Dlaždice pod kameňom pre kúpeľňu: Výber

Kúpeľňa v byte alebo dome je jednou z najdôležitejších priestorov potrebných pre život človeka. Jeho vlastnosť je mokrá mikroklíma. Preto, dokončovacie materiály, ktoré musia byť vybrané pre takéto priestory, musia odolať veľkému množstvu vody.

Zvláštnosť

Prírodný kameň v dekorácii priestorov obytného domu alebo bytu vyzerá krásne ako drahé a prezentovateľné materiály. To sa nestará o dlhú dobu, vyzerá to krásne, v interiéri dáva pocit spoľahlivosti obydlia. Prírodný materiál však má prírodné póry a určité zloženie.

Pod vplyvom nadmernej vlhkosti a moderných detergentov domácností môže začať naplniť a kolaps. Jeho prevádzka v kúpeľni má svoje vlastné ťažkosti. Pri dokončení kamennej miestnosti, kde vysoká úroveň vlhkosti zostáva takmer celú dobu, potrebuje osobitnú starostlivosť, ktorá môže spôsobiť určité nepríjemnosti pre hostiteľov. Okrem toho, rezací prírodný kameň má veľa hmotnosti a ťažkosti pri pokládke. Ide o drahý materiál, ktorý nie je dostupný pre obvyklý spotrebiteľ.

Dlaždice, ktorá sa používa na dokončenie priestorov, má oveľa lepšie prevádzkové vlastnosti ako prírodný kameň. Je spálený pri vysokých teplotách a prakticky neabsorbovať vodu, inertné do domáceho detergentu, môže existovať široká škála farieb a textúr. Je ľahšia hmotnosť, ktorá záleží pri dokončovaní stien, ideálnym tvarom, je ľahko ísť do plátna a oveľa lacnejšie ako prírodné skaly. Ak si želáte mať prírodné materiály v kúpeľni, môžu byť nahradené kachľovým imitáciou kameňa. Kúpeľ bude teda vyzerať ako prirodzený materiál orezaný, ale zároveň sa starajú o povrch, ich operácia bude oveľa jednoduchšia ako v prípade prírodných materiálov.

Mimitácia kameňa v dlaždice

Jedným z najobľúbenejších kameňov v dokončovaní priestorov je mramor. Tenders odtiene, krásna textúra vám umožňuje vytvoriť vynikajúci interiér a kombinovať taký povrchový materiál s akýmikoľvek inými. Ale mramor je veľmi krehký kameň. Ľahko sa nosí, zrútil sa pod vplyvom kyselín, takže pri nich je potrebná starostlivá starostlivosť. Výrobcovia rôznych krajín však vytvorili mnoho zbierok dlaždíc, ktoré zahŕňajú imitáciu mramoru.

Dlaždice napodobňujú tento prírodný materiál, môžu takéto odrody ako:

  • Imitácia bieleho mramoru so šikmými textúrami;
  • Imitácia sivého mramoru s vertikálnymi línia faktúry;

  • Imitácia mramoru, ktorý sa podobal načervenalý pieskovec s rôznymi textúrami z línií;
  • Imitácia mramoru všetkých odtieňov. Dlaždice si zachováva krásu textúry kameňa, ale farby môžu byť najrozmanitejšie – ružové, lilac a akékoľvek iné, ktoré neboli nájdené v prírodnom prostredí.

Výrobcovia kaviarne úspešne vytvoria imitácia a iné kamene. Tile pod kameňom môže byť spravidla rozdelená do veľkých skupín. Tie sú dlaždice s hrubým reliéfnym povrchom, hrubým povrchom a hladkým lesklým. Každý z nich má svoje výhody, vynikajúce prevádzkové vlastnosti a krásu.

Hrubý povrch dlaždice demonštruje obraz stredovekého hradu alebo nehnuteľnosti. Smoother, ale hrubá dlaždica môže byť použitá pre podlahu, pretože voda sa môže pravidelne objaviť v kúpeľni od postriekania. Ak je dlažba leštená, osoba začne posúvať, jeseň a môže byť vážne zranená v interiéri. Hladká brilantná dlaždica s imitáciou kamenných vzorov dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru, v kombinácii s okrasnými kompozíciami, malebnými panelmi, plytkými mozaikou. V kúpeľni akéhokoľvek štýlu je možné časť jeho povrchu oddeliť tliesom. Dá sa jej krásu a určité zvýraznenie.

Kamene, ktoré najviac napodobňujú v dlaždice sú onyx, žula a kryštalické vzdelávanie. Tam je dlaždica so vzormi vo forme malchite. Imitácia Onyx sa vykonáva v sivej a čiernej odtiene s uhlovými vzormi. Imitácia žuly môže byť v rôznych farbách v súlade s rozmanitosťou tejto skaly. Má komplexnú textúru.

Crystal je povrch dlaždice, ktorý refraktuje farbu. Takýto povrch negraje určité plemeno kameňa, simuluje kryštalické vzdelávanie ako celok, ale len v správnejšej objednanej verzii. A existuje mnoho možností fantasy, ktoré nezobrazujú určitý typ prírodného kameňa. V takomto dlaždice kombinuje nesprávnu textúru, ktorá sa prejavuje na kamennom úseku s rôznymi odtieňmi. Teda dizajnérska fantázia vám umožňuje ozdobiť kúpeľňu nielen s dlaždicami vo forme jedného z kamenných kameňov, ale aj akýchkoľvek fantázie na tému ťažobnej povrchovej úpravy a stavebného materiálu.

Názory

Ak je to žiaduce, urobte opravy povrchmi orezanými pod kameňom, je potrebné sa pozrieť na rôzne typy dlaždíc. Každý pohľad má svoje vlastné charakteristiky. Dnes je pomerne populárne keramické matné dlaždice. Slinkovacia dlaždica je zasklená a nezákonná. Porcelán má špeciálnu pevnosť a prakticky neabsorbuje vlhkosť. Je ideálny pre mokré miestnosti, ako je kúpeľ.

Maitolika je maľovaná dlaždicami. Medzi jeho rozmanitosť, môžete splniť najkrajšie maľby v mramore. A tiež nedávno sa objavili dlaždice s 3D efektom, ktorý pri pohľade na ne vytvárajú dojem hĺbky dlaždice. Takéto dlaždice vyzerá veľmi atraktívne a oveľa bohatšie ako obvyklé. Tam je variantom napodobňovania divokého kameňa, ak môže byť kameň zranený, roztrhaný povrch dlaždice nikdy neprináša kusy na osobu.

Dokončovací materiál s napodobňovaním kameňa v kúpeľni by mal byť nielen krásny, ale aj približuje sa k jeho vlastnostiam na prevádzku vo vlhkom prostredí. Existujú typy dlaždíc, ktoré majú nedostatočne prenášajú takú mikroklímu a sú vhodné len pre suché miestnosti. Je to sadrová dlaždica, takže to nestojí za to používať v kúpeľni. Môže rýchlo prísť do disrepair. Vyžaduje sa pri výbere konečného materiálu pre kúpeľňu, musíte zvážiť vplyv vlhkosti.

O funkciách výberu dlaždíc pod kúpeľňou pre kúpeľňu nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: