Kerama Marazzi Tile Prehľad: Perfektné kúpeľňové riešenie

Keramická dlažba – jedna z najstarších povrchových materiálov. Krásna mozaika Grécka, nádherná keramická povrchová úprava palácov východného, ​​ušľachtilých motívov Talianska a Francúzska – všetko toto dedičstvo bolo vtelí v zbierkach keramickej konečnej úpravy moderných dizajnérov. Dlaždice dlho prestala byť obkladným materiálom výlučne pre kuchyne a kúpeľne, je široko používaný v interiéri najvýznamnejších priestorov. Jedná sa o univerzálny a ekologický materiál, ktorý vám umožní stelesniť sny nielen o krásnom, ale aj funkčnom dome.

Vlastnosti výrobkov

Kerama Marazzi – Dlaždice domáceho pôvodu, napriek talianskemu menu. Avšak, nosenie takýchto názvových produktov majú plné právo – rastliny na výrobu dlaždíc a porcelánových kamenných vozidiel nachádzajúcich sa v regióne Moskva a Orel sú zahrnuté do veľkej obavy Marazi Group, ktorá vyrábala v mnohých európskych krajinách. Oficiálna značka Marazziho sám sa narodila v roku 1935 v Taliansku, rýchlo dobytie kupujúcich vo všetkých častiach sveta. Faktom je, že dizajnéri Marazzi od samého začiatku práce spoločnosti sa snažili spojiť národnú chuť rôznych krajín s tradíciami a vysoko kvalitným talianskym štýlom.

A dnes tento výrobca sa snaží vyrábať výrobky najvyššej kvality, Zameranie sa na chuť a potreby kupujúcich krajiny, kde sa predáva materiál. Vďaka tomuto premyslenému konceptu zostáva dopyt po mazzi dlaždice dôsledne vysoký po mnoho rokov. Okrem veľkého počtu zbierok spoločnosť vyrába mozaikové konečné materiály a porcelánové kamene, takže aj ten najnáročnejší kupujúci má vždy niečo na výber.

Keramické dlaždice – na jednej strane je materiál tradičný, používa sa všade v WC, v priestoroch kúpeľne a kuchyne. Na druhej strane, tento materiál je veľmi moderný, čo umožňuje dizajnérom experimentovať s farbou a formou, rozvíjať a stelesniť pôvodné nápady.

Ako už bolo spomenuté, tvorcovia väčšiny zbierok spoločnosti vytiahli svoje myšlienky v národných tradíciách, etnickej chuti. Tu je škótska bunka a motívy provence a mexické ozdoby. Môžete zbierať jedinečné národné tímové panely s vlastnými rukami – určite nebude nikto iný, môžete využiť už pripravené návrhy spoločnosti pre kombináciu a umiestnenie dlaždíc a mozaiky. Dokonca aj najnáročnejší kupujúci, ktorý hľadá originality v interiéroch, si môže vybrať krásny a štýlový materiál pre seba.

Dlaždice a porcelánový kamenisko Kerama Marazzi – vysoko kvalitné dokončovacie materiály, absolútne bezpečné pre ľudí. Vo výrobe, ekologicky šetrné materiály, ktoré prechádzajú prísnym kontrolou a zodpovedajúcim nielen GOST, ale aj európskym normám.

Výhody a nevýhody

Kerama Mararazzi Výhody Mnoho.

Dajte nám prebývať na najvýznamnejších:

 • Vysoko kvalitné výrobky a dodržiavanie európskych noriem.
 • Neustále sa meniace a doplnkové sortiment.
 • Každá kolekcia je jedinečná a pozostáva z dlažby niekoľkých druhov, ktoré umožňujú vytvorenie rôznych kompozícií.
 • Rôzne farby a textúry konečného materiálu.
 • Univerzálnosť. Dlaždice je vhodné pre väčšinu rôznych miestností.
 • Krásny vzhľad. Špecialisti na najvyššiu kvalifikačnú prácu na dizajne.
 • Dostupnosť. Kerama Marazzi ponúka najvyššiu kvalitu dokončovacie materiály s pomerne širokouériou cenovej linky – od výrobkov dostupných pre každého, na jedinečné drahé zbierky.
 • Sila a odolnosť proti opotrebeniu. Dokončenie bude trvať veľmi dlho, pretože materiál je schopný odolať pomerne vážnemu zaťaženiu.

Nedostatok dlaždice len jeden – s nepresnými manipuláciou alebo nesprávnym pokládkom. Možno vám to vyhnúť dôverou ukončenia špecialistom alebo samostatne starostlivo dodržiavať pravidlá vykonávania práce.

Výrobná technológia

Dokončovacie materiály z dlaždice sú vyrobené zo špeciálneho prášku stlačením. Základ kerama marizmi keramickej dlažby je zmesou lakového hlinku, kriedy a kremenného piesku. Iné prírodné zložky môžu zahŕňať (kompozícia je určená technológiou) a rôzne bezpečné farbivá pre ľudské zdravie.

Charakteristiky dlaždíc závisí od zloženia keramickej hmoty a tlaku počas tlaku. Zapamätajte si pred lepením dlaždice, je potrebné zistiť, že charakteristiky materiálu – či je vhodný pre túto miestnosť, údajné zaťaženie môže byť použité na dokončenie podláh a tak ďalej.

Kerama Marazzi striktne monitoruje kvalitu surovín, ktoré by sa mali skladovať v špeciálnych miestnostiach v súlade s teplotným režimom a optimálnou vlhkosťou. Komponenty zmiešané spolu s vodou a špeciálnymi prísadami sa posielajú do „mlyna“, kde niekoľko hodín brúsia. Výsledná kvapalná hmota sa nazýva „sklz“, ktorých kvapky pod vplyvom horúceho vzduchu strácajú prebytočnú vlhkosť a suchú metodiku na zmenu keramických surovín. Dlaždice bude pokračovať vysušením a glazúrami (počet krokov môže byť odlišné).

Rozmery

Veľkosti keramickej dlaždice sú dosť rôznorodé. Takže, steny a dlažby majú rôzne formáty. A podlaha môže ozdobiť vaše steny, ale stena pre podlahu nie je možné použiť – je to krehká. Podlahové keramické dlaždice a porcelánové dlaždice majú najčastejšie štvorcový formát od 30×30 do 60×60 centimetrov. Nedávno sa objavil ďalší formát dlaždice – 33×33 centimetrov. Obdĺžnikový tvar 20×30 cm sa stal čoraz obľúbenejším.

Štandardné veľkosti sú široko používané, Napríklad káblová dlažba 36,5×12 cm. Vo svojej forme je takáto dlažba podobná parketu a vyznačuje sa vysokou pevnosťou. „Cabanchik“ prechádza trojitý streľba a dokonale vhodný pre „teplý sex“. Pôvodne a štýlovo v interiéri špeciálnej dlaždice, napodobňuje podlahovú dosku, jej šírka sa líši v rozsahu 17-30 cm a dĺžka od 60 do 100 cm.

Výber tvaru a veľkosť povrchového materiálu závisí od vlastností miestnosti. Klasické interiéry sú preto výhodné zdobiť štvorcové alebo obdĺžnikové dlaždice. Prísne formuláre môžu byť doplnené veľkolepými ornamentmi a mozaikovými vložkami. Polygonálne a tvarované dlaždice vyzerajú skvele v moderných mestských interiéroch a je častým podkrovným štýlom dekorácie, dávať štýlovo jednoduchými a minimalistickými interiérmi.

Veľkosti stenovej obkladačky sa pohybujú od 10 do 10 cm (Takáto malá dlaždica je ľahké ležať, okrem toho sa pomôže vyrovnať sa s dekoráciou „komplexných“ povrchov – neštandardné výčnelky, zakrivenia, oblúky) do 30×30 cm. Niektoré zbierky nastávajú obdĺžnikové a „zúžené“ dlaždice (jeho šírka je len 5-7 cm).

Osobitná pozornosť by sa mala venovať mozaike dlaždice. Mozaika je malé prvky zozbierané v tkanine, čo vám umožní úhľadne plížiť výklenky, hladké povrchy s ohybmi a tak ďalej. Kerama Marazzi uvoľňuje mozaiku vo forme látky 30×30 cm.

Farebné spektrum

V katalógoch Kerama Marazzi sa nachádza špeciálna časť, v ktorej sa zhromažďujú všetky hlavné farby a formáty série a zobrazí sa vizuálna kombinácia viacfarebného prevedenia. Taká časť vám umožňuje premýšľať a prezentovať všetky možné kombinácie vopred, pretože je často dokonale kombinované dlaždice nielen z rôznych zbierok, ale aj z rôznych epizód. A tiež takýto nástrojový nástroj pomáha pri výbere dobre kombinovaného konečného materiálu pre steny a podlahu.

Farebná paleta Tile Kerama Marazzi je obrovský. Prírodné „prírodné“ odtiene – farby stromov, piesok, imitácia kameňa. Tak, v niektorých zbierkach dlaždice „travertín“. Travertín je prechodná forma vápenca na mramor. Prírodné farby – prírodné, ako napríklad biele a jeho odtiene, smotana a béžová, odtiene sivej. Travertín môže byť prirodzený a umelý a umelo nie je odlišný od prírodného, ​​okrem širšieho rozsahu sfarbenia. Orezanie traverzových stien a podlahy sa vyznačuje špeciálnym štýlom, kvôli tomu, akým aj minimalistický dizajn miestnosti vyzerá aristokratický a luxusne.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť jasným interiérom pokojnej klasiky, existujú dlaždice rôznych nasýtených farieb – červená, modrá, zelená a dokonca čierna.

Každá kolekcia má dlaždice s ornamentmi a kresbami. Napríklad pomocou podlahovej dlažby-polyhedron sivej, bielej a čiernej farby môžete vytvoriť originálne ornamenty – kruhy, vlny a ďalšie.

Zbierka

Celá dlaždica Kerama Marazi je reprezentovaná sériou, ktorá odráža kultúrne tradície, ozdoby a dekor rôznych krajín, miest a etnických skupín. Môže tiež napodobniť rôzne prírodné materiály. Farebné variácie sú najrozmanitejšie – z jemných bledých tónov až po svetlé lesklé odtiene. Aby ste si najviac predstavili sortiment Marazi dlaždice, musíte použiť online adresáre vybavené nádhernými príkladmi interiéru.

Predstavte si dnes niekoľko najobľúbenejších zbierok.

 • Dlaždice, navrhnuté v prísnom anglickom štýle, sa nachádza v „Britský“ Zbierka. Jednoduché, ale vynikajúce ornament, svetlo sivé tóny, dekor s „škótskym“ vzorom, williap štýl s ružami z anglických záhrad, lovecké scény – to všetko vám umožní priniesť kúsok starého dobrého Anglicka do vášho domova a jeho neotrasiteľných tradícií.

 • „Indian“ Zber je neustále aktualizovaný a už bol populárny po mnoho rokov. Tu a Brown-Beble Series „Amber“, ako keby pripomínali indické korenie, a jasné „Holi“ série, zarážajúce si nepokoj farby a ušľachtilú sériu „Poklady Agra“.

 • Pre tých, ktorí milujú atmosféru úrodnej juhu Francúzska, bola vytvorená séria „Provence“, prichádzajúci „Francúzsky“ Zbierka. To je jemný dekor z vetiev olív, kvetov a ulíc malých miest francúzskeho juhu.

 • Nie menej krásne a série „Mistral“, príliš vonku „Francúzsky“ Zbierky – Exquisite Flowers tvoria krásny hotový ornament na „Stone“ pozadie. Stojí za to venovať pozornosť exquisite série „Palle klavír“ v zlatých hnedých tónoch a dlaždice pod stromom z „Platan“ série.

 • Ak milujete sveter s jeleňom, potom oceniť a „Škandinávsky“ Zbierka dlaždíc. Etnické série z tejto kolekcie je kombináciou jasne červenej, plavby a sivej a sivej a etnické vzory Vikingov sú zobrazené na samotnom dlaždice. Aj populárna séria „Štokholm“ – pre fanúšikov škandinávskej architektúry na dlaždice sú pekné domy.

 • S kolekciou „Taliansky“ Dokonca aj jednoduchý interiér, aby sa zmenil na nádherný. Existujú rôzne série s dlaždicami, imitáciou fresky a mramor.

 • Pre neznáma sprcha a kúpeľňa je perfektná Latinský Američan Zbierka, pretože v ornamentách a pozemkoch výkresov je rastlinný svet trópov a svetlý život brazílskeho karnevalu.

 • Mnohí pozitívna spätná väzba zákazníka si zaslúžená kolekcia „Paleta“, tematicky nie sú pripojené k žiadnej krajine. Ale prvky dekoru všetkých epizód zahrnutých v tejto kolekcii sa môžu s nikým kombinovať, čo vám umožní vytvoriť nové, jedinečné interiéry.

Krásne príklady

   Pozrite sa, ako čerstvé a jemne vyzerá ako dlaždice z „Capri“ série, používané na dokončovanie zástery v kuchyni. Je dokonale kombinovaný so svetlým nábytkom a priťahuje rôzne vzory.

   Pre šťastných majiteľov vynikajúceho a veľkých kúpeľní je dlaždica z Surrey Series perfektná. Mäkké šedé hnedé tóny, tradičné ornamenty, zdobené stále podlahy v stredovekých hradoch – to všetko bude premeniť vašu kúpeľňu v úžasne krásnej miestnosti.

   Séria „Palle Royal“ z „francúzskej“ kolekcie je ideálny pre použitie nielen v kúpeľniach alebo kuchýň, ale aj v obývacích izbách a halách.

   Ako nahrať dlaždice Kerama Marazi, sa dozviete v nasledujúcom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: