OSB-Plates Garage

Existuje mnoho typov dokončovacích prác, ale jeden z najjednoduchších a najviac lacných je povrchom panelov OSB. S týmto materiálom môžete vytvoriť skôr teplú a útulnú miestnosť, pretože sa skladá z pevne stlačených drevených čipov, ktoré sa prilepeli spolu so syntetickým voskom a kyselinou boritou. Listy majú rôznu hrúbku, ktorá sa líši od 6 do 25 mm – výrazne zjednodušuje obloženie miestností. Najtenší (6-12 mm) je pripevnený k stropu, pre steny vezmete panel z 12 do 18 mm, a panely od 18 do 25 mm sú posypané na podlahe.

Klady a zápory

Tento povrchový materiál má veľa výhod:

 • Kryt garáže OSB bude pridať eleganciu, teplo a pohodlie;
 • S premaľovaním alebo otvorom s lakom sa materiál nezhorší z vlhkosti;
 • Listy sú ľahko ovládateľné, rezané a farby, nezobrazujú sa;
 • Lacný materiál má hlukové izolačné a izolačné vlastnosti;
 • Panely sú odolné voči hubám;
 • Vzorky s firemným označením „ECO“ alebo zelená je absolútne bezpečné pre ľudské zdravie.

  Tam sú prakticky žiadne mínusy tohto materiálu. Ak sú drevené panely chránené pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom, ako aj hlodavce, ich životnosť je vlastne neobmedzená.

  TRUE, ak užívate dosky bez označovania, môžu byť impregnované formaldehydom a inými toxickými živicami. Širenie takýchto plechov Izba z vnútra je škodlivá pre zdravie.

  Ako Shepherd strop?

  Ak chcete šiť strop s doskami, bude potrebné rámcový rámec. Môže sa zbierať z drevených lúčov alebo kovových profilov.

  Vypočítajte počet dosiek, oddeľte si veľkosť stropu na štandardnú veľkosť dosky 240×120 cm. OSB je potrebné distribuovať tak, že nie sú žiadne cruciformné spojenia – posilní celý dizajn.

  Aby ste zostavili kovovú skrinku, musíte upevniť UD profil cez obvod na obvod, potom sa disperguje na našu základňu s obdobím 60 cm a zaistite. Po rezaní nožnicami pre kovové alebo brúsky CD profil a upevňovacie prvky s cruciformovými konektormi k základni, tvoriace mriežku štvorcov. Pre stropy s veľkou plochou môžete použiť montáž P-vzorky alebo stavebný kútik, vyrezaný s vlastnými rukami z profilu CD a skrútených s klastrami. S ich distribúciou vo vnútri krabice je splatený a telo je pripojená veľká sila.

  Ak zbierate box z drevenej tyče, namiesto rámu sa používajú špeciálne rohy nábytku.

  Lúče rozdeľujú s obdobím 60 cm. Podobne sa zozbieraná mriežka, ale namiesto cruciformných konektorov sa na krížové rohy nábytku používajú. Aby sa predišlo presunutím lúčov spojovacích materiálov dispergovaných okolo stropného obvodu.

  Po ukončení zostavy bázy je všetko šité s doskami s príkladnou medzerou 2×3 mm, aby sa zabránilo poškodeniu počas deformácie z vlhkosti alebo teploty.

  Nástenná dekorácia

  Pri dokončení miestnosti s panelmi je rámec steny najprv zmontovaný. Nulový bod sa vyberie najviac vyčnievajúcu časť steny a celý box je poháňaný v jednej rovine. Zarovnanie sa vykonáva pomocou úrovne. Potom začne montáž rámovej štruktúry a potom je všetko šité s drevenými čipmi kusmi.

  Na konci šitia sú všetky švy uviaznuté s konečnými stuhami, aby simulovali bezproblémové spojenie.

  Zariadenie Extender je rozdelená na kúsky požadovanej veľkosti a upevnené s povrchovou úpravou na kĺboch. Ďalej budete potrebovať značku švy, uložiť tenkú vrstvu dokončovacieho tmelu, vyčistite jemný zrnitý emery, aby ste vytvorili hladký a dokonale hladký povrch a prejdite do niekoľkých vrstiev.

  Namiesto farby môžete otvoriť steny lakom – v tomto prípade bude povrch reflexný.

  Odporúčania

  Pri práci s listami je jeden smer vopred potiahnutý v niekoľkých vrstvách hydroizolácie alebo laku, aby sa zabránilo nasýteniu materiálu s vlhkosťou a jeho zničením. Platne sú pripojené k natretej strane k rámu, box by mal byť tiež aplikovaný hydroizolát.

  Pred šijačnou miestnosťou musia plechy OSB rozptýliť a pripojiť elektroinštalácie, výhodne s ochranným vlnitým telom, aby sa zabránilo zničeniu drôtu drôtu z teploty a vlhkosti.

  Na zvýšenie tepelnej izolácie bude rámec naplniť izoláciou, výhodne sklom. Tým sa zvýši prenos tepla celej štruktúry a chráni ho pred zničením hlodavcov. Všetky výpočty by mali byť zaznamenané v notebooku, takže v oblasti osvetlenia nie sú žiadne ťažkosti.

  Na konci kompletného firmvéru by mala byť brána tiež lakovaná tak, že panely OSB nie sú pokazené v otvorenom stave.

  O tom, ako utrieť strop garážových OSB dosiek, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár