Čo sa dá urobiť z rieky?

Drevené koľajnice – Krásny materiál, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť rôzne remeslá a interiérové ​​položky. Regál a vešiak, lavička a kreslo, kvetinový záhon a kaša, police a stoličky, iný nábytok v tomto výkone vyzerať štýlové a moderné. Ak chcete pochopiť, čo môžete urobiť z riek s vlastnými rukami, pomôžu prehľad o rôznych možnostiach takýchto návrhov.

Ako urobiť nábytok?

Rozhodnutie o výrobe nábytku od rieky zvyčajne berie v prípadoch, keď je potrebné získať predmet neštandardných veľkostí alebo s pôvodným dizajnom. Vzhľadom k tomu, že detaily dizajnu majú zvyčajne štvorcový alebo obdĺžnikový prierez, ľahko sa držia spolu, nie nevyhnutne použitie Blueprints. Zavolajte podrobnosti o požadovanej veľkosti pomocou najjednoduchších meracích príslušenstva a manuálnych nástrojov.

Stojan

Najjednoduchší skladovací systém z drevených dosiek je dosť ľahko. Môžete preskočiť schému, zaoberať sa požadovanou veľkosťou budúceho stojana. Na použitie sú vhodné montážne koľajnice 20 × 40 alebo 15 × 30 mm sú vhodné v závislosti od plánovaných nákladov. Z nástrojov budete potrebovať:

 • píl na drevo alebo skladačke;
 • vrták;
 • skrutkovač;
 • ruleta;
 • spis.

Prítomnosť brúsneho stroja bude rýchlejšie dokončiť hotový výrobok, dať mu lesk, ale to nie je predpoklad. Výrobné regály sa vyskytujú v určitom poradí.

 • Rezanie detailov vo veľkosti. Znížte lepšie, aby ste mohli okamžite vyrobiť pre všetky prvky, berúc do úvahy ich počet.
 • Spracovanie horáka. Rez sa vypočíta veľkým súborom, okraj sa odstráni pod uhlom 45 °, aby sa zabránilo tvorbe čipov.
 • Brúsenie. Môže sa vykonávať ručne plytkým emesovým papierom, ale oveľa rýchlejšie sa vyrovná s brúsnym strojom. Hrany môžu byť zaoblené alebo zanechať ostrý.
 • zhromaždenie. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť na skrutke alebo ja. V prvom prípade budete potrebovať dodatočne vŕtať vrtnú otvor. Ich priemer by mal byť menší ako pri meteizácii. Po prvé, police sa zbierajú a iné horizontálne prepojky, potom sú upevnené na ráme.
 • Pre vytvrdnutie Zaistite dno a horné úrovne rohov.
Prečítajte si viac  Cementový vápenec: proporcie a charakteristiky značiek

Hotový stojan je natretý alebo pokrytý lakom. Môžete tónované drevo s miestom alebo rukoväťou impregnáciou s ochrannými vlastnosťami. Aplikujte dekoratívny povrch musí byť elegantný, bez zhonu, suché za podmienok odporúčaných výrobcom.

Lavica

Z koľajníc môžete urobiť originálnu lavicu na chodbu alebo použitie v interiéri chaty. Samozrejme, Základňa stojí za výber silnejšie: z kovovej rúry pre ulicu, z dreveného masívu pre domáce použitie. Rámová časť je vyrobená z tyče s prierezom 50 alebo 100 mm, na vrchu je vyživovaná alebo naskrutkovaná na účes. Bench môže byť späť alebo s podporou. Hotový výrobok môže byť natretý alebo chránený špeciálnymi impregnáciami, najmä ak je výrobok prevádzkovaný, aby bol vonku.

Kreslo

V prípade konštrukcií Rush je lepšie okamžite zvážiť hybridnú verziu vo forme lehalskej stoličky – Plážový východ slnka. Ostatné možnosti dizajnu v interiéri budú vyzerať príliš hrubé.

Prenosný ľahký dizajn s tkanivom chrbta je ľahko idúci, pohodlný na prepravu. Ložiskové prvky Odporúča sa, aby javorové drevo, prepojky na sedadle – z čerešní, buku, borovíc.

Na výrobu kresiel, musíte pripraviť nohy: 2 diely 20 × 40 × 800 mm a 2 až 20 × 40 × 560 mm. Spustite tiež spárované priečky, 10 × 50 × 380 mm. Top 1, veľkosť 20 × 40 × 380 mm. Priebeh pre sedenie je potrebný aj v jednej kópii, 20 × 40 × 300 mm. To tiež trvá 5 prejavov 20 × 40 × 400 mm a rezanie zámky pre operadlo 600 × 500 mm.

Poradie montáže bude nasledovné:

 • Na dlhý pár nôh na vrchole a pod prepojkami sú pripojené;
 • Na výslednej položke trestuje tkanivo na chrbát;
 • Sedenie sa deje: Jumper je pripojený k krátkym nohám v hornej časti, potom 5 pripravených dosiek;
 • Armická zostava: Druhý pár nôh sa prechádza medzi nižšími prepojkami dlhej časti, pripevnené pohyblivým pripojením.
Prečítajte si viac  Čo je to hydroplast a ako si vybrať?

Môžete premaľovať alebo zakryť impregnáciu chaise reťazca.

Predseda

Pre chatu alebo dom v štýle podkrovia z koľajníc môžete urobiť barové stoličky. V skutočnosti sú stojkou s vysokými nohami, ktoré majú prepojky na základni a ľahké. Hrable na sedadle je najjednoduchšie opraviť zdvihák, ale na zadnej strane sú vertikálne alebo horizontálne, v závislosti od zvoleného riešenia dizajnérov. Drevené prvky 40 × 50 mm sú vhodné na základe dizajnu, pre zadné a sedadlá – 20 × 40 alebo 30 × 40 mm.

Dizajn kvetov

Napriek tomu, že strom je ťažké zavolať na materiál odolný voči rôznym poveternostným podmienkam, mnoho DACMS sú vyrobené z IT plotov pre kvetu. Natoľko, aby sa koľajnice s prierezom 20 × 40, 30 × 50 alebo 40 × 50 mm a barmi 50 × 50 mm pre rám. Základom môže byť ľubovoľná forma – obdĺžniková, štvorcová, môžete vykonať možnosť so spodným alebo dutým, inštalovaným cez existujúcu rabatuku. Zostava rámcov sa uskutočňuje analógiou s bežnými boxmi, bočné steny môžu byť vyrobené tuhé a medzery, farby, krycie ochranné kompozície.

Výroba rukoväti

Z drevených dosiek ľahko vykonávať najjednoduchší vešiak na chodbe, spájajúce dlhé horizontálne pásy a krátke vertikálne. Dizajn môže byť štylizovaný pod plotom-stanicek alebo len na maľovanie, tónovanie a potom pridať pripravené kovové háčiky na oblečenie.

Ostatné remeslá

Drevené koľajnice – Univerzálny materiál, ktorý sa dá ľahko používať v interiéri alebo v oblasti krajiny. Medzi remeslá ľahko vytvorené s vlastnými rukami, môžete zvýrazniť niektoré zaujímavé nápady a riešenia.

 • Pozastavená kaša pre kvety. V dizajne verandy v krajine budú výrobky z dreva veľmi atraktívne. Cashpo je vyrobený vo veľkostnej hrnci, môžete urobiť spodnú časť z mriežky, aby ste nebránili odtoku vody.

 • Regály. V tomto prípade môžete vykonať bežné regály alebo jednoducho upevniť niekoľko koľajníc na kovových rohoch, pre-hlasovanie a tónované.
Prečítajte si viac  Ako znížiť dlaždice dlaždice?

 • Parapet. Rushové konštrukcie sú často kombinované s obrazovkou mriežky pre batériu. V tomto prípade sa horizontálna časť vyrába pevná, vertikálna montáž s medzerou.

 • Láskania pre luster. Doplní interiér chaty alebo vidieckeho domu v štýle krajiny. Zaokrúhlený rámec môže byť vyrobený z hliníka alebo chrómového ráfika, plastovej trubice a na jeho obvode, konsolidovať krátke lamely.

 • Vonkajšie svietidlá. Testery z odvetných zdržiavaní perfektne aj v estetike high-tech štýlu, môžete vytvoriť dizajn akejkoľvek výšky a veľkosti.

 • Panel na stene. Takýto dekor často hrá úlohu konštrukčného prvku na stene. Reiki môže byť použitý ako obrazovka v územnom priestore, ako bufells v hlavičke, v televíznej zóne, nad pracovnou plochou.

 • Chôdza. Je vyrobený analógiou s regálmi, môžete vytvoriť lavicu na sedenie. Služba kolesa vyzerá jednoduché a stručné, dobre kombinované s interiérom krajiny, as mestským apartmánom v štýle Provence.

 • Rám obrázku. Je veľmi ľahké urobiť si vlastné ruky. Ak chcete pripojiť prvky sekcií v rohoch, aby sa šikmý. Reiki v tomto prípade môže byť pokrytý závitom alebo inými druhmi dekorov.

 • Stojan pod horúcim. Niekoľko pripojení zdvihák s lepidlom alebo v variante Spike / Groove môže byť otočený na okrúhly, obdĺžnikový, štvorcový alebo kučeravový povrch pre inštaláciu žnátok, hrniec.

 • Posuvné skladovacie systémy. Z koľajníc 40 × 50 mm je zostavený rám požadovanej veľkosti, tenšie prvky sa zozbierajú horizontálne alebo vertikálne. Hotový dizajn je nainštalovaný na špeciálnych vodičoch, upevnenie v danej polohe alebo tlačí podľa potreby.

 • Osvetlenie. S tým je možné poraziť časť zóny s umelými LED žiarovkami. Optimálne, ak bude rovnaká dekorácia regálu prítomná na povrchu stien na bokoch.

  Hrake sú vhodné na výstavbu letných domov pre deti, prístrešky zo Slnka, sandboxov a iných návrhov, ktoré môžu byť použité na vyzdobenie chatiek. Z nich je možné vytvoriť ľahký skleník alebo skleník, ale ložiskové schopnosti takýchto prístreškov pre rastliny nebudú príliš veľké.

  Ako urobiť altánok s vlastnými rukami.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: