Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Nástrojový vak je nevyhnutný pre master nielen pre pohodlné skladovanie rôznych nástrojov, ale aj na zabezpečenie pohodlnej práce v akejkoľvek výške. Vrecko môže výrazne zjednodušiť úlohu, aj keď potrebujete niekoľko prác, stojaci na stolice.

Takéto zariadenie vám umožní vykonávať manipulácie, zmeniť nástroje, ktoré nie sú dole. Takže je potrebné takéto tašky nielen od profesionálnych majstrov, ale aj od milencov.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Vlastnosti a cieľ

Taška nástroja je odlišná „tulbug“, od angličtiny – nástrojov. Bude to užitočné pre montážny dosku vysokého, elektrikára, pracovníkov, povrchov, povrchových úprav a tých, ktorí sa používajú na opravu všetkých s vlastnými rukami. Pre elektrickú energiu alebo elektrickú inštaláciu je taká taška profesionálna potreba amatérskeho – vynikajúcu vec, ktorá poskytuje skladovanie nástroja a zlepšenie akejkoľvek manuálnej práce. Koniec koncov, aj keď ste sa práve požiadali, aby ste visieť na stene Kashpo, bolo by to oveľa jednoduchšie, aby ste plnili jej žiadosť, nestratil čas na vyhľadávací nástroj, nespadne na podlahu, ak niečo nepýtate, nepýtajte sa Pre non-podozrivé deti držať jednu alebo inú adaptáciu.

Ak sa rozhodnete urobiť niečo vážnejšie, napríklad nastaviť anténu na streche alebo opraviť strechu vidieckeho domu, vykonajte inštalačné práce, potom takýto asistent, ktorý stačí. Voľba tašky pre majstrov dnes je rôznorodý (pás, topánka), so zahraničnými výrobcami rád, pretože táto úprava prichádza do Ruska relatívne nedávno. Aby ste sa rozhodli, ktorú vrecko potrebujete, mali by ste študovať svoje odrody, klady a nevýhody.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Výhody a nevýhody

Mnohí sa domnievajú, že úložný box nástroja pre ľubovoľný majster je viac než dosť. Možno pre niekoho, kupovanie tašku, sa zdá byť predĺžené peniaze. Nakoniec rozhodnúť o potrebe zakúpenia, je potrebné zvážiť výhody. Kto má takýto asistent:

 • Taška eliminuje potrebu prilákať partnera pre výškové práce;
 • V dobre premyslenej taške je dostatok kancelárií, kde si môžete uložiť nástroje, takže sa nevrátia, kde padli;
 • Nástroje stanovené oddeleniami je ľahšie vyhľadávanie, môžete to urobiť bez toho, aby ste sa pozerali na dotyk;
 • Nosenie takejto sady nástrojov je celkom jednoduché, aj keď ste nútení presunúť von z domu;
 • Je veľmi pohodlné ukladať malé nástroje, nepatria nikde, nie sú zmiešané s ničím;
 • Tašky sú praktické a lacné;
 • Rôzne modely vám umožní vybrať najpohodlnejšiu možnosť;
 • Overené firmy produkujú tašky z odolného, ​​spoľahlivého tkaniva, ktoré budú trvať dlho.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Medzi nevýhody môžu byť pridelené:

 • neschopnosť uložiť veľký, ťažký nástroj;
 • Obmedzená kapacita pre príliš veľa nástrojov.

Ak prepravujete nástroje na auto a použite veľké zariadenia, je vhodnejšie zakúpiť krabicu na ich skladovanie.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Odrody

Moderný trh ponúka veľký počet typov tašiek nástrojov rôznych veľkostí: z najmenších prípadov krytov alebo organizátorov na najväčšie – s kolesami a plastovým dnom. Formuláre a materiály sú tiež rôznorodé: batohy-tašky s ramenným popruhom, kontrolné tašky, valcovacie tašky, koža, tarpalin a t. D. Zvážte najobľúbenejšie typy.

Výrobou materiálov

Podľa materiálu výroby sú rozdelené do kože, nylonu a modelu koženka.

Koža

Výhody kožených tašiek sú veľmi veľa:

 • pevnosť, trvanlivosť;
 • prirodzenosť;
 • udržuje tvar;
 • Môžete bezpečne ukladať ostré, prešívanie a rezanie nástrojov.

Existujú však aj nevýhody:

 • značná hmotnosť;
 • Ak namočte – deform;
 • Je ťažké čistiť;
 • vysoká cena;
 • Súvisiace farby gama.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Nylon

Pokiaľ ide o nylon, je to silný materiál zo syntetického pôvodu. Medzi výhody môžu byť pridelené:

 • veľmi ľahký;
 • Je to pomerne lacné, najmä v porovnaní s kožou;
 • Stroj môžete bezpečne umyť;
 • Veľký výber farebných riešení.

Pokiaľ ide o nedostatky, potom:

 • Môžu byť poškodené ostrými nástrojmi;
 • Často vychádzame vláknami v oblasti švov;
 • Relatívne krátka životnosť s aktívnym používaním.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Z koženka

Umelá koža má všetky nevýhody prírodných, okrem vysokých cien a rovnaké výhody okrem prírody.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako nosenie

Metóda nosenia vriec sú rozdelené do tých, ktorí nosia na páse, a tie nosia na ramene.

Rameno

Populárny model, ktorý vyzerá ako obyčajná taška s ramenným popruhom, s uzavretím. Smerom von, pripomína anti-cassetter z plachty. Takéto výrobky sú veľmi lacné, takže v dopyte, ich praktickosť je pochybná. Nie sú veľmi vhodné na skladovanie nástrojov, pretože v nich sú doslova „ležiace“. Nosenie takéhoto tašky sa vyskytne veľmi rýchlo, stratí nielen vzhľad, ale aj formulár.

Je lepšie vybrať si nylonový vrecko s tesniacimi stenami a dno, s rôznymi oddeleniami oddelenými od seba. To bude systematizovať priestor a organizovať pohodlné skladovanie. Takéto tašky sú silnejšie a dlhšie slúžia. Výber podobnej možnosti, zvážte modely s najťažšími stenami alebo ich kompaktu sami pridaním tuhosti v ráme. Použite takéto tašky je oveľa jednoduchšie, aj keď sú trochu ťažšie.

V obchode sa môžete stretnúť s koženými modelmi topánok. Toto nie je najpraktickejšia možnosť, sú drahé a ťažké.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Vysvetľujúci

Tašky, ktoré sú pripojené k pásovému pásu, sú tableta s malou veľkosťou. Má celkom niekoľko rôznych oddelení, krytov, hniezd na umiestnenie nástrojov. Rozmery týchto oddelení sú odlišné. Preto umožnite celú sadu potrebných zariadení. Tento druh je tiež pohodlný, pretože vám umožní opraviť ďalšie tašky, ak miesta v jednom nedostatku. Vyberte si tašku v páse musí byť založená na povahe práce. Niekedy stačí umiestniť vŕtanie do puzdra a ďalšie vrecká pre samoobslužné skrutky, v inej situácii – vrecko s slučkami na umiestnenie kladiva, oddelenie pre nechty.

K dispozícii je samostatný typ náradie s názvom „Montážny pás“. Táto možnosť vyhovuje milencom, tých, ktorí nemajú v úmysle vykonávať komplexné opravy. V skutočnosti vyzerá ako pás so šitými vreckami, hniezdami a slučkami, v ktorých naozaj umiestnite všetko, čo potrebujete pre domáce opravy.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Prehľad najlepších tašiek

Profesionálne tašky produkujú dnes veľa značiek, môžu byť vybrané v každom segmente cenového segmentu. Ponúkame hodnotenie najobľúbenejších značiek, podľa recenzií spotrebiteľov.

Metabo

Tašky tohto výrobcu sú ideálne pre všetky druhy elektrických nástrojov. Sú vyrobené z polyesteru odolnej voči oproti oproti vode. Čistá takáto tkanina nebude práca. Zámky sú veľmi spoľahlivé, počet separácií je dostatočný na umiestnenie všetkých druhov nástrojov. Dokonalá hmotnosť aj ťažké predmety.

Recenzie sú trochu, väčšinou sú pozitívne.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Bahco

Táto značka vyrába nielen tašky, ale aj špeciálne úložné boxy pre náradie. Riadok modelu zobrazuje obe variácie pásu a rameno, s rukoväťami, na kolesách, rôzne veľkosti a rozmery. Dizajn diskrétna, ale výrazná, ne-smacková farba, tkanina sa ľahko čistí. Tašky sú vybavené tvrdým dnom, sú tu modely s rámami. Na ukladanie malých predmetov sú tašky s plastovými kontajnermi. Väčšina recenzií je pozitívnych.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Majster

Táto firma nemá veľmi veľký modelový rozsah, ale môžete nájsť vhodnú možnosť. Výrobný materiál – Nylon. Tašky sú vhodné na ukladanie a prepravu malých predmetov. Veľký počet kancelárií vám umožňuje distribuovať nástroje a organizovať ich použitie.

Hodnotenie Neutrálne, Cenová kategória nízka.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Matrix

Hlavnou výhodou tohto výrobcu je nízka cena. Môžete si vybrať pomerne priestrannú a pohodlnú tašku s rôznymi priestormi pre veľmi malé množstvo. Odborníci však odporúčajú používať takéto tašky len na skladovanie nástrojov, ale nie na profesionálne použitie. Nie sú príliš trvanlivé švy, môžu dispergovať, príslušenstvo nie je veľmi vysoká kvalita, môže zlyhať, tkanina je kontinuálna. Recenzie vo všeobecnosti negatívne.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Bosh

Táto značka sa vyznačuje vysokou cenou a rovnakou kvalitou, negatívnou spätnou väzbou na výrobky je prakticky nie. Tašky sú pevne prešité, s tuhým rámom, je ťažké poškodiť a korisť. Trvanlivé modely, vysoko kvalitné armatúry, veľmi veľkolepé.

Oznámená životnosť počas profesionálneho použitia je až 5 rokov.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Makita

Japonský výrobca sa zaoberá uvoľňovaním nástrojov a prostriedkov na ich skladovanie a použitie. Kvalita vo výške, avšak cena hovorí za seba. Tašky sú prešité veľmi vysokou kvalitou, odlišnou dlhou životnosťou, majú mnoho úložných priestorov. Odborníci zvážili cenu trochu predražená.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Stanley

Veľmi praktické, silné, trvanlivé tašky produkuje značku údajov. Kvalita modelov je pomerne vysoká, miesta, ktoré sú v skutočnosti rýchlejšie, sú dodatočne posunuté a posilnené koženkou. Tvrdý rám robí tašku trvanlivého. Všetky položky sú vyrobené s takýmto výpočtom, aby odolali práci v extrémnych situáciách. Priemerná kategória.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Odporúčania na výber

Pri výbere modelu, odborníci navrhujú postupovať od povahy najčastejšie vykonávaných prác a finančných možností. Čo by ste mali venovať pozornosť:

 • Je dôležité, aby vnútorná štruktúra produktu vám umožní dostať požadovaný nástroj na stretnutie momentov, nemali by ste sa v taške pri hľadaní zariadenia, ktoré potrebujete;
 • Venujte pozornosť tkanine, mala by byť odolná voči opotrebeniu, tvrdý rám a silné dno, okrem toho, že vzhľad sa nesmie stratiť po prvom umývaní;
 • Vyhodnoťte potrebu veľkého objemu, závisí len od počtu a veľkosti vašich zariadení;
 • Taška nie je možné naplniť pod vrcholom, pretože pevne klamal nástroj môže navzájom ublížiť, okrem toho bude ťažké ho nosiť;
 • Vypočítajte počet oddelení, obalov, interných oddielov, ktoré potrebujete, venujte pozornosť tomu, ako sú opravené;
 • Vyberte si najpraktickejšie farby, pretože pracovné prostredie pomôže kontaminácii výrobku;
 • Uprednostňujú osvedčený výrobca, ktorý sa už ukázal na trhu na pozitívnej strane.

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

Ako si vybrať tašku pre nástroj?

V ďalšom videu nájdete prehľadné tašky pre nástroj Stanley FatMax (FMST1-73607).

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár