Najlepšie práčky s sušením: hodnotenie populárnych modelov a tipov na výber

Práčka s funkciou sušenia – vynikajúci príklad evolúcie takého potrebného zariadenia. Aplikácia tejto možnosti zmierňuje množstvo nepríjemností vyplývajúcich z dôvodu potreby vyschnúť stláčanie bielizne. Nepotrebujete laná a všetky druhy sušenia, zaberajú miesto. Nie je potrebné zavesiť spodnú bielizeň, ktorá, zase, voľný čas. Nakoniec vám niektoré autá umožňujú nosiť oblečenie okamžite na konci cyklu vašej práce, ale, samozrejme, taký zázrak nie je možné, nie s látkou.

Najlepší výrobcovia

V súčasnosti v modelovom rade všetkých známych spoločností, ktoré produkujú domáce spotrebiče, existuje modely práčky s funkciou sušenia. Samozrejme, Práčka s sušením sa líši od bežného stroja podobného, ​​primárne. Je to oveľa drahšie. Externe, nie je možné si všimnúť rozdiel. Priestor vo vnútri puzdra práčky umožňuje umiestniť kompaktne všetky potrebné ďalšie vybavenie.

Technicky leží funkcia sušenia v prívode ohrievaného vzduchu cez bubon práčky. Zvyšky vlhkosti, konzervované v spodnom prádle po stlačení, sa odstránia prúdom vzduchu. Z tohto dôvodu, objem bielizne k dispozícii na umývanie, viac ako stroj môže vyschnúť, zhruba polovicu, pretože inak nie je miesto na prejsť vzduch.

Sušenie trvá dosť dlho, pretože spodná bielizeň nie je úžasné a nemôže hľadať zo všetkých strán naraz. Auto si ho automaticky rozdrví, distribuuje sa do bubna, takže sušenie bolo jednotné.

Zároveň, ak bubon nie je preťažený, väčšina vyhrievaného vzduchu vyhladí väčšinu záhybov vyskytujúcich sa počas žíhania. Niektoré veci po vysušení v práčke môžu byť okamžite zapnuté, najmä z tkanín, ktoré nevyžadujú ďalšie žehličky.

Electrolux

Dlhodobé a spoľahlivé výrobca domácich spotrebičov Zo Švédska. V rozsahu modelov, práčky s vysušením prémiovej triedy zaberajú dokonalé miesto. Výrobky spoločnosti v žiadnom prípade hovorujú lacné, náklady na autá s sušením viac podobných modelov bez tejto funkcie sú občas. Zároveň, najvyššie požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť technológií umožňujú značku s istotou obsadiť svoje miesto na trhu.

Séria strojov vybavených sušením, nosí názov Electroluxwew, Nasleduje označenie modelu indexu.

Stroje sú veľmi opatrné o akejkoľvek tkanine, pri sušení oblečenia sa spracovávajú parou, ktorá prispieva k vyhladzovaniu záhybov. Sušené veci, ktoré môžete okamžite nosiť.

Lg

Slávny Južná Kórejská značka LG tiež ponúka množstvo modelov práčky vybavených sušením. Demokratické ceny v kombinácii s kvalitnou spoločnosťou produkty veľmi populárne. Napríklad, LG F1296CD3 môžu byť filtrované s 6 kg bielizne a suché v automatickom režime 3 kg. Medzi autá s sušením je jedným z najlacnejších, ale zároveň celkom funkčné modely. 6 režimov premývania a 3 režim sušenia Umožní vám vybrať program, ktorý je vhodný pre takmer ľubovoľný milenec.

Trochu drahšie model LG F14U1JBH2N. Má veľké rozmery a umožňuje nahrať až 10 kg bielizne na umývanie a stlačiť 5 kg. Auto sa ľahko vyrovnať s celkovými vecami (dole bundy, spacie tašky, prikrývky a t. Ns.). Existuje funkcia exkrementov.

Odtrhnúť sa

Ďalšia južná kórejská spoločnosť – Samsung, je úspešnou súťažou pre iných výrobcov. Hlavné ceny kategórie vyrobené v rámci značky Samsung sú zaslúžene široko populárne po celom svete. Spoločnosť odvážne dáva záruku svojimi výrobkami za 10 rokov. Ecobubble Technology, Používa sa na všetky moderné modely spoločnosti, tvoria bubliny čistiaceho prostriedku a môže výrazne znížiť svoju spotrebu s najvyššou účinnosťou. ŠPECIÁLNE DODATOČNÉ HLOŽIAR NA MODEL Samsung WD80K5410OS, Umožňuje vám prispôsobiť spodnú bielizeň priamo počas umývania.

Candy

Talianska značka Candy pevne drží popularitu po celom svete. Rozsiahle modelové rozsah práčok s vysušením priemernej cenovej kategórie umožňuje vybrať si jednotku v súlade s najrozmanitejšími požiadavkami. Najmä by sa malo vyplatiť kompaktnosť zariadení cukrík. Medzi nimi a autá, ktoré môžu byť ovládané vzdialene z smartfónu. Vstavané modely Príďte aj pre veľmi malé izby. Nie je posledným argumentom v prospech produktov spoločnosti môže byť relatívne nízkou hladinou hluku, publikovaná strojmi oboje pri praní a sušení.

Indesit

Talianska spoločnosť INDESIT v osobitnej prezentácii, možno nepotrebuje. Jeho výrobky sú známe najmenej pol storočia. Práčky INDESIT zostávajú populárne v Európe aj na celom svete, napriek veľmi ostrým konkurencii z mladších značiek.

Práčky so sušením od spoločnosti INDESIT odlišuje veľký počet programov, ako je umývanie a sušenie. To vám umožní vybrať si optimálny režim, aby ste poskytli ktorýkoľvek z správneho typu.

Jednou z výhod vozidiel spoločnosti je ich veľkosť, čo umožňuje spracovať veľkú bielizeň – Až 7 kg s umývaním a asi 5 kg pri sušení.

Niekedy sa však stane prekážkou nákupu auta. V podmienkach moderných typických bytov nie je umiestnenie veľkého auta vždy pohodlné. Ak nie je takýto problém, INDESIT je vynikajúcou možnosťou. Je ideálny pre takéto auto pre veľkú rodinu.

HOTPOINT ARISTON

Ďalšia slávna talianska značka, zarastená s Európou a má podnik. Spoločnosť vyrába širokú škálu práčok s sušením, ktoré možno pripísať strednej kategórii. Agregáty spoločnosti sú spravidla do všetkých hodnotení najlepšie práčky. Ich funkcia je považovaná za široký poklop, ktorý vám umožní nahrať celkové veci.

Hotpoint-Ariston RST 722st K – Príklad kompaktného nízkeho hluku a funkčných zariadení. Vyrobené v americkej práčke s sušením Hotpoint-Ariston RDPD 117607 JD má zníženú hladinu hluku a tradične široký poklop.

Jednotka s plnou veľkosťou umožňuje umyť viac ako 10 kg bielizne a suchšie môže byť sušené až do 7 kg. Väčšina zariadení vyrábaných spoločnosťou má nízku spotrebu energie a vyznačujú sa veľkou škálou práčovňových programov.

Bosch

Najznámejšia európska značka Bosch ponúka najširšiu voľbu rôznych domácich spotrebičov. Práčky Bosch sú známe svojou nenáročnosťou, spoľahlivosťou a trvanlivosťou. High-tech stroje umožňujú vybrať si pranie, lisovanie a sušenie pre akýkoľvek druh tkaniny. Okrem toho, pre mnoho modelov, manuálne nastavenie parametrov, čo je ešte viac rozširujúce schopnosti agregátu.

Tiež značkové produkty rozlišuje nízko hluk a vysoká trieda spotreby energie, že pri výbere vhodného spôsobu prevádzky, spotreba vody a elektrickej energie môže výrazne znížiť. Cena práčok s bosch sušením neumožňuje, aby boli pripísaní lacným modelom, avšak nepatria do triedy prémií.

Spoločnosť neustále pracuje na zlepšení kvality výrobkov, jej hospodárnosti a funkčnosti. Tak, model Bosch WDU 28590 je vybavený inovatívnym fotobuľovým motorom, ktorý má oveľa väčší v porovnaní s tradičnou životnosťou elektrického motora.

Všetky stroje Bosch Značka majú pohodlný ovládací panel s jasným intuitívnym upozorneniam alarmu pre zmenu prevádzkových režimov a koniec cyklu.

Rating modely pre spoľahlivosť

Jedným z najdôležitejších kritérií na výber modelu práčky je jeho spoľahlivosť. To je presne charakteristika, ktorú možno posudzovať len analyzovaním používateľských recenzií. Self-úloha, ktorá je neoddeliteľná vo všetkých moderných spoločnostiach, ako súčasť práce svojho obchodného oddelenia, pre ktorý príslušní experti dostávajú nárok na uplatnenie platu, v tomto prípade nepomôže. Iba pravá kvalita, ktorá umožňuje nástroj pracovať bez sťažností na dlhú dobu, môže zachrániť produkty spoločnosti skutočnú popularitu.

Naša recenzia bude obsahovať skutočne spoľahlivé práčky s sušením. Očakáva sa, že produkuje produkty osvedčených výrobcov, ktorí majú dlhodobé kvalitné tradície a drahšie vo svojej povesti. To neznamená, že medzi tie, ktoré sa odporúča, ako spoľahlivé, nebudú kópie z tzv. Rozpočtovej ceny kategórie.

Často prítomnosť ďalších funkcií, významne zvyšuje šance na zariadenie, určuje vysokú cenu výrobku a lacné inštancie môžu byť zbavené takýchto pochybných zariadení.

Siemens WD 14H442 môže umývať 7 kg bielizne a sušiť asi 5 kg. Stroj veľmi ekonomicky trávi vodu a elektrinu. Existuje 15 programov prevádzky nástrojov. Mínus možno považovať za vysoké náklady, ale v tomto prípade potvrdzuje najvyššiu kvalitu výrobku.

Samsung WD80K5410OS Sa líši takmer tichú prácu. Výrobca odvážne dáva 10-ročnú záruku bezmocného fungovania tohto konkrétneho modelu. S opatrným postojom sa môže toto obdobie zvýšiť. Môžete umývať 8 kg bielizne a suché 6 kg. Tam je funkcia batérie, veľmi užitočná pre veľké rodiny, keď nie sú všetky veci okamžite pripravené na umývanie. Existuje 14 režimov prania a 3 režim sušenia.

Rozvinutý čistiaci systém rozširuje životnosť stroja a umožňuje bez špeciálnych prostriedkov. Niektorí používatelia označujú pomerne dlhé umývanie niektorých režimov. Výrobcovia To je vysvetlené intelektuálnym prístupom stroja na rôzne typy bielizne. Spravovať stroj môže byť diaľkovo prostredníctvom smartfónu.

Vestfrost VFWD 1260W Extrémne štýlový a ekonomický model. Medzi práčkami so sušiarňovým strojom sa považujú za relatívne lacné. Špeciálny systém vám umožňuje zvoliť najvhodnejší režim zaťaženia, ktorý výrazne znižuje náklady na vodu, elektrinu a detergent. Niektorí používatelia označujú dosť silný hluk na určitých režimoch prania, lisované a sušenie. Všeobecne platí, že zariadenie je veľmi funkčné, a to napriek tomu, že nemá také množstvo prania programov a sušenie, ktoré sú neoddeliteľné drahé modely. To je to, čo robí auto jeden z najspoľahlivejších.

HOTPOINT-ARISTON FDD 9640B – veľmi spoľahlivý a populárny model od známeho výrobcu. Veľké rozmery umožňujú stroj vymazať aspoň 9 kg bielizne a suché 6 kg. Môžete jesť a sušiť aj veľké výrobky (prikrývky, kabáty, nadolové bundy). Nevýhodou tejto spoľahlivej jednotky, mnohí volajú komplexný systém riadenia, ktorý je zrejmé od prvého času. Avšak, dlhý čas divokej prevádzky, keď sa používateľ zvykne na všetky funkcie práčky, absolútne hladiny tohto problému.

INDESIT XVDA 751680X W – Priestranná a veľmi spoľahlivá jednotka. Vymaže až 7 kg bielizne a môže sušiť asi 5 kg. Stroj automaticky ovláda množstvo peny a rovnováhu zaťaženia, ktorá významne znižuje hluk a vibrácie počas prevádzky. 12 programov umožní efektívne spracované biele aj farbu, a dokonca aj čierne spodné prádlo. Špeciálny samočistiaci systém umožňuje, aby sa zariadenie automaticky zbavilo tkaniva a hromada vlákien, ktoré sa hromadia v dýzach akejkoľvek práčky.

Electrolux ew7wr447w – extrémna priestranná práčka. Model s plnou veľkosťou vymaže až 7 kg a môže sušiť asi o 4 kg bielizne. Motor Inverter pracuje takmer ticho a veľmi ekonomicky. Stroj môže nezávisle určiť režim prania, lisovanie a sušenie, v závislosti od parametrov tkaniny a množstva bielizne. Okrem toho má vlastnú funkciu, ktorá rozširuje službu mnohých systémov. Jednou z nevýhod tejto techniky často naznačuje vysokú cenu.

CANDY GVSW40 364TWHC Na pozadí väčšiny právnych strojov so sušením sa zdá byť rozpočtovým produktom. Ale nie z hľadiska kvality, ale len na základe ceny. Jednotka je veľmi funkčná a ovládací panel je jednoduchý a zrozumiteľný. 12 programov vám umožní vybrať parametre prania, stlačte a sušenie takmer pre všetky tkanivá. Špeciálny systém znižuje vibrácie, ktoré výrazne predlžuje životnosť zariadenia. Jeden z výhod možno zvážiť Veľké zaťaženie. Nevýhodou možno považovať za relatívne Vysoká spotreba elektriny (trieda spotreby „B“).

LG F-12U1HDM1N – spoľahlivý kórejský model. S miernymi veľkosťami je tento úzky stroj schopný umyť až 7 kg bielizne. Sušenie sa vypočíta pre 4 kg. Rôzne režimy pomôžu vybrať vhodné podmienky prania, stlačte a sušenie pre akúkoľvek tkaninu. Veľký poklop vám umožní stiahnuť veľmi celkové veci. Tento technologický model môže prenášať informácie o prevádzkovom režime a možné porúch na smartfóne, ako aj ukázať na ovládacom paneli. Niektorí používatelia považujú tento model ohromujúci v režime sušenia, ale to v žiadnom prípade neznižuje najvyšší výkon a spoľahlivosť zariadenia.

BOSCH WVH 28442 – Výrobky spoločnosti, ako výrobky, z ktorých sa zvyčajne nevyskytujú. Model sa vyznačuje jednoduchosťou v riadení a údržbe. Jednotka plnej veľkosti vám umožňuje umývať 7 kg a suché 4 kg bielizne. 15 režimov prevádzky vám umožní vybrať si program pre akýkoľvek druh tkaniny. Spustenie ekonomického režimu umožňuje znížiť spotrebu vody, elektrinu a detergenty. Špeciálne bubnové zariadenie dopĺňa strojové programy rôznymi spôsobmi, ako ovplyvniť pri umývaní na rôzne spodné prádlo. Dôstojnosť je nízky hluk.

Najvyššie požiadavky na kvalitu zhromaždenia robia tento model jeden z najspoľahlivejších. S opatrným obehom môže byť termín nedokončenej práce predĺžená na 10-12 rokov.

BRANDT WDT 1376K – Stroj s vertikálnym zaťažením bielizne z francúzskych výrobcov. Napriek najširšej popularite automobilov s horizontálnym zaťažením, vertikálne má svojich vlastných veriacich priaznivcov, hoci je dosť ťažké nájsť túto techniku. Tento model môže vymazať až 5 kg bielizne a suché len 2,5-3 kg. Nízka trieda spotreby energie tiež nehrá v prospech tohto modelu. Spoľahlivosť stroja je zabezpečená kvalitou montáže a materiálov používaných na jeho výrobu.

Kritériá voľby

Výber práčky so sadou vymazania, lisovaného a sušenia, mali by ste venovať pozornosť viacerým bodom.

  • Typ sušenia. Časť modelov sušených spodným prádlom podľa daného časového programu, ale existuje ďalšia možnosť – suché zvyškovou vlhkosťou. Druhá možnosť sa v súčasnosti považuje za výhodnejšie, pretože nevyžaduje ďalšie manipulácie od užívateľa, všetko sa deje automaticky. Takéto modely sú však zvyčajne drahšie.
  • Počet programov používaných na sušenie. Na výstupe spodného prádla môže byť úplne suchý a pripravený na ponožky, niekedy používatelia uprednostňujú odstrániť mierne spodnú bielizeň, ktorá sa zvyčajne nachádza pod železom počas žehlenia. V rôznych modeloch sa počet takýchto programov môže líšiť od 1 do 6.
  • Množstvo bielizne k dispozícii na sušenie. Treba pripomenúť, že bielizeň môže byť zabalená. Stroje s plnou veľkosťou majú zvyčajne veľký bubon, resp. A objem spodného prádla, ktorý podstupuje sušenie, budú mať viac.
  • Ďalšie kritérium výberu môže byť energetická trieda. Latinské abecedy sa používajú na označenie tohto indikátora. Trieda „A“ znamená, že stroj má rad systémov, ktoré znižujú spotrebu elektriny. Trieda „B“ bude konzumovať viac.
  • Pochopiteľné intuitívne orgány. Súčasné zariadenia kombinujúce práčku so sušičkou, zvyčajne veľkým výberom programov liečby práčovne. Ovládací panel je takmer nemožné, aby to zvýšilo, niekedy prináša potrebu nastaviť niektoré programy s použitím komplexných manipulácií. Niektoré spoločnosti išli inak, vyvinuli vhodné aplikácie na správu nástroja so smartfónom.
  • V niektorých prípadoch, pri výbere sušiaceho stroja, jeho rozmery môžu byť rozhodujúce. Model plnej veľkosti môže mať šírku až 60 cm. Úzke modely zvyčajne 15-20 cm už. Plnohodnotné stroje sú stabilnejšie, ale hmotnosť ich je zvyčajne oveľa vyššia, je dosť ťažké presunúť takýto agregát sám. Úzke modely sú náchylnejšie na vibrácie, ale manipulácie s nimi sú oveľa jednoduchšie.

Najlepšie práčky s sušením oblečenia sú ďalej prezentované vo videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár