Toalety Toalety: funkcie „Smart“ japonské modely

V tejto miestnosti, ľudia nie sú tak veľa času, ale jeho pohodlné usporiadanie nie je menej dôležité ako situácia iných priestorov. Hovoríme o toalete. V spoločnosti nie je obvyklé začať hovoriť o tomto odľahlom mieste, ale vďaka rozvoju japonskej spoločnosti TOTO, toalety sa stali populárnym predmetom diskusie. „Smart“ toto toaletné misy sen získať veľa. Takéto vzrušenie vyvolalo znaky intelektuálneho inštalatérstva.

Zvláštnosť

Bezpilotný vodca vo výrobe inštalatérstva je japonská spoločnosť TOTO. Najznámejšia značka toalety sú neorest, umývadlo. Produkty sú vybavené špeciálnou montážou, ktorá je v správnom okamihu predložená a po procese močenia alebo defekácie. Jedlo je možné nastaviť. V predvolenom nastavení je teplota vody 37 stupňov Celzia, ale tento indikátor môže byť nezávisle modifikovaný pomocou elektronického ovládacieho panelu.

WC z Japonska majú snímač pohybu, takže keď sa osoba priblíži, sa agregovaný kryt otvára automaticky. V mnohých toales je podsvietenie, vďaka, ktorým nemôžete obsahovať svetlo na WC v noci, zariadenia na dezodorizáciu vzduchu, zariadenia s UV žiariče za zničenie baktérií a mnoho ďalších trikov, ktoré vám umožnia urobiť všetky potrebné prípady s pohodlím.

Takmer všetky modelové modely toalety sú chránené od:

  • konania;
  • Hodnotenie vody;
  • Prehriatie.

Inštalatérske funkcie

Toto je odlišné od ostatných značiek, ktoré produkujú inštalatérske výrobky, jedinečnú funkčnosť svojich výrobkov.

Automatický vzostup

Kryty takmer všetkých modelov Unitasis sa zvyšujú nezávisle, čo poskytuje užívateľom maximálnu hygienu. Vďaka vstavanému metrom, inštalačná jednotka určuje, že hosť vstúpil do miestnosti a automaticky zdvihne kryt. Potom, čo návštevník opustil toalety, kryt hladko zatvára.

Umývanie tornádo flush

V bežnom systéme sa poskytuje len jeden prúd vody, nasmerovaný vertikálne nadol. V systéme tornádo takýchto sprievodcov tri. Trysky tvoria vírivku, ktorá kvalitatívne čistí celý povrch WC. Napriek neuveriteľnej účinnosti takéto spracovanie misky nespotrebuje veľa vody. Zároveň je úplne tichá.

Bidetová umývačka

V kryte keramického výrobku je vybudovaná zatiahnuteľná tyč, ktorá je umývaná intímnymi ľudskými zónami s teplou vodou. Samočinná tyč. Teplota vody, uhol sklonu a pevnosť prívodu prúdu sa môže líšiť, nastavenie prebieha ovládacieho panela. Po opláchnutí sa intímne zóna vyhodí tok teplého vzduchu. Takže pravdepodobnosť kontaktovania rúk osoby s jeho genitáliou. Navyše, vstavaný sušič vlasov chráni jemnú pokožku z vzhľadu podráždenia, ktorá sa môže objaviť po použití toaletného papiera.

Japonské WC s bidetovým funkciou, posudzovaním podľa recenzií, naozaj ako spotrebitelia. Toto modely poskytol v jeho modeloch režimy prania pre mužov, ženy a deti. Existujú modely s hydromasážnou funkciou (CW800J). Pri umývaní tryska sa pohybuje tam a späť, čím sa vymaže maximálne možné územie.

Blikajúce cefiontect

Špeciálny povlak, ktorý sa aplikuje na „inteligentný“ toaletnú misku, robí povrch dokonale hladký. Výsledkom je, že keramika sa ľahko čistí, pretože nie je oneskorené znečistenie.

Iné funkcie

Too Smart Toalety sú ovládané diaľkovým ovládaním. Práca s takýmito zariadeniami. Vďaka obrázkom pochopiť účel tlačidiel môžu rezidentov rôznych krajín sveta.

Tiež inteligentné inštalatérske značky má hudobný sprievod. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre tých ľudí, ktorí sú plaché vitálne procesy a špecificky umyť vodu, aby nikto nepočul, čo sa deje v toalete. „SMART“ WC zahŕňa zvukové hluk vody alebo vtáčie spev, keď človek vstupuje do WC. Vďaka tomu je voda výrazne uložená. Zvukový hlasitosť je možné nastaviť stlačením špeciálnych tlačidiel.

Medzi ďalšie veci, „inteligentné“ toalety sa stará o hostí toalety, zavlažovanej miestnosti s príjemnou arómou. Deodorizačný systém a vstavaný kapucňou eliminujú všetky nepríjemné pachy.

V modeli Neorst AC poskytuje systém Actight Cleansing System.

Tento proces zahŕňa dva stupne.

  • Pred použitím sa toaletná misa opláchne obyčajnou tečúcou vodou a po použití sa premyje ionizovanou tekutinou, ktorá zabíja možné baktérie.
  • V druhej fáze, keď je kryt zatvorený, zapne sa vstavaný UF EMPTION. Ultrafialové lúče, padajúce na povlaku zirkónia, rozkladať nečistoty a zabiť baktérie.

Ďalšie charakteristiky

Tradičné toalety, ku ktorým väčšina obyvateľov planéty sú zvyknutí, môžu mať určité kanalizačné problémy. Jedná sa o stolice a nepríjemné kanalizácie a netesnosti. Inteligentné japonské toalety sa vyznačujú špeciálnymi technológiami, ktoré znižujú tieto nepríjemné momenty. Zabraňujú upchávaniu, ale aj keď toaleto zlomí niečo, čo niečo nebude fungovať. Vďaka tejto funkcii sa v miske udržiava nízka hladina vody, kým sa problém nevyrieši.

Inteligentné WECTY trávia oveľa menej vody v porovnaní s konvenčnými zariadeniami. Vypočítajú, koľko tekutiny je potrebné v špecifickej situácii a používa sa len požadovaný objem. Systém tiež výrazne znižuje spotrebu vody v dome a znižuje náklady na úžitkové náklady.

Okrem iného sa starajú niektoré jednotky aj zdravie svojich hostí. Zariadenia sú zabudované do zariadení, ktoré analyzujú zloženie moču a zobrazenie informácií na základe získaných údajov.

Chybne

„SMART“ TOTO BRONCHOUNDÁTORY WC BOWLS MNOŽSTVO MAKÉHO POTREBY. Existuje však jediná nevýhoda, ktorá rastie mnoho. Toto je náklady na intelektuálne inštalatérske práce. Cena Značky WC Bowl sa líši od 70 tisíc rubľov (s najnižším množstvom užitočných funkcií) do 200 tisíc rubľov a vyššie.

V nasledujúcom videu môžete vidieť, ako sa inteligentné toalety vyrábajú v Japonsku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár