Duálne vody Vyhrievané umývadlá: Vlastnosti a výhody

Moderný človek používal všetky výhody civilizácie. Toto pravidlo by sa malo obávať a chaty, kde nie je často žiadna horúca voda. V tomto prípade je tuhým riešením problému umývadlá s vykurovaním. Zvážte ich vlastnosti, zoznámiť sa s výhodami a nevýhodami, poznáme odrody a porozumieme v jemnosti nákupu vysokokvalitného modelu.

Vlastnosti zariadenia

Hlavný rozdiel medzi agregátmi s ohrievačom vody leží v schopnosti dodávať teplú vodu pre potreby. Princíp fungovania takýchto služieb sa podobá bežnému kotlu. Dizajn je malá dĺžka Tumba v ľudskom raste. Zariadenie sa nachádza na hornej strane zariadenia, ktoré je naplnené vodou. Obsahuje vykurovacie teleso (napájacie zariadenie), ktorá funguje vďaka pripojeniu k sieti cez kábel.

Pod drezom skrinky je nádoba na zber použitej vody (častejšie vedro). Ak je to možné, môžete potrubiu odstrániť priamo z umývadla do Cisspoolu. Z tohto dôvodu niektoré modely nestanovujú prítomnosť vodného práva. Takéto štruktúry sa snažia získať, ak sú v krajine zhrnuté všetky potrebné komunikácie. Zásobník umývadlu krajiny s ohrevom vody má zvyčajne stredné rozmery. Nádrž nádrže sa líši do 10-20 litrov. Voda do nádrže sa naleje cez horný kryt. Vykurovací prvok nie je nič iné ako obyčajné desať s mechanickým termostatom. Podporuje teplú vodu.

Vypínač, jeho nastavenie a žeriav sú vonku. Standard má pevne zatváracie dvere. Vedľajší alebo iný kontajner na zber vody nie je zahrnutá. Niektoré modely vôbec nemajú stojany. Vykurovacie teleso funguje bez uzemnenia. Z tohto dôvodu môže byť nahradený silnejší analógový, inštalovaný v inej nádobe.

Klady a zápory

Užitočnou akvizíciou sú dvojité ohrievané wets. Sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín. Na zlepšenie kvalitných a výkonnostných charakteristík sa materiály navzájom kombinujú.

Výrobky sa vyznačujú farebnou dekoráciou. V pravidlách bude vždy praktická možnosť vhodná pre každého kupujúceho. Inštalácia väčšiny modelov jednoduchých a nevyžaduje montáž komplexného systému zásobovania vodou. Dizajn je pestrý, môžete si vybrať možnosti s rezbármi, ornamentom, mriežkami.

Výhody:

 • Prítomnosť teplej vody robí postup umývania pohodlnejším. To je zvlášť vhodné chladné počasie.
 • Vykurovanie vody sa vyskytuje v optimálne krátkom čase. Umývadlo môžete použiť na požiadanie.
 • V závislosti od typu zariadenia môže byť inštalovaný v akomkoľvek vhodnom mieste aj s obmedzeným priestorom.
 • Prítomnosť nastavenia teploty ohrevu vody vám umožňuje ušetriť elektrinu a vybrať najlepšiu teplotu.

 • Tieto výrobky sú nevyhnutné v krajine, kde je dôležité súlad s pravidlami hygieny, vo väčšej miere.
 • Dizajny si môžete kúpiť za demokratickú cenu. Nebude zasiahnuť rodinný rozpočet.
 • Modely majú veľa odrôd a foriem. To vám umožňuje vybrať najvhodnejšiu možnosť.

Podobné produkty sú bezpečné. Dizajn eliminuje spontánne zahrnutie opálenia. Niektoré zariadenia sú poháňané nohami: voda začína pochádzať z nádrže pri stlačení na čerpadlo.

Chyby:

 • Prítomnosť systému s trvalým vyprázdňovacím vedením sa nedá nazývať pohodlný.
 • Je dôležité neustále monitorovať úroveň skórovanej vody a použitej hlasitosti.
 • Nie každá chata má napájanie. Ak nie je, inštalácia takéhoto produktu je nemožná.
 • Toto zariadenie nemôže byť vždy inštalované vo dvore. Na rozdiel od pouličných modelov má väzbu do siete.
 • Nie každý typ použitého materiálu je trvanlivý. Niektoré prvky rozpočtových modelov nie sú určené pre náhodné mechanické poškodenie.

Názory

Elektrické letné vyhrievané strihanie má niekoľko odrôd.

V závislosti od typu stavby môže byť:

 • na stojane – nádrž bez umývadla a gauču;
 • s tabuľkou – nádržou + umývadlom + stojan;
 • Bez skrine – tank + umývadlo, samostatná nádrž.
Prečítajte si viac  Mixéry na stenu

Prvá možnosť je malá prenosná možnosť, viac ako kotol. Jeho objem môže byť veľmi malý – do 5 l. Konštrukcia je založená na nádrži s elektrickým ohrievačom a vekom, nastavenie teploty a žeriavu. Model sa koná na úkor kostry-stojana, miesto trvá trochu, slivky sa koná na zemi. Nádrž s vykurovacím prvkom sa nachádza na vrchole kovového stojana. Na dne pre udržateľnosť je možné poskytnúť podporu, že pri lisovaní sa okradne do zeme.

Výrobky druhej skupiny sú príbuzní slávnej umývadlá „moydodyra“. Takéto modely sa vyznačujú kompletnou sadou. Majú nádrž a skriňu, zhora, do ktorej je malý shell. Jediný rozdiel z jeho slávneho potomstva je hromadný elektróbny. Takéto konštrukcie sú vynikajúce pre dávať, sú priestranné, majú rôzne police pre hygienu. Niekedy takéto modely dopĺňajú malé zrkadlá.

Odrody bez trubice sú sten alebo namontované umývadlo, toto je jeho jediný funkčný rozdiel z predchádzajúcich modelov. Takéto návrhy nemôžu byť nazývané obzvlášť vhodné, pretože znamenajú zapustenie pre väčšiu spoľahlivosť. Umývadlo je pripojené k stenovému panelu: zadná stena má držiak.

Produkty sú továrne a domáce. Vlastný výrobca vysvetľuje jednoduchosť zariadenia. Majster má zároveň schopnosť nezávisle vybrať objem budúceho umývadla, kapacitu nádrže, jeho prítomnosť, pohodlie umiestnenia v porovnaní so zdrojom napájania. S sudným prístupom k výrobe sa hotový dizajn nevzdáva továrenský analóg a trvanlivosť.

Výroba materiálov

Rôzne suroviny sa používajú pri výrobe umývadiel na poskytovanie. Možnosti, plne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, na predaj problematiku. S cieľom znížiť náklady na obchodné známky, použite kombináciu materiálov. Napríklad fiškálny typ materiálov pre takéto umývadlá je plast. Je to jednoduché, jednoduchosť starostlivosti, jeho použitie vo výrobe znižuje náklady.

Kvalitatívne charakteristiky takýchto modelov však nechcú byť žiaduce. To sa odráža na životnosti, ktorá má plastové umývadlá minimálne. V procese prevádzky konštrukcie podliehajú mechanickému poškodeniu, poškriabania a čipy sa na nich rýchlo vytvárajú. S významným dopadom, zlomia.

Pakt vo väčšine prípadov z nehrdzavejúcej ocele, Kvôli tomu, čo je najdražnejší detail zariadenia. Často výrobcovia vymeňte nerezovú oceľ smaltu. Takýto materiál sa však rýchlo deformuje, čo sa odráža v vzhľade výrobku a jeho funkčnosti. Pre trup krajiny (záhradné) umývadlá, plast, kov a drevo, vrátane drevotrieskovej dosky.

Obľúbené modely a: Značky

Aby ste sa mohli oboznámiť s návrhmi krajiny umývadlá s vykurovacou vodou, môžete odkazovať na konkrétne príklady produkované populárnymi značkami.

Aquatex

Mark ponúka možnosti s tabuľkou alebo bez nich. Raketa s tradičnou tradičnou „moydodyr“, však s nárokom na originalitu. Kapacita nádrže, pokrytá bielym smaltom, je 17 litrov, zvnútra má ochranu proti korózii. Model je vybavený zástrčkou pre rýchly odtok vody. TAN POWER je 1,25 kW. K dispozícii je termostat, ohrev vody na požadovanú teplotu bude zaberať asi 25-30 minút.

Aquarius

Dizajn je vyrobený z plastu, jeho hmotnosť v priemere je asi 12 kg. Zariadenie zahŕňa upevnenie nádrže na stenu alebo stojan. Produkt sa rozlišuje stabilitou. Kapacita nádrže je 15 litrov, ohrieva v ňom do 10 minút. Model je vybavený termostatom, vďaka ktorým sa v ňom bude naďalej udržiavať zvolený režim teploty. Napriek protichodným preskúmaním sú slušné nákupy uznané.

Duet

Umývadlo na vykurovanie vody, charakterizované väčšou šírkou v porovnaní s inými analógmi. Znamená to, že používanie riadu pri praní: má umývadlo a miesto na uloženie premyté riad. Kvôli tomuto dizajnu pohodlné a najmä nepostrádateľné v krajine. Na rozdiel od modelov iných spoločností majú 2 dvere zatvorené na magnetoch. Vďaka väčšej vnútornej kapacite pod tabuľkou vám umožní usporiadať vnútri vedra pre vypúšťanie odpadových vôd a obalu pod odpadom. Existuje odstránenie v odtokovej jame.

Prečítajte si viac  Akrylové sprchové palety: Výrazné funkcie

Sendák

Eliminácia objemovej elektrickej umývadlá s nádržou z propylénu. Kapacita nádrže je 12, 19 litrov. Vykurovanie vody dochádza do 40 minút. Cenová kategória výrobku je vyššia ako priemer, model poskytuje na stenu namontovaný. Sieťové napätie je 220 V, menovitý výkon je 1,25 kW. Produkt nemá žiadne skrine, sa rozlišuje stručným dizajnom. Po dosiahnutí maximálnej teploty je funkcia automatického napájania ohrievača. Hmotnosť výrobku je 4 kg.

Úspech

Konštrukcia s nádrľovým materiálom z nehrdzavejúcej ocele, navrhnutá pre 30 litrov. Vyhrievanie vody na požadovanú teplotu sa vyskytuje do 40 minút. Cena – priemer. Má mriežku pre mydlo, pohodlný odtok, na úkor, z ktorých je vylúčená akumulácia a mŕtvica vody v umývadle. Zariadenie poskytuje na odstránenie použitej vody do kanalizácie. Hmotnosť vodného štúdia je 15 kg. Umývadlo a nádrž z nehrdzavejúcej ocele. Skriňa je pokrytá práškovou polymérnou farbou. Rozsah termostatu je 30-70 stupňov.

Alvín

Tieto výrobky sa vykonávajú na základe modelov bez skrinky a umývadla, takže sú kompaktné a dokonca aj s dostatočnou kapacitou nezaberá veľa priestoru. Objem nádrže je 20 litrov. Vykurovanie na teplotu 60 stupňov sa vyskytuje za 45 minút. Dvojvrstvový nádržový plášť z tohto dôvodu udržuje požadovanú teplotu na dlhú dobu. Upevňovací žeriav model, spoľahlivé upevnenie. Príjem vody sa nachádza nad vykurovacím prvkom.

Takéto zariadenia sú vo všeobecnosti pozitívne posúdenie kupujúcich, sú zahrnuté v rebríčku najlepších umývadlíkov. Náklady v porovnaní s inými možnosťami sú prijateľné. Podľa vysoko kvalitných a prevádzkových charakteristík, osvedčené dobre. V priemere môžu rozpočtové možnosti slúžiť na 7 rokov, výrobky z nehrdzavejúcej ocele – oveľa dlhšie.

Tipy na výber

Nákup modelu krajiny umývadlo s ohrevom vody, stojí za to zvážiť niekoľko jednoduchých odporúčaní.

To vám pomôže vybrať vysoko kvalitný produkt, ktorý bude slúžiť mnoho rokov.

 • Opýtajte sa predávajúceho do termoregulačného systému. Možnosti s termostatom sú drahšie, ale voda bude neustále horúca.
 • Ak plánujete používať umývadlo na ulici, venovať pozornosť modelu s polykarbonátovým orezaním alebo kovovým výrobkom.
 • Vždy sa zamerať na kvalitu výrobného materiálu. Plastové ohnuté pod tlakom. Vyberte možnosť s drez z nehrdzavejúcej ocele. Vnútri akumulatívnej nádrže musí byť špeciálny antikorózny povlak.

 • Ak si chcete kúpiť umývadlo drevotrieskovej dosky, mala by mať aspoň impregnáciu z vlhkosti. Stojí za to pripomenúť, že takýto výrobok rýchlo stratí počiatočný vzhľad.
 • Venovať pozornosť objemu zásobníka pod vodou. Pre 1 používateľa je dosť 10 litrov, dvaja budú potrebovať tanku 10-15 litrov. Pre rodinu stojí za to zvoliť model pre 20-30 litrov.
 • Skontrolujte prevádzku vykurovacieho prvku. Mala by sa skladať z medenej trubice s vykurovacou špirálovou špirálou NICHROME. Vykurovanie by malo byť bezpečné bezpečné.
 • Ak potrebujete jednoduchý model stacionárneho modelu, medzi možnosťou s možnosťou s tabuľkou a bez neho je lepšie vybrať prvú možnosť.
 • Dvere modelu s tabuľkou musia byť magnetické bližšie, a celý dizajn – nohy. Tým sa zabezpečí cirkulácia vzduchu pod umývadlom, ktorý rozšíri svoju životnosť.

Ako to urobiť sami?

Niektoré modely zariadení sú vyrobené z predložených materiálov. Zvážte jednoduchý dizajn záhradného umývadla. V závislosti od zvolenej možnosti, počas práce bude musieť zdvihnúť a namontovať nádrž, nesúci stojan, tabletop, systém zberu a vypustenia použitej vody, ako aj vyhrievané.

Spočiatku je potrebné vytvoriť schematický výkres alebo čerpanie budúceho produktu. Treba poznamenať pozíciu každého detailu, jeho veľkosť. Aby ste nezabudli na nič dôležité, tu tiež uvádzate potrebné nuansy. Ako rám, je vhodnejšie použiť kov. Spojenie je lepšie vyrábať zváraním. Avšak, ak nie je takéto zariadenie v prítomnosti, môžete sa pokúsiť robiť s skrutkami.

Prečítajte si viac  Práčky DEXP

Ak sa kovový rám zdá byť ťažké pre vlastnú tvorbu, môže byť nahradený stromom. Je ľahšie pracovať s ním, ale drevo je horšie ako prevádzkové charakteristiky železa a nebude slúžiť najviac niekoľko rokov. Ďalej môže byť potrebné nahradiť alebo opraviť. Pre stolovú dosku je lepšie zvoliť odolný voči materiálu na konštantnú vlhkosť – plastový plech alebo polykarbonát. Ako dodatočná ochrana (orezanie) je možné vybrať rôzne povrchové úpravy, ako napríklad mozaika.

Na organizovanie odvodňovacieho systému, predovšetkým je potrebné pripraviť umývadlo. V obchode môžete používať starý alebo kúpiť nový obchod. Postará sa o nadobudnutie zvrátenia výpadku, nádrže na odtok. Nevyhnutne potrebujete tesniacu gumu, ako aj tesniacu hmotu. Potrubie s perforáciou sú umiestnené na pozemku, kde veľká absorpcia pôdy. V niektorých prípadoch sa vykonáva drenáž. Na tento účel je rúra spálená do zeme do hĺbky 2-3 m. Niekedy veterné geotextílie.

Ako nádrž, môžete použiť plastovú nádrž s hustými stenami. Kanister je vhodný, kocka. Desať kúpiť v obchode. Je inštalovaný v nádrži horizontálne. Zároveň je potrebné ho upevniť na bočnej stene a bližšie k dne. Takýto inštalačný systém bude zárukou, že nepresahuje. S týmto spôsobom upevnenia kontaktov vykurovacieho prvku sú umiestnené na boku, postriekajú z vody je menej pravdepodobné, že na ne. Ak je model vybavený umývadlom, postaviť zadný panel. Hore na jej nádrž s ohrievačom. Vo výhodnej vzdialenosti je umývadlo upevnené nižšie. Pre panel je lepšie vyzdvihnúť odolný a spoľahlivý materiál.

Hmotnosť a veľkosti škrupiny v prípade výrobku bez stojana by nemali byť veľké. Pripojte ho k panelu, ktorý potrebujete použiť spoľahlivé skrutky. Ak je materiál pre skriňu, hmotnosť škrupiny nezáleží.

Pri vykonávaní kovovej rezačky, presné merania produkujú, vybraný listový materiál požadovanej hrúbky. Kresba sa prenesie na kov v plnej veľkosti. Pretože to nemusí stačiť na plné zvitok, časti sú rezané samostatne pomocou bulharského. Na správnom mieste sa otvor vykonáva pod dverami. Potom sa detaily kombinujú so zváraním a namontujte dvere. Z vyššie uvedeného pevného drezu. Vyberte si požadovanú výšku miesta nádrže a upevnite ho na základňu, spojte sa s posteľou do jedného dizajnu. Ak by model poskytol, urobte poličku pod mydlom. Ak je to žiaduce, môžete doplniť konštrukciu TUMB FOLES, predbežné budovanie ihneď po zváraní hlavných častí.

Ak je stojan poskytnutý, urobte model jednoduchý. Po zostavení zásobníka sa vytvorí inštalácia vykurovacieho prvku, zostáva, aby sa regál. Aby ste to mohli urobiť, môžete použiť rôzne suroviny, ako napríklad kov. Rúry požadovanej dĺžky je ohyb vo forme širokého a nízkym písmenom „P“ vo forme paralelných profilov. Zástrčky pre Niza možno biť viac.

Teraz zostáva pripojiť nádrž na stojan a skontrolovať prevádzku opálenia. Na konci zostavy sa môže produkt použiť.

Recenzie

Umývadlá s ohrievačom vody sa považujú za dobrú akvizíciu pre chaty. Naozaj odrezali DACNIS. Ako zaznamenali kupujúci, sú to pohodlné, potrebné zariadenia, ktoré sa zdržiavajú mimo mesto pohodlnejšie. Užívatelia poznamenali relevantnosť, kompaktnosť, moderný dizajn a úspešné montážne výrobky v zariadení. Zohľadňuje sa aj dôležitá hodnota takýchto štruktúr.

Preskúmanie umývadla stôl a ohrev vody – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: