Panel steny tapety

Panel steny tapety

S cieľom pridať interiér raisínu a originality nie je potrebné stráviť veľké peniaze. Niekedy je to dosť len na zavesenie panelu na stene. Zároveň môžete využiť výhodu hotových riešení, ktoré sú v hojnosti moderných obchodov, a môžete ukázať fantáziu a urobiť dekoráciu s vlastnými rukami pomocou pre tento dostupný vplyv materiálov.

Najbežnejšou možnosťou je obraz pozostatkov starých tapety.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Výrobné technológie

V závislosti od osobných chutí, ako aj na interiéru, z ktorej miestnosti budú budúce majstrovské dielo, môžu byť použité rôznych výrobcov.

Celá tapeta

Táto technológia poskytuje použitie celých sekcií tapety. Pre túto metódu, takmer akúkoľvek tapetu s hustou textúrou, ako je vinyl alebo bambus. Táto metóda je celkom ľahká a nevyžaduje špeciálne zručnosti – tapety je možné prilepiť s pevným pásom, z podlahy do stropu, alebo nie dokonca obmedzený na povrch steny a urobiť postup na strop. Môžete tiež znížiť fragment a umiestniť ho do vopred zakúpeného alebo vytvoreného rámu.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Móda

Táto technika vyzerá ako pachber technika, keď je celý graf alebo obraz vytvorený z malých fragmentov alebo malých kúskov. S kompetentnou utrpenou farebnou schémou sa môže objaviť veľmi pekná dekorácia. Plot takýchto obrázkov je často abstraktný. Ak sme v čase a trpezlivosti, môžete urobiť dekoratívne foto skla vo forme koláže, pomocou pozostatkov akejkoľvek tapety pre základy a fragmenty fotografií z rodinného archívu, výstrižkov z časopisov alebo tlač obrázkov z internetu.

Kombinovaný obraz

Zároveň je spôsob výroby panelu priestor pre kreativitu neobmedzené. Okrem tapety sa tu môžu použiť iné dekoratívne materiály: Loskutka tkanina, suché rastliny a iné prvky.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Použitie v interiéri

Panel môže byť použitý v rôznych miestnostiach.

Panel steny tapety

Chodba

To je druh vizitky akéhokoľvek obydlia – je od jej, že dojem majiteľa sa začína rozvíjať. Preto je obraz, ktorý stretáva s hosťami pri vchode, by mal byť zvolený so špeciálnou starostlivosťou. Panel môže byť umiestnený na ktorúkoľvek z voľných stien – tu nie sú žiadne špeciálne pravidlá.

Veľkosť obrazu musí zodpovedať rozmery samotnej chodby. Na malom povrchu by nemal visieť niečo ambiciózne – môže vizuálne znížiť priestorový priestor. Bude lepšie, ak máte niekoľko obrazov, v kombinácii s jedinou témou a vyrobené v jednej technike. A malé zloženie na veľkej oblasti je jednoducho stratené.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Pokiaľ ide o pozemok, tu si môžete vybrať tapetu s prírodnými ornamentmi vo forme panelu, obrazy živočíšnych zvierat, ako aj fragmenty veľkých megachít a architektonických pamiatok – Colosseum, Eiffelova veža, New York Skyscrapers a tak ďalej.

Alternatívne môžete zariadiť celú stenu alebo časť tapiet, napodobňovanie kameňa alebo tehál imitácie. Podobné možnosti je možné zobraziť napríklad v zbierkach talianskych tapety.

Panel steny tapety

Kuchyňa

Táto izba je obzvlášť dobrá pre patchwork appliqué – steny môžu byť tiež ozdobené kvetmi alebo geometrickými ornamentmi. Aby ste to urobili, môžete použiť pozostatky starej tapety, alebo si môžete vybrať v obchode vhodnej na textúre a kreslenie roll. Niekedy predaj tapiet, ktorý zostal malý, a pre dekor jedného rolka, spravidla to sa deje dosť.

Panel steny tapety

Tradičné umiestnenie maľby v kuchyni – na stene v blízkosti jedálenského priestoru. Ďalšou možnosťou dekor v kuchyni – ozdobte stenu v blízkosti pracovného priestoru. V tomto prípade je najlepšie použiť celý povrch steny. Kresba môže byť aplikovaná na tapetu pomocou šablóny. Ako viete, kuchyňa nie je najviac sterilným miestom v dome, takže pre panel rovnako ako pre steny, mali by ste si vybrať tapety proti vlhkosti s umývacou štruktúrou, ak len nebudete dať svoje majstrovské dielo sklo.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Obývačka

Najčastejšie pod ním, najmodernejšia izba v dome alebo v byte. Preto pre obývaciu izbu môžete bezpečne vyzdvihnúť rozsiahle skladby – pre celú výšku miestnosti. Veľmi originál sa bude pozrieť na možnosť z panela z fotografických riek, ktorá začína na stene a má svoje pokračovanie na strope. Táto technika funguje dobre na širokej stene. Ak je na sklade malý povrch, môžete použiť iného dizajnérskeho recepcie: Obrázok je rozdelený na niekoľko fragmentov, z ktorých každý je umiestnený v samostatnom ráme, po ktorom všetky časti visia v blízkosti a pripojiť sa k jedinému celému.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Plot pre dekoratívny panel v obývacej izbe môže byť ľubovoľný – hlavnou vecou je, že obraz nejde do incízie s celkovým konceptom interiéru.

Ak je to škandinávsky štýl, môžete do rámu dať jednu alebo viac krásnych farieb. Pre high-tek vyberte abstraktné alebo geometrické vzory s minimálnym počtom farieb.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Spálňa

Táto izba je určená predovšetkým na odpočinok. Tu musí byť všetko nakonfigurované na mieri a relaxácii. Preto tu nie sú rôzne obrazy s impozantnými predátormi. Ale kompozície s vodnou krajinou tu sú samotné miesto. Môže to byť more, rieka alebo vodopád – v slove, všetko, čo pomáha rozptyľovať od rušného dňa. Nemenej mierový vplyv na psychijské množstvo zelenej. Môže to byť celý les alebo samostatný kvet.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Aký druh nástendy zdobia pomoc tapety je osobná vec. Niekto uprednostňuje ozdobiť čelo, a niekto chce obdivovať krásny pozemok a neustále ho mať pred očami. V tomto prípade stojí za to vyslať dekor na opačnej stene postele.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Detí

Plot pre dekoráciu detí by mal byť vybraný podľa veku a pohlavia dieťaťa. Pre spätnú väzbu a mladší študenti budú mať záujem o rôzne báječné postavy – víla Winx, Spiderman, Jack Sparrow a ďalší hrdinovia. Môžete si dokonca objednať tapetu s scénou z milovaných príbehov dieťaťa. Ale oveľa zaujímavejšie, keď sa dieťa sa zúčastňuje dekorácie svojej izby. Pre deti, ako aj pre zvyšok izieb je celkom vhodný akýkoľvek z vyššie uvedených technológií.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Miestnosť Teenager môže byť zdobená nejakým druhom života – potvrdzujúc motto, listy, na ktoré môžete vystrihnúť zo starých tapety. Ak sa dieťa zaujíma o nejaký umelecký druh, z tej istej tapiet môžete rezať siluety hudobníkov a iných idolov teenagerov. Bude to veľmi originálne, aby sa vytvorili výtlačky s poznámkami, hudobnými nástrojmi. Môžete tiež dať do rámca citácií vašich obľúbených básní, fragmenty školských esejí vložených na základni tapety.

Panel steny tapety

Rámec

Pred začatím vytvárania vlastného majstrovského diela by ste sa mali rozhodnúť, či tento objekt bude zarámovaný v bagete alebo zostať vo voľnom lete. Na to je potrebné vziať do úvahy všetky vlastnosti interiéru. Mnohí dekoratéri veria, že obrazy bez rámovania sú najlepšie umiestnené na monofónnych povrchoch, ale pre steny so vzorom je potrebné uzavrieť kompozíciu do obmedzeného priestoru. Materiál pre rámy môžu byť najviac odlišné – plastové, kovové, drevené, sadry. Možnosti môžu byť nastavené.

Strom je považovaná za univerzálnu možnosť a je vhodný pre takmer akýkoľvek štýl. Zároveň si môžete kúpiť pripravený rám v obchode – dobrý, moderný výber je skvelý. A môžete vytvoriť rám tenkých oblastí a dať mu požadovaný odtieň s lakom, simulátormi alebo farbami. Drevené snímky sú obzvlášť dobré pre etnický interiér.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Pre minimalistický dizajn a štýl, high-tech je vhodný plastový alebo studený lesk. Produkty z týchto materiálov sú tiež prezentované v širokom rozsahu v obchodoch. Ale pre samoobslužný rámec, budú potrebné niektoré pracovné zručnosti.

Stropné rímsy z peny alebo sadry môžu byť tiež použité na navrhovanie nástenného dekor. Takéto snímky sú tiež univerzálne a prispôsobujú sa takmer v interiéri.

Pre minimalistický štýl môžete zanechať bielu farbu, a ak chcete pridať trochu luxus, môžete pokryť ich zlato alebo striebornú farbu.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Zaujímavé nápady

Ak chcete, aby sa obrázok lepšie v existujúce interiér, je lepšie vybrať tapetu pre jej prvky, podobne ako textúru s tými, ktorých steny sú. Teraz mnohí moderní výrobcovia ponúka spárované tapety vo svojich zbierkach: Monofonic a s výkresom.

Zaujímalo by ma myšlienka imitácie okna alebo otvoru dverí v stene. Na tento účel je stena prilepená frieze vo forme okna alebo dverí a les alebo prísada sa nachádza vo vnútri. To vytvára ilúziu zobrazenia z okna. Ak simulujete dvere, potom ako pozemok pre dekor si môžete vybrať kus nábytku. Tento prístup nie je porazený a originálny.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Ďalší príklad neštandardného riešenia stenového panelu – keď je pozemok obrazov nie je len v rámci rámca, ale aj pokračuje ďalej. Táto technika veľmi často používajú moderných dizajnérov vo svojich prácach. Hlavnou vecou je dodržiavať všeobecné proporcie.

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Panel steny tapety

Ako používať zvyšky tapety, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár