Ako urobiť ušné chyby doma?

Chrániť sa pred silným a dráždivým zvukom, mnohé použitie seriózne. Stanú sa nepostrádateľnými asistentmi, keď sa musíte sústrediť na dôležitú úlohu alebo cudzie zvuky, zasahuje do spánku. Urobte ušné škvrny môžu byť nezávisle. Potrebujete len pripraviť potrebné nástroje, materiály a dodržiavať jednoduché pokyny.

Výhody a nevýhody domáceho

Pozdravy vyrobené doma, majú svoje výhody a nevýhody. Mnohí spotrebujú údaje o úpravách osobne z dôvodu, že ich nákupy ich nevyhovujú. Štandardný tvar – valec. Názov používané výrobcami pochádza z frázy „Starať sa o uši“.

Všetky ochranné zariadenia môžu byť rozdelené do skupín v závislosti od účelu.

 • Produkty na spánok.
 • Podvodné plávajúce.
 • lety.
 • Plytké rybníky.

Výhody berie, vyrobené s vlastnými rukami, ako.

 • Domáce ochranné produkty budú pre vás ideálne. Vzhľadom na jeho anatomické funkcie, môžete im dať ideálnu formu.
 • Ručne vyrobené ušné štítky budú jedinečné, nie voľba jediného obchodu s nimi porovnáva.
 • Ak často používate tieto zariadenia, výroba doma pomôže ušetriť peniaze. Na výrobu pekne používaných primárnych prostriedkov, ktoré možno nájsť v každom dome.
 • Pre výrobu nebudete potrebovať špeciálne zručnosti alebo náradie.
 • Keď potrebujete rýchlo chrániť pred hlukom a nie je možné zakúpiť skôr, domáce produkty sa pomôžu vyrovnať sa s problémom.

Nevýhody samoobslužných výrobkov sú nasledujúce.

 • Niektoré výrobky vyrobené manuálne môžu byť použité iba raz. Potom, čo musíte ich odhodiť a urobiť novo.
 • V konaní sa používajú špeciálne materiály. Sú elastické, hypoalergénne a pohodlné pri použití. Takéto charakteristiky môžu chýbať od materiálu použitého doma.
 • Domáce ochranné zariadenia nie sú také odolné ako výrobky skladu. Pri ich odstránení z ucha dovnútra môžu zostať malé častice, ktoré sa stanú príčinou zápalových procesov.

Možnosti vlastnej výroby

Existuje niekoľko spôsobov výroby s vlastnými rukami od priateľky. Budeme zvážiť najbežnejšie.

Vata

Základom pre prvého typu výrobku možno nájsť v ľubovoľnom dome. Berros wattov sa ľahko používajú a lacno stojí. Najprv musíte urobiť hustý a tvrdý valec. Tento formulár vám umožní rýchlo a pohodlne vyhovieť ich vnútri. Hlavnou vecou je vybrať si dĺžku. Musí vyplniť ucho, nedotýka sa membrány. V prípade potreby môže byť odrezaná nadmerná bavlna.

Základom vlny sa zmení na potravinový film. Môžete tiež použiť mäkký a elastický celofán. V strede materiálu je potrebné umiestniť štvorec malej formy, valca z vlny je umiestnený vo vnútri. Ďalej je potravinársky film pevne skrútený z jednej strany – rovnako ako trojuholníkový candy zabaliť.

Konajte opatrne, aby ste produkt deformovali.

Nezabudnite vydať malý chvost, s ktorým bude vhodné dostať ucho ucho. Teraz je možné vykonať hotové ušné škvrny. Presné pravidlo, pre ktoré je potrebné merať požadovanú veľkosť, neexistuje. V tomto prípade sa musíte zamerať na pocit a starostlivo zadať zárobky.

Ak výrobok vstúpi do ušného kanála bez nepohodlia a spoľahlivo spočíva vo vnútri, môžu sa použiť ušné šply. V opačnom prípade musíte zmeniť svoje rozmery pridaním alebo stratou bavlny vlny. Pri minimalizácii nezabudnite produkovať prebytočný vzduch. Ak sa potravinársky film nedrží na bavlnené pevne, môže byť fixované pomocou gumy alebo nite. Mäkké ušné štítky sú ideálne pre pohodlný spánok. Bude strávený len niekoľko minút na výrobu a môžete nosiť domáce svietidlá nie viac ako týždeň.

Poznámka: Namiesto obyčajnej vlny, môžete použiť bavlnené disky, valcovanie valcového prvku.

Z plastelínu

Pomocou vyššie opísaného procesu môžete urobiť produkt z plastelínu. V tomto prípade je potrebné úplne obalené. S takýmto materiálom je vhodné pracovať, je husté a elastické.

Od toaletného papiera

Hlavného materiálu, ktorý potrebujete urobiť malé a tesné hrudky. Ich veľkosť by mala byť taká, že gule zatvoria ucho, ale nie sú umiestnené vo vnútri. Nasledujúci papierové hrudky musia byť zvlhčené. Niekoľko sekúnd pod tečúcou vodou bude stačiť. Sledujte, aby ste stratili formulár. Jemne stlačte lopty. Pod vplyvom vlhkosti a po kompresii budú loptičky menšie, takže potrebujete pridať trochu suchý papier do každého.

Hydratačný proces zohráva významnú úlohu. Balls vyrobené zo suchého materiálu nebudú blokovať hluk tak kvalitatívne ako mokrý. Ďalší krok – šek. Pre tento papier je potrebné uplatniť do ušných škvŕn. Ak nespôsobia nepohodlie, nosiť s radosťou. V opačnom prípade musíte pridať niekoľko vrstiev alebo naopak, aby ste znížili.

Táto možnosť je jednorazová. Druhé použitie papiera je zakázané Vzhľadom k vysokému riziku infekcií. Po odstránení lopty z ucha musí byť hodený. V prípade, že ste naliehavo potrebovali ušné štítky, stačí si vziať dva kúsky toaletného papiera, dať mu potrebný tvar, zvlhčovanie a použitie. Neodporúča sa používať slúchadlo z toaletného papiera. Toto je praktická a lacná možnosť, ak neexistuje iná možnosť.

Papierové výrobky nemožno použiť pred spaním.

Z slúchadiel

Zvážte zložitejšiu verziu výrobcu, ale hotový výrobok bude oveľa spoľahlivejší v porovnaní s možnosťami z vlny alebo papiera. Ak chcete pracovať, uistite sa, že ste potrebovali špeciálne karty na kúpanie. Pri použití sú elastické a pohodlné. Veľmi Je dôležité, aby sa karty spali pod veľkosť sluhového prekladu. Nepríjemné pocity môžu spôsobiť podráždenie a silnú bolesť.

Od slúchadiel, ktoré odstraňujú objímku a opatrne spracúvajú tento prvok pomocou antibakteriálnej kompozície. Môžete si ho kúpiť v lekárni alebo supermarkete. Tiež potrebujú ušné chyby zo silikónu. Ďalej, v hornej časti zástrčky, musíte urobiť elegantný a malý otvor. Nosíme tento prvok na vrchole slúchadiel, ako preostený rukáv.

Ak sú domáce ušné štítky správne vykonané, budú chrániť pred hlasným hlukom. Nosenie takéhoto produktu môžete len 3 týždne. Po tomto období musíte urobiť nové.

Kvôli silikónovým vložky na opotrebovanie ušných škvŕn vhodných na dlhú dobu.

Ready Sets

Pre rýchlu výrobu spoľahlivých a praktických berie si môžete kúpiť špeciálne pripravené. Zahrnuté s ním je podrobný pokyn o tom, ako urobiť ochranné výrobky. Vďaka takýmto množstvám môžete urobiť výrobky perfektnej formy pomocou bezpečných materiálov. Náklady závisia od kvality použitých surovín a značky.

Poznámka: Najzákladnejší materiál na výrobu moderných boobies je silikón. Má všetky potrebné vlastnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Silikónový mäkký, hustý, praktický a vodotesný. Môžete však nájsť produkty z vosku.

Takéto vložky antioxidu si zvolia znalcov prírodných materiálov.

Zhrnutie

Urobte ušné škvrny nezávisle žiadny priateľ. Pracovný proces trvá len niekoľko minút. Vedieť niekoľko jednoduchých spôsobov výroby, môžete sa chrániť pred nepríjemným hlukom a zaistite pohodlný a tichý odpočinok. Pri použití samoobslužných výrobkov nezabudnite, že ich životnosť je v podstate organická, a niektoré možnosti možno nosiť len raz.

Výroba anti-Coiled produktov ušetrí veľa hotovosti. Môžete urobiť špunty do uší pred spaním alebo len aby ste sa chránili pred hlukom alebo hlasnými susedmi. Aj domáce ušné štítky môžu byť vzaté s nimi do lietadla alebo urobiť novú dávku pred vzletením alebo pristátím.

Ak si vyberiete produkty pre potápanie, je lepšie stráviť peniaze na nákupné produkty. V tomto prípade výrobcovia používajú špeciálne vodotesné materiály. Po analýze vyššie uvedených informácií môžete vykonať nasledujúci záver. Nezávisle vyrobené Earlings môžu byť nahradené zakúpenými výrobkami.

Sú ideálne, ak je to potrebné, aby sa rýchlo chránili pred hlukom, bez toho, aby ste vynakladali peniaze, ale v niektorých prípadoch je lepšie použiť špeciálne produkty.

O tom, aký je rozdiel medzi dobrými ušnými štítkami zo zlého, učiť sa nižšie vo videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: