Všetko o drevených nachetoch

Naschelniki alebo nestabilné pásy sú koľajnice, bary, ktoré zatvoria sloty medzi okennými rámami a stenou. Ihneď vykonávajú niekoľko funkcií: Výstavba konštrukcií, ochrana pred penetráciou vlhkosti, vetra a ľahké, estetické dekorácie v interiéri. Naschelniki zo stromu sa nielen stane špeciálnym dekorom, ale tiež naplní miestnosť s prírodným zápachom, ktorý je niekedy tak chýba v hlučnom a prašnom mestách.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Zvláštnosť

Vzhľadom k tomu, fiktívne prúžky vykonávajú ochranné a dekoratívne funkcie, znamená to, že ich môžu byť použité v interiéri aj vonku. Niektoré modely sú určené na vonkajšie použitie.

Zatvorenie trhlín medzi oknami a stenami a stenami používajú montážnu penu, ktorá má rad výhod, napríklad izolácia od vetra a vlhkosti, ale jeho mínus je, že sa bojí priameho slnečného svetla.

Podľa pôsobenia ultrafialového materiálu sa materiál začne rozpadávať. Potom Naschelniks prichádzajú na záchranu. Prekrývajú montážnu penu a tiež vytvárajú inú izolačnú vrstvu.

Dosky môžu byť tiež použité v interiéri. Široká škála sortimentu vám umožní vyzdvihnúť farbu, materiál a textúru, ktoré sú vhodné pre váš interiérový štýl.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Pôsobnosť

Počas posledných niekoľkých rokov sa používanie Naschelniks na dokončovacie okenné fasády stalo oveľa bežnejším fenoménom. Hoci tento prvok nie je povinný v tomto dizajne, jeho použitie dáva izbu presnejší a útulný pohľad.

Nashchelniks sa tiež používajú na skrytie montážnych otvorov pri montáži klapky alebo protokolovania. V oblasti krajiny použite uhlové a kučeravé Naschalniki pre stodolu.

Predbežné dosky sú v inštalácii veľmi jednoduché a pohodlné. Môžete sa s tým vyrovnať bez špeciálnych zručností a nástrojov. A odroda podľa výberu nebude komplikovať proces výberu Naschalnikov.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Zobrazenia a veľkosti

Nashchelniki môže byť vyrobený z rôznych materiálov:

 • plast;

 • kov;

 • Drevený.

Plastové nachchelniks môžu byť dva typy: vo forme hustých dosiek alebo flexibilnej pásky na lepiacom základe. Takéto modely patria medzi najspoľahlivejšie, predstavujú aj mnohé rôzne farby a vzory, ktoré uľahčia proces výberu prezývok pre Windows.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Kovové pregnastréry sú vyrobené z pozinkovanej ocele alebo hliníka, môže mať tiež ohybnú hranu. Nie sú náchylné na toľko teplotných rozdielov, vlhkosti a slnečného svitu. Takéto predbežné pásy sú pripojené k samo-lisu s tlačovým podložkou. Odporúča sa používať kovové prezývky v tehlových alebo panelových domoch. Aby ste mohli dať prezývky presnejší vzhľad, sú pokryté polymérovými farbami, ale v obchodoch nájdete už maľované modely. Často sa takéto prúžky používajú na fasádne okenné fasády nebytových priestorov – garáže, stodoly.

Všetko o drevených nachetoch

Rovnako ako Naschelniks sú vyrobené z prírodných druhov dreva, ktorý je považovaný za najšetrnejší materiál šetrný k životnému prostrediu. Vo forme môžu byť konvexné, ploché alebo uhlové, pripomínajúce zvyčajné stojan. Borovica sa považuje za hlavnú surovinu vďaka svojej dostupnosti a nízkym cenám, ale aj na výrobu prezývok, používajú pery, Aspen, smreky, rušenie, breza, existujú drahšie varianty mahagónu. Drevené Naschelniki Dokončovacie okenné fasády, ktoré sú tiež vyrobené z dreva, takže výsledok vyzerá harmonické.

Vzhľadom k tomu, predbežné dosky z dreva podliehajú kvapky teploty, vysokej vlhkosti a slnečných lúčov, odporúča sa inštalovať indoors, najmä pre dekor

Pre to Pre rozšírenie životnosti drevených nachetov, sú pokryté lakom, polymérnymi kompozíciami alebo farbou pre úspešnejšiu kombináciu s interiérom miestnosti. Niektoré modely môžu byť čísla: vzory sa už znížia na samotnom prehrávači. Klasická možnosť je vyrezávané paralelné pásy rôznych šírky. Takéto modely musia byť starostlivo použité, pretože určite priťahujú pozornosť.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Pre rezanie vyberte prezývky, aby sa pozorne uľahčilo hermeticky uzavrieť medzery. Na tieto účely sú vhodné modely a drevo a plast.

Hlavné výhody presne Naschelniks z dreva možno zvážiť:

 • Estetický vzhľad, keďže výrobky z dreva vždy dávajú interiérový ušľachtilý vzhľad a jednoducho jednoduchosť;

 • Materiály sú šetrné k životnému prostrediu a prírodné;

 • Sila hotových výrobkov;

 • Ľahko sa pripájajú pomocou kvapalných nechtov alebo samolepiacich skrutiek;

 • Drevo poskytuje vysokú úroveň tesnenia.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Takéto modely však majú tiež nevýhody:

 • Drevené nachchels môžu prasknúť kvôli príliš vysokým kvapkám teploty, sa tiež obávajú vlhkosti;

 • Vysoké náklady v porovnaní s plastovými a kovovými modelmi.

Pokiaľ ide o veľkosti, môžu byť najviac odlišné v závislosti od miesta, kde budú nainštalované. Outpalniks od 2 do 3 metrov dlhé. Na šírke môžu byť predbežné dosky od 30 mm.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Ako si vybrať?

Aby ste zachovali receptívny pohľad na okno a tesnosť švov čo najviac, musíte sa priblížiť k voľbe Naschelnik. Na tento účel stojí len splniť niektoré jednoduché odporúčania.

 1. Je potrebné zvoliť správny farebný gamut tak, že sa kombinovali odtiene rámu okien a lastúry lamely. Môžu byť nerovnomerné, ale výsledok by mal vyzerať harmonický.

 2. Vopred distribuovať, koľko materiálu potrebujete. Ak to chcete urobiť, zmerajte obvod okienko a pridajte niekoľko centimetrov o rezerve.

 3. Premýšľajte o kombinácii nielen farieb, ale aj materiálov. Napríklad drevené prezývky nebudú vyzerať dobre na pozadí bielych plastových okien a naopak. A tiež dávajte pozor na samotné miesto – je nepravdepodobné, že by boli jasné alebo drahé materiály v stodole harmonicky, ktoré sa používajú len na ekonomické účely.

 4. Nezahviezdte najlacnejšie modely. Pre kvalitný materiál musíte zaplatiť. Prejcadlá z kvalitných materiálov budú slúžiť dlhšie, nie sú vystavené namáhaniu a majú lepšie charakteristiky. Pred výberom dosky, skontrolovať ceny v rôznych obchodoch, vyberte si tovar od overených výrobcov. Cena za podšívku nemôže byť rovnaká ako pre plastový model.

Všetko o drevených nachetoch

Všetko o drevených nachetoch

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár