IKEA Screen: Druhy a tajomstvo voľby

V podmienkach moderných bytov, kde naraz žije niekoľko rodín, každý chce mať osobný priestor. Na zonate izbu, rozdeliť ho alebo uhasiť nejaký druh grafu, môžete použiť obrazovku. Jej dostupnosť jej domu umožňuje rozdeliť miestnosť na menšiu alebo zatvárať časť z zvedavých očí. Budeme hovoriť o typoch a tajomstvách výberu populárneho filmu Today IKEA Značka.

Zvláštnosť

Spočiatku bola obrazovka vyrobená v Číne a položila ich do chrámov, aby vystúpili z zlých duchov. Mali špeciálne výkresy a nápisy, čo umožnilo ochranu betónovej budovy. Canvas v tej dobe boli výlučne hodvábne, ale časom sa začali objavovať ďalšie možnosti. Akonáhle Shirma zasiahla Japonsko, potom sa Ryžový papier rozhodol ako materiál pre oddiely. Popularita Shirm rástla, čoskoro sa začali vyrábať v európskych krajinách a neskôr sa šíri po celom svete.

Hlavná úloha obrazovky sa výrazne zmenila z dávnych čias, a namiesto ochrany pred nečistými silami, táto položka je teraz ohraničená medzerou. Tento produkt sa nazýva Shirma kvôli požičiavaniu z nemčiny, kde Schirm je oblasť, klapka.

V rôznych krajinách môže byť táto téma nazývaná inak, ale menovanie je takmer všade.

Shirma je dekoratívnym predmetom, ktorý vám umožní zónový priestor v akejkoľvek izbe. Môže byť použitý pre veľkú miestnosť, aby bola pohodlnejšia a vytvoriť osobný kútik alebo nainštalovať v spoločenskej miestnosti, kde je potrebné rozdeliť priestor pre pohodlie používania. Obrazovky zistili široké použitie v modernom svete, možno ich vidieť:

 • V bežných apartmánoch, kde oddeľujú časť miestnosti pre niektoré potreby;
 • v nemocniciach, kde je potrebné zmeniť oblečenie alebo na kontrolu;
 • V administratívnych budovách, kde sú pracovné miesta vybavené pracoviskami, rekreačnými oblasťami, šatníkom a t. D.; \ T
 • V múzeách, výstavných sálach a podobných priestoroch, kde sú dekoratívne predmet, často nesúvisia.

Rozsah používania shinkingu môže byť iný, pretože ich popularita rastie. Aby každá osoba získala výrobok v jeho chuti a pomocou, každá spoločnosť vyrába určitý súbor takýchto výrobkov. Jedným z najobľúbenejších je IKEA, z ktorých výrobky sú vysoko cenené v mnohých krajinách sveta, a náklady na výrobky vám umožňujú zakúpiť presne to, čo chcete.

Preskúmať modely

  Oddiel od spoločnosti IKEA sa vyrába z rôznych materiálov. Bývanie môže byť kov, drevené, plastové, plátno sú tiež prezentované viacerými možnosťami. Každý model je určený pre určité funkcie, má iný typ skladania a rozmerov.

  IKEA sa staral o to, aby si výber Shirm poskytla možnosť vybrať si produkt pre každú izbu. V spálni alebo hale, takýto oddiel môže byť inštalovaný na zmenu, ktorá bude tento proces využívať v akomkoľvek atmosfére, aj keď na domácich hostiach. Obrazovka tohto typu môže mať rôznorodý dizajn, ale najčastejšie sú vybrané tak, aby doplnili priestor a interiér miestnosti.

  Farba a výkres tkaniny materiálu klapiek je vybratý individuálne, čo je veľmi pohodlné.

  Aby ste zabezpečili vhodné skladovanie obrazovky, nie je vôbec potrebné hľadať jej miesto v skrini alebo skladu, závesná konštrukcia umožní pohodlné zložiť produkt a otvorený v správny okamih. Ak sa bariéra používa neustále, ako v kancelárii lekára, potom je prítomnosť kolies, na ktorých je obrazovka ľahko umiestnená na ľubovoľnom mieste v interiéri. V závislosti od účelu môže mať návrh produktu:

  • 1 pevná obrazovka, ktorá sa nekladajú;
  • 2 krídlo;
  • 3 krídlo;
  • 4 Sash a viac.
  Prečítajte si viac  Dvojité valcované skriňa

  Medzi všetkými výrobkami prezentovanými na internetovej stránke IKEA, takéto modely možno rozlíšiť:

  • Shirma RB Detské;
  • MIK MK-2323;
  • Tet stoličky NY-1010-3;
  • Klimento;
  • La Redoute;
  • Paríž;
  • Resto;
  • De arte a ďalšie.

  Ak chcete vybrať najúspešnejšiu možnosť, musíte vybrať materiál prípadu a typ čistenia čistenia, a potom rozmery budúceho dekoratívneho vnútorného objektu.

  Materiál

  Vzhľadom k tomu, účel shlirm môže byť odlišné, a frekvencia ich použitia bude tiež meniť, potom stojí za to premýšľať o tom, čo by mal byť materiál tento predmet prepravovať a rozloženie obsadili minimálne časové a síl. Trh pre tieto výrobky je dostatočne veľký, preto je možné nájsť akúkoľvek možnosť, ktorá spĺňa potreby každého.

  Textil

  Skladané s tkaným materiálom, je to najekonomickejšia, pohodlná a krásna možnosť. Obrazovky z tkaniny budú ľahké, budú môcť preskočiť svetlo a vzduch, ak je to potrebné, môžu byť odstránené a balenie, ako aj zmeniť, ak je kresba unavená alebo materiál krídla bol pokazený. Výhodou textilu je, že môže byť reprezentovaný v akýchkoľvek farbách, aby bol monofónny, so vzorom alebo originálnou tlačou.

  Hrúbka tkaniny môže byť tiež odlišná, v závislosti od preferencií a účelu výrobku.

  Drevo

  Záhyby môžu byť vyrobené z prírodného dreva alebo takých materiálov. Najjednoduchšou možnosťou bude hluchý panel, ale oveľa viac originálne, krásne a štýlovo vyzerá v vyrezaných klapkách. OpenWork Drevené časti vám umožnia zdobiť miestnosť, aby bol útulnejší a štýlový, prítomnosť otvorov v Shirme uľahčuje preskočenie vzduchových hmotností bez brzdenia vzduchu – vnútorný.

  Ak takýto výrobok má vyrezávané prvky v hornej časti, a v spodnej časti je nepočujúci, potom ho môžete použiť v blízkosti detskej postieľky, aby ste ochránili dieťa pred návrhmi.

  Výhodou stromu je trvanlivosť, životné prostredie a krásny vzhľad.

  Papierový

  Tradične, ryžový papier bol použitý na výrobu japonského shýbať. Môžete tiež splniť takéto výrobky, ktoré sú tradične biele s čiernymi hieroglyfmi. Viac možností rozpočtu sa vytvára pomocou hustej lepenky, ktorá je pôvodne zdobená a dobre slúži ako jej majitelia.

  Takéto žehličky sú menej silné a vo fyzických účinkoch môžu byť deformované a pokazené, ale vyzerajú veľmi štýlovo a môžu ozdobiť akúkoľvek izbu.

  Plastový

  Najprogresívnejší materiál, ktorý vám umožní vytvoriť pohodlnú obrazovku, pre ktorú sa dá ľahko starať. Nie je tak ťažké preniesť kvôli ľahkej hmotnosti, ľahko sa zmestí do akéhokoľvek interiéru. Nevýhodou plastu môže byť považovaná len o jeho jednoduchosť, v porovnaní so všetkými ostatnými materiálmi.

  Vďaka pohodliu použitia, táto možnosť má najväčšiu popularitu na použitie v nemocniciach a podobných inštitúciách, kde je dôležité monitorovať čistotu miestnosti a všetky prvky v nej.

  Sklo

  Jeden z najkrajších a úžasných materiálov, z ktorých sú vyrábané klapky Shirmpa – toto je temperované sklo. Vďaka zručnosti Stvoriteľa môžete získať rôzne kresby, bizarné formy a umelecké predmety. Táto verzia materiálu sa vyznačuje trvanlivosťou, pretože sklo je vopred temperované, ale vzhľadom na to sa celý dizajn stáva veľmi ťažkým, preto nie je potrebné pohybovať. Aj pre obrazovku môžete použiť zrkadlo, ktoré vizuálne rozšírite priestor miestnosti, uľahčuje a priestranné.

  Prečítajte si viac  Vlastnosti a výroba lavičiek z dreva

  Bambus

  Originálne a jednoduché použitie je obrazovka z bambusu. Pre prácu možno použiť obe pevné stonky a lisované panely. Výhodou takéhoto materiálu je zrejmé, nie je príliš drahé, šetrné k životnému prostrediu a bezpečné, ľahké a trvanlivé. Inštaláciou bambusovej obrazovky môžete ozdobiť miestnosť a zónovaný, oddeliť požadovanú oblasť miestnosti za určitých potrieb.

  Kovový

  Jeden z najrijanejších materiálov, z ktorých môžete urobiť obrazovku, sa považuje za kované kov. So zaujímavými výkresmi, kučery a otvorenými prvkami z kovu, môžete získať ťažký tovar, ktorý bude slúžiť ako vynikajúci dekoratívny prvok v byte, vidiecky dom, kaviareň, reštaurácia, hotel a ďalšie izby, kde takáto zaujímavá obrazovka bude vyzerať dobre a organicky.

  Voľba každej možnosti je diktovaná úlohou, ktorú je vybratá Shighm.

  Dizajn

  Tak, že Shirma sa stala skutočnou dekoráciou miestnosti, musí sa zapadnúť do jeho dizajnu a byť doplnkom. V závislosti na tom, ako vyzerá miestnosť, oddiel môže mať iný dizajn.

  • Východný štýl, Keď je základňa vyrobená z dreva a klapky sú pokryté handričkou. Tradičné je prítomnosť čínskych a japonských výkresov a hieroglyfov.
  • Provence – Shirma sa musí vykonávať v pokojnej farebnej schéme, povinným prvkom bude kvetinové ozdoby.
  • Barokový – charakterizované prítomnosťou detailov vykazujúcich luxus, je to drahé tkaniny, zlaté nite, dekoratívne vyrezávané prvky. Nohy môžu mať zakrivený tvar, zdôrazňujúc vysoké náklady na výrobok.
  • ROCOCO – označuje štýl paláca, má niečo spoločné s barokom, ale je ľahké uľahčiť. Biely, piesok, mliečne výrobky, zlatý farebný gamut vám umožňuje ozdobiť akúkoľvek izbu. Rám má tiež zakrivené nohy a klapky sú orezané atlasom alebo hodvábnym.
  • Loft – Shirma musí byť čo najjednoduchšie, mať monochromatické farby: biela, sivá, čierna alebo hnedá. Vyzerá to dobre drevené záhyby podľa typu slepého.

  Možnosti vzhľadu obrazovky môžu byť veľa, pretože voľba by sa mala vykonať na základe vnútra miestnosti a želaní vlastníkov.

  Tipy na výber

  Ak chcete kúpiť dobrú obrazovku, musíte vyhodnotiť produkt pre rad parametrov.

  1. Mobilita – Výrobok musí mať pohodlný dizajn, nízku hmotnosť a optimálne rozmery, ktoré vám umožnia inštalovať obrazovku v ktorejkoľvek časti bytu, av prípade potreby odstrániť.
  2. Kompaktné veľkosti – v zloženej forme by Shirma nemala mať veľa miesta, takže je vhodné uložiť ho.
  3. Dizajn – Pre určité potreby sú potrebné rôzne varianty obrazovky. Ak je nainštalovaný na trvalom mieste, napríklad pre kúpeľňu, ktorá je spoločná s WC, nemá zmysel, aby sa zjednodušili možnosť skladania.
  4. Materiál zborov – Pre stacionárne shlirms budú prijateľné, bude dôjsť k akémukoľvek druhu materiálu, od svetla do ťažkých, ale prenosné konštrukcie by mali byť veľmi ľahko uľahčené.
  5. Materiál Sash – V závislosti od materiálu prípadu a účelu obrazovky je vybraný materiál krídla. Je dôležité nájsť možnosť, ktorá bude krásna, pohodlná a zapadá do dizajnu miestnosti.

  S jasnými koncepciami toho, čo sa vyžaduje z obrazovky, môžete ľahko vybrať najvhodnejšiu možnosť a používať ho na dlhú dobu, získať veľké potešenie.

  Krásne príklady v interiéri

  Obrazovky sú zaujímavým interiérom, ktorý môže slúžiť ako praktický účel a estetické, zdobenie miestnosti. Ak by nemali vyzerať žiadne jasné kritériá, ako by mal Shirma vyzerať pre konkrétnu miestnosť, môžete sa pozrieť na najoriginálnejšie a krásne možnosti.

  • Veľmi pekné a nezvyčajne kratšie ako Shirma Firmy IKEA, vyrobené z matného skla. Táto možnosť je ideálna pre spálňu alebo sálu, v ktorej potrebujete zvýrazniť rekreačnú oblasť.
  Prečítajte si viac  Všetko o otvorených regáloch pre knihy

  • Biele tóny nádherne sa pozerajú v podmienkach bytu, osviežujúce ho a robiť deliaci takmer beztrekový. Vďaka operácii kresby, táto verzia Shirma vyzerá jemne, opatrne a dokonale zapadá do spálne alebo detí.

  • Veľmi originálna verzia bude Shirma s farbeným sklom. Bright motívy, originálne kreslenie a neštandardná textúra – toto všetko dáva Shirma atraktívnosť. Takýto dekoratívny prvok môže byť umiestnený v každom izbovom apartmáne.

    • Najviac extravagantnou a pôvodnou možnosťou bude bambusové obrazovky, ktoré má zaujímavý vzhľad, prechádza dobre vzduchom a pri vykonávaní funkcie oddielu. Takýto výrobok bude rovnako dobrý, aby sa pozrel v apartmáne av krajinnom dome.

    Rozmanitosť Schirm IKEA vám umožňuje nájsť najúspešnejšiu inštanciu, ktorá spĺňa všetky požiadavky, čo robí túto spoločnosť jeden z lídrov v tejto oblasti.

    Pozri nižšie.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
    Pridať komentáre

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: