Keď je potrebné nastaviť dvere skrinky na slučku a ako to urobiť?

Ak sú kuchynské náhlavné súpravy alebo šatníkové dvere zle zatvorené, musíte si vziať nahádnu a začať kontrolu. Môžete upraviť balky bez špeciálnych zručností, pretože toto nebudete potrebovať veľa času – stačí mať nástroje po ruke a dodržiavať určité pravidlá. Dovoľte nám, aby sme prebývali na niektorých jemnosti tohto prípadu a zvážte jednotlivé prípady, pretože existuje niekoľko metód na prispôsobenie baldakies.

Keď potrebujete nastavenie?

Nastavenie slučiek, predovšetkým, môže byť potrebné ihneď po zakúpení skrine.

Po nainštalovaní skontrolujte pevnosť slučiek, dvere sú presne stanovené, či sú správne zatvorené, a v prípade detekcie defektov, okamžite ich opraviť.

Rovnaký postup sa vykonáva po prechode z jedného miesta bydliska do druhého. Počas prepravy sa môže vyskytnúť deformácia dverí, môžu sa vymaniť, takže po preprave nábytku je možné vykonať nastavením slučiek.

No, doma, periodicky je potrebné skontrolovať, ako dobre sú skrinky bližšie, či sa dvere nedávajú: porucha baldachýn môže byť spojená s ostrými zmenami teploty režimu, konštantnej vlhkosti alebo nesprávnych akcií počas prevádzky.

Čo potrebuješ?

Hlavné nástroje pri nastavení slučiek dverí – normálne a krížové. Niekedy môže trvať oltrumb alebo úroveň pre stavebné práce, s pomocou ktorej je potrebné zistiť, koľko štruktúr sú vystavené.

Sušenie môže byť spôsobené tým, že skriňa bola zostavená nesprávne alebo dal na nerovnom povrchu.

Pre takéto prípady potrebujete hnus – to pomôže majstrovi určiť geometriu dizajnu av prípade potreby ho položte z hľadiska úrovne. Po takýchto manipuláciách nie je potrebné upraviť slučky, zakrivenie je eliminované, všetko sa stane na svojom mieste.

Pre ďalšiu prácu budete potrebovať pochopenie toho, čo mám robiť. Po prvé, je potrebné identifikovať rozsah problému a rozhodnúť sa, ako sa prispôsobiť. V prípade kontroly canopies je možné objaviť oslabené upevnenie – v tomto prípade nehovoríme o úprave, stačí upevniť skrutky.

Je potrebné zvážiť miesto tvorby medzery, vyhodnotiť veľkosť, polomer posunu a označte oblasť háčika. Toto sú povinné pravidlá, ktoré musia byť splnené predtým. Pomôžu pochopiť, akú metódu regulovať: na šírku (keď je možné vidieť nerovnomerný klírens medzi plátkámi), hĺbka alebo výška (keď je jeden pás umiestnený pod alebo vyšší ako vyššie).

Ako nastaviť?

Počiatočné stojany z vertikálneho nastavenia baldachýn: Nájdite hornú a spodnú slučku na ňu, vyberte zástrčky, ak sú. Potom Skrutky oslabujú skrutky a upevňujú skrinku krídla na požadovanú polohu, zdvíhanie alebo ich spúšťanie do správnej polohy.

Skrutky twist, držať plátno na optimálnej úrovni. Po upravení vertikálne nastavení dverí, pokračujte v hĺbke a horizontále. Ak idete z opaku, stále sa musíte vrátiť k takejto postupnosti, takže by ste nemali strácať čas.

Nastavenie dverí skrinky na závesoch na výšku a eliminujú trenie tkaniny o spodnej doske, je potrebné uvoľniť skrutky skrutiek, vysadené na dvoch podlhovastých ušiach a uistite sa, že neexistuje žiadne skreslené dvere.

V prípade potreby sa predné dvere zdvihnú a priskrutkujú skrutky: opatrne opatrne, pocit vlákna, aby ste ho nerozbila.

Hlboko do slučky, keď jedna z plátiek zmizne alebo dvere sa líšia na opačných stranách. Pre takúto prácu si vyžaduje skládku „kríž“. Dve nastavenia skrutiek vo vzťahu k úplným zarovnaniam: ak 2-3 mm nestačí, akcia pokračuje.

V tomto prípade táto nastavovacia skrutka dobre otočí, je rozdrvená silnejšia ako zvyšok, pretože podporuje hlavnú časť dizajnu. Hlavnou vecou je zabrániť tvorbe medzier a trhlín medzi plátnom.

Táto práca si vyžaduje trpezlivosť. Je možné, že pre požadovaný výsledok sa bude musieť niekoľkokrát vyskúšať, ale nemal by vás obťažovať – ​​skúsenosť s časom.

Bez ohľadu na spôsob, akým existujú všeobecné pravidlá, ktoré musíte dodržiavať pri úprave dvierok kabinetu.

  • Konať jasne a dôsledne – tak to bude fungovať rýchlejšie a umožní menej chýb. Najprv vynaložíte úpravu výšky a po s ohľadom na iné plátna.
  • Musíte sa uistiť, že návrh je vystavený na úrovni. Ak je na geometrii šikmo, opravená na začiatku tohto okamihu, aby ste pochopili: musíte ďalej pracovať alebo problém zmizol v dôsledku správnej inštalácie nábytku.
  • Je potrebné vziať do úvahy taký moment ako ohromujúci zväzok skrine (charakteristický pre zabalené) – v tomto prípade sa rozširuje medzera medzi dverovými plátkami. Existuje však prípustná norma – veľkosť slot by nemala byť viac ako 5 milimetrov.
  • Existujú prípady, keď sa prvá potreba nastaviť slučky a potom vykonajte úpravu dverí. V tomto prípade skontrolujte fasádu fasády pod pohárom alebo odhaliť pri kontrole.

Ako sa starať?

Aby sme neustále neustále chodili s zaťažením a nie sú zapojené len na prispôsobenie dverí kabinetu, odporúča sa niekoľko aktivít starostlivosti.

  1. Po zbere a inštalácii nábytkových konštrukcií 2-3 krát ročne sa vykonáva preventívny zákrut skrutiek na závesoch dverí. Toto je, keď je skrinka zriedkavá. S intenzívnou operáciou, napríklad kuchynská headset, to robí aspoň 1 čas do mesiaca.
  2. Pravidelne potrebujú kontrolovať návrhy na detekciu detekcií, rôznych defektov, vypúšťaní a tak ďalej. Na odstránenie všetkých problémov.
  3. Nastavovací mechanizmus musí byť mazaný – takže bude fungovať lepšie a dlhšie na prácu. Motorový olej alebo iné vhodné činidlo na mazanie. Po postupe sa tam musia ukradnúť (zatvorené), takže mazivo preniká do zariadenia hlbšie do zariadenia. Ak aspoň 1 krát za rok namažte slučku, potom dvere nebudú vrhnúť a zverejňovať iné zvuky.
  4. Canopiu môžete chrániť pomocou oleja bližšie, ktorý úplne zatvorí mechanizmus nastavovania a pod takýmto uzáverom a skrutky budú rýchle.

Kovové slučky sú celkom spoľahlivé, s vhodnými operáciami možno zastaviť na 15 a ešte viac rokov.

V príchytiech kuchynských hláv je jeden „ochorenie“, najmä skrine umiestnené v blízkosti plynoviek alebo varených povrchov. Látka viskózneho odporu sa odloží na nich – produkt spaľovania plynov. Z tejto slučky, neumožňuje možnosť otvoriť dvere normálne. Takéto miesta potrebovali zvýšenú pozornosť, by mali byť čo najčastejšie, aby ich spomínali.

Podpora vzhľadu nábytkových fasád v atraktívnej forme môže byť bez veľkých ťažkostí a úsilia. Na zvládnutie s špajkami dverných štruktúr nebude potrebný veľa času, a to bude mať ešte menej na inšpekcie a prevenciu.

Ako nastaviť dvere skriniek a nábytku ako celku, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: