Vstavaná skrinka

Spravidla balkón alebo lodžia – miesto, kde ľudia zložia zbytočné veci. Výsledkom je, že balkón sa zmení na sklad zabudnutých vecí. Ale môžete použiť priestor na balkóne s mysľou a umiestnite tam vstavanú skriňu, ktorá by sa skryla pred zbytočnými očami, všetky položky a zároveň dokonale zapadajú do interiéru.

Druhy, ich výhody a nevýhody

Vložená skriňa na balkóne – vynikajúca možnosť pre akúkoľvek hostesku z nerozkriminovaných súdnych sporov. Takéto modely sa vytvárajú podľa jednotlivých noriem špecificky vybraného balkóna alebo lodžia, pretože steny takéhoto zariadenia sú priamo steny balkóna. Vnútri to môže byť miesta.

Plus takýto dizajn je, že trvá malý priestor, dokonale zapadá do interiéru, nevyžaduje dodatočné náklady materiálov, dlhú životnosť výrobku. Dvere sú pohodlne otvorené a zatvorené, v otvorenej forme je ľahko prezeraná všetkými rôznymi vecami umiestnenými na regáloch. Mínus je, že nie je možné pohybovať sa alebo zbaviť sa skrine bez kompletného analýzy.

V súčasnosti dizajnéri vyvinuli dostatok možností pre takéto skrine, čítať niektoré z nich.

Hojdačka

Toto je silná klasika, ale v úzkej miestnosti je úplne neporušená. Faktom je, že miesto je iracionálne, ktoré je obsadené dverami v otvorenom stave.

Skrine

Veľmi pohodlné na širokom balkónoch, pretože rovnako rozdelil návrh na nezávislé oblasti.

Rohové modely

Základy tohto dizajnu slúžia aj na steny samotnej lodžii, police sú umiestnené vo vnútri štruktúry. Plus takýto model je, že maximalizuje priestor balkóna, môžete ho dokonca dať na balkón neštandardnej formy, napríklad rohový balkón. Taktiež taký model skrinky vám umožní zmeniť priestor balkóna, ak vám to nevyhovuje vášmu formuláru.

Model s otvorenými policami

Otvorené regály vám tiež umožňujú umiestniť objekty podľa vášho uváženia, pohodlne organizovať priestor v lodžive. Tento model je možné zobraziť vo forme interiérovej položky, umiestnenie krásneho dizajnu. Nevýhodou takéhoto dizajnu je skutočnosť, že otvorené police na balkóne zbierajú prach z ulice s otvorenými klapkami.

Kabinet „Harmoshka“

Šetrí miesto priestranné, vhodné pre malé balkóny. Mínus je, že dvere sa pevne nehodia na dizajn, ktorý je spôsobený tepelnými izolačnými vlastnosťami.

S roletami

Šetrí priestor, ľahko ísť, dokonale zapadá do interiéru balkóna, je trvanlivý, chráni vaše veci pred prachom. Môžete si vybrať tieň modelu v závislosti od návrhu balkóna.

Materiál

Pri výbere materiálu na budovanie kabinetu by ste mali navigovať v projekte, ako aj vo svojich finančných schopnostiach.

Najpriaznivejšie materiály sú nasledovné:

 • plast;
 • Drevotrieskové dosky;
 • drevo;
 • Sadrokartón.

Plastové je praktické, dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru, pohodlné v práci. Regály skrinky najčastejšie robia z baru, pretože to bude vydržať väčšiu váhu. Aj dizajn dreva plus je, že je to najodolnejšie, ako aj prirodzené v jej štruktúre. Ale mínus strom je, že mení rozmery v závislosti od vlhkosti.

Tiež dobrá možnosť na montáž rámu sadrokartónu, nie je hrozné s problémami vlhkosti, je ľahké zozbierať dostatok a inštalovať, len proces a farbu, deformácia je prakticky neprítomná. Takýto materiál však má šok a celý dizajn odoláva menšiu váhu ako strom.

Police sú najlepšie z drevotrieskovej dosky.

Tipy na výber

Pred zdvíhaním pre vašu loggiu alebo balkón by sa kabinet mala riešiť kritériá na výber dizajnu. Po prvé, musíte vziať do úvahy jeho veľkosť, pre to budete musieť odstrániť merania: výška, šírka balkóna. Pri vyberaní merania nemôžete zabudnúť na vyčnievajúce parapety, pretože pri inštalácii skrinky bude tiež dôležitým faktorom.

By mala venovať pozornosť materiálu. Pri výbere materiálu je potrebné postupovať z dôvodov teploty a vlhkosti v balkóne. Nábytok musí nosiť vlhkosť dobre a nízku teplotnú režim. Skriňa vybraná pre všetky kritériá vám bude slúžiť dlhú dobu a nebude poskytovať nepríjemnosti.

Ako zostaviť s vlastnými rukami?

Zostavte vstavanú šatníkovú skriňu nie je tak ťažké, ak máte predispozíciu na manuálnu prácu a milujete niečo, aby ste si urobili vlastné ruky.

Tu bude krok za krokom na zber kabinetu:

 • Spočiatku by sa malo odstrániť veľkosť budúceho kabinetu: výška, šírka, hĺbka, berúc do úvahy rozmery uložených vecí v nasledujúcich veciach.
 • Ďalej sme určení s materiálmi a kúpiť potrebné príslušenstvo. Počas konštrukcie budete potrebovať nasledujúce materiály: elektrický vrták, skrutkovač, drevotrieskové dosky, drevené tyče, electrolovik, pripravené dvere alebo preglejky pre ich výrobu, samoobslužné skrutky.
 • Prípad skrine alebo kreslenia sa vykonáva. Po dokončení schémy a detaily sú všetky vyrezané z kúpených materiálov, je čas ísť do inštalácie.

 • Rámec je pôvodne vykonaný, na to, drevené tyče sú inštalované na vrchole a na podlahe. Potom sú papierové panely pripojené k hotovému rámu. Zadná stena môže byť vykonaná, ale ak je to žiaduce, ako jeho funkcia, v skutočnosti vykoná balkónovú stenu.

 • Navrhol rámec s pomocou budovy úrovne, aby sa vaša kabinetová krídla neobťažovala a neotvorili sa v budúcnosti. Aj vo vašom modeli, ak si želáte, je možné vložiť lampu, pre to musíte znížiť extra dieru v veku a stráviť vodiče a žiarovku.

 • Nasledujúci strih a nainštalovaný na pre-zakryté horizontálnych regálov. V dizajne môžete byť okrem horizontálnych priestorov a vertikálnej separácie políc.

 • Ďalej sú dvere inštalované na slučke. Udržať dizajn z vlhkosti a zmeny teploty, mal by byť lakovaný. Skriňa je pripravená.

Príklady v interiéri

Najčastejšie v interiéri používajú tieto typy skrine: hojdačka, šatníková skriňa a harmonika.

 • Skriňa „akordeón“ má menej dverí ako dizajn s otočnými dverami, šetrí miesto na balkóne. Tiež nebojujú o Windows. Cena takýchto výrobkov nie je veľmi vysoká, čo je tiež nepochybne plus. Model prezentovaný na fotografii vyzerá jednoducho, prirodzene. Dizajn je ideálny pre celkový interiérový štýl, šatníková skriňa je vyrobená zo stromu, ako je obloženie samotného balkóna.

 • Skriňa – Kupé veľmi priestranné. Dvere z neho posúvajúce a pri otváraní neobsahujú nepotrebný priestor. Ale cena je vyššia ako „harmonická“. Na fotografii môžete vidieť dve možnosti pre skrine: s konvenčnými dverami as zrkadlom. Plus, zrkadlové dvere sú skutočnosťou, že vizuálne zvyšujú priestor.

 • Pre dostatok priestranných balkónov sú vhodné vstavané skrine s otočnými dverami. Sú tiež priestranné, ale s otvorenými dverami zaberajú viac miesta ako predchádzajúce možnosti. Fotografia ukazuje nádhernú, pokojnú možnosť. Harmonicky zmestia do interiéru, biela farba dáva modelu eleganciu, nie je spojka balkónový priestor.

 • Model skriniek s otvorenými policami, prezentovanými na fotografii, dokonale dopĺňa návrh balkóna, Vďaka tomuto kabinetu, balkón stráca svoj každodenný funkčný účel a zmení sa na miesto odpočinku pre svojho majiteľa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: