určitú dobu musí jednotka odstrániť určitú oblasť. Zariadenie musí stačiť na zabezpečenie rezervovaného obdobia na vykonanie úlohy.

Pre túto vlastnosť takmer vždy zodpovedá typu inštalovanej batérie. Batérie najvyššej kvality – Typ Li-Pol. Staré metalistikonné batérie – NI-MH, majú veľa negatívnych kvalít, ale niektorí výrobcovia ich používajú vo svojich modeloch, čo ušetrí ich náklady. Spoločnosť Philips platí Li-ion. Polymérne náprotivky sa považujú za bezpečnejšie a môžu pracovať dlhšie, ako zvyčajne podstatnejšie na nádrži.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Objem nádoby väčšiny robotov-vysávačov je malý – od 0,2 do 0,4 litrov. Predpokladá sa, že tento objem je dostatočný na čistenie bytu s rozlohou 50-80 m. kV. Ak by sa priestory veľkých dimenzií mali zvážiť možnosti s viacerými objemovými miskami.

HLUKU V ROBOTOVOSTI VAKUMOVÝCH ČISTÍKOV MALÝ – 50-6O DB. Táto hodnota je nižšia ako klasický káblový náprotivok. Sací výkon, samozrejme, je žiaduci veľký, ale tento parameter je spojený s rozmermi produktu. Ale modely s tenkým puzdrom sú efektívnejšie vyrovnať s čistením pod nábytkom. Funkčnosť v moderných robotoch vysávače. Z pozoruhodných funkcií používatelia hovoria:

 • časovač;
 • prítomnosť senzorov;
 • schopnosť prekonať prekážky;
 • navigácia;
 • filtráciu vzduchu;
 • Pripojenie k Wi-Fi.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Čím viac funkčností model, tým drahšia bude cena výrobku. Roboty vysávačov môžu byť rozdelené do kategórií na:

 • rozpočet;
 • stredná kategória;
 • Elita.

Je jednoduchšie vybrať si, pozná sa, že táto suma sa plánuje minúť na vysávač, v porovnaní medzi drahými alebo lacnými možnosťami.

Vlastnosti Philips Vysávače

Posudzované high-tech modely, takže sa neodporúčajú na použitie bez toho, aby sa objavili pravidlá prevádzky.

Modely Philips, okrem kartónových obalov, sú dodávané na predaj aj v ochrannom filme, odporúča sa ho odstrániť. Zapnutie a vypnutie zariadení vo väčšine prípadov je možné jedným kľúčom – „Clean“. Na možných režimoch prevádzky budú signalizované indikátory, ktoré sú aktivované po každom stlačení. Napríklad v ponuke Jazyk je vybratý požadovaný jazyk v menu MODE – Požadovaná funkčnosť pre prácu.

Pre počiatočné použitie sa odporúča automatický režim, ktorý nevyžaduje špeciálne znalosti v tinktúre.

Vlastnosti Philips Vysávače

Pri použití robota vysávač by nemal zabudnúť na bezpečnostnú techniku:

 • Nesúďte a nestávajte na pracovnom vysávač;
 • Nenechávajte na robot tekutiny, ale utrite ho mierne mokrou handrou;
 • Nevyberajte výbušné látky pomocou automatizácie;
 • Elektrické káble, listy papiera, nestabilné predmety môžu byť prekážkou pohybovať sa robota;
 • Vylúčiť prístup robota na balkón;
 • S predĺženou jednoduchou automatizáciou vytiahnite batériu.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Objednávka na čistenie môže nastať v režimoch:

 • špirála (zo stredu miestnosti);
 • priesečník miestnosti v rôznych smeroch;
 • Detekcia znečistenia;
 • Miestny režim.

Čas, ktorý zariadenie môže stráviť pri čistení, sa môže líšiť. Je spojený s znečistením a dostupnosťou naprogramovaného územia.

Starostlivosť o robota je potrebné vykonať s koncom čistiaceho cyklu. Odporúčajú sa najmä nasledujúce položky:

 • Čistenie zberača prachu – je odstránený jedným lisovacím blokovacími klávesmi;
 • Čistenie filtra – Toto je jeden z oddelení zberača prachu;
 • Výmena filtra – Ak je robot prevádzkovaný denne, potom po troch mesiacoch.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Možné poruchy a príčiny ich vzhľadu

Jedným z častých porúch zariadenia je neschopnosť detekovať základňu. Robot a nabíjačka sú prijímačom a vysielačom. Správnosť orientácie závisí od výkonu signálu. Stroj sa nemôže vrátiť do databázy, ak je signál slabý alebo nie je. Najčastejším dôvodom je prítomnosť filmu na batérii, ktorá sa odporúča odstrániť aj podľa pokynov. Film je prekážkou signálu. Rovnaká rušenie môže byť prachová vrstva na nárazníku robota.

Ak signál chýba len na jednom zo zariadení, stojí za to podozrenie na napájací kábel, ktorý je pripojený k databáze alebo poruchu tela. Posledný dôvod je možné zistiť podrobné preskúmanie zariadenia. Treba tiež zvážiť začiatok práce zo základného bodu. Ak začne automatizácia z iných súradníc, nemusí si spomenúť na umiestnenie nabíjačky. Mnohé stanice pracujú lepšie, ak ste na vzdialenosti od okolitých položiek. Odporúčaná vzdialenosť – asi polovica metra.

Vlastnosti Philips Vysávače

Ďalším z často došlo k porušeniu je nesprávna batéria. Batéria bude rýchlejšia z jednotky, ktorá je v používaní viac ako dvoch rokov. Zlý poplatok je možné pozorovať pri novej jednotke. Zdroj batérií je zvyčajne uvedený v pase. Ak sa vytvorí, časť je predmetom nahradenia. Bad stanica stanice so zariadením je eliminovaná čistením kontaktov, napríklad obvyklou školou „umývanie“.

Ďalší dôvod sa môže skryť v poplatkoch. Nie je to však neodstránené nezávisle, zariadenie sa bude musieť pripísať servisnému stredisku. Kvôli úplnému vrecku na odpadky sa často zníži účinnosť jednotky.

Rovnaký problém sa môže zobraziť z dôvodu kontaminovaného filtra. Bočné kefy v priebehu času stratí elasticitu a nie tak dobre vyčistené jemné odpadky. Kefy môžu oceniť vlnu, nite, ďalšie podobné odpadky, takže sa odporúča pravidelne čistiť a opláchnuť pod vodou.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Recenzie

Majitelia vysávačov s automatickým kontrolou Philips sú pozitívne reagovať na svojich asistentov. Užívatelia dokonca porovnávajú elektronické výrobky s domácimi miláčikmi, niekedy ich priraďuje prezývku. Jedným z dôvodov tohto porovnania modelu FC8820 sa stal laserovým ukazovateľom, ktorý je voliteľný ovládací panel pre stroj. Technika sa len pohybuje za smer lúča, ako to robia domáce mačky, beh za laserovým lúčom.

Model FC8820 sa vzťahuje na triedu elitu a plne odôvodňuje jeho hodnotu. Tu sú zväčšené kefy a vysoko kvalitné obrúsky a nárazník so 6 senzormi, ktoré robia vysávač hladko kruhom prekážky.

Vlastnosti Philips Vysávače

Vlastnosti Philips Vysávače

Z pozoruhodných vlastností: Zariadenie je schopné prekonať prekážky, zbierať drvené suché látky (soľ, múka, cukor). Užívatelia si všimnú, že IR modelové snímače fungujú lepšie, keď je svetlo zapnuté. V tme je zariadenie tiež orientované, ale pomalšie.

Nemenej pozitívna spätná väzba a iné zariadenia Philips. Modely sa odporúčajú pre tých, ktorí najprv premýšľali o získavaní automatického vybavenia. Možnosti sa považujú za ľahko ovládateľné, vhodné na udržanie. Z nevýhoda, existuje hluk niektorých kópií, napríklad FC8774 / 01, neprakticita mokrého čistenia pomocou veterinára. Pre 1,5 hodiny prevádzky sa produkt zvládňuje denným čistením miestnosti v 65 kV. M. Čas nabíjania batérie – približne 5-6 hodín.

V ďalšom videu nájdete podrobnú prehľad o vysávači Philips SmartPro FC8820 Robot.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár