Všetko o Patriot Skrutkovače

Ak ste aspoň raz vo vašom živote pokúsili otočiť dotyk jednoduchého skrutkovača, potom si ho určite pamätajte na vaše pocity dobre – vaše ruky sa unaví, čas je veľmi, a ďaleko od najkrajších slov prichádzajú do mysle. Ak potrebujete otáčať niekoľko desiatok alebo dokonca sto takých, potom bude mať majster dosť ťažký. Výborným riešením bude skrutkovač – nástroj, ktorý výrazne uľahčuje opravárenské práce a zjednodušuje proces montážnych štruktúr. Hovorte o produktoch Patriot.

Za to, čo je potrebné?

Na vŕtanie a krútenie / výtok sa používajú dva typy elektrických nástrojov – vŕtačka a skrutkovač. Môžeme technicky vykonávať tieto diela a iní však existuje skôr hmatateľný rozdiel medzi nimi.

Vŕtačka sa používajú výlučne na vŕtanie otvorov. Používa sa na prácu s voľnými a pevnými povrchmi, ako je betón, kameň, drevo a dokonca kov.

Skrutkovacia skrutka je vybavená špeciálnym mechanizmom, ktorý automaticky zastaví pohyb vlastnej budovy, Akonáhle sa ukáže, že je skrutkovaný klobúkom. To vám umožní zabrániť poškodeniu carvings meta, a tiež chráni povrch pripojenej časti a kazety. Ak použijete vŕtačku, potom musíte určiť požadovanú hĺbku otvoru, takže zostava pomocou skrutkovača vyzerá čistý a čistý.

Takže, ak máte v úmysle zapojiť sa do výroby nábytku, vŕtacie otvory v tehlových a betónových stenách, ako aj montážne kovové konštrukcie, potom si lepšie zvoliť elektrický vrták. Ak váš plán vstúpi len od času, aby sa čas od času zbierali a demontuli nábytok, ako aj vŕtacie mäkké základne (nechajte dovoliť, sadrokartónu), potom je celkom možné obmedziť skrutkovač.

Moderní výrobcovia vyrábajú skrutkovače v niekoľkých možnostiach. K dnešnému dňu sú batérie najčastejšie ponúknuté, ktorých kapacita je 12-18 V. Takéto výrobky sa týkajú rozpočtovej kategórie, ktorá je zameraná na používanie každodenného života, ale v porovnaní s kvalitou spojovacích materiálov, ktoré takéto skrutkovači ukazujú veľmi hodné. Okrem toho, v akomkoľvek obchode nájdete štandardné sieťové modely, ktoré fungujú len pri pripojení k elektrickej sieti.

Spuriver výrobcovia dosť veľa. Jednou z najobľúbenejších značiek je Patriot. Dajte nám prebývať na vlastnostiach svojich výrobkov.

Vlastnosti značkových produktov

Spotrebiteľské recenzie Uveďte extrémne vysoko kvalitné práce vlastencové skrutkovače. Výrobky súvisiace s počiatočnou triedou spravidla majú spravidla zúžené funkcie a nepresahujú rámec štandardných vplyvov. Avšak, nástroje tejto značky sa stali výnimkou z tohto pravidla – je tu implementovaná šoková funkcia v zariadení s nízkym výkonom. Treba poznamenať, že tento výrobca je takmer zaoberá uvoľňovaním skrutkovačov ako takých.

Z väčšej časti sa kombinované nástroje vyrábajú v rámci tejto značky, ktoré okrem vŕtania majú ďalšie iné funkcie. To je dôvod, prečo pri výbere modelu modelu, mali by ste starostlivo prečítať technické vlastnosti prístroja ako skrutkovač. Niekedy je táto funkcia len ďalšia. V tomto prípade bude účinok skrutkovania malý. Zvážte najobľúbenejšie modely od spoločnosti Patriot.

Preskúmať modely

Br 114li

Toto je jedna zo základných modifikácií, ktorá kombinuje všetky vlastnosti ergonomického, kompaktného a zároveň veľmi spoľahlivým nástrojom. Jeho sila je malá, ale napriek tomu s dôverou pracuje aj s najstrašovanejšími vŕtačkami. Produkt má funkciu spínacích režimov rýchlosti prevádzky, vďaka ktorej v prípade potreby je možné zvýšiť vplyv výkonu pri práci s pevnými základňami a vykonajte proces skrutkovania mäkšín pri vŕtanie krehkého materiálu.

Užívatelia označujú pomerne dobrú konfiguráciu modelu, v ktorom náhradná batéria nevyhnutne zahŕňa. To vám umožní organizovať mnoho hodín dobrej prevádzky, aj keď nie je spojenie s napájaním.

Br 241 li-h

Ide o model skrutkovača, charakterizovaný silnejší potenciál. Krútiaci moment v roku 1350 RPM vám umožňuje efektívne pracovať aj s najproblematickejším hardvérom, ako aj na vytvorenie centimetrov otvorov v režime vŕtania. Profesionáli radia tento model pre domáce použitie v dôsledku prítomnosti spätného pohybu. To znamená, že v prípade náhodného zaseknutia môže prevádzkovateľ nástroja nastaviť opak a odstrániť. Pri práci s poréznymi materiálmi je táto možnosť veľmi požadovaná. Ak je hlavným kritériom, z ktorého stepte pri výbere skrutkovača sú vysoko výkonné indikátory, uistite sa, že venovať pozornosť modelu BR 241, ktorý má najziskovejšie parametre užívateľov. Jediná nuancia – táto modifikácia je nežiaduca používanie pri práci s malými vŕtačkami.

FS 3006

Tento skrutkovač označuje kategóriu siete a všetky najlepšie vlastnosti možností „SOCKETS“ United v ňom. Používatelia nástrojov Pozri pozitívne charakteristiky, ako je spoľahlivosť, použiteľnosť, vysoký výkon a široký výber nastavení. Tento model je vybavený baterkou, ktorá vám umožní pracovať v ťažkostných miestach. Aby bolo pohodlnejšie udržať skrutkovač v rukách, je poskytnutá špeciálna gumová podšívka. Výnimočné bezpečnostné parametre si zaslúžia pozornosť – viacúrovňová ochrana prachu, ako aj účinný chladiaci systém.

Značka z väčšej časti uvoľňuje produkty, ktoré patria do nástrojov pre domácnosť, určené na pravidelné použitie v režime nízkej a strednej intenzity. Preto pre profesionálnu prácu stojí za to zvoliť produkty iných značiek. Samozrejme, Patriot nástroje nie sú medzi lídrmi predaja na ruskom trhu, pretože táto značka nie je známa všetkým. Produkty značky si však zaslúžia pozornosť, pretože modely tejto série majú skôr ziskové spotrebiteľské funkcie, ktoré predstavujú optimálnu kombináciu energie, funkčnosti a bezpečnosti štruktúr.

Tipy na výber

Nakoniec to stojí za to dať niekoľko odporúčaní, ktoré pomôžu vybrať perfektný nástroj pre domáce použitie. Najviac dobrý skrutkovač nie je nevyhnutne ten, ktorý výrobcovia propagujú. Medzi malými značkami je často možné nájsť agregát s vysokými výkonovými charakteristikami, pretože z opisu modelov posudzovaného značky je zrejmé. Ak potrebujete čokoľvek, ak nie je len naskrutkovať prvky manuálne, venovať pozornosť elektrickému obratu s napätím 3,6 V a krútiaceho momentu do 10 n * m. Ak plánujete urobiť malé kozmetické opravy, uprednostňujú modely s rotačným krútiacim momentom 24-25 n * m a 10-15 voltov s kapacitou.

S pravidelným vykonaním štandardných manipulácií je celkom možné robiť s nástrojom výroby 1300-1500 otáčok za minútu. S profesionálnym použitím musí byť príslušný indikátor vyšší. Voľbou spínania rýchlosti nebude zbytočná, pretože nie je potrebná na skrutkovanie vŕtačiek vo veľkých otáčkach. Pre domáce použitie je lepšie kúpiť nástroj s rýchlou kontrolnou kazetou. Je oveľa praktickejšia ako magnetická a umožňuje zmeniť dýzy v prevádzkovom režime.

Vysoko kvalitný skrutkovač by mal byť vybavený spojkou, ktorá chráni skrutky pred spekaním a lámaním klobúkov v podmienkach zastavenia núdzového nástroja. Výhodné lepšie modely batérií, ktoré môžu byť použité v krajine, ako aj pohnúť sa cez byt bez záväzného na umiestnenie zásuvky. Majte na pamäti, že čím silnejší elektrický pracovník, tým viac ťažší. Ak prichádza veľké množstvo práce, použitie výkonného nástroja môže rýchlo viesť k svalovej únave a únave, takže musíte zvážiť fyzické vlastnosti osoby, ktorá bude pracovať s vybavením. Snažte sa nájsť najlepšiu rovnováhu medzi pohodlím a efektívnosťou.

Vysoko kvalitný nástroj pre kompetentnú prevádzku a skladovanie môže trvať dosť dlho. Podľa všetkých pravidiel prevádzky bude skrutkovač plniť svoje funkcie pre viac ako tucet rokov.

O tom, čo skrutkovač vybrať pre domácnosť, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: