Ako si vybrať nočný koniec s podkrovím štýlom?

Nočný stôl je neoddeliteľnou súčasťou interiéru spálne, organicky dopĺňaná posteľ. Skrinky majú iný dizajn štýlu, sú vybavené zásuvkami a dverami. Svietidlá sú nainštalované na širokej pult, použite vrch pre dočasné uskladnenie telefónu, okuliarov. Stojany v spálňach často vykonávajú funkcie kompaktných truhlíkov, umiestnia osobné veci v nich.

Zvláštnosť

Obzvlášť obľúbené sú nočné stojany v štýle loftu. Je potrebné zabezpečiť, aby nábytok harmonizoval s interiérom celých priestorov, prispel k vytvoreniu útulnej atmosféry. V nočný stôl môže byť uložený rôzne veci potrebné na relaxáciu v posteli alebo voľnom čase.

Smer štýlu podkrovia má výraznú osobnosť. Tvrdí s takýmto dizajnom majú často metalizovanú farbu, ale sú vyrobené z dreva rôznych plemien.

Podkrovné stojany sú charakterizované jednoduchým výkonom a zároveň funkčnosťou.

Názory

Veľa modelov nábytku sú prezentované na predaj, rozdiel medzi ktorým je konštruktívny výkon. Najviac v dopyte spálňového gauči so zásuvkami. K dispozícii sú aj možnosti s neobvyklými dverami, priestrannými výklenkami.

Skrinky na výrobu materiálu na výrobu materiálu sú rozdelené do dvoch hlavných odrôd:

 • drevené;
 • Kovový.

  Drevo má jedinečnú textúru, ktorá je pre tento smer veľmi dôležitá. Na výrobu takejto Tiumba používa Ash, borovica, dub, breza. Drevené odrody sa líšia vo farbe a textúre. Strom je často doplnený kovovými regálmi, kučeravými nohami, kolesami.

   Požiadavky z MDF a DSP sú tiež dopytom. Sú to šetrné k životnému prostrediu, ktoré rozlišujú vysokú pevnosť a stabilitu. Pôvodný pohľad na gauč s čalúnením kože. Tento objekt je dobre kombinovaný s koženou hlavičkou, iným nábytkom v podobnej farbe.

   Smer loft je jedinečný, že jeho komponenty sú často vyrobené z odpadu. Týka sa to nábytku. Nočné skrine sa zbierajú z nerevolačných dosiek, železných rúr, paliet. V zručných rukách sa tieto materiály zameriavajú na jedinečné dizajnérske veci.

   Pri výbere materiálu nočného stola, vždy zvážte paletu farieb interiéru. Jedna z najúspešnejších možností je považovaná za kombináciu dreva s kovom.

   Kritériá pre výber

   Výber nočných stolov pre spálňu, venujte pozornosť nasledujúcim detailom:

   • rozmery;
   • tvar;
   • vybavenie.
   Prečítajte si viac  Spálňa dekorácie pre dievča

   Hlavnými parametrami voľby sú veľkosť, vzhľad a dizajnové funkcie. Pohodlie Thumb, kombinácia s iným interiérom závisí od nasledujúcich charakteristík.

   Prízvuk pozornosť vo výške, šírke a hĺbke nočných stolov. S nízkym nábytkom je ľahké prevrátiť lampu a vysoká sa zdajú byť príliš ťažkopádne. Optimálne sa považuje za výšku postele s posteľou, takéto kabíny sú považované za najvhodnejšie v prevádzke.

   Pri určovaní šírky sa zamerajte na veľkosť postele. Manželská posteľ stojí za to vybaviť TUMBEL, ktorej šírka je 30-50 cm. Celková posteľ vyžaduje zodpovedajúci nočný stolík, šírka viac ako 60 cm.

   Hĺbka by mala byť asi 50 cm. Je dôležité, aby zakúpený nábytok neprekrývací prístup a nehovoril príliš veľa zo steny. Z hlbokých stubov sú nepohodlné získať veci uložené v ňom.

   Návrh nábytku je určený v súlade so svojím príslušníkom. Loftové trubice sú vonkajšie a pozastavené.

   • Prvá odroda má početné interpretácie, ktoré určujú vymenovanie pracovného priestoru. Pre lampy, hodiny a iné veci si môžete vybrať jednoduchú konfiguráciu bez boxov a dverí. Ak je skrinka potrebná na skladovanie rôznych položiek, ktoré vytvárajú neporiadok v miestnosti, stojí za to zvoliť model s oddeleniami. Nábytok pozostávajúci výlučne z krabíc musí byť doplnený nohami, aby bolo vhodné otvoriť najnižšiu.
   • Pozastavené modely vytvárajú dojem beztiažnosti, dajte interiéru elegancie spálne. Môžu byť tiež vybavené policami a zásuvkami, ale vzdialenosť od povrchu podlahy do spodnej časti nábytku by mala byť najmenej 10 cm.

   Určenie pri výbere je tvar nočného stola.

   • Námestie a obdĺžnikové modely sú považované za univerzálne riešenie, zapadajú do rôznych smerov a líšia sa v praktickosti.
   • Kruhový nábytok je vhodný pre nezvyčajnú spálňu, ideálne, ak bude mať modrý alebo metalizovaný odtieň.
   • Uhol je vynikajúca možnosť pre malú miestnosť, kde je len uhol zadarmo.
   • Kombinované modely sú vybavené konzolami a originálnymi vložkami.
   Prečítajte si viac  Vyberte polky pre spálňu

   V etape výberu nábytku vždy zdôraznite pozornosť. Mal by byť vybavený vysoko kvalitnými armatúrami. Skontrolujte rukoväte, dvere a boxy, aby ste sa uistili, že nie sú žiadne vrstvy a premývacie. Vyberte si nábytok s odolným rámom.

   V prítomnosti kolies sa uistite, že sú nastaviteľné a schopní odolať hmotnosti pohovov s rôznymi objektmi.

   Vybaviť takýto nábytok používajte zatvorené a otvorené zásuvky, police. Môžete nájsť skrinky s krídlom sa posunuli v rôznych smeroch. Zvýšiť funkčnosť nábytku umožňuje balík zväzkov, ktorý sa používa ako stojan na knihy, časopisy.

   Ak sú skrinky inštalované vpravo a na ľavej strane postele, musia mať identický dizajn. Súlad s rovnakými parametrami a vybavením sa nevyžaduje. Je možné dosiahnuť rovnováhu s pomocou svietidiel alebo obrazov.

   Výber loft Bedside Tabuľka, najprv rozhodnúť o všeobecnom dizajne miestnosti a vzhľad postele. Všetok nábytok v spálni musí byť navzájom kombinovaný.

   Rúry sa odporúča umiestniť v blízkosti z okrajov lôžka, aby ste mali ľahký prístup k pracovnému povrchu.

   Krásne príklady

   Stojan na podkroví sa môže zdať trochu drsné, ale takýto nábytok má svoje vlastné kúzlo.

   • Drevený model môže byť doplnený metalovanou lampou.

   • Mnohí vyzdvihnúť stojany, ktorého dizajn je harmonizovaný s čelenkou posteľou.

   • So riadne vybranými nočnými stolíkmi bude interiér loftového štýlu.

   O tom, ako urobiť nočný koniec s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: