Leberg LW-15

Obsadené2. najlepší v hodnotení:

Najlepšie nízkonákladové čističky vzduchu

Prejsť na hodnotenie

Funkcie zariadenia Leberg LW-15

Celkový výkon

Účel spotrebičačistenie/vlhčenie vzduchu
Spotreba energie15W
Obslužná plocha28 m2.

Zvlhčovanie vzduchu

Kapacita nádrže na vodu6.2
Prietok vody400 ml/h
Hygrostatk dispozícii na

Čistenie vzduchu

Filtrevoda

Špeciálne funkcie

Ionizáciak dispozícii na
Nastaviteľná rýchlosť ventilátora/intenzita odparovania
Inštaláciapodlaha
Zdroj energiesieť

Comfort

Kontrolaelektronický, displej
Wi-Finie
luetoothnie
Zobrazenienízka hladina vody
Hladina hluku25 dB

Rozmery a hmotnosť

rozmery (ŠxVxH)330x410x300 mm
Hmotnosť6.15 kg

Recenzie na Leberg LW-15

Výhody:Tichý, jednoduchý a ľahko použiteľný

Olga Pankova


Nevýhody:Priestorový spotrebič )) štýlový, tichý, bez spotrebného materiálu, odolný voči deťom, veľký objem
Nevýhody:žiadny predohrev vzduchu na výstupe
Nevýhody:Úprimne, necítil ionizačný účinok! V jednoizbovom byte sa s ním žije zábavnejšie: ľahšie sa dýcha, je tu menej prachu, každý deň lejeme vodu!!! ( Som šokovaný, ak mám byť úprimný: Kúpil by som si 2 litrový zvlhčovač vzduchu ??? Bolo by mi zle z toho, že som vylieval vodu!!!) uvidíme, koľko elektriny dôjde za mesiac, ale zatiaľ sa mi to páči! Môj syn ho nazýva vesmírnym prístrojom a rád „stláča tlačidlá“ – detská poistka zachraňuje )))), ale teraz v chladnom počasí je taká studená: dúfam, že v lete bude mať mierny efekt klimatizácie. Celkovo som so svojím výberom veľmi spokojný! Odporúčam

Oksana Ščipková


Výhody:Malá veľkosť.
Nevýhody:nie.
Nevýhody:Tu si naozaj nevšimnem jedinú nevýhodu tohto zvlhčovača, naopak, vidím len plusy. Ale najdôležitejšie je, že nezaberá takmer žiadny priestor, položím ho pod stôl a nikoho neruší a ticho robí počasie v našom dome.

Gorčaková Julia


Výhody:nie je zlý zvlhčovač za prijateľnú cenu.
Nevýhody:nie.
Nevýhody:Som spokojný s nákupom? Rozhodne áno, zvlhčovač vzduchu je úžasný. Nie je naozaj drahé, ale má slušný výkon. Odporúčam tento model, páči sa mi to!.

Okulovskih Daniil


Výhody:Kompaktný, nezaberá veľa miesta, ľahký, len niečo cez 6 kg. Ľahko sa prenáša, napríklad z detskej izby do obývačky a späť. Pri práci nevydáva veľa hluku a je k dispozícii nočný režim. Za svoju cenu – skvelé zariadenie, odporúčam.
Nevýhody:nie sú

Yukhnina Natalia


Výhody:Kvalitný hygrostat, udržiava stabilnú vlhkosť v miestnosti
Nevýhody:neidentifikovali
Nevýhody:Kúpil tento zvlhčovač vzduchu na zimu. V zime je to ešte dôležitejšie ako v lete, pretože radiátory a ohrievače veľmi vysušujú vzduch. Funguje dobre, rýchlo vyrovnáva vlhkosť v miestnosti a udržuje ju na príjemnej úrovni.

Kryukov Pavel


Výhody:Veľká nádrž na vodu, za celý deň mám tendenciu doplniť 1 nádrž. Surf má ionizátor, pokiaľ viem, záporné ióny sú dobré pre vaše zdravie, vrátane usadzovania prachu.
Nevýhody:sa nezdá, že by mal nejaké

Olga Ryazhenova


Výhody:dizajn, cena, kvalita vyhotovenia
Nevýhody:nie
Nevýhody:Vybral som si z niekoľkých modelov zvlhčovačov, tento mal pekný dizajn a rozumnú cenu. Keď prišiel, mohol som oceniť kvalitu konštrukcie – vysokú za danú cenu. Kvalita plastu, žiadne vŕzganie a žiadny zápach. Skvelý zvlhčovač vzduchu za danú cenu.

Gubanova Margarita


Výhody:funguje dobre, lacno
Nevýhody:nie
Nevýhody:páčila účinnosť. Zdá sa, že ide o malé zariadenie, ale mikroklíma bytu je ovplyvnená veľmi vážne. Súbor funkcií je skvelý, dáva vám možnosť prispôsobiť ho. Ak by som potreboval ďalší zvlhčovač, kúpil by som si rovnaký.

Denis Krolikov


Výhody:Lacný, ľahko ovládateľný, nie je potrebné ho často dopĺňať
Nevýhody:Na nič také som nenarazil
Nevýhody:Pri nákupe som sa riadil cenovkou, pretože rozpočet nebol veľký, tento zvlhčovač sa zdal byť najlepšou možnosťou vo svojej cenovej kategórii. Používam ho už 2 mesiace a uvedomil som si, že som neurobil zlú voľbu: funguje tak, ako má, a zároveň sa prakticky bez námahy udržiava. Nádržka vydrží dlho, najmä v porovnaní s naším kancelárskym zvlhčovačom.

Mironova Ekaterina

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: