Toaleta dokončuje plastové panely

Toaleta, orezaná dlaždice, vyzerá veľmi krásne a úctyhodné. Aby ste to však stali krásne, musíte mať určité zručnosti na prácu s takýmitom a samotný dlaždica bude stáť penny. Vykonávať kvalitné opravy na záchode bez dodatočných nákladov a na vlastnú päsť, ak namiesto dlaždíc aplikujte PVC panely.

Zvláštnosť

Ak chcete dokončiť toaletu s plastovými panelmi, nemusíte mať špeciálne stavebné zručnosti a fyzickú silu. Tento materiál má celú sadu a iné vlastnosti, ktoré zabezpečujú pohodlie kontaktovania ho v procese inštalačnej práce a v prevádzke povrchov z neho.

Aj keď plastové panely nepodaria bez chybov.

 • Jedná sa o ľahký materiál, ktorý jednoducho znižuje a namontuje. Môže sa použiť pre nástenku a strop. PVC panely budú prispôsobené za potrubiami a inými komunikáciami, ktoré sú prítomné v toalete a často nevyzerajú atraktívne vôbec, ako „Native“ nerovnomerné steny. Treba však mať na pamäti, že pri inštalácii na každej strane, taký povlak „BISHING“ asi päť centimetrov priestoru miestnosti.
 • Robiť povrchovú úpravu miestnosti týmto materiálom pohodlne samostatne, najmä pre dvoch staviteľov, aby sa obrátili v úzkom priestore toaletnej miestnosti veľmi ťažké.
 • Ak inštalujete panely správne, budú slúžiť po veľmi dlhú dobu (až dvadsaťpäť rokov), bez toho, aby si ich vyžadovalo osobitnú starostlivosť. Sú odolné voči chemikáliám, pokaziť povlak je ťažké. Stačí pravidelne utrieť steny z PVC mokrou handričkou, takže toaleta nestratí dobre udržiavaný typ.
 • Panely sú odolné voči poklesom vlhkosti a teploty.
 • Urobiť výber v prospech záchodového dizajnu takýmito panelmi, musíte vziať do úvahy, že tento materiál, ktorý sa roztaví pod vplyvom požiaru, zvýrazňujúca žieravé dym.
 • Ak narazíte na stenu plastu príliš veľa, panel sa môže zlomiť.

Štýl a dizajn

Ak chcete vytvoriť určitý dizajn v toalete, môžete si vybrať jeden alebo iný pohľad na PVC panely.

To môže byť:

 • plastové panely listov;
 • Stena s dekoratívnym frieze;
 • s tlačou fotografií;
 • s výkresom vyrobeným laserom;
 • s tepelnou tlačou.

Vďaka tejto širokej voľbe môžete urobiť sanitárnu izbu v akomkoľvek štýle. S pomocou panelov rôznej farby, Motley alebo vzorované sa dosiahne určitý vizuálny efekt. Takže, ak používate ľahký panel, vizuálne rozšíri priestoru kúpeľne.

Používanie fotografických tlačových panelov sa otvorí neobmedzené rozlohy pre dizajn. Montáž na WC, zdobené takýmito materiálmi, môžete byť v atmosfére Paradise Island, medzi vodopádmi, hormi a v akomkoľvek prostredí, ktoré prispeje k mierovej osamelosti. Ak chcete vytvoriť kompletný obraz nielen steny, ale aj podlahy, a strop sa musí vykonávať v jednej téme a farebnej schéme. Toto pravidlo funguje rovnako dobre ako pri navrhovaní samostatného WC a kombinovanej kúpeľne.

Hoci nikto nebráni na obmedzenie panelu na zakrytie steny len do polovice alebo len štvrtinu, a druhá časť steny bola zdobená pranením tapety alebo maľovanou vodou na hladine Vhodná farba.

Rozmery

Urobiť výber v prospech plastových panelov, musíte sa domnievať, že neexistuje jednotný štandard pre formy ich vydania. Môžete predať panel so šírkou desiatich až tridsiatich centimetrov. Dĺžka ich môže byť od dvoch do šiestich metrov. Hrúbka je tiež odlišná – od ôsmich až dvanástich milimetrov. Ak je výber v prospech listových panelov, treba mať na pamäti, že ich šírka je a osemdesiat centimetrov a dosahuje dva metre. Dĺžka od 105 do 405 centimetrov.

Pri výpočte požadovaného množstva materiálu majte na pamäti, že časť z nich pôjde na orezávanie. Preto je lepšie okamžite získať panely s pätnásť percent.

Prípravné práce

Pred dosiahnutím inštalácie samotných panelov budete musieť merať priestory a kúpiť všetko, čo potrebujete pre opravu: nielen panely, ale aj profily na registráciu vonkajších a vnútorných uhlov, plastových priľahlých miestach na strop a podlahu, na dekoráciu skriniek a dverí, ktoré sú uvedené pre váš plán. Urobí materiál na vytvorenie prepravky pre budúce panely. Môžete si vybrať drevené alebo kovové koľajnice. Treba mať na pamäti, že z ich parametrov bude závisieť od toho, koľko sa plocha WC zníži po všetkej práci. Počet koľajníc závisí od výšky a šírky stien, ako aj vzdialenosti medzi prvkami prepravky. Ak sú PVC skryté, potrubia a stropné rámce budú skryté, je potrebné pri výpočte jeho celkovej sumy položiť spotrebu materiálu.

A môžete tiež potrebovať hmoždinky a samoobslužné skrutky. Ak nie sú na farme, je potrebné vyriešiť problém s ich prítomnosťou vopred. Technológia plastových obkladov tiež umožňuje panelové samolepky priamo na steny, ak sú absolútne hladké. S týmto prístupom bude úprava potrebná „tekuté nechty“. Ak podpora plastu vykoná sušič stromu, musíte si kúpiť prostriedky na spracovanie dreveného dizajnu z hniloby. Použitie priméru pre steny a strop neumožňuje zobraziť pod panelmi foriem. Hmyz nie je tiež rozvedený.

Aby ste komperačne opravili toaletu, musíte starostlivo pripraviť svoje steny pod budúcou dekoratívnou úpravou. Odstráňte s nimi tapety a farby. Kovová špachtľa bude musieť pracovať. Tapety, ktoré nie sú zaostávajúce za stenou, môžu byť niekoľkokrát skrútené, valcovanie na jej mokré valčeky. Nebuďte leniví, aby ste odstránili staré objemové povlak na koniec, takže nemusíte demontovať plastové panely a opraviť opravu znova, ak sa huba stane.

Pokiaľ ide o farbu, je to len dosť na odstránenie toho, čo je už odlúpne zo steny. Požadovaný počet prvkov dreveného rámu je rezaný, spracúvajú sa antiseptikom, vrátane úsekov sekcií. Potom musia dať suché. V bytovom objekte bude balkón zapadnúť. Môžete tiež urobiť prázdne miesta na schodisku. Zatiaľ čo proces sušenia nie je dokončený, môžete vykonávať spracovanie stien a stropu samotnej toalety.

Pôda sa vzťahuje na dlhý hromadu. Pre podnikanie sa použije široká kefka. Na nepohodlných oblastiach – úzke. Má zmysel aplikovať pár pôdnych vrstiev, najmä preto, že rýchlo vysuší. Ak sa rozhodnete na opravu WC pre celý program – s výmenou WC – odstrániť staré lepšie, než budete pokračovať v realizácii prepravky. Ak sa vyžaduje, aby sa potrubia a staré elektroinštalácie mohli vymeniť, táto otázka by sa mala zozbierať aj o niečo skôr, než sa dostane do externého dizajnu miestnosti.

Rámec

Ak chcete vytvoriť skeletový rám pre panelové obloženie, musíte rozhodovať PVC panely vopred s tým, ako sú PVC panely umiestnené vzhľadom na stenu – vertikálne alebo horizontálne. Pri umiestňovaní panelov vertikálne sa zdajú miestnosť a horizontálne umiestnenie ho vizuálne rozšíri. V rovnakej dobe, „vertikálna možnosť“ zahŕňa horizontálne umiestnenie tyčí prepravky a naopak. Pri inštalácii koľajníc je potrebné zamerať sa na svedectvo. Pre upevňovacie prvky tyčí k stenám sa používajú skrutky alebo hmoždinky. Používanie samoobslužných skrutiek, v stenách, ktoré potrebujete na vŕtanie otvorov a vložte vrtuľníkov z plastov.

V čase práce by mali byť bary dobré vyschnúť, inak sa budú správať, že to môže zničiť všetko. Sú pripútané vo vzdialenosti asi pol metra od seba. V miestach, kde budú umiestnené skrinky a police, musia byť prvky prepraviek umiestnené „častejšie“ tak, aby bolo upevnenie spoľahlivejšie. Najbežnejšou možnosťou pre toaletu je vertikálny spôsob upevňovacích panelov. Ak chcete vytvoriť rámec pre takúto úpravu, musíte začať inštalovať svoje bočné regály. Pre túto koľajnicu, s pomocou vlastných vzoriek, opraviť v rohoch miestnosti. Vertikálne pásy v rovnakom čase by sa nemali dotýkať podlahy a stropného povrchu.

Potom sa doomle vykonáva. Prvá tyč je upevnená vo vzdialenosti dvoch centimetrov z podlahy. Vytvoril Rush Line v celom obvode miestnosti. Rovnaké namontované pod stropom. Tak, že svietidlo je jednotné, po inštalácii horného a dolného pásu z riek, vzdialenosť medzi nimi sa meria ruletou a rozdeľuje sa na polovicu. V strednej posilňovaní ďalšieho baru. Každá z prijatých lokalít tiež rozdeľuje dva a posilňuje tyče na zomrenej vzdialenosti. Pokračuje, kým sa vzdialenosť medzi prvkami prepraviek nezníži na polovicu metra.

Ak chcete vytvoriť boxy pre komunikáciu pod panelmi, použite rovnaké materiály, aby ste vytvorili rámu na stenách. Krabica pripojte k podlahe a stenám. Môžete pripojiť tyče pomocou skrutiek. V procese práce je potrebné zabezpečiť miesta pre technologické otvory, ktoré poskytnú prístup k skrytej komunikácii pri riešení problémov domácností. Pokiaľ ide o samotné jatočné telá, nielen drevené, ale aj kovové vodiace lišty.

Ak má byť oddelený plastovým stropom toaletu, rámček na nej je vytvorený rovnakým spôsobom ako na stenách, len tyče sú navzájom pevnejšie umiestnené len tyče.

Sťahovanie

Aby ste si vlastné ruky, aby ste boli steny stien PVC panelov, budete musieť začať inštalovať regály, na ktorých dekoratívne dosky budú držať. Keď je montáž rámu dokončená, môžete sa presunúť na ďalší krok, ktorý preberá inštaláciu regálov, ktoré musia byť pletené na prepravu. Reiki je potrebné ozdobiť pod uhlom štyridsiatich piatich stupňov. Môžete ich namontovať s nechtom alebo špeciálnou zošívačkou vo vzdialenosti tridsiatich centimetrov od seba.

V plastových paneloch sú drážky a hrebene, spájajúce sa medzi sebou, môžete krok za krokom oddeliť steny, čo im dáva odhad. Dekoratívne plastové prvky v rohoch a okolo dverí pomôžu zatvoriť a skryť umiestnenie panelov. Je lepšie nezanedbávať inštaláciu takýchto zložiek, inak bude oprava vyzerať neúplné.

Po inštalácii panelov pozdĺž stien, musíte oddeliť dekoratívnu vrstvu boxu okolo zvislého potrubia, ktorá prechádza v záchode. Ak chcete skryť komunikáciu z očí, panel bude musieť byť narezaný na dĺžku, a zatvoriť nepríjemné miesto na estetické, na záver – inštalácia dekoratívnych rohov, kde je to potrebné. Ak chcete šiť stropné panely, mali by ste konať rovnako ako v prípade stien. Budete však musieť robiť diery pre budúce lampy počas práce a priniesť rozšírenie.

Na takom dôležitom mieste pre byt, ako toaleta, malé jemne šiť steny a obchádzajúc s dekoratívnymi panelmi, všetky výčnelky, ktoré dávajú miestnosti elegantné a dobre udržiavané druhy. Je potrebné umiestniť na vopred určené miesta háčiky, výklenky a police, takže na toaletu je vhodné použiť. Miesta, na ktorých všetko bude pripojené, je lepšie označiť aj v priebehu orezania – potom nemusíte uhádnuť, kde sú umiestnené tyče.

Možnosti používania panelov na vytváranie skrytých výklenkov a políc môžu byť najviac. Osoba, ktorá môže likvidovať nábytkové armatúry, nebude ťažké zatvoriť odnímateľný panel, čo by nemalo mať na pamäti. Môžete napríklad poskytnúť v dekoratívnom obklade okna, pod ktorým je vodný merač umiestnený, so schopnosťou zatvoriť z plastových dverí a je ľahko otvorená len vtedy, keď je to potrebné.

Pranie špinavých kúpeľní s plastovými panelmi zvyčajne trvá najviac dva dni a výsledky vás budú môcť po dobu dlhú dobu.

Tipy

Oprava triedy „Economy“ s výzdobou toaletnej miestnosti s plasticou dobre Aplikuje sa v Khrushchev. Tak jednoduchšie sa schovávať pred výhľadmi starého neatraktívneho stúpačky, aby bol interiér malej miestnosti pomerne moderný a útulný kvôli príslušnému výberu panelov: so vzorom alebo monofónou. Napríklad červené steny v kúpeľni s niektorými ľuďmi sa môžu zdať príliš extravagantné. Zelený alebo modrý tón v spoločnosti so vzorom, napríklad v morskom štýle, určite urobí dekoráciu pohodlnú a relaxáciu.

Pri opravách kombinovanej kúpeľne, najmä v starom panelovom dome, musíte starostlivo zaobchádzať s otázkou ventilácie, čím sa zabezpečuje voľný prúd vzduchu medzi obložením a stenou, ako aj orezaním a stropom. Ventilačná mriežka by mala byť tiež namontovaná z plastu, ktorá jej poskytuje slušnú registráciu. Keď podlahy na záchode, môžete urobiť cementový poter a dať povlak dlaždice. Je dôležité, aby nebolo v rozpore s celkovou farebnou schémou aktualizovaného interiéru. Ak som dokonca chcem dať do minimálneho množstva nákladov pri opravách, mali by ste starostlivo zaobchádzať s výberom dekoratívneho náteru.

Riziko beží na chudobných kvalitných výrobkoch je veľmi veľký.

 • Ak chcete dokončiť kúpeľňu, je lepšie používať panely s prísadami, ktoré zvyšujú ich flexibilitu. Materiál bez vhodných prísad bude príliš krehký. Určite, aký vysoko kvalitný panel Hit v ruke je jednoduchý. Plastová kvalita môže byť ohnutá do kruhu.
 • Kliknite na okraj produktu dvoma prstami. Rebrá s tuhosťou umiestnenou vo vnútri vysoko kvalitného panelu nemožno deformovať, a mimo dozorov zostáva vonku.
 • Dokovacia čiara zámku na okraji by sa mala vrátiť do svojej pôvodnej polohy, keď sa uvoľní po ohnutí. V produkte z chudobného kvality sa tento plastový pás môže zlomiť.
 • Prostredníctvom hornej vrstvy panelu by sa nemala posunúť na svoje „vnútornosti“.
 • Pri výbere materiálu použite svoj zmysel pre vôňu. Ak sú panely vyrobené z komponentov s nízkou kvalitou, zverejnia chemickú vôňu, ktorá bude len silnejšia v podmienkach uzavretého kúpeľňového priestoru. Nie je to len nepríjemné, ale tiež škodlivé pre zdravie.

 • PVC panely dôstojnej kvality v kompozícii musia byť prísady, ktoré neumožňujú rozsvietenie materiálu. Aby ste sa uistili, vyžadujú si certifikát pre výrobky zo špecialistu v obchodnej miestnosti. Ak neposkytujete dokumenty pre tovar, je lepšie ísť do iného obchodu.
 • NEPOUŽÍVAJTE podľa veľkých panelov. Pokiaľ ide o opravy v takej malej miestnosti, ako toaleta, je nerentabilná, pretože pri inštalácii, príliš veľa orezávania, ktoré musíte len vyhodiť.
 • Nebuďte leniví, aby ste skontrolovali každý zakúpený panel. Nie je nezvyčajné, keď predajcovia sú vložené do balenia s komoditou, predajcovia dávajú chybné vzorky. Výmenu po nákupe na kvalitnom produkte môže stáť veľké nervy. Stále musíme dokázať, že panely neboli poškodené počas prepravy zo skladu do domu.

„Prebytočný“ čas strávený v obchode stavebných materiálov bude úspešne kompenzovaný svetelnou a rýchlou inštaláciou panelov na toalete, ako aj potešenie, s ktorým sa môžete zúčastniť na toto odľahlé miesto na mnoho rokov.

Krásne príklady

Rozmanitosť farieb plastových panelov otvára veľké príležitosti, aby stelesňovali najzaujímavejšie nápady na dizajn v súlade s chuťovými preferenciami majiteľov bytov pri vytváraní interiéru.

Niekto sa domnieva, že hodný dizajn stien WC miestnosti pod kameňom, niekto uprednostňuje určité výkresy stromu, a niekto abstraktné vzory, ktoré vytvárajú pocit vzduchu a ľahkosti, alebo kvetinové ozdoby prítomné na paneloch.

 • Kombinácia béžových stien s nezvyčajným vzorom a podlahou zdobená v červenom „oblečení“ bude robiť toaletnú miestnosť vizuálne veľmi teplá. V očiach ľudí, ktorí sú obzvlášť oceňované teplo, takáto registrácia poskytne kúpeľňu na ďalšiu atraktívnosť. Ako „susedstvo“ zvierat a stromov na stenách.
 • Jarné a letné znalce sa budú cítiť pohodlne obklopené stenami s výkresom vetiev s listami. Aj v ponurom zimnom dni, takáto situácia vráti jarnú radosť. Svetlo zelené pozadie pomáha naladiť na upokojovanie a nikdy sa neobťažovať.
 • Výber kričiacich tónov v dizajne toalety – fenomén je pomerne zriedkavý, ale že takýto dizajn môže urobiť nezmazateľný dojem na všetkých návštevníkov odľahlej miestnosti, bezpochyby. Nikto stratí kombináciu červenej a čiernej v miestnosti „so špeciálnym účelom“. Prvky vo forme červených odtlačkov prstov na čiernych stenách zlepšia účinok, ako napríklad non-kus stropné podsvietenie, chyba s podlahovým dekor ladiť bielu.

 • Konštrukcia steny WC pod kameňom už vyzerala dosť hodná. Avšak, v kombinácii s bohatou tmavou sivou vzorom v spodnej časti panelov, táto izba vyzerá najmä prezentované a bohaté.
 • Používanie čiernych tónov v obložení kúpeľne len na prvý pohľad sa zdá riskantný. Kombinácia čiernych stien s bielym inštaláciou vytvára štýlový kontrast, pričom interiér impozantný a moderný. Energické a vojenskí ľudia takéto okolie oceňujú.

 • Šedé panely pre veľké dlaždice pripojené k miestnosti oddelené neutralitu a slušnú jednoduchosť. Horizontálne usporiadané úzke a ľahké panely za záchodom vizuálne rozšíriť blízky priestor. Už to neplatí psychologicky na osobu v ňom.
 • Zelené plastové panely mäkkého odtieňa s tenkou, elegantnou líniou kreslenia okolo obvodu toaletného priestoru vyzerajú skromne, ale s dôstojnosťou. Harmonický dizajn v miestnosti je vytvorený bez originálnych techník, napriek tomu robí veľký dojem.

 • Ak na niektorých stenách kúpeľne používať panely s vertikálnymi pruhmi v modrých ružových farbách, môžete dosiahnuť efekt pohodlia, pretože takýto obraz sa podobá textílii tkaniny. V tomto prostredí sa môžete cítiť ako „pod flanelskou košeľou“, alebo ako „pod teplou deku“. Ak je ten istý výkres prítomný na podlahe, účinok bude ešte silnejší.
 • V paletách alebo béžových odtieňoch panelov, toaletný priestor vyzerá pokojne a nažive, najmä s pridaním vo forme malého kvetinového vzoru. Takéto farby a ozdoby si vyberajú vyvážené ľudí, ktorí sa pozerajú na svet vážne a praktický. Ak ste boli zafarbené steny zdobené béžovými panelmi, čo bude výrazne, ale rezanie oko nebude. Okrem toho sa takýto povrch ľahko umyje.

Ako vykonať inštaláciu plastových panelov na záchode – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár