Vonkajšie bielizeň: rôzne tvary a štruktúry

Pomerne často ľudia vysušili v yardoch alebo na balkónoch. Ale nie v každom dome môžete vidieť loggiu, ale vyschnúť spodnú bielizeň na ulici nie je celkom pohodlné. Vhodnejšia možnosť sú sušičky bielizne, ktoré vyzerajú esteticky a neobsahujú veľa miesta. S tou správnou voľbou sa takáto technika môže stať nielen najlepším asistentom, ale aj prvok kúpeľňového dekor. Môžete si vybrať kreatívnu sušičku, ktorá pridá do Charm Interior.

Zvláštnosť

Moderní výrobcovia umožňujú ľuďom vybrať si slušnú techniku ​​za prijateľnú cenu. Náklady závisia od mnohých faktorov: výrobca, materiál a iné. Veľký počet rôznych druhov prispieva aj k výberu najpohodlnejšej sušičky pre osobu. Niektoré z nich môžu byť skryté po sušení bielizne, niektoré sú ešte praktickejšie a kompaktné (umiestnené v kúpeľni). Aby ste mohli kúpiť slušnú jednotku, stojí za to zistiť, ako sú usporiadané takéto štruktúry.

V konvenčných vonkajších sušičkách dizajn obsahuje nasledujúce prvky:

 • posuvný alebo monolitický prípad rôznych foriem;
 • Prvky zodpovedné za bielizeň visiace, ako sú police, krídla, krídla, mriežky. Majú ďalšie komponenty: dosky, prúty a reťazce;
 • pevné alebo skladacie nohy, niekedy vybavené kolieskami.

Zariadenia môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Dobrou voľbou je výrobky z chrómovanej a nerezovej ocele. Tento materiál je niekedy vybavený hliníkovými strunami. Jeho hlavným plusom je, že nehrdzavejúca oceľ nemôže oxidovať. Podobné modely sú praktické a slúžia po dlhú dobu.

Vonkajšie plastové sušičky sú trvanlivé a spoľahlivé. Nebudú opustiť stopy hrdze na spodnej bielizni. Takéto modely sú ergonomické, ale ťažká bielizeň môže viesť k úspornému zariadeniu a čoskoro prestane byť elastický. Stojí za to venovať pozornosť tomu, že plastové jednotky sú svetlé. Preto môžu byť ľahko prenesené do inej miestnosti bez problémov.

Sušičky sú jednoducho nainštalované a ľahko sa používajú. Nie je potrebné ho zbierať, takže môžete použiť ihneď po akvizícii. Majú cenovo dostupné náklady. Existuje mnoho obchodov, kde si môžete kúpiť slušnú jednotku za nízku cenu. Nástroje sa vykonávajú z trvanlivého a spoľahlivého materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť.

Niekedy sušenie môže na dlhú dobu vysušiť veci, takže je najlepšie venovať pozornosť elektrickým zariadeniam, ktoré majú termostat. Niektoré modely majú nízku stabilitu a môžu spadnúť s veľkou posteľnou bielizňou. Ak je model zlá kvalita, nebude dlhú dobu slúžiť. Počas výberu je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že nie každý model bude schopný odolať veľkému množstvu oblečenia. Tam sú pohodlné výrobky na kolesách, ktoré sa ľahko pohybujú bez poškodenia podlahovej krytiny.

Funkčné vlastnosti zariadenia sú nasledovné:

 • Skladacie sušičky podlahy možno niekde odstrániť;
 • V zime je vzduch v miestnosti zvlhčený s voskom na stojane bielizne;
 • Aby voda nefungovala na podlahe, spodná bielizeň by mala byť dobre stlačená pred zavesením;
 • Ak vložíte vonkajší sušič na balkón, môže byť použitý ako zariadenie na vykonávanie zariadení na spanie.

Názory

Veľké plus sušičky podlahov pre bielizeň je prepravovateľnosť. Vonkajšia sušička je jednoducho prenesená a uložená v miestnosti akejkoľvek veľkosti. Väčšina typov výrobkov sa dodáva s kolesami. Mobilné mechanizmy sú mimoriadne pohodlné, pretože sa pohybujú na valcoch a zachovávajú podlahovú krytinu ako celý štát. Ak si chcete vybrať presne to, čo konkrétna osoba potrebuje zvážiť všetky možnosti dizajnu.

Existuje niekoľko hlavných odrôd sušičiek podlahov pre bielizeň.

 • Jednoduché agregáty nepridávajú a nemajú ďalšie mechanizmy.
 • Skladacia štruktúra má bočné tlmiče na zvýšenie priestoru pri otváraní.
 • V posuvnej technike upínacieho prípravku potrebného na oblečenie, skryť sa v databázach. Pri prevádzke krídla sa predkladajú a potom sa vrátia. Veľkosť takéhoto systému je možné nastaviť. Ak potrebujete zvýšiť veľa vecí, ktoré položili časti, ktoré vám umožňujú vyrovnať sa s touto úlohou oveľa jednoduchšie. A návrhy majú rámy s natiahnutými reťazcami.
 • Vertikálna podlahová sušička vyzerá ako polica s hustými strunami. Skladá sa z viacvrstvového rámca a špeciálnych vlákien. Takýto systém trvá aspoň priestor a ľahko umiestnený aj do stánku duše, čo vám umožní ušetriť miesto v dome. Nie je určený pre veľký počet vecí.

 • Horizontálny dizajn môže byť zmätený s obvyklým tabule na žehlenie. Je schopný skladať, jeho tvar je predĺžený. Takéto zariadenie sa skladá z 1-2 horizontálnych úrovní. Má rámec, na ktorom sa posilnia reťazce. Môžete si vybrať celkové aj malé modely. Najčastejšie sa nachádza pozdĺž steny. Dokonale vhodné pre obrovskú rodinu, pretože obsahuje niekoľko sekcií.
 • Vonkajšie elektrické sušičky sú dodávané s vykurovacím prvkom. Vďaka tomu je čas schnutia výrazne znížený. Existuje mnoho modifikácií tohto druhu. Majú rôzne druhy dizajnu a pracovných zásad. Jednou z možností je systém, kde sa dosky nachádzajú horizontálne a podobajú jedincovým pobočkom alebo závesom. Mechanizmus sa vyznačuje kapacitou, veci sú pokryté prípadom. Sú sušené v dôsledku teplého vzduchu cirkulujúcemu pod ním. Ďalším plus takéhoto zariadenia je, že môžete nastaviť struny. Na zariadení môžete vyschnúť objemové tkanivo v dôsledku schopnosti zvýšiť vzdialenosť medzi nimi. Zariadenie je zásuvka s vekom schopným otvárania. Vnútri môžete vidieť pripojené dosky. V modeloch môžete vyschnúť maximálne 3 kg bielizne. Môžete si kúpiť sušičku fúkania spodného prádla s teplým vzduchom. Tiež existujú zariadenia s lampy vyžarujúce ultrafialové. Ušetria spodnú bielizeň z mikróbov, zaručujú plnú čistotu a vôňu čerstvosti.

 • Teleskopické a skladacie. Pomerne často sa skladací a posuvný model používa v malých izbách. Ak si želáte, možno to urobiť dlhšie. Dizajny Predpokladá sa zatiahnuteľné časti. Teleskopická sušička je dobrou voľbou pre použitie v kúpeľni a na lodžii. Ak je zariadenie komplikované, potom je kompaktný a nezasahuje do umiestnenia iných vecí do miestnosti. To vám umožní zavesiť veľa bielizne, je to najvhodnejšie a praktické.

Rozmery

Najlepšou voľbou pre malé apartmány je sušička steny, ktorá vám umožní uložiť priestor. Je veľmi malá, takže ju môžete dať do kúpeľne alebo kúpeľne. Podlahové zariadenia sú celkovo celkovo, ubytovať veľa bielizne. Ale sú tiež úzke, takže sú lepšie umiestniť po stenách. To umožňuje sušičku obsadiť minimálny počet priestorov. Vertikálne modely majú veľa priestoru aj v rozložení v dôsledku veľkého počtu úrovní.

Výrobcovia: Recenzia a recenzie

V záujme zakúpenia dobrej sušičky je potrebné zvážiť najvyhľadávanejšie výrobcovia týchto produktov, študovať svoje recenzie a recenzie, až potom, čo si vyberiete optimálnu možnosť. Existuje hodnotenie najlepších výrobcov.

 • Gimi Je to talianska spoločnosť, ktorá vyrába model, ktorá sa vyznačuje slušnou kvalitou výrobkov. Spoločnosť ponúka veľký výber sušičiek s rôznymi návrhmi a cenami. Produkty tejto spoločnosti sú široko používané v Rusku a krajinách CIS, sú veľmi populárne a vysoko cenené.
 • Turecká spoločnosť Sarayli Produkujú trvanlivé, vysoko kvalitné, laconické sušičky podlahov. Existujú produkty rôznych cenových kategórií: rozpočtové aj drahšie, takže si každý si môže vybrať, čo potrebuje.

 • Firma z Talianska Sharnddy Uvoľňuje iba elitné vonkajšie sušičky. Majú vysokú cenu, ale aj lepšiu kvalitu, slušný dizajn, skvelé vybavenie. Tento výrobca zaručuje dlhé roky prevádzky.
 • Zariadenia s vysokou kvalitou a dlhodobou zárukou služby možno zakúpiť od Nemecká spoločnosť Leifheit, Nachádza sa v Nemecku. Sú vyrobené z trvanlivého, vysoko kvalitného materiálu, ktorý nie je podrobený poruchám a deformáciám. A Leifheit Products sú doplnené príslušenstvom vo forme závesu a obrúsky, ktoré budú užitočné v procese sušenia. Vyrobené zariadenia slúžia pomerne dlhú dobu a majú rozumné ceny.

Tipy

Najprv musíte rozhodnúť o mieste, kde plánuje umiestniť sušičku. Mal by jasne poznať veľkosť oblasti, ktorá je pridelená pre zariadenie tak, že po akvizícii nemá žiadne problémy. Ak je v byte veľa voľných priestorov, môžete priniesť obvyklú vonkajšiu sušičku, pretože je to najrôznejšie, stabilné a trvanlivé. Nemá žiadny rozvíjajúci mechanizmus. Ak je priestor úzky, musíte si kúpiť skladací model, ktorý môže byť zostavený a umiestnený niekde. Môže sa usadiť v každej miestnosti a po tom, čo proces je jednoducho odstránený skriňou alebo na iné pohodlné miesto. Výber podobnej sušičky, musíte starostlivo zvážiť mechanizmus skladania, aby ste sa uistili, že je trvanlivý.

Ak sa zariadenie nachádza v kúpeľni, mali by ste zvoliť vertikálnu vonkajšiu sušičku, Ako môže dať veľa bielizne na malý priestor. To môže byť sušené na ňom a bielizeň. Plastové konštrukcie sú ľahšie, lacné, kompaktné a nebudú hrdza. Povrchy smaltovaných sušičiek by sa mali skontrolovať, aby sa zabezpečilo, že nemajú škrabance a akékoľvek iné škody (čipy). Ak sú tam stále, potom rýchlo pokrýva hrdzu a špinu spodné prádlo. Ak je sušič podlahy často presunúť na miestnosti, je vhodnejší venovať pozornosť modelu s valcami, ktoré vám umožnia pokojne usporiadať produkt bez použitia poškodenia.

Zdvihol model, stojí za to zvážiť niektoré faktory.

 • Mnoho ľudí verí, že lacné modely sa nelíšia od možností drahšie. Nie je možné použiť lacné čínske falzifikáty, je lepšie kúpiť model, ktorý plne spĺňa vysoké požiadavky, platí trochu viac. Lacné zariadenie sa rýchlo rozbije a prináša mnoho problémov s majiteľom.
 • Ak osoba plánuje umiestniť sušičku v miestnosti s vysokou vlhkosťou, je potrebné si vybrať agregáty vyrobené z materiálov odolných voči vlhkosti (nehrdzavejúca oceľ, plast a iné).

 • Je potrebné vziať do úvahy hmotnosť posteľnej bielizne alebo oblečenia. Pokyny alebo balíčky môžete vidieť, akú hmotnosť je vhodná pre konkrétny produkt. Ak sa človek chystá vysušiť veľké množstvo ťažkej bielizne, musíte venovať pozornosť výrobkom, ktoré sú vyrobené z odolnejších materiálov.
 • Aby sa sušička nevynikne na všeobecnom pozadí, mali by sa zakúpiť neutrálne zariadenia, ktoré nepokazujú dizajn miestnosti. V obchodoch nájdete mnoho možností pre originálne a estetické modely, ktoré sú schopné urobiť interiér zaujímavejšie a pridáte nejaký druh zvýraznenia.
 • Je potrebné starostlivo skontrolovať mechanizmus kolies, aby ste pochopili, či môžu byť v prípade potreby stanovené. Pri poruche, mali by ste si kúpiť podrobnosti o kvalite.

Je potrebné dodržiavať nasledujúce rady špecialistov:

 • Ak by mal byť bar vymenený, je potrebné medzi nimi opustiť 7-8 centimetrov. Príliš úzky priestor medzi reťazcami neumožňuje rýchlejšie vyschnúť a znečistenie sa môže objaviť na tkanivách;
 • Pri oprave jednotky a nahradenie zlomených častí, musíte si vybrať vysoko kvalitné a trvanlivé časti, pretože takéto úspory môžu stáť majiteľa na väčšie finančné náklady;
 • Aby táto technika slúžila na dlhú dobu, je potrebné ho správne používať. Nemali by ste zanedbať pokyny, pretože to môže znamenať veľa problémov.

Nižšia sušička je mimoriadne užitočná vec, ktorá je k dispozícii pre každú rodinu. Existuje veľký výber variácií podobných zariadení, takže je celkom ľahko vybrať najlepšiu možnosť pre konkrétnu kúpeľňu a urobiť svoj život oveľa jednoduchšie a jednoduchšie.

Krásne príklady

Kvalitná podlahová sušička, ktorá má klznú konštrukciu, sa neohýbajú pod ľanou. Môže sa ľahko preniesť alebo skryť.

Talianska možnosť vám umožňuje vyschnúť veľké množstvo oblečenia v rovnakom čase. Vďaka kompaktnosti môže byť zložená a uložená na balkóne alebo v zásobníku.

Elektrické zariadenie s expresnou funkciou sušenia obsahuje puzdro, kolesá a časovač so signálom. Má dve zóny na sušenie a nie je určený na sušenie veľkého objemu vecí.

Nádherná možnosť pre malé izby je sušička umiestnená na kúpeľni. Je veľmi vhodné použiť, neznamená sušenie veľkého počtu vecí.

Bright Plastová podlahová sušička schopná sa stať originálnym prvkom dekorov.

Skladacie zariadenie má kolesá pre pohodlnejšie posunutie. Bude chrániť podlahu pred poškodením a stať sa hodným asistentom.

   Kompaktná vertikálna jednotka má minimálny počet priestorov.

   Laconic model s vykurovacím prvkom bude vyhovovať všetkým dizajnom miestnosti.

   Pohodlné a praktické zariadenie navyše vybavené prípadom.

   Nezvyčajná sušička s vykurovacím zariadením nielenže uľahčí proces sušenia bielizne, ale bude sa tiež stať skutočnou dekoráciou pre každý interiér.

   O tom, aký druh vonkajších sušičiek nájdete v ďalšom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár