Bosch Stroboresov Review

Jedným z hlavných kritérií úspešnej konštrukcie je výber príslušného nástroja. Musí spĺňať určité požiadavky súvisiace so špecifikámi práce. Takáto technika sú strhysons, ktoré vykonávajú proces vytvárania drážok v stenách. Spoločnosť vyrábaná takýmto agregátom je slávna značka Bosch.

Zvláštnosť

  1. Spoľahlivosť. Aby bolo možné potvrdiť spoľahlivosť akejkoľvek technológie Bosch, je dostatok spätnej väzby zákazníkov. Dokážu sa o svojich skúsenostiach, že produkty tohto výrobcu sú skvelé na vykonávanie zamýšľanej funkcie. Borozdelčania nie sú výnimkou.
  2. Kvalita. Materiály Výroba, špecifikácie, dizajn a mnoho ďalších vlastností Bosch Strokesov sú vytvorené na základe moderných technológií, ktoré boli vyvinuté v súlade s stavebnými skúsenosťami spotrebiteľov. Výrobca sa postaral o to, aby jeho výrobky mohli slúžiť čo najmenej.
  3. Prítomnosť bezpečnostného systému. Väčšinou sa vyjadruje v zabudovanej ochrane pred náhodným spustením. Ak má užívateľ ťažkosti s použitím techniky, bude pre neho stále relatívne bezpečný.

LineUp

Celý rad Bosch Bosch Gorrozdelova zastupuje tri modely, ktoré patria do vysokého cenového rozpätia a sú určené pre domáce aj profesionálne aplikácie.

Bosch GNF 20 CA 0.601.612.508

Najlacnejšie modely vybavené dobrými vlastnosťami a je pohodlný a praktický nástroj. Výkon 900 W chytí pre presné a dostatočne rýchle rezacie drážky v stenách. Maximálna hĺbka rezu je 20 mm a počet pracovných diskov – 2.

Šírka drážky je nastaviteľná a je v rozsahu od 3 do 23 mm. V konštantnom zaťažení je funkcia podpory rýchlosti. Priemer pristávaovania – 22,2 mm, hmotnosť je 3,4 kg, čo je vynikajúci ukazovateľ pre prestieranie všeobecne. Táto funkcia vám umožňuje pracovať s množstvom gravitácie bez veľkého úsilia pracovať s nástrojom.

Rýchlosť vretena – 9300 RPM, model prichádza s uskladnením.

BOSCH GNF 35 CA 0.601.621.708

Ďalšia prestavaná na prácu na betóne, tehlových a iných pevných materiáloch. 1400 W Power vám umožňuje rýchlo urobiť diery. Čo sa týka maximálnej hĺbky rezu, je 35 mm. Pre pracovný tok, 2 disky s priemerom 150 mm. Rovnako ako u posledného modelu, je možné pri načítaní udržiavať neustále otáčky.

Šírka drážky – od 3 do 39 mm, je funkcia nastavenia rýchlosti otáčania. Priemer pristávaovania – 22,2 mm, hmotnosť modelu je 4,7 kg. Frekvencia otáčania vretena – 9300 ot / min, je možné aktivovať hladký štart pre bezpečnejšie práce. Vstavaný systém odstraňovania prachu, ktorý je vytvorený počas vytvárania drážok.

Zariadenie je prezentované ako kufrík na prenášanie a skladovanie.

BOSCH GNF 65 A 0.601.368.708

Profesionálny gorozdowel, ktorých výhody sú všestrannosť a spoľahlivosť. Vysoká cena tejto jednotky sa získava predovšetkým veľmi silným motorom o 2,4 kW, vďaka ktorej je možné pracovať čo najrýchlejšie a efektívne. Keď je nástroj zapnutý, funkcie hladkého štartu a obmedzenia štartovacieho prúdu sú aktivované tak, aby sa znižuje zdvih.

Hĺbka rezu je 65 mm, základom práce je dva disky s priemerom 230 mm. Priemer pristávacieho zariadenia – 22,2 mm, šírka drážky – 3-40 mm. Medzi nevýhody možno zaznamenať veľkú hmotnosť 8,4 kg, čo je dôsledkom zvýšeného výkonu jednotky. Frekvencia otáčania vretena – 5000 ot / min, je tu prašný systém. Konfigurácia má rôzne náhradné diely, ako sú matice, dištančné podložky, extra rukoväť.

Kovové puzdro je nastaviteľné bez potreby v nástrojoch tretích strán.

Príslušenstvo a komponenty

Hlavným príslušenstvom je priemyselný vysávač, ktorý je určený na čistenie miesta práce. Sania prachu a malých stavebných materiálov, zamestnanec môže chrániť seba a ich dýchacie orgány. Nezabudnite na špeciálnu hadicu, ktorá je inštalovaná na existujúcom prachu. Toto príslušenstvo je dôležité kontrolovať chyby, inak sa funkcia čistenia pracoviska stane neprístupným.

Zariadenie len jedného modelu poskytuje kompletnejšiu sadu podložiek, orechov a všetkého, čo sa časom musíte zmeniť.

Z tohto dôvodu je lepšie ich kúpiť samostatne, ak existuje, nie je okamžite pri nákupe furrrower.

Prevádzkové tipy

Použitie boschových ťahov nepredstavuje nič ťažké, ak podrobne študujete návod na obsluhu. Popisuje hlavný proces prevádzky, výmeny diskov, trysiek, ako aj možných funkcií a schopností prístroja.

Vstavaný ochranný systém, ktorý znižuje riziko, aby sa poškodilo, ale pri používaní tejto techniky je stále opatrný. Keďže jednotka je vybavená motorom, uistite sa, že voda a iné kvapaliny nespadajú do vnútra nástroja.

Odporúča sa uložiť vybavenie vo vhodnom prípade, ktorý je súčasťou balenia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: