Kovové náradie: Model Review

Skrinka nástroja je náľada. Po kúpaní tohto druhu skladovania budete mať vždy správne nástroje na jednom mieste, to znamená. Okrem toho môžete doplniť dodávku osobných nástrojov na tieto zariadenia, ktoré vzhľadom na nedostatok konštantného a pohodlného skladovania boli predtým vyriešené.

Účel

Skriňa na skladovanie nástroja je pohodlné zariadenie, ktorých účelom je udržať nástroje v dielni, garáži alebo súkromnom dome. Špeciálne navrhnutý dizajn je schopný odolať ťažkým zaťaženiam. Vďaka tejto vlastnosti sa rozširuje rozsah používania tohto typu skriniek. Môžu byť inštalované na továrňach a iných priemyselných odvetviach.

Pre tento druh skladovania sa vyznačujú nasledovnými faktormi, ktoré umožňujú, aby kovové skrine ukladali inventár, aby boli multifunkčné:

 • schopnosť mať prístup k nástrojom a veciam;
 • nedostatok obmedzení v oblasti uplatňovania zariadenia tohto cieľa;
 • ochrana inventára neoprávneného prístupu k zahraničným nákladom;
 • Organizácia pracoviska a udržiavať objednávku.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

V závislosti od účelu a účelu použitia skrinky sa jeho komponenty môžu líšiť. Akýkoľvek mechanizmus ovplyvní funkčnosť a pevnosť štruktúry.

Existuje široká škála návrhov s ich označením a funkčnosťami parametrov. Mali by ste vždy venovať pozornosť všetkým týmto faktorom, pretože vďaka nim budete chápete, či jeden alebo iný model pre vašu izbu môže zapadnúť.

Odrody

Teraz mnohí výrobcovia skriniek na skladovanie zásob sa môže pochváliť rôznymi výrobkami. Tento produkt je rozdelený do niekoľkých klasifikácií na nasledujúcich funkciách.

 • Gabarits. Tento parameter závisí od počtu nástrojov, ktoré môžu byť uložené v skrini.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

 • Účel a funkčnosť. V závislosti od účelu skrinky bude závisieť od jeho funkčnosti. Napríklad v niektorých prípadoch je výhodná mobilita výrobku a v inej základnej metóde.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

 • Príslušenstvo. Znamená mnoho rôznych oddelení alebo boxov. V závislosti od nástrojov a iných zariadení, ktoré majú byť uložené v skrini, jeho „plnenie“ bude závisieť.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Celkovo experti identifikujú niekoľko klasifikácií skriniek pre inventár v závislosti od určitých parametrov. Pozrime sa na každú z existujúcich. Zariadenie na ukladanie nástrojov môžete odlíšiť podľa spôsobu jeho prevádzky.

 1. Pre zásobník. Takéto skrinky môžu byť použité ako miesto na ukladanie nástrojov, zariadení, spojovacích materiálov, náhradných dielov a iných zariadení. Dizajn znamená odolný rám, ktorý môže vydržať pomerne značnú hmotnosť. Vnútri skrinky sú tu špeciálne police, zásuvky, závesné stojany a mnoho ďalších zariadení, ktoré poskytujú pohodlné a racionálne uskladnenie inventára. Dvere môžu byť so zámkami alebo majú špeciálne slučky pre namontovaný zámok.
 2. Modul nástrojov. Predpokladá multifunkčnú štruktúru, ktorá môže byť použitá nielen na ukladanie nástrojov a iných inventárov, ale aj ako pracovný priestor. Ak to chcete urobiť, všetky zásuvky a police sú umiestnené v spodnej časti dizajnu, ktoré nainštalovali trvanlivú kovovú pultu. Počas pracovnej plochy sa mnoho modelov dodávajú so špeciálnou závesnou lavicou pre menšie nástroje. Takýto modul je veľmi pohodlné miesto pre rôzne práce.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Nasledujúca kategória zariadenia na skladovanie náradia sa líši podľa stupňa mobility výrobkov. Existujú dva typy zariadení.

 1. Mobilné. Zvyčajne sú modely tohto typu prezentované vo forme vozíkov s mnohými boxmi. Hlavné prvky dizajnu, vďaka ktorým sa stáva mobilným, sú kolesá. Takže výrobok je vytrvalý, výrobcovia robia vozíky s pevným usporiadaním. Na zabezpečenie bezpečného pohybu a stability v oblasti prevádzky sú na takom zariadení inštalované rukoväte a kolesá s brzdovými systémami.
 2. Stacionárny. Význam silných kovových konštrukcií, ktoré sú inštalované na plochej podlahovej ploche alebo sú pripojené k stene. Z tu je jasné, že existujú dva typy stacionárnych skríň: vonkajšie a steny. Outdoor má zvyčajne pevnú konštrukciu s rôznymi komponentmi. Nástenné skrine sú určené pre ľahšie zaťaženie v porovnaní s vonkajšou možnosťou. Tieto obmedzenia sú spojené s hmotnosťou samotného zariadenia, prvkami upevnenia a spoľahlivosti steny, na ktorej bude inštalovaná takáto skrinka.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Pokiaľ ide o modely priemyselných skriniek, môžu byť rozdelené metódou na výrobu dizajnu na nasledujúce hlavné typy.

 1. Zváraný. Zostava pochádza z oceľových plechov. Vykonáva sa bez nosného rámca. Produktové prvky sú pripojené pomocou zvárania pevného švu pozdĺž ich rozhrania. Táto technológia sa používa na vytvorenie stacionárnych modulov malého a stredného zaťaženia.
 2. Zhromaždený. Podobne ako predchádzajúce analógy, produkty s takýmto zostave sa vyrábajú bez použitia nosného rámca. Prvky všeobecného dizajnu sú navzájom spojené pomocou rôznych hardvérov.
 3. S nosným rámom. Tento spôsob výroby sa aplikuje len na vytvorenie najnekonnejších nástrojových skriniek. Základom takýchto skríň je položený špeciálny výkon. Musí byť zvárané z profilových rúrok a rohov. Zvyšné konštrukčné prvky by mali byť zvarené zhora.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové skrine sú teda najodolnejšie, odolné voči kontaktu s agresívnym médiom a pohodlnými výrobkami na ukladanie nástroja akéhokoľvek druhu.

Konštruktívne funkcie

Dostupné modely skriniek pre nástroje majú inú konfiguráciu vnútorných konštrukčných prvkov. V závislosti od „plnenia“ zariadenia bude závisieť od jeho funkčnosti. Môžete zvýrazniť dve hlavné dizajnové funkcie skriniek.

 • S vertikálnymi oddielmi. Majú oddiely, ktoré rozdeľujú vnútro skrinky pre jednotlivé časti. V každej časti je niekoľko políc.
 • S jednou časťou. Vybavené brigalnym systémom. Je možné usporiadať police na vhodnej vzdialenosti pre majiteľa.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Skrine takýchto typov môžu byť vybavené rôznymi internými systémami skladovania. Ich konfigurácia môže pozostávať z rôznych prvkov:

 • S zásuvkami: pohyb sa vykonáva pomocou vodiacich valcov;
 • s policami: môže byť umiestnený v rôznych výškach av akejkoľvek vzdialenosti od seba;
 • s perforovanou obrazovkou, ktorej účel leží pri určovaní rôznych predmetov;
 • s oddeleniami rôznych veľkostí;
 • so zásobníkmi určenými pre malé časti.

Ak medzi celú škálu skriniek nebude možné nájsť model s vhodnou konfiguráciou, výrobcovia môžu urobiť inštanciu pre individuálny poriadok.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Výroba materiálov

Pokiaľ ide o skrinky na uskladnenie inventára, v tomto prípade hrací materiál kľúčovú úlohu. Tento druh zariadenia môže byť vyrobený z troch rôznych materiálov, z ktorých každý má svoje vlastné výhody a nevýhody.

 1. Kov (oceľ). Je to považovaný za najbežnejší materiál na výrobu inštrumentálnych skriniek: je odolný, odolný voči drsným kvapkám teploty vzduchu, vlhkosť. Kovová skrinka je spravidla vyrobená z oceľových plechov. Pre prípad použitého hárku hustého v 0.8 milimetrov a pre police alebo boxy – až 2 milimetre. SA, že dizajn je trvanlivejší a stabilný, použije sa štruktúra rámu nosiča výkonu.
 2. Drevo (preglejka). Táto možnosť sa zvyčajne aplikuje na vytvorenie skrinky na skladovanie tesárskeho náradia doma. Výrobné výrobky z dreva Nájsť ťažkosti. Môžu byť len custom. Je to spôsobené nevýhodami materiálu: zvýšená citlivosť na rozdiely teploty a vlhkosti, ako aj potrebu konštantného spracovania.
 3. Drevená drevotriesková doska (drevotriesková doska). Podobne ako predchádzajúca verzia, drevotriesková doska sa používa len pre samoobslužný stojan na inventár tesárstva. Nástroje na údržbu môžu opustiť čipy na police. Sila takéhoto produktu bude nízka v porovnaní s kovovým produktom.

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Preskúmať modely

Veľa závisí od správnej organizácie priestorov. Úspešný výber a umiestnenie kovového zámkového skrine pre ukladanie nástrojov vám umožní používať jeho funkčnosť na maximum.

Pre domácu workshopu je najlepšie získať skrine s mnohými sekciami. Ich objem by mal byť dosť veľký (napríklad 210x104x50 cm). Takéto rozmery umožnia všetkým potrebným nástrojom na rôzne účely a urobia pracovný postup pohodlný.

Kovové náradie: Model Review

Pre výrobné priestory sa odporúča vybrať stredné objeme skrine. Optimálnou možnosťou môže byť malé skladovanie (180x94x50 cm).

Kovové náradie: Model Review

Kovové náradie: Model Review

Ak potrebujete také zariadenie na inštaláciu do domu alebo bytu, potom je najlepšie použiť drevené štruktúry. V takýchto podmienkach neohrozujú kvapky vlhkosti a teploty. Ak je potrebné uskladnenie elektrických spotrebičov, potom je potrebná železná skrinka s parametrami (100x100x50 cm) alebo akékoľvek iné skrine s nízkou veľkosťou

Kritériá voľby

  Hlavné kritériá, pre ktoré sú mnohí potenciálni kupujúci sústredí počas výberu modelu kovovej inštrumentálnej skrinky, sú jeho technické parametre. Výber kabinetu na ukladanie nástrojov, odborníci odporúčajú venovať pozornosť nasledujúcim detailom.

  1. Veľkosť. Ak je miestnosť malá, potom je lepšie zastaviť svoju voľbu na multicektívny model.
  2. Masívnosť. Pre skladovanie tesárskych nástrojov je lepšie kúpiť variant, ktorého nosnosť bude až 125 kilogramov.
  3. Farba. Aby nedošlo k porušeniu harmónie v interiéri, je lepšie zvážiť zodpovedne na výber farbív kabinetu.
  4. Silový. Hrubé, že plechy sa začali používať pri výrobe tovaru, tým silnejšie bude. A tiež toto kritérium ovplyvňuje množstvo zosilňovačov v rámci výrobkov.
  5. Interné plánovanie. Prítomnosť veľkého počtu oddelení a boxov vám umožňuje triediť skladovacie predmety v skrini, ale v tomto prípade sa nemusí dať dlhé alebo objemové nástroje.

  Kovové náradie: Model Review

  Ak venujete pozornosť vyššie uvedeným Nuancom, potom vybraná inštrumentálna skrinka model bude schopný dokonale zapadnúť do dielne a slúži na veľmi dlhú dobu.

  Prehľad kovových inštrumentálnych skriniek Pozri ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár