Všetko o Prírodné terasové dosky

Vedzte všetko o prírodnej terasovej doske je veľmi užitočné pre správnu opravu. Je vyrobený z borovice a teak, z termónu a dubov. Môžete tiež vziať drevené dosky z radu ATE a ďalších možností, ale v každom prípade bude potrebné správne farbenie a dôkladnú impregnáciu na spracovanie dreva.

Zvláštnosť

Používanie prírodného terasového dreva, málo ľudí môže tieto dni prekvapiť. Tento materiál sa aktívne používa aj pre konštrukciu vidieckeho priestoru. S palubom, skúsení dizajnéri môžu ľahko zdobiť akúkoľvek izbu. Plne prírodné zloženie poskytuje správnu úroveň bezpečnosti.

Stojí za zmienku, že doska sa vykonáva so špeciálnymi polymérovými prísadami, ktoré sú starostlivo testované pri výrobe.

Uistite sa, že máte certifikát, ktorý potvrdzuje vysokú kvalitu výrobkov. Akékoľvek špecializované mechanické spracovanie, s výnimkou potrebnej formy a konfigurácie, sa nevykonáva. Drevo možno brať ako základ rôznych odrôd a plemien. Hromadné výrobky sú vyrobené zo spoločných stromov. Tí, ktorí chcú vyniknúť zvyčajne nakupujú luxusné odrody.

Preskúmanie druhov

Docela vysoká popularita má teší terasovú dosku „ihla“ – presne takýto oficiálny obchodný názov. Podobný produkt je k dispozícii za cenu prevažnej väčšiny zákazníkov.

Servisnosť je pomerne veľká, takže môžete zaručiť pokojnú aplikáciu už mnoho rokov. Všetky drevené dosky podliehajú pozorným brúsením.

Chystáte sa do betónových plemien, stojí za zmienku výhody prírodnej drevenej dosky z borovicového masívu. Takýto materiál sa často používa na usporiadanie:

 • obvode bazénov;
 • Pierces;
 • rôzne terasy;
 • Cesty v záhrade.

Nerozdožná borovica sa môže aplikovať na terasu. Stojí za zmienku, že je to veľmi mäkké a môže byť tlačí topánkami. Niekedy terasové borovicové dosky sú tiež vyrobené z tepelného šitie, ktorý sa zahreje na 190 stupňov, čím sa vyhľadajú zmeny v štruktúre na molekulárnej úrovni. Takéto spracovanie zvyšuje mechanickú pevnosť a odolnosť voči menším škodám. Odparovanie tepelného rozšírenia v spôsobe výroby polysacharidov znižuje jeho atraktívnosť pre škodcov a patologické mikroorganizmy.

Alternatívny termosmoss je tepelný. Podľa výrobcov je tento materiál ešte silnejší dub. Od prírody takýto strom je už pôvodne charakterizovaný tvrdosťou, ale tiež vyniká a krásny externý vzor. Textúra popola spôsobuje nevedomky aj združenia s bizarným malebným plátna. Stojí za to zvážiť, že popol prirodzene je naklonený na ťažké hniloby v nepriaznivých podmienkach.

ale Po tepelnom spracovaní sa tento nedostatok takmer úplne zmizne. Zároveň rastie hustotu materiálu, jeho textúra sa upraví. Vo farbe je možné posúdiť, aký intenzívny teplotný efekt bol. Thermost Mechanical je mechanicky silný a odolný voči vlhkosti.

Je potrebné pripomenúť, že rozdiel v cene medzi tepelne spracovaným a prírodným drevom, bez ohľadu na hrúbku a iné parametre, bude relatívne malý a týmto spôsobom je to jednoducho iracionálne.

Mnohí ľudia vykazujú životný záujem o predstavenstvo exotických plemien. Zaslúchnite si zaslúžené pevné miesto. Rezivo z neho nielen bezchybne životné prostredie, ale aj celkom krásne. S touto doskou môžete urobiť záhradné trate a bazény, vybaviť otvorené oblasti. Žiadna zvláštna zložitosť v starostlivosti o kliešte.

Ďalší relatívne vzácny druh dreva – Acacia. Rastie vo viac známych podmienkach, ale esteticky sa zdá, že zavrie analóg teak. Ich štruktúra je tiež veľmi podobná. Avšak, ACCIACTION TRUE má žltkastý zelený odber vzoriek, ktorý vytvára pocit originality a sviežosti.

Acacia sa vyznačuje spoľahlivosťou a je relatívne lacná, môže byť použitá vo vlhkých podmienkach, na klírens pilierov a ihličnanov.

Viac fiškálnej možnosti – terasa rada jedli. V našej krajine sú takéto výrobky prezentované veľmi masívne. Na základe jedľa dreva je veľmi dlhá – až 6 m – dosky. Hustota tohto plemena je malá, ktorá vytvára obe nedostatky (relatívne nízka sila) a výhody (porovnávacia ľahkosť). Smrekové dosky môžu byť tepelné spracovanie, ktoré, ako v prípade iných plemien, umožňuje ich posilniť a získať krásny vzhľad.

Chráňte smrekovú dosku z hniloby len špeciálne ďalšie spracovanie. Ak si vyberiete materiál na tvrdosti, je to určite preferencia Biely Dube. Stručne povedané, tento názov sa môže vzťahovať na akékoľvek dubové drevo vystavené bieliacim. Základná farba získaná súčasne dokonale zapadá do širokej škály interiérových a vonkajších prostredí. Možnosti jeho prevádzky sú prakticky neobmedzené.

Veľmi rozšírené použitie môže mať Aspen. Tento strom je ľahko rozdelený a rezaný náhodne.

Bohužiaľ, z nejakého dôvodu je dopyt po rozsvietnatých doskách malý a vyrábajú ich predovšetkým na objednávku. Splniť takýto tovar v bezplatnom priamom predaji je veľmi ťažké. Ale na silu s OSIN, môžu byť len takéto tie, ktoré rastú v Rusku vo veľkých množstvách kultúry, sa môžu porovnať ako dub a smrek.

Pokiaľ ide o prázdne miesta z Cedar, sú prospešné vyniknúť s príjemným vzhľadom a voňajúcim zápachom. Špecifické umiestnenie vlákna poskytuje vynikajúce mechanické vlastnosti. A v dôsledku živočíšnych oblastí je zaručená odolnosť voči hnilobe. Cedarová doska je veľmi mäkká a zvládne to veľmi jednoduché. Je pravda, že rovnaká okolnosť možno považovať za nevýhodu – pre celkom zrejmý dôvod.

V mnohých prípadoch je terasová doska vyrobená z Linden. Je to zvlášť vhodné, keď terasa na výstupe z kúpeľa. Farbenie sa môže zmeniť, vyskytuje sa a bledá biela a hnedastá.

Na záver je potrebné charakterizovať matica, Rôzne impozantné vysoké náklady, ale zároveň krásne krásne a priťahuje pozornosť.

Tvrdosť sa vyznačuje takou časťou valca ako uzáveru orechov; V každom prípade by sa matice mali pripísať elitným skalám dreva a jeho farba je veľmi odlišná v závislosti od konkrétneho miesta kultivácie.

Technické ukazovatele:

 • Hustota – 560 kg / m3 v obzvlášť suchej forme;
 • vlhkosť – 15%;
 • opuch – od 0,18 do 0,48%;
 • Elastický modul – 11,7 / 8.33.

Dieťa Nuances

Samozrejme, musíte kontaktovať iba osvedčený výrobca. Ak je to možné, mali by ste kúpiť komory sušenia komory. V miestach, kde je mechanické zaťaženie veľké, mal by sa dať maximálny hustený materiál. Zároveň existuje niekoľko ďalších dôležitých bodov:

 • Odolný povlak odolný voči vlhkosti je vždy drahý;
 • Povrch „Antislip“ je najlepšie možné možnosti;
 • Uistite sa, že ste zvážili vzhľad rady a jeho význam v špecifických priestoroch, životnom prostredí;
 • Mali by ste vždy venovať pozornosť hrúbke materiálu.

Tipy na montáž

Stojaci na terasu by mala ísť na vrchol špeciálnych podpory (oneskorenie). Ak sa vykonáva kolmou, vzdialenosť medzi MAS by mala byť 50 cm, pričom uhlopriečné usporiadanie znížilo vzdialenosť na 40 cm. Základný povrch je vzkriesený aplikovaním suchého alebo mokrého poteru. Vonkajšia inštalácia by mala byť vykonaná so sklonom pre optimálny odraz zrážok.

Čo zaobchádzať s terasou doskou?

Správne spracovanie terasovnej dosky zahŕňa použitie umyť alebo nie sú vystavené typom impregnácie kolesa. Antiseptiká sa aplikujú na zadnú stranu konštrukcie. Je to tam, o ktorej je vlhkosť najviac.

Na konce sa aplikuje povlak typu emulzie. Povrch tváre je chránený stavebnou farbou, olejmi a rôznymi lakmi.

Vo väčšine prípadov používajú zmesi oleja. Veľmi účinne chránia drevený povrch pred hydratačným a upchatým bahnom. Práca môže byť vykonaná s vlastnými rukami. Keď je terasová doska pokrytá olejom, nebude bublina ako lak.

Odstránené tlačenie, Aj keď počiatočná základňa nie je úplne úplne. Drevo v tomto prípade nebude blázon. Je výhodné pre prirodzené kreslenie. A konečne zaručená odolnosť voči ultrafialovaniu. Maľovanie terasovou doskou môže byť alkyd a olejové kompozície.

Vodné emulzné farby sú spočiatku pripravené na použitie. Ak zhrubnú, môžete len pridať čistú vodu. Možnosť Latexu je charakterizovaná vynikajúcou priľnavosťou a je držaná na terasovej tabuli niekoľko rokov. Neexistuje vôňa, ale vzduch bude úspešne účinne. Najvyššia spoľahlivosť má polyuretánové farby.

Vyzerajte ešte viac o terasovej doske v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: