Kovová vlečka pod stromom: výhody a výhody materiálu

Teraz mnohí smerujú k voľbe, ktorý materiál používať na vonkajšiu povrchovú úpravu doma. Moderní výrobcovia predstavujú obrovskú škálu rôznych stavebných materiálov. Líšia sa v rôznych technických špecifikáciách, napríklad kovový profil alebo blokový dom. V tejto obrovskej odrode je hlavnou vecou vybrať si vysoko kvalitný materiál, trvanlivý, trvanlivý a, čo je dôležité za prijateľnú cenu. Tento posledný faktor zohráva poslednú úlohu pri výbere.

Je to na takých, lacných a vysoko kvalitných stavebných materiálov označuje vlečku. V posledných rokoch tento povrchový materiál získal širokú popularitu od kupujúcich, ktorá je plne odôvodnená, pretože vlečka má mnoho pozitívnych vlastností.

Výhody kovových panelov pod stromom

Výrobcovia ponúkajú obrovskú škálu vlečky z rôznych materiálov: kov, strom, PVC. Medzi širokou odrôd si môžete vybrať príslušný materiál vo farebnej schéme, vlastnosti, kvalita. Nedávno rastie popularita kovovej vlečky vo forme imitácie dreva.

Výhody kovových panelov dlho oceňujú mnoho kupujúcich, Napriek tomu, že vlečka má pomerne veľkú hmotnosť a inštalácia sa vykonáva na vylepšenej prepravke.

Početné pozitívne vlastnosti kovových panelov výrazne prevyšujú chyby.

Výhody kovových panelov môžu byť uvedené dlhé:

 • Životný život asi päťdesiat rokov;
 • Rýchly a jednoduchý inštalačný náter;
 • potiahnuté od vlečky je pomerne ľahko sa starať;
 • Dokončenie nestratí svoje vlastnosti pri veľmi nízkych a vysokých teplotách: teploty sa pohybujú od mínus osemdesiatych stupňov Celzia až po šesťdesiat stupňov.

 • Kovová vlečka má vynikajúcu vlastnosť, ktorá je veľmi oceňovaná kupujúcimi – trvanlivosť;
 • Dokončenie z kovových panelov dlho si zachováva svoju pôvodnú farbu;
 • Vidiaci náter je prakticky žiadny expandovateľný v tepelnom účinku;
 • Vlečka nie je vystavená plesni a húb;
 • Má vynikajúcu nehnuteľnosť – požiarnu bezpečnosť;
 • Veľký výber panelov rôznych odtieňov;

Na výhody dokončovania z kovových panelov pod stromom tiež potrebujú pridať nádherný vzhľad povlaku. Tento materiál má hlavne len pozitívnu spätnú väzbu.

Negatívne kvality

Ak existuje obrovské množstvo kvalitného materiálu, Je potrebné vziať do úvahy nevýhody.

 • Kovové panely sa líšia. Finančné náklady na vlečenie kovových kovov sú o niečo vyššie ako z iných typov panelov.
 • V horúcom slnečnom počasí má povlak charakter veľmi horúci, vďaka teploty miestnosti stúpa.
 • Pri inštalácii sa povlak odporúča, aby bol nainštalovaný na niektorých typoch izolácie, pretože panely sú charakterizované vysokou tepelnou vodivosťou.

 • Veľká hmotnosť výrobku.
 • S mechanickým vystavením na paneloch sa objavujú defunments, dents. V budúcnosti sa objav vlečky neobnoví, takže musíte zmeniť celý panel.

Preto pri inštalácii povlaku je potrebné obzvlášť zvládnuť materiál čo najviac.

Rozdiel od analógov

Strom – vynikajúci prírodný materiál a má mnoho pozitívnych vlastností, ale aj nevýhody tohto materiálu sú prítomné. Drevené povrchy vyžadujú vysokú pozornosť, osobitnú starostlivosť. Tento materiál je ovplyvnený vysokou vlhkosťou, hubou a formou. Nie každý si môže dovoliť značné náklady na spracovanie drevených náterov. Preto sa spravidla hľadajú trvanlivé, trvanlivé a menej nákladové náklady.

Kov: Má niekoľko odrôd: Imitácia dreva, kameňa, guľatiny, dreva, tehly a lode. Veľmi často, vonkajšia výzdoba domov z betónu, tehly, vyrobenej z panelov pod stromom. Tento povlak dáva vzhľad bývania jedinečnosť a krásu.

Povlak nestratí svoje počiatočné externé údaje. Kovová vlečka je charakterizovaná zvýšenou odolnosťou voči prirodzeným nárazom: slnečné lúče, zrážky, teplotné rozdiely a tak ďalej. Kovové panely sú odolné voči zapaľovaniu.

Dizajn

Kovová vlečka je kovový panel, dĺžka ich sa líši od dvoch do šiestich metrov, šírka dvadsať centimetrov, hrúbka asi jedného milimetra. Vlečka z kovu pod stromom je urýchlená hemisféra pripomínajúca strom pozostávajúci z niekoľkých vrstiev.

Pozinkovaná oceľ ošetrená špeciálnou koróziou. Potom nasleduje primérnu vrstvu a dokončuje túto dizajnovú polymérnu vrstvu. Takmer všetci výrobcovia vyrábajú panely s dodatočnou úplnou súpravou pre pohodlie inštalácie povlaku. Každý panel je vybavený špeciálnym upevňovačom, s ktorým sa výrazne zjednoduší proces montážnej vlečky.

Všetci výrobcovia okrem toho ponúkajú podrobné návod na inštaláciu panelov.

Obsah rôznych látok

Dekoratívne panely sú charakterizované vynikajúcimi technickými charakteristikami. Na rozdiel od stromu, za metalám je ľahko starostlivosť, panely sú odolné voči hube a forme, na rôzne atmosférické zrážanie. Vynikajúce vlastnosti sú úplne závislé od nečistôt. Metalizácia obsahuje obrovské množstvo zinku, významne zvyšuje stabilitu korózneho povlaku. Povlak kovových panelov sa vyznačuje trvanlivosťou. A na mnoho rokov si zachováva svoj pôvodný vzhľad.

Metalizácia sa vyznačuje obrovskou škálou odtieňov, Povlak z dekoratívnych panelov sa vizuálne nelíši od prírodného dreva.

Príprava stien do inštalácie panelov

Príprava stien stien Pred montážou povlaku vlečky je veľmi dôležitý a zodpovedný. Záleží na výskyte cieľa, životnosť.

Je potrebné starostlivo a pozorovať všetky najmenšie požiadavky, pripravte steny.

 • Drevené steny sa musia starostlivo liečiť špeciálnymi antiseptickými prostriedkami.
 • Kameň, betón, tehlové a omietené povrchy by mali byť starostlivo a dôkladne vyčistiť, zatvoriť všetky praskliny a praskliny.
 • Pred začatím dokončovacieho diela musíte odstrániť platpania z okien, zovretých a iných prvkov.

 • V niektorých prípadoch sa inštalácia povlaku z panelov uskutočňuje súčasne s tepelnou izoláciou. V tomto prípade by sa tepelná izolácia mala položiť pred prepravkou. Inštalácia prepraviek sa vykonáva na starostlivo uložených tepelných izolačných materiálov v súlade s potrebnými podmienkami tohto technologického procesu. Teraz môžete pokračovať do inštalácie povlaku. Treba mať na pamäti, že vzdialenosť medzi tepelnou izoláciou a panelmi by mala byť asi tri centimetre, je potrebné pre vetranie.
 • Zapnite prepravku na povrchu steny kovovými suspenziami alebo držiakmi. Povrch steny by mal byť dokonale hladký, inak bude po dekorácii viditeľné aj najmenšie prestávky.
 • Medzi doskami prepraviek musí vzdialenosť vyhovieť rôznym veľkostiam.

Dekoratívne panely závisia od kvality práce na príprave povrchu stien.

Inštalácia panelov

Inštalácia dekoratívnych panelov môže byť nezávisle. Proces nespôsobí významné ťažkosti.

Mali by ste si spomenúť a sledovať určité pravidlá.

 • V procese inštalácie vlečky, súčasne s hlavnými panelmi, ktoré potrebujete na montáž a spravodlivé položky. Po dokončení inštalácie povlaku sú výzvy prakticky nemožné inštalovať.
 • Panely na povrchu steny sú upevnené klincami, ale len vtedy, keď je kamienok vyrobený z drevených materiálov. Inak je lepšie použiť nesebeckosť.
 • Vnútorná inštalácia môže byť vykonaná vertikálne aj horizontálne. Oveľa častejšie panely sú inštalované horizontálne pozemné povrchy. V tomto prípade spustite inštaláciu nižšie. Osobitná pozornosť by sa mala venovať najnižšiemu riadku, mala by sa nachádzať striktne horizontálne.

 • Dlhé prvky Spustite skrutkovanie zo stredu produktu a presuňte sa na hrany.
 • Neveďte klinec do panelu v uhle, musí byť prísne správne.
 • V procese práce je potrebné zabezpečiť, aby nechty nemali jazdiť na koniec. Vlečka by mala voľne zostať na povrchu steny.
 • Aby ste predišli deformácii a skresleniu s významnými kvapkami teploty, musíte ponechať miernu vzdialenosť medzi riadkami a samostatnými panelmi.

Pred nákupom vlečky by ste mali starostlivo vypočítať požadované množstvo materiálu. Keďže ak je potrebné obťažovať chýbajúci počet panelov, existuje šanca kúpiť panel nie je tieň. Farebný rozdiel bude viditeľný, pretože nie je možné poskytnúť rovnaký odtieň. Je to veľmi dôležitý bod, takže je lepšie kúpiť o niečo viac panelov, ako je potrebné.

Dokončenie vnútrozemskej inštalácie

Konečná fáza dokončovacích prác možno považovať za inštaláciu svahov, drenážov a tak ďalej. Tieto práce sa zdajú byť bezvýznamné. V skutočnosti zohrávajú dôležitú úlohu. Tieto časti sú nielen prvky dekorov budovy, chránia tepelnoizolačný materiál z účinkov atmosférických zrážok. Dôsledky môžu byť extrémne nepríjemné. Deformácia prepravky, tepelnoizolačný materiál stráca svoje technické vlastnosti, bude znamenať výmenu vlečky.

Kov: jemný povrchový materiál. Technické charakteristiky dekoratívnych panelov robili tento stavebný materiál populárny medzi veľký počet kupujúcich. Nádherné estetické externé údaje a cenovo dostupné povlakové ceny, zohrávajú významnú úlohu pri výbere tohto stavebného materiálu.

Všetky finančné náklady sú odôvodnené dlhou životnosťou cieľa, pretože oprava budovy nebude potrebovať veľmi dlho. Kov: nestratí svoju farbu v priebehu rokov, napriek vplyvu vlhkosti, slnečných lúčov a kvapiek teploty. Budova pokrytá kovovými panelmi vyzerá štýlové, originálne a krásne.

Jednoduchý a jednoduchý proces inštalácie dekoratívnych panelov je úplne schopný vykonávať vlastné ruky absolútne každého človeka. Významne výrazne znižuje finančné náklady na budovanie budovy.

Kov: Populárne, moderné, trvanlivé a vysoko kvalitné, lacné dokončovacie materiály, si môžete zakúpiť akoukoľvek osobou.

Ako namontovať kovové vlečky pod stromom, pozrite sa na toto video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: