9 najlepších liatinových vaní 170x70cm

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Toto je subjektívne vyhlásenie, nie je to reklama a nemalo by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom je nevyhnutné odborné poradenstvo.

Napriek vysokej konkurencii na trhu so sanitárnou keramikou si liatinové vane naďalej udržiavajú vedúce postavenie medzi Slovenskámi spotrebiteľmi. liatina udržiava vodu dlho teplú, účinne pohlcuje hluk pri plnení misky. Konštrukcia je odolná a stabilná a vydrží desaťročia. Vzhľadom na tieto výhody výrobcovia nevyrábajú len liatinové vane, ale neustále zlepšujú aj výrobnú technológiu. Jedna z najobľúbenejších veľkostí vane je 170×70 cm. Môže byť nainštalovaný v malej miestnosti, ako aj v priestrannej kúpeľni. Odborníci z časopisu Expertology preskúmali súčasný stav domáceho trhu. Analyzovali recenzie spotrebiteľov a vybrali pre našu recenziu 9 najlepších liatinových vaní vo veľkosti 170×70 cm.

9 najlepších liatinových vaní 170×70 cm

NomináciaMiestoNázovCena
9 najlepších liatinových vaní 170×70 cm1Jacob Delafon Soissons E292158 000 €
2Roca Ma
 • 170×70
 • 42 688 €
  3CeruttiSpa Cristina 170×7062 056 €
  4Tempra Supreme 170×7045 500 €
  5Roca Continental 170×70 anti-s
 • p
 • 42 977 €
  6Byon B13 170×7034 110 €
  7Finn Sonata 170×70 liatina FSN1707035 600 €
  8Univerzálna Elegia 170×7027 300 €
  9Goldman Classic 170×7031 640 €

  Jacob Delafon Soissons E2921

  Hodnotenie: 4.9

  Jacob Delafon Soissons E2921.jpg

  Bezkonkurenčná elegancia a lakonický luxus odlišujú francúzsku vaňu Jacob Delafon Soissons E2921 od množstva jej liatinových náprotivkov. Tento obdĺžnikový model má priestrannú misu so zaobleným operadlom a plynulým prechodom medzi bokmi a dnom. Oslnivý biely smalt, ktorý naplní kúpeľňu svetlom a zároveň poskytuje spoľahlivú ochranu liatinového podstavca pred koróziou. Odborníci oceňujú patentovanú technológiu smaltovania, ktorá zachováva žiarivo biely povrch počas celej životnosti. Výrobca vybavil svoj výrobok nastaviteľnými nohami, čo zjednodušuje inštaláciu sanitárneho zariadenia. Vaňa je v našom hodnotení víťazom.

  Francúzsky kúpeľ je medzi domácimi používateľmi žiadaný napriek jeho vysokej cene. Chvália tento model pre jeho dlhotrvajúcu liatinu, jednoduchú údržbu a snehobiely smalt.

  Výhody

  • elegantný vzhľad;
  • oslnivý biely smalt;
  • trvanlivosť;
  • nenáročná údržba.

  Nevýhody

  • vysoká cena.

  Roca Ma
 • bu 170×70
 • Hodnotenie: 4.8

  Roca Ma<li></div><p>bu 170×70″ src=“/wp-content/uploads/2023/08/17216666197081-759-.jpg“ height=“242″ title=“Roca Ma</p><li>bu 170×70″><p>Španielska vaňa Roca Ma je rovnako rafinovaná ako líder</p><li>Vaňa 170×70 cm. Výrobca vyrobil misku anatomického tvaru, ktorá presne kopíruje krivky ľudského tela. Vďaka šikmému operadlu a pohodlným opierkam rúk sa vo vani sedí pohodlne. Odborníci upozorňujú na vysokú úroveň zabezpečenia modelu. Vďaka zábradliu môžu aj telesne postihnuté osoby ľahko zísť a vstať; protišmyková úprava im dodáva istotu, že sa postavia na nohy. Na dosiahnutie krásneho vzhľadu vane je liatinový podstavec potiahnutý snehobielym smaltom s hrúbkou 2 mm. Vďaka titánovému prášku odoláva glazúra vážnym nárazom a zachováva si svoju belosť počas celej životnosti. Kúpeľňa sa v našom hodnotení umiestnila na druhom mieste.<p>Podľa používateľov je model stabilný a štýlový, bezpečný a odolný. Niektorí majitelia sa vyjadrili k nízkym nohám.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>nádherný vzhľad;</li><li>bezpečnosť pri používaní;</li><li>trvanlivosť;</li><li>comfort.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vrátane nízkych nožičiek.</li></ul><h3>CeruttiSpa Cristina 170×70</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=CeruttiSpa Cristina 170x70

  Talianski dizajnéri zvolili pre svoju vaňu CeruttiSpa Cristina 170×70 tradičný európsky dizajn. Model má pevný obdĺžnikový tvar misky, ploché zaoblené dno, zaoblené rohy. Hrubý liatinový podstavec účinne pohlcuje hluk vody a teplo sa v krstiteľnici udrží dlhý čas. Titánový smalt plní úlohu ochranného a dekoratívneho náteru. Nielenže zabraňuje korózii, ale tiež si zachováva pôvodný vzhľad po mnoho rokov. Odborníci upozorňujú na absenciu takéhoto príslušenstva, ako sú nohy a mixér, ktoré si musia dodatočne kúpiť. K prednostiam modelu by sa mal pridať dokonale hladký povrch, ktorý uľahčuje starostlivosť o vaňu. Talianska sanitárna keramika je na bronzovom podstavci.

  Vo svojich recenziách majitelia chvália vaňu pre jej krásny vzhľad, vysokú kvalitu spracovania, kapacitu. Medzi nedostatky patrí neúplné vybavenie.

  Výhody

  • krásny vzhľad;
  • hladký a odolný povlak;
  • účinná absorpcia hluku;
  • nízka tepelná vodivosť.

  Nevýhody

  • bez nožičiek.

  Tempra Supreme 170×70

  Hodnotenie: 4.6

  Tempra Supreme 170x70

  Ruská vaňa Tempra Supreme 170×70 patrí do série Premium. Výrobcovi sa podarilo dosiahnuť optimálnu kombináciu estetiky, pohodlia a odolnosti. Odborníci tento model chvália pre jeho kvalitné spracovanie a prijateľnú cenu. Za zmienku stojí bohaté vybavenie produktu. S vaňou sa dodávajú nastaviteľné nožičky a rukoväte. Krásny vzhľad a spoľahlivá ochrana proti korózii vďaka povrchovej úprave na báze titánového smaltu. Výrobca je presvedčený o kvalite svojich výrobkov – na Tempra Supreme sa vzťahuje predĺžená záruka 25 rokov. Čo bránilo tomuto modelu dostať sa do prvej trojky??

  Niektorým používateľom sa nepáčil úzky okraj, na ktorý nemôžete nič položiť. Spotrebitelia však nemajú žiadne sťažnosti na spracovanie, dizajn, inštaláciu a starostlivosť o vaňu.

  Výhody

  • estetický dizajn;
  • dobré vybavenie;
  • odolný povlak;
  • 25-ročná záruka.

  Nevýhody

  • úzke bočné steny.

  Roca Continental 170×70 anti-s
 • p
 • Hodnotenie: 4.5

  Roca Continental 17070 anti-s<li></div><p>p“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/42116666197081-279-.jpg“ height=“248″ title=“Roca Continental 170×70 anti-s</p><li>p“><p>Liatinová antikorová vaňa Roca Continental 170×70 získala na YM rekordný počet recenzií</p><li>p. Jeho obľúbenosť je spôsobená kvalitným spracovaním, klasickým tvarom a odolným smaltovaným povrchom. Odborníci sa domnievajú, že španielsky výrobca má kompetentne vybudovanú logistiku, takže si môžete kúpiť model vo všetkých regiónoch Ruska. Protišmyková vrstva na dne vane sa časom neopotrebuje a neodlupuje sa. Jedinou nevýhodou je sivý odtieň na spodnom povrchu. Smaltovaný povlak nie je ťažké čistiť, t. . jeho povrch je dokonale hladký. Pri hrúbke 5-7 mm na liatinovom základe je ochranná vrstva hrubá až 1,5 mm. Tento model sa v našom prehľade umiestnil na piatom mieste.<p>Ruskí spotrebitelia chvália vaňu vo svojich recenziách pre jej kapacitu, európsku kvalitu, protišmykové dno. Ako nevýhodu uvádzajú, že protišmykový povlak má sivý odtieň.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Európska kvalita;</li><li>klasický tvar;</li><li>jednoduchá starostlivosť;</li><li>protišmykový náter dna.</li></ul><h4>nevýhody</h4><ul><li>sivý odtieň protišmykovej vrstvy.</li></ul><h3>Byon B13 170×70</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=Byon B13 170x70

  Liatinová vaňa Byon B13 170×70 sa hodí do najmodernejších miestností. Klasický obdĺžnikový tvar umožňuje inštaláciu modelu k akejkoľvek stene. Kopíruje anatómiu ľudského tela, takže pobyt vo vani bude pohodlný. Odborníkom sa páči vysokopevnostná liatina, ktorá účinne pohlcuje hluk padajúcej vody a dlho udržiava teplo. o bezpečnosť používateľa sa stará švédsky výrobca. Dno má protišmykovú úpravu; rukoväte sú navrhnuté tak, aby sa vaňa ľahko vkladala alebo vyberala. Snehovo biela farba dodáva výrobku smaltovaný povrch na báze titánu. Viacvrstvová štruktúra smaltu má dlhú životnosť. Jednoduchšia inštalácia vane pomocou nastaviteľných nôh. V našom prieskume uzatvára prvú šestku.

  Vo svojich recenziách majitelia chvália švédsku kúpeľ pre jej vynikajúce spracovanie, spoľahlivosť, trvanlivosť a dobré vybavenie. Najčastejšie uvádzaným mínusom je vysoká hmotnosť (104 kg).

  Výhody

  • kvalitná výroba;
  • jednoduchá montáž;
  • bezpečnosť pri prevádzke;
  • dlhá životnosť.

  Nevýhody

  • vysoká hmotnosť.

  Finn Sonata 170×70 liatina FSN17070

  Hodnotenie: 4.3

  Finn Sonata 170x70 Liatina FSN17070

  Veľkoryso dimenzovaná misa odlišuje nemeckú vaňu Finn Sonata 170×70 od konkurencie. Objem krstiteľnice dosahuje 229 litrov. Výrobcovi sa podarilo dosiahnuť prijateľnú cenu výrobku vďaka objednávke v pobočke v Hongkongu. Model má klasický dizajn, úzke ráfiky s plynulým prechodom do stien a potom do zúženého dna. Liatinový podstavec je chránený proti korózii viacvrstvovým titánovým smaltom. Krásny vzhľad vydrží dlhé roky používania. Bohužiaľ, vaňa nie je vybavená pákami a rukoväťami, ktoré je potrebné zakúpiť samostatne. Finn Sonata je na siedmom mieste v revízii.

  Zatiaľ čo v runete je niekoľko recenzií od majiteľov. Používatelia nemajú žiadne sťažnosti na spracovanie a dizajn. Absencia nôh a veľká hmotnosť (115,5 kg) sú však označené ako nevýhody modelu.

  Výhody

  • vysokokvalitné spracovanie;
  • kapacitu;
  • štýlový dizajn;
  • prijateľná cena.

  Nevýhody

  • žiadne nohy;
  • vysoká hmotnosť.

  Univerzálna Elegia 170×70

  Hodnotenie: 4.2

  Univerzálna Elegia 170x70

  Do misy liatinovej vane Universal Elegia 170×70 sa zmestí veľký objem vody (225 l). Model úspešne kombinuje krásny dizajn a všestrannosť inštalácie. Môže byť umiestnený pri stene alebo v strede miestnosti. Odborníci si všímajú veľkú hĺbku písma (63 cm), v tomto parametri konkurenti silne zaostávajú. Kúpeľ priťahuje pozornosť kupujúcich vďaka svojej nízkej cene. Základom výrobku je vysokopevnostná liatina, vnútorný povrch misy je pokrytý odolným bielym smaltom. Miestny výrobca šetrí na vybavení, dno vane nemá protišmykovú úpravu, model nemá žiadne rukoväte.

  Súdiac podľa početných recenzií, vaňa je medzi Slovenskámi spotrebiteľmi v stabilnom dopyte. sú spokojní s pevnosťou liatiny, kapacitou, krásnym dizajnom. jeho klzké dno a značná hmotnosť (111 kg) sú jeho nevýhodou.

  Výhody

  • kapacitu;
  • veľkú hĺbku;
  • nízka cena;
  • trvanlivosť.

  Nevýhody

  • klzké dno;
  • vysoká hmotnosť.

  Goldman Classic 170×70

  Hodnotenie: 4.1

  Goldman Classic 170x70

  Model Goldman Classic uzatvára náš prehľad najlepších liatinových vaní 170×70 cm. Vďaka výrobnému závodu v Hongkongu sa taliansky vývoj predáva na domácom trhu za prijateľnú cenu. Výrobok sa dobre hodí do domácej alebo bytovej kúpeľne. Žiadne problémy s inštaláciou vane, pretože vaňa je pre jazdca príliš malá. . má obdĺžnikový tvar a prepad a výtok sú umiestnené centrálne. Odborníci zistili, že liatinový základ a snehobiely titánový smalt nemajú žiadne nevýhody. Výrobca použil na spodný povrch protišmykový povlak, ktorý zabezpečuje bezpečnú prevádzku.

  Mnohým Slovenskám spotrebiteľom lichotí výkon vane Goldman Classic 170×70. Páči sa im belosť misy, atraktívna cena a jednoduchá údržba. Z nevýhod spomenúť nízke nohy.

  Výhody

  • nízka cena;
  • všestrannosť inštalácie
  • jednoduchá údržba;
  • protišmykový povlak.

  Nevýhody

  • nízke nohy.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: