Transparentné silikónové obloženie na stole

Po dlhú dobu bola najlepšia ochrana pultovej dopravy z mechanického poškodenia a odrezkov považovaná za obrus. Dnes sa toto príslušenstvo zachovalo len v klasických štýloch, ale potreba pokrytia stola zostala. Transparentné silikónové obklady na stole kombinujú výhody obrusov a otvorených dosiek.

Aký je názov?

Transparentné silikónové podšívky na písomnej alebo jedálenskej tabuľke je hárok domácich materiálov s doplnkom vo forme vrstvy vybavenej silikónovými mikroprénmi. Je označovaný ako krásne a elegantné slovo „boem“.

Treba povedať, že pôvodne výnimočne kožená podložka s luxusným dizajnom a mäkkosťou by sa mohla nazývať burevar, ale dnes silikónové modely správne si zaslúžia ich meno, obprávajúc sa spotrebiteľov s vynikajúcimi estetickými vlastnosťami, praktickosťou a demokratickými cenami.

Funkcie a funkcie

Ako už bolo uvedené, ochranná podložka je list umiestnená na povrchu stola. Jeho hrúbka je minimálna a je len 0,25 mm až 2 mm.

Napriek jeho jemnosti a beztiažnosti, obloženia alebo, keď to nazývajú v každodennom „transparentnom obrusoch“ dokonale sa vyrovná s takýmito funkciami.

 • Chráni písomné, pracovníkov a detských stolov od škrabancov a nečistôt;
 • Nesúhlasí s náhodnými rezmi povrchu s nožom;
 • Zabraňuje treniu.

Okrem toho skutočnosť, že silikónová podložka môže byť tiež chránená tak skleneným aj dreveným stolom, neberie si z nich prirodzenú krásu textúry. Je vhodný pre detské plastové modely a lakovaná drevotriesková doska a kov. Vzhľadom k tomu, model má mikroprissoskov, potom sa veľkosť filmu zvolí o niečo menej rozmery.

2-3 mm v prospech povrchu stola úplne zabraňuje filmu a nalepeniu na povrch nadbytočného prachu.

Navrhuje však logickú otázku, čo na zaistenie rohov a bočné povrchy stola.

Dnes je obrovská škála silikónových rohov, čo umožňuje stretnutie s rohmi čo najbezpečnejšie. Akútne táto otázka je v rodinách s deťmi z roka a staršie, pretože je to v tom momente, že strúhačka začne zvládnuť prvé kroky, pád a zasiahnuť nábytok. Vyhnite sa tomu, bohužiaľ, je to takmer nemožné, rovnako ako obmedziť dieťa v poznaní okolitého sveta. Husté silikónové obloženie vo forme elastických guličiek alebo tesne priľahlých rohov – spása pre moderné matky.

Rozmery a dizajn

Silikón – tento materiál, s ktorým môžete ľahko pracovať. Takže, aj keď je rezané cez hrany s nožnicami alebo špeciálnym nožom, materiál nestratí svoje praktické a estetické vlastnosti, samozrejme, s výhradou elegantnej práce. Napriek tomu, že na nezávislej úprave parametrov obloženia, nie každý je vyriešený, a preto výrobcovia produkujú niekoľko populárnych štandardných veľkostí. Je vždy možné kúpiť silikónové podšívky podľa jednotlivých noriem, ktoré sú obzvlášť dôležité pre kruhové a oválne tabuľky.

Káva stoly zahŕňajú nasledujúce rozmery „transparentné obrus“.

 • 90 90 cm;
 • 75 o 120 cm;
 • 63,5 na 100 cm;
 • 53,5 na 100 cm.

Pre jedálenské stoly môžu prísť v takýchto dimenziách.

 • 107 na 100 cm;
 • 135 pri 180 cm;
 • 120 na 150 cm.

Poteší a veľká farebná a dizajnárna paleta obloženia. Trendy Prins Transformuje kuchynský stôl, urobte z neho zaujímavejšie a jasnejšie. Okrem transparentného modelu existuje farebná podložka, ktorá môže prejsť všetky tóny dúhy.

Relevantné sú dnes čierne a biele podšívky s lesklým, odhaľujúcim všetku hĺbku tónu.

Jasne červená, žltá alebo ružová pad – možnosť nie je častá, keď je nudný nudný stôl veľmi účinný a efektívny.

Tlačené vytvára podobnú situáciu. Bohatá textúra dreva alebo prírodného kameňa je zriedka zriedená s výkresmi, ale lacná tabuľka v tandeme so vzormi sa stáva štýlovým a jedinečným. Medzi témami obrazov sú najčastejšie fantastické kvety, ovocie a geometria s rôznymi textúrami materiálu, ktorý vytvára účinok pretečenia.

Porovnanie materiálov

Autobusy sú dnes vyrobené z rôznych materiálov, pretože ich popularita rastie každý deň.

Silikón ako suroviny majú také výhody.

 • Jednoduché čistenie znečistenia – pre silikón nepotrebujete iné detergenty, okrem vlhkej handričky
 • Neslušné v starostlivosti;
 • Nebojí sa alkalických roztokov;
 • Plasticity a presné ubytovanie na tablete
 • Trvanlivosť;
 • Správny stupeň mäkkosti.

Silikón je možné porovnať s rôznymi materiálmi, napríklad s kožou.

Koža, Musím povedať, často používané pre pracovné stoly manažérov a prezentovaných podriadených ako dar. Vysvetlite takúto voľbu je pomerne jednoduché, pretože kupovač kože vyzerá prezentovať a zjednodušuje prácu s dokumentáciou.

Produkt vyrobený z pravej kože s vynikajúcim obväzom sa teda dotýka pracovného povrchu pohodlnejšie, neposkytuje papier na neho a rukoväť dokonale píše. Starostlivosť o neho je však ťažšia.

Takže kožené Buvary vyžaduje dodržiavanie týchto podmienok.

 • Denné čistenie mäkkou vlhkou handričkou;
 • Sušenie suchou handričkou;
 • Nedostatok horúcich predmetov na jeho povrchu, ako sú šálky kávy;
 • Čistiace komplexné miesta so špeciálnymi mäkkými emulziami;
 • Nedostatok plniacich a rezacích predmetov.

Silikónové obloženie takýchto požiadaviek však neukladá, avšak v prezentovateľnosti je stále horšia ako prirodzená koža.

Avšak, ak sa pozriete na obe prekrytia, pokiaľ ide o náklady, silikón je trvanlivý a lacný materiál.

Umelá koža Často sa používa aj na úpravy, pretože typ kvality výrobku je ťažké odlíšiť od prirodzeného prototypu. Náklady na koženku je o niečo nižšia, pretože jej základom má tkaný materiál s aplikovanými špeciálnymi nátermi rôznych kompozícií.

Chlpatý ekologický príbeh životný štýl životného štýlu. Bohužiaľ, čipové kryty sa rýchlo poznajú, vedú. Starostlivosť o umelý materiál sa zhoduje so starostlivosťou o prírodné suroviny, a preto silikónové výrobky vyzerajú výhodnejšie v ich praktických vlastnostiach.

Polykarbonát Je tiež jedným z hlavných materiálov na výrobu krvných látok.

Tento trvanlivý a transparentný materiál má také výhody.

 • Imunitu na poškriabanie;
 • Možnosť použitia pri teplotách do 150 stupňov;
 • Sily, niekoľkokrát väčšia ako podobná charakteristika plexiskla;
 • Vysoký stupeň transparentnosti;
 • Estetické druhy.

Prítomný v polykarbonáte a niektorých nedostatkoch. Napríklad, na rozdiel od silikónu, polykarbonátové obloženie nemá základ týchto mikroprisososov, ktoré zabezpečujú imobilitu suchého krvavaru. Výrobcovia tento problém vyriešia väčšiu hrúbku až 5 mm. Impozantná hrúbka robí obloženie viditeľnejšie, čo nemá vždy pozitívny vplyv na estetický vzhľad.

Vysoký stupeň transparentnosti polykarbonátu je nepochybný plus, že silikón nemá. Pod takýmto podšívkou je ľahké umiestniť harmonogram, grafiku a ďalšiu dokumentáciu, bez akéhokoľvek pracovného dňa. Avšak, sklenený povrch tu stále nemá konkurentov.

Polyuretánové obloženie majú tiež miesto na výrobu moderných výrobcov.

Termoplastické polyuretány by sa mali zaznamenať nasledujúce výhody.

 • Pevnosť;
 • Jemnosť;
 • Vynikajúcu fixáciu;
 • Žiadny zápach.

Sklo a plexiglas – Materiály nie sú tak populárne, ale stále stále existujú na trhu s ochrannými nátermi pre tabuľky. Ich výhody zahŕňajú tvrdosť a nehybnosť a nevýhody – ťažká hmotnosť a krehkosť. Je to opatrný postoj k sebe, že sa líšia od silikónových obložení, s ktorými sa môže dieťa vyrovnať.

Okrem toho, veľká hmotnosť hrá v prospech nehybnosti je úplne nepohodlná na umiestnenie dokumentácie pre neho, pretože je takmer nemožné vytiahnuť ho von.

Populárne modely

Počas obdobia umiestnení pozícií klasickými obrusmi mnohí výrobcovia premýšľali o vytváraní nových ochranných náterov pre stôl. Tak, mladý, ale rýchlo sa rozvíjajúci spoločnosť dešivajú od roku 2016 zaoberá uvoľnením hotových náterov a dosiek na objednávku.

Prvým a úspešným modelom spoločnosti bol dešpektívny film ochranný film s mikroprissons a minimálnu hrúbku.

Druhý model založený na silikóne sa stal mäkkým skleneným produktom. Jeho hrúbka je 2 mm, ktorá vám umožňuje chrániť povrch tabuľky pred poškriabaním. Výrobcovia sa vzťahujú na „Mäkký sklo“ model určený špeciálne pre jedálenské stoly.

Spoločnosť so švédskou kvalitou IKEA neustále potešujú praktickými inováciami, uvoľnenou podšívkou na „vášni“ a „Skrurtt“ tabuľky. Ich farebná schéma je stručná a jednoduchá, ako všetky značky tovaru.

Transparentný „Preshus“ je prezentovaný v rozmeroch 65 45 cm, čo umožňuje Zonail Desktop s ním, definovať pre seba hlavnú zónu pre prácu.

Scrrttt, vydaný v čiernych a bielych tónoch, má rovnaké rozmery a dokonale zapadá do moderných interiérov kvôli obmedzenej farebnej schéme. Veľkou výhodou produktov tu je jeho vysoká dostupnosť, pretože v každom hlavnom meste nájsť obchod a správny produkt – jednoduchá úloha.

Uvoľnenie štýlových silikónových obložení na pracovnej doske je tiež zapojený do BLS. Veľké rozmery 600 pri 1200 a 700 na 1200 mm vám umožní používať podšívku pre pracovníkov a kuchynské stoly. Rozlišuje modely Malá hrúbka rovná 1 mm.

Hľadáte viac jemných modelov, môžete venovať pozornosť Amigo. Malé rozmery pre pracovnú plochu a hrúbku v 0,6 značky sú obzvlášť dôležité.

Chcú, aby nielen ochranná, ale aj veľmi užitočná obloženie, trvanlivá spoločnosť zaoberajúca sa výrobou trojvrstvových mäkkých silikónových rohoží. Vrchná vrstva tu je vhodné miesto na ukladanie dokumentácie, ktorá sa ľahko opraví, bez zvýšenia obloženia.

Spoločnosť tiež odporúča použitie takéhoto predsedníctva ako pohodlného koberca pre počítačovú myš.

Bantex produkty majú tiež ochranný vrchný film pre pohodlné skladovanie. Čierna, biela, sivá a transparentná obloženie dokonale harmonizovať s pracovnými plochami. Obľúbené veľkosti – 49 o 65 cm.

V skutočnosti môže byť silikónová podložka použitá na rôzne účely. Tu Rs-Office ponúka používať štýlový model nielen pre stôl, ale aj pre podlahy pod stoličkou počítača. Náklady na produkty značky sú vysoké a argumentované používaním bezpečných a netoxických materiálov, súlad so všetkými normami kvality a dlhoročnú životnosť do 10 rokov. Spoločnosť je presvedčená vo vysokej kvalite svojich výrobkov a dokazuje ho s vysokými vlastnosťami.

Ako chrániť tabuľku pred poškriabaním pomocou obloženia, pozrite si ďalšie video:

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: