Všetko o strojárskej doske Coswick

V súčasnosti pre vytvorenie vonkajšieho obalu mnohí ľudia používajú špeciálnu inžiniersku dosku. Tento materiál bude čo najkrajší a jemne sa pozerá na takmer akýkoľvek interiér. Dnes budeme hovoriť o hlavných vlastnostiach takéhoto vonkajšieho obalu, vyrába výrobca COSWICK.

Zvláštnosť

Inžinierska podlahová doska je viacvrstvový drevený materiál, ktorý má základňu z preglejky (niekedy sa používa drevený sporák). Predná strana sa vykonáva z dyhy. Horná vrstva takéhoto dokončovacieho materiálu sa zvyčajne vytvára z rôznych cenných dreva. Jeho hrúbka by mala byť aspoň tri milimetre. Všetky vrstvy dosiek sú pevne tesné a lepené spolu, na konci je všetko stlačené.

Inžiniersky povlak na podlahu aj v procese intenzívnej operácie nestratí svoj pôvodný vzhľad a štruktúra. Na výrobu takéhoto dokončovacieho materiálu sa používa trojvrstvová alebo dvojvrstvová základňa.

Produktové zbierky a prehľad

Coswickova výrobná spoločnosť v súčasnosti vyrába rôzne riadky inžinierstva vonkajšej dosky. Zvážte najobľúbenejšie zbierky medzi kupujúcimi.

  • „Tradície storočia“. Modely z tejto zbierky sú vyrobené z trvanlivého a spoľahlivého dubu. Môžu byť natreté vo farbe slonoviny, v vintage hnedej, vo farbe sivej cashmere. Tieto výrobky majú matný povlak. Sú vyrobené so špeciálnym povlakom pozostávajúcim z hodvábneho oleja.

  • „BRASH“. Vzorky z tejto zbierky sú vyrobené z popola alebo dubov. Ich povrch je pokrytý špeciálnym hodvábnym olejom a niekedy sa používa ultramatická aplikácia. Trojvrstvové podlahové dosky z popola majú krásny hodvábny matný povlak. Modely vyrobené z popola majú nezvyčajnú farbu v sivej, šedejové tóny. Výrobky vyrobené z dubovej základne majú bohatšiu paletu farieb (rôzne odtiene hnedej, šedo-biele, bielo-krém).

  • „Klasické“. Táto kolekcia obsahuje modely vyrobené zo špeciálneho dreva „Americký vlašský orech“. Tento materiál sa vyznačuje nezvyčajnou a krásnou štruktúrou. Vonkajšia doska môže byť široká škála farieb (sivá, sivá-biela, hnedá, čokoláda, smotana). Povrch výrobku zhora môže byť pokrytý hodvábnou hodvábnou olejom alebo cosnanotechom+. Tieto modely môžu byť dvojvrstvové aj trojvrstvové. Niektoré jednotlivé druhy z tohto riadku sú vyrobené z popola.

  • „Umenie a remeslo“. Trojvrstvové modely z takejto kolekcie sú vyrobené z dubovej základne, ktorá má krásnu a čistú štruktúru. Väčšina z nich má svetlú farbu (biela, sivá-biela, mlieka, béžová, svetlohnedá), ale niektoré tmavšie vzorky. Povrch tejto podlahovej dosky zhora je pokrytý tvrdým voskom hardwaxovým olejom.

Malo by sa tiež vybrať a niektoré z najobľúbenejších modelov inžinierskej dosky Coswick. Model „Snowdrop“ z zberu krajiny. Vzorka má neutrálnu bielu farbu. Je vyrobený z prírodného dubov. Typ pripojenia pre neho Loď-Groove. Výrobok v procese výroby je pokrytý ultramátovým hodvábnym olejom. Táto možnosť bude schopná dobre zapadnúť do takmer akéhokoľvek interiéru miestnosti.

Tiež je tiež možné zvýrazniť model Gray Ash Board, ktorý, ako aj predchádzajúca verzia, je zahrnutá do krajiny. Výrobok je vytvorený z prírodného dubov. Má svetlú sivú farbu. Vzorka má neutrálnu svetelnú štruktúru bez stojatých vzorov. Táto možnosť je viac neutrálna, bude sa môcť splniť pre každú izbu.

Model „Grape Grain“ z trate „Tradície storočia“ má zaujímavú farbu v sivých hnedých odtieňoch s ľahším prírodným vzorom. Dokončovacia vrstva je pokrytá ulttamatickým olejom. Inžinierska dubová doska „Terra“ má krásny hodvábny matný povlak. Má čierne a hnedé sfarbenie s prirodzeným vzorom. Konštrukcia je trojvrstvový typ. Vrchol modelu s hodvábnym olejom je zakrytý.

Rôzne „hmlové fjords“ z oakovej nadácie má svetlé sivé sfarbenie s tmavším prírodným vzorom. Produkt vstupuje do riadku „Umenie a remeslo“. Tento model trojvrstvovej dosky má pôvodnú štruktúru. Táto vzorka môže byť najlepšou voľbou pre dokončovacie priestory v moderných štýloch.

Výhody a nevýhody

Inžinierska doska pre podlahovú výzdobu má mnoho dôležitých výhod.

  • Vysoká úroveň odolnosti voči vonkajším vplyvom. Takáto doska v procese prevádzky je prakticky nevystavená sušeniu, na jeho povrchu nie sú takmer žiadne škrabance, čipy, vôľa.
  • Jednoduchá montáž. Najčastejšie sa takéto materiály fixujú s použitím špeciálnych drážok špice, takáto položenie môže byť vykonané nezávisle bez pomoci profesionálov. Okrem toho, materiál môže byť dokonca redukovaný na povrch betónu, predbežné preglejky sa nevyžaduje.
  • Trvanlivosť. Inžinierska doska je schopná dlhú dobu slúžiť. Zároveň je možné niekoľkokrát zozbierať. Ale po každom takomto postupu musí byť povrch pokrytý ochrannou kompozíciou laku.
  • Rozmanitosť možností dizajnu. Pri výrobe takýchto podlahových krytín môže byť ich povrch dodatočne spracovaný, zatiaľ čo je vytvorený účinok tónovania, niektoré modely sú prinesené.

Medzi hlavné nevýhody inžinierskej rady, môžete zvýrazniť vysoké náklady na materiál. Ale zároveň mnohí zistili, že veľká cena je plne v súlade s úrovňou kvality a trvanlivosti.

Okrem toho je mínus tiež zložitá technológia na opravu jednotlivých prvkov. Rada nemôže byť preskupená.

Ako si vybrať?

Pred nákupom vhodnej verzie inžinierskej rady by sa mala venovať osobitná pozornosť niektorým niom. zapamätaj si to Podlahy by sa mali dobre zapadnúť do celkového dizajnu miestnosti. Jeho farebná schéma by mala byť harmonicky kombinovaná s kvetmi prevládajúcimi v dizajne. Tiež si uvedomte, že stojí za to platiť pozornosť dokončovaciemu povlaku materiálu. Najčastejšie je horná vrstva liečená špeciálnym zložením lak, čo výrazne zvyšuje úroveň kvality a trvanlivosti výrobkov, robí materiál ešte viac odolný voči opotrebeniu a odolné voči mechanickému poškodeniu.

Niektoré odrody z prírodného dubu sú pokryté špeciálnym pevným voskom. V každom prípade musí byť horná aplikácia hladká a ako vysoká kvalita. Tiež nezabudnite, že horný povlak môže byť matný, semóm alebo ultramátov, ktorý ovplyvňuje vzhľad konečnej dosky. Na povrchu takejto vonkajšej dosky by nemalo byť žiadne štiepanie, škrabance, trhliny a iné nezrovnalosti, dokonca aj malé chyby sú schopné pokaziť celkový dizajn.

Uistite sa, že sa pozeráte na hrúbku dosiek. Vysoko kvalitné modely by nemali byť menšie ako tri milimetre. Takáto zásoba môže stačiť na zváženie postupov brúsenia.

V ďalšom videu nájdete krok-za kroku inžinierstva.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: