Životnosť stropu

Stretch Stropy – skvelý spôsob, ako dať izbový estetický a elegantný vzhľad. Na domácom trhu sa však relatívne objavili, že im však nebráni rýchlo, aby sa rýchlo stali predajnými lídrami medzi povrchovými materiálmi pre strop. O tom, aké druhy stretových stropov sú, aký je život týchto výrobkov a ako sa o ne starať, prečítajte si v našom článku.

Zvláštnosť

Stretch Stropy sú webom špeciálneho materiálu a slúžia ako dekoratívny povlak, ktorý je často vybraný vo farbe na všeobecný interiér. Inštalácia webu sa vykonáva pomocou špeciálneho profilu a sprievodcov.

Rozsah strečových stropov pozostáva z rôznych modelov, ktoré sa od seba líšia s rozmermi, sfarbením, materiálom. V podstate sa na vytvorenie strečingu používa perforovaná vinylová tkanina. Jeho vlastnosť je životnosť, neškodnosť, ekológia, ohňovzdorná. V prípade potreby môžete urobiť demontáž stropu, bez toho, aby ste spôsobili plátno.

Kvôli jeho zloženiu a vynikajúce prevádzkové vlastnosti, stretch vzory dokonale dopĺňajú všetky priestory. Hrúbka filmu je nižšia ako milimeter, takže tento dekor nepreťažuje nosné konštrukcie.

Typy fazule

Napriek veľkému množstvu dátového sortimentu tkanín možno konvenčne rozdeliť na dve typy:

  • PVC filmové plátno;
  • Tkaniny.

Inštalácia filmových plátiek sa vykonáva pomocou špeciálnych tepelných zbraní. Ale tkaniny sú inštalované na bagete pripojenej k stene alebo stropu.

Tiež, plátno sú matné, lesklé, satén, zrkadlo, textúrované. Zvlášť dobre sa pozerajú na viacúrovňové štruktúry. Vďaka farbe hry môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Vďaka moderným technológiám fotografií, dnes môžete použiť akýkoľvek obrázok na plátne – krajine, nočná obloha, geometrické vzory, floristické vzory a oveľa viac.

Životnosť výrobkov

Takmer všetci výrobcovia týchto produktov argumentujú, že doba trvania dizajnov dosahuje 10-15 rokov. Prax ukazuje, že s náležitou starostlivosťou a dodržiavaním pravidiel inštalácie, úsek návrhy sú naozaj schopné odolať tak dlhým obdobím bez straty prevádzkových vlastností.

Správne inštalovaný strop by mal byť hladký a hladký. Plátno by sa nemali ušetriť a prasknúť, tkaniny a vinylové výrobky by nemali prejsť vlhkosťou. Jas farby a kontúry obrazu musí zostať v pôvodnom formulári.

Odborníci tvrdia, že existuje možnosť predĺžiť životnosť napätia stropu na 20-30 rokov.

Na tento účel sa musia vykonať tieto odporúčania: \ t

  • Dôverovať inštalácii odborníkov. Vyberte si spoločnosť, ktorá je známa svojou dobrou povesťou a recenziami. V prípade potreby montáž stropu ručne spĺňa odporúčania špecialistov.
  • Výber produktu pre nevybuchnutú miestnosť, je lepšie uprednostniť filmové alebo tkanivové štruktúry, ktoré sú lepšie nosiť nízke teploty.
  • Vyhnite sa rezom, škrabancom, prepichovaniu plátna. Takéto škody vyžaduje opravu, čo výrazne znižuje dobu trvanlivosti výrobku.

Starostlivosť

Stretch vzory sa ľahko používajú.

Hlavnou vecou je vybrať správny nástroj a sledovať radu špecialistov, a potom váš strop bude lesknúť a lesk, dokonca o niekoľko rokov neskôr:

  • Zvyčajne mokré čistenie trávia raz niekoľko mesiacov. Výnimkami sú stropy v kúpeľni a kuchyňa – tu prach a nečistoty sú usadené na povrchu plátna dvakrát rýchle.
  • Pri výbere detergentu sa vyhnite abrazívnym kompozíciám a rozpúšťadlám – môžu ublížiť handričke. Najlepšie je kúpiť špecializovaný agent, ale môžete použiť zrkadlové umývanie kvapalín. Tukové škvrny sú dobre umývané mydlom.
  • Tkanivové plátna by mali byť čistené suchým skriňam alebo vysávačom, ktoré stratili kontamináciu, môže byť mierne trela.
  • Lesklý plátno môže byť mierne stratený aminmickým alkoholom.
  • Je prísne zakázané používať kefy s tuhými štetinami, mopy, ostré predmety – toto všetko môže viesť k poškrabaniu a dokonca aj prepichnutia. Voda na umývanie by mala byť teplá, inak môže byť povlak deformovaný. V žiadnom prípade sa nemôžete aktívne trieť, rozdrviť a škrípať nečistoty. Čistenie plátna by sa malo vykonávať progresívnymi pohybmi bez tlaku.

Dodržiavanie pravidiel prevádzky výrazne rozširuje používanie pokrytia. Aj v prípade poškodenia sa odporúča opraviť plátno včas.

Spotrebiteľské recenzie

Spotrebitelia napätých stropov jednomyseľne poznamenávajú praktickosť, spoľahlivosť a silu týchto produktov. Po prvé, napínacie štruktúry boli milované pre ich univerzálnosť: sú schopní dokonca aj najviac krivky na otočenie stropu na nádherný hladký povlak. Mnohí získavajú tieto produkty, pretože chcú vyriešiť problém dokončovania stropu raz a navždy. Okrem toho, široká škála farebného gamatu umožňuje každému zákazníkovi vybrať najlepšiu voľbu pre jeho interiér.

Významná úloha v popularite produktov bola hraná dlhým využitím, Opravné vlastnosti požiaru a vody, šetrnosť k životnému prostrediu. Kupujúci si poznamenali, že život týchto výrobkov plne vyhovuje vyhláseným výrobcom, ale podlieha starostlivé údržbu a dodržiavanie pokynov na operácii.

Stretch stropy najmä milovaní majitelia malých bytov – lesklé a zrkadlové plátky majú vplyv na rozširovanie priestoru. Okrem toho je to tiež dobrý dizajnérsky mŕtvica v interiéri.

Rovnako ako akýkoľvek produkt, strečové stropy majú mínusy. Patrí medzi ne vysoké riziko prepichnutia a škrtov. Len jeden neopatrný pohyb je ostrý predmet, a otvor je vytvorený v povlaku, ktorý potrebujete okamžite opraviť.

Niektoré modely (najmä film) sa vyznačujú silnou vôňou. Avšak, ako ukazuje prax, rýchlo zmizne. Takáto nevýhoda je charakteristická pre lacné plátna, ktorých hodnota je spôsobená slabá kvalitou. Nákup údajov o kúpe, pamätajte, že sú nestabilné na vysoké teploty. Preto potrebujete vybrať svetelné zdroje vhodné pre tieto návrhy.

Inštalácia stretch návrhov, po mnoho rokov zabudnete na problémy opravy stropného krytu. A kompetentná inštalácia a správna starostlivosť o výrobok poskytne krásny, dobre udržiavaný typ napínania.

O tom, ako samostatne nainštalovať stropný strop, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár