Štandardné veľkosti EUROVANTIA

Moderná podšívka má krásny odolný povlak, ktorý vám umožňuje používať v rôznych oblastiach. Dosky sa aktívne používajú v povrchovej úpravách fasád a na vnútornú suspenziu priestorov. Môžu byť vyrobené na rôznych technológiách. Môžete zvýrazniť obloženie a EURVAGON. Posledná možnosť má inú hrúbku, sa líši v vzhľade a zlúčenina drážky.

Rozdiel obloženia z eura

Existujú určité rozdiely údajov dvoch konečných materiálov.

 • Euromagle má nízku úroveň vlhkosti. Iba 12% a pre obvyklé podšívky je prijateľné od 15 do 20%.
 • Evrrovagra sa vyznačuje prísnym dodržiavaním noriem kvality.
 • Povrch tváre euro žena je dokonalý.
 • Na zablokovanie eurozóny sa používa polyetylénový film.
 • Veľký počet kanálov na vetranie sa sústreďuje v Eurovantii, cez ktoré je uvedený výsledný kondenzát. Tieto isté drážky vám umožňujú odstrániť vnútorné napätie.
 • Európa má veľkosť 9 mm, zatiaľ čo bežné podšívky je 5 mm.
 • Zvyčajná obloženie je charakterizovaná zložitosťou inštalácie, pre ktorú často spôsobia špecialisti. Pokiaľ ide o inštaláciu eurómu, je celkom možné sa tu vyrovnať.

Odrody a odrody EURVAGRA z dreva

Drevený eurogram môže byť klasifikovaný výrobným profilom.

Dnes môžete splniť dve profily na trhu.

 • Štandard, ktorý možno označovať ako obyčajná podšívka, „kolektívny farmár“ alebo „classic“. Osobitnou črtou tohto materiálu na dekoráciu je minimálny počet drážok, ktoré sú prakticky neprítomné.
 • Eurovale má podobný vzhľad s predchádzajúcim profilom, ale tento materiál sú prezentované prísnejšie požiadavky. Okrem nich, keď je v tomto prípade dokovacia lamela, vždy existuje mierna drážka. V niektorých situáciách dosiahne až 15 mm.

Predstavte si najbežnejšie typy kombajnov euro, ktoré sú charakterizované vertikálnym spôsobom upevnenia.

 • Softline – pohľad, kde sú dosky mierne zaoblené. Šírka a dĺžka materiálu vám umožní rýchlo vykonávať povrch fasády.

 • Vlna je forma Eurovantsko, v ktorej je predná strana mierne konkávne.

  Môžete si vybrať iné druhy drevenej podšívky, ktoré sa vyznačujú horizontálnou upevňovacou metódou.

  Stojí za to venovať pozornosť viacerým odrodám.

  • Americký. Pomocou vyhľadávaného výhľadu na Eurovantsko si môžete simulovať položenie drevných dosiek. Častejšie sa používa na vonkajšie dekorácie. Eurovantia sa vyznačuje chráneným v oblasti kĺbov, kde sa vlhkosť nemôže dostať. Pretože si môžete zakúpiť dátové panely rôznych šírky, obloženie domu je možné vykonať čo najrýchlejšie.
  • Imitácia Bruus. V tejto situácii má obloženie štandardný profil.
  • Blok. Ak dokončíte budovu s týmto materiálom, bude to vyzerať ako log. Líšia sa rôznym dĺžkou a šírkou, takže dokončenie je jednoducho jednoducho.

  Rozmery Eurovantsko

  Pozornosť by sa mala venovať nasledujúcim faktorom:

  1. Eurovantia môže mať dĺžku 0,5 až 6 metrov;
  2. Na trhu môžete splniť plánované dosky s hrúbkou 13, 16 a 19 mm;
  3. Šírka eura ženy môže byť 80, 100, 110 a 120 mm, tieto veľkosti sú optimálne na vykonávanie tvárnej práce vo veľkých miestnostiach;
  4. Veľkosť špice sa môže pohybovať od 8 do 9 mm.

  Aké odchýlky sú optimálne?

  Takéto prípustné odchýlky môžete vybrať:

  1. Dĺžka je prípustná, rozdiel je maximálne 5 mm;
  2. V hrúbke – 0,7 mm;
  3. V šírke – 1 mm;
  4. Vo veľkosti spike – 0,5 mm.

  Kvôli optimálnym rozmerom lamiel pri práci s drevenými schémami EURRY sa nevytvárajú. Zároveň materiál nestratí svoj vzhľad, ktorý je mimoriadne dôležitý vo veci nástenných obkladov.

  Existujúce veľkosti karty EURRY sú zamerané na uľahčenie povrchu povrchu povrchu pomocou panelov.

  Výhody a nevýhody

  K dnešnému dňu, Eurovant žena pôsobí ako pomerne populárny konečný materiál. Vysoký dopyt po Eurojovagu bol vytvorený mnohými výhodami, ktoré nemohli preukázať mnoho ďalších typov povrchových materiálov.

  Medzi hlavné výhody by sa mali rozlišovať viacerými faktormi.

  • Najdostupnejší materiál na konečnú úpravu je drevený eurogram vyrobený z Linden.

  • Zaručuje sa čistoty životného prostredia.
  • Posudzovaný materiál má krásny vzhľad. Akékoľvek použité drevo sa vyznačuje jedinečnosťou. Zákazníci majú možnosť vybrať si medzi širokou škálou odtieňov a štruktúr, kvôli ktorému môžete vytvoriť jedinečné možnosti interiéru.
  • Materiál funguje ako vynikajúca teplota a zvuková izolácia.
  • Eurovantia bude prevádzkovaná na dlhú dobu, najmä ak sa dostane správna starostlivosť. Je schopná slúžiť svojim majiteľom do 50 rokov a zároveň zachovať svoj pôvodný jedinečný pohľad.

  • Drevená eurúra je charakterizovaná pohodlím inštalácie, čo je možné kvôli prítomnosti hrebeňa a drážok. S pomocou týchto panelov môžete čo najskôr obkladať, zatiaľ čo nie je potrebné byť profesionál v tejto oblasti.
  • S pomocou EURVAGA môžete vykonať dodatočnú úpravu.
  • Dnes si môžete kúpiť rôzne veľkosti EURVAGON z dreva, najvhodnejšie pre konkrétnu miestnosť, na základe povrchu, ktorá musí byť orezaná.

  Napriek pôsobivému zoznamu predmetov posudzovaného materiálu má Eurovantia nevýhody, ale existuje len veľmi málo z nich.

  Niekoľko ukazovateľov hovorí ako negatívne strany.

  • Pri prevádzke euro ženy vyrobené z dreva existuje riziko, že sa deformuje. Záleží hlavne na odrode dreva, na ktorom si vyberiete pri vykonávaní.
  • Pri posudzovaní materiálu sa nedotýka s kolísaním teploty a je charakterizovaný citlivosťou na vysokú vlhkosť, ale tieto parametre závisia aj od toho, ktorého drevo sa skladá.
  • Treba zdôrazniť, že predtým uvedené nevýhody nie sú katastrofálne, pretože môžu byť neutralizované pomocou špeciálneho spracovania dosiek a vysoko kvalitnej inštalácie.

  Ak si chcete kúpiť Eurovantsko, musíte presne vedieť za akých podmienok sa použije. Napríklad bude inštalovaný v miestnostiach s vysokou vlhkosťou. V takom prípade je dôležité venovať pozornosť ihličnatým skalám. Pokiaľ ide o smerovanie suchých priestorov, môžu byť dosky z listnatých stromov.

  Musíte okamžite určiť optimálnu veľkosť zakúpených panelov. Ak má miestnosť relatívne malé rozmery, je lepšie venovať pozornosť panelom s malou šírkou. Pri dokončovaní veľkých izieb stojí za zastavenie voľby na materiáli s veľkou šírkou dosiek, pretože uľahčí proces obloženia.

  Čo je najlepšie vybrať?

  Aby ste predišli chybe pri výbere EURVAGON, mali by ste venovať pozornosť mnohým parametrom.

  • Kvalita a plemeno použitého stromu. Aby ste to urobili, musíte sa oboznámiť s vlastnosťami, ktoré má jedno alebo iné plemeno dreva. Je potrebné zvoliť v závislosti od toho, ktoré podmienky budú použité.
  • Dĺžka Eurovantsko, ktoré priamo ovplyvňujú jeho náklady. Čím dlhšia rada bude, tým drahšie bude stáť.
  • Kvalitné sušenie. Panely musia byť dobre nasávané. Napríklad euro žena by nemala obsahovať viac ako 12% vlhkosť. Len v tomto prípade možno považovať za pripravený na použitie. Pomocou špeciálneho zariadenia môžete merať vlhkosť.

  • Drevoobrábacie prvky. Ak boli panely vyrobené pomocou moderného vybavenia, odchýlka od regulátorov bude minimálna. Je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že dnes zákazníci môžu získať Eurovantsko z pevného alebo fascinovaného dreva. Každá z posudzovaných možností má svoje špecifické výhody. Celé drevo sa vyznačuje atraktívnym vzhľadom však náklady na takýto materiál je pomerne vysoký. V prípade pevnej eurocie sú viditeľné švy, ale neovplyvňuje kvalitu.
  • Preplnený. Tu je potrebné venovať pozornosť rôznym drevom, z ktorej sú dosky vyrobené.
  • Uskladnenie. Grafy Eurovant musia byť uložené na uzavretom suchom mieste, ktoré má dobré vetranie. Bohužiaľ, mnohí predajcovia tohto materiálu zanechávajú vonkajšie dosky, kde sú vystavené vlhkosti a ultrafialu. Venujte pozornosť prítomnosti modrej. Ak je to k dispozícii, znamená to, že drevo je infikované hubami.
  • Výrobca. Odborníci sa odporúča uprednostňovať výrobcom zo severných regiónov krajiny, čo je spôsobené klimatickými podmienkami, v ktorých pre tento materiál rastú suroviny.

  Je dôležité poznamenať, že máte možnosť zakúpiť Eurovantsko az iného materiálu, napríklad plastov, avšak drevo cez roky prevádzky sa osvedčilo výlučne s dobrou stranou. S týmto prírodným materiálom môžete vytvoriť jedinečný dizajn interiéru, zatiaľ čo budete si byť istí, že dosky používané na pokrytie budú slúžiť ani jeden rok.

  Proces inštalácie eurogramov je uvedený v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: