Kleo Lepidlo pre tapetu: Aplikačné tipy

Kleo tapety lepidlo je jedným z najvyhľadávanejších a rozpoznateľných tovarov na európskom trhu s dokončovacími materiálmi. Vyrába svoju slávnu francúzsku spoločnosť Ascott Group, ktorá sa špecializuje na výrobu tmelu, montážnej peny a tapety lepidla. Výrobky spoločnosti majú vysokú kvalitu a prijateľnú cenu, a preto si vychutnávajú veľkú popularitu a rastúci dopyt.

Výhody

Kleo tapety lepidlo zaberá vedúcu pozíciu na ruských a európskych trhoch.

Vysoká zákaznícka služba je spôsobená nasledujúcimi výhodami:

 • Antiseptický účinok Vzhľadom na prítomnosť špeciálnych prísad, ktoré bránia vzhľadu huby a plesní, ako aj vzhľad a distribúciu patogénov mikroorganizmov, neumožňujú. Vďaka tejto kvalite sa produkty spoločnosti odporúčajú na použitie v detských a zdravotníckych inštitúciách;
 • Nedostatok škodlivých chemických zlúčenín Lepidlo poskytuje úplnú bezpečnosť. Kleo nemá nepríjemný zápach a môže byť použitý na vkladanie detských izieb a spálňov;

 • Univerzálnosti lepidla Kvôli možnosti jeho použitia pri inštalácii akýchkoľvek druhov náterov steny: vinyl, phlizelin, sklolaminát, textilný a papier. V tomto procese sú nálepky zaručené úplnú absenciu miest na prednej strane tapety a ich rýchle sušenie;
 • Ľahko pripraviť riešenie. Lepidlo môže ľahko plemeno. Čas hnetenia je 3-5 minút. Proces nevyžaduje špeciálne znalosti a zručnosti. Vločky sa naliata vodou a dôkladne sa zmiešajú;
 • Čas použiteľnosti hotového roztoku je 10 dní a je najväčšou životnosťou v porovnaní s lepidlami iných výrobcov. V suchej forme sa zmes môže skladovať 5 rokov od dátumu vývoja.

Odrody

Kleo Lepidlo je k dispozícii v širokom rozsahu, kde každý model je určený pre konkrétny typ tapety. Výrobky sa líšia nákladmi, zloženie suchej zmesi, účel a trvanie varenia. Celkovo existuje štrnásť typov lepidla, z ktorých každý má výnimočný, iba inherentný v ňom, kvality.

Predtým, ako začnete vybrať zloženie, musíte sa zoznámiť s jeho vlastnosťami a funkčnými funkciami.

 • „Kleo Optima“. Toto lepidlo je určené pre papierové tapety. Je spoľahlivý v prevádzke, jednoduchý v chovu, absolútne neškodné a necíti. Na prípravu kompozície trvá približne tri minúty.
 • „Kleo Smart“ Používa sa na samolepky vinylové tapety a má vystužený vzorec. Čas varenia je sedem minút. Kompozícia obsahuje špeciálne prísady škrobu a anti-chytie. Rozmanitosť tohto modelu „inteligentný indikátor“ má fenolphthalein vo svojej kompozícii, ktorá má schopnosť zmeniť farbu pri sušení. To vám umožní presne určiť moment kompletného ľanu.
Prečítajte si viac  Vlastnosti impregnovanej pacliá

 • „Kleo extra“ – najmä odolné lepidlo na tapety na báze flizelín, schopné udržať silné a odolové plátno na stenu. Má priehľadnú textúru, pretože úplne nie je viditeľná na prednom povrchu tapety. Lepidlo rýchlo schne, vďaka ktorým sa farba povliekania Fielcha môže začať po niekoľkých hodinách po inštalácii.
 • „Kleo Ultra“ – najodolnejšie lepidlo z celej prezentovanej čiary. Je určený pre okuliare, modely ťažkých letínov a textilných cievok. Čas chovu je päť minút.

 • „Kleo deti“ – špeciálne navrhnuté lepidlo s neutrálnym pH-kompozíciou a odporúča sa na použitie v detských izbách. Je to absolútne bezpečné pre zdravie, neumožňuje a neobsahuje škodlivé komponenty.
 • „Kleo Deluxe“ – pozostáva z primérov a lepiacich vločiek. Primer je vyrobený z modifikovaných škrobov a špeciálnych stabilizačných prísad a hmotnosť lepidla – z metylcelulózy, škrobu a antiseptických aditív. Technológia používania tejto značky sa vyznačuje skutočnosťou, že pred montážou tapety je potrebné vyrábať steny steny. To vám umožní zlepšiť svoju spojku s webom a zlepšuje kvalitu diel.

 • „Kleo Ultra“ je hotové zloženie hustého konzistencie používaného pre akýkoľvek druh ťažkých stenových handričiek. Vhodné na lepenie stropu. Pozostáva zo špecializovaných aditív, polyvinylacetát a vodného roztoku. Aplikujte prostriedky so špachtľou. Neodporúča sa používať pri teplotách pod 10 stupňami.
 • „Kleo silný“ Vytvorené na upevnenie kĺbov sa používa v prípade detekcie montážnych defektov a na opravu kopu. Pozostáva z polyvinila acetátovej zložky a akrylu, vďaka čomu má vysokú stláčku a hrubú konzistenciu. Kompozícia sa umiestni do trubice, čím sa zabraňuje šíreniu a zabezpečuje pohodlie aplikácie. Lepidlo má nízku tepelnú odolnosť, takže jeho zmrazenie je zakázané.

 • „Hraničné lepidlo Kleo“ pozostáva z anorganických alkálií, PVA a fosforečnanu sodného. Pri práci s ním sa odporúča používať gumové rukavice a okuliare. Vhodné pre všetky typy hraniciach vám umožní nastaviť umiestnenie prvkov a sa nerozšíri.
 • „Kleo Foto“ Navrhnuté pre fotografiu tapety nálepky, ktoré majú klzký a hladký povrch. Ideálne drží plátno na stenu, necháva žiadne miesta na prednom povrchu a rýchlo schne.
Prečítajte si viac  Podšívka v interiéri

 • „Kleo Celkom 70“ – univerzálna kompozícia vhodná pre akýkoľvek typ tapiet s vysokými lepidlami a jednoduchosť použitia. Lepidlo nenechajúce žlté škvrny a je vhodné pre priesvitné tapety.
 • „Kleo Príroda“ – špecializované činidlo určené pre nálepky bambusové plátna a povlak korku.

 • „Kleo Line Special“ – lepidlo so zosilneným vzorcom so základom metylcelulózy a zaručenie spoľahlivej fixácie plátna. Môže byť použitý pre akýkoľvek typ tapety.
 • Kleo Professional – profesionálny agent, ktorý zahŕňa metylcelulózu, antiseptické prísady a škrob. Umožňuje vykonávať akékoľvek priestory vloženia a kombinuje najlepšie vlastnosti iných modelov.

Inštrukcie na používanie

Pred pokračovaním na riedenie lepidla je potrebné vypočítať oblasť povrchu povrchu a určiť požadovanú kompozíciu. Aby ste zistili spotrebu lepidla, musíte sa oboznámiť s informáciami uvedenými výrobcom. Napríklad balenia „ultra“ vážiace 250 g uzavretých pre vlnitú oblasť u 25 metrov štvorcových. Balenie „OPTIMA“ bude stačiť na dokončenie tridsiatich štvorcov so svetlou tapetou a 25 kV. m – tvrdé.

Detský zväzok Môžete urobiť pre montáž 4-5 rolí, a keď používate „SMART“ s jedným balíkom, môžete držať 7-9 rolky. Najväčší objemný balíček modelu „Celkom 70“. Má hmotnosť 500 g a nechajte sa chytiť 60 metrov štvorcových.

Po stanovení požadovaného množstva lepidla je potrebné začať jeho chov. To si vyžaduje priestranný plastový alebo smaltový kontajner, s objemom najmenej piatich litrov. V ňom by ste mali naliať správne množstvo vody a začať zaspávať suchú zmes. Odporúča sa nie v strede nádrže, a bližšie k okrajom, zatiaľ čo miešanie s drevenou tyčinkou.

Ak je vŕtačka s dýzou čepele alebo budovy mixéra, potom je lepšie ich použiť. To pomôže získať homogénnejšie riešenie v krátkom časovom období a nedovolí ruky, aby sa unavili.

V neprítomnosti špecializovaného staveniska je povolené použitie bežného mixéra pre domácnosť.

Na konci procesu by sa malo dôkladne opláchnuť teplou vodou s použitím kvapalnej umývacieho prostriedku. Po odčítaní varenia sa odporúča 3-7 minút. Potom je potrebné znova premiešať a inštalovať môžete spustiť.

Použite lepidlo na plátno je potrebné s valčekom alebo širokou kefou a použitie valčeka poskytuje rýchlejšiu aplikáciu a jednotnú distribúciu kompozície. Pripravený roztok sa aplikuje na tapety, a na povrchu steny. Ak neexistujú žiadne antiseptické prísady medzi zložkami lepidiel, odporúča sa predskupiť stenu s kompozíciou „Kleo Pro Antidiotbore“.

Prečítajte si viac  Čo je lepidlo pre vinylové tapety lepšie?

Recenzie

Kleo’s Wallpaper Glue je dobre známe domácim spotrebiteľom, je pomerne v dopyte a má veľa pozitívnej spätnej väzby. Kupujúci oslavujú širokú škálu produktov a možnosť výberu kompozície pre akýkoľvek typ náteru steny prezentovaný na modernom trhu s konečnými materiálmi. Pozornosť sa upozorňuje na nízke náklady, vynikajúcu kvalitu, jednoduchosť v riedení zloženia a implementácie inštalácie.

Je tiež indikovaný na prítomnosť antiseptických aditív, ktoré vylučujú riziko húb a plesní. Minusy zahŕňajú väčšie, ako je uvedené na balení, spotreba prostriedkov, rušenie kĺbov a veľmi rýchle sušenie na stene, čo vytvára potrebu sekundárnej aplikačnej kompozície.

Kleo tapety lepidlo je perfektný pomer cien a kvality. Príslušný výber modelu a správna príprava kompozície zabezpečí spoľahlivé upevnenie stenových handričiek a umožní vám nezávisle vykonávať kvalitné opravy.

Kleo lepidlo Prehľad pre tapetu Pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: