Opotrebované lôžka

Štýlové a originálne, pevné a extravagantné trydinové lôžka dnes berú hodné miesto medzi rôznymi modelmi moderného nábytku, harmonicky montáž do rôznych interiérov a dopĺňať ich špeciálnu náladu a pohodlie. Na rozdiel od mnohých ďalších produktov, temované lôžka nie sú len na spanie, ale aj veľmi významnú dekoráciu interiéru miestnosti vďaka rôznym veľkolepým kovovým častiam.

Opotrebované lôžka

Výhody kovových výrobkov

Kované lôžka majú oveľa väčšiu výhodu a kvalitné vlastnosti ako obyčajný drevený priestor pre spánok a voľný čas, ako napríklad:

 • Bezpečnosť počas prevádzky, životné prostredie. Kované výrobky na spanie hypoalergén, pretože sú vyrobené len z prírodných materiálov, a preto sa často zakúpia pre dospelých spálňach a pre detské spálne. Ako základný materiál výroby kovaných produktov sa používa skutočný a čistý kov, niekedy – s rôznymi zliatinami.
 • Kovové postele sa vyznačujú dlhou životnosťou – Niekedy existuje niekoľko generácií jednej rodiny s použitím takýchto silno-kvalitných lôžok. Vysoké náklady na takúto lôžku určite spĺňajú všetky náklady na jeho akvizíciu v dôsledku kvality tohto typu nábytku a jej garantovanou spoľahlivosťou.
 • Obrovská škála tvarov a veľkostí Umožňuje vybrať pôvodný riešenie pre nastavenie spálne v rôznych štýloch.
 • Ak je toto tvarované železné posteľ vytvorené manuálne – nemôžete pochybovať o jeho exkluzivite a jedinečnosti. Postupom času môže byť takáto posteľ skutočná rarita a výrazne rastie v jeho hodnote.
 • Kovová základňa lôžka je dokonale kombinovaná s inými vyhľadávanými materiálmi – kameň, sklo, drevo, koža alebo tkanina, hroznové vinice, ako aj bambusové vložky.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Názory

Ak sa rozhodnete kúpiť skutočne vysoko kvalitné kované posteľ, musíte sa najprv oboznámiť s hlavnými typmi týchto produktov, aby ste si vybrali medzi nimi najvhodnejšie na zdobenie interiéru vašej spálne.

Opotrebované lôžka

Železné postele s miernou hlavičkou

Tento druh produktu sa stane vynikajúcim dekorom pre akúkoľvek spálnu, zdobenú v klasickom aj modernom štýle mládeže. Takýto neobvyklý výrobok je schopný dať svoju spálňu na špeciálnu atmosféru odpočinku, plnú relaxáciu a coziness.

Koža, Vemor, semiš z rôznych farieb sú najčastejšie vybrané ako hlava tvarovaného postele.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Postele s tvarmi

Postele s kovanými chrbtami vytvorte v miestnosti obraz vynikajúcej klasiky a sofistikované baroky. Vždy určujú štýl spálne a pozrite sa na špeciálne výhodné v klasickom interiéri.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka s baldakhinom

Kované spiace miesta s dutinami sú elitné vlastnosti, vždy vyzerajú ako špeciálne elegantný, robia izbu jedinečne báječné a luxusné. Vaše dokončenie s takýmto posteľou bude skutočne elegantné a romantické.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Kombinované železné výrobky

Moderné kovanie Masters Urobte jednoducho úžasné diela umenia, ktoré úžasné tých, ktoré obklopujú svoju veľkolepú kreativitu. Štýlové tryné postele zdobené prvkami dreva sú schopné zapadnúť do spálne a stať sa jej dekoráciou. Kov s drevom v jednom produkte vždy vyzerá len úžasné.

Veľmi populárne dnešné postele z kovu bez squinter – sú veľmi pohodlné pre ľudí vo veku a deti.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Formuláre

Kované lôžka sú tiež odlišné: obvyklý obdĺžnikový tvar, ktorý sa najčastejšie nachádza v moderných izbách, ako aj viac exotických foriem elegantných tvarovaných lôžok – okrúhle alebo polkruhové, ktoré vždy robia interiér spálne s jedinečným a priťahovaním pozornosti na nezvyčajný dekor.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Môžete si tiež kúpiť tvarovaný železný skladací posteľ – Takýto výrobok rýchlo chápe a bude v prípade potreby, že vám umožní mať vždy ďalšie pohodlné a krásne posteľ pre hostí.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Štýly

Mnoho ľudí si myslí, že kovové výrobky v interiéri spální vznikajú príliš ťažkopádne a zriedka sa zmestia do najobľúbenejších riešení štýlov pre módne prehnané. V skutočnosti to tak nie je, pretože moderné výrobky z kovu vždy ovplyvňujú ich sortiment a S tou správnou voľbou harmonicky zmestia do rôznych interiérov:

 • Klasický štýl. Pre spálňu v prísnom klasickom štýle, je najlepšie si vybrať tvarovaný lôžko toho istého prísného tvaru, bez kovových kučery, vzorov a hojnosti dekoratívnych prvkov.

Opotrebované lôžka

 • Moderný. Pre moderný interiér je posteľ vhodná pre posteľ, ktorej čelo je vytvorená vo forme prepleteného elegantného, ​​ako keby čiary čipkov, čiary.

Opotrebované lôžka

 • Barokový. Pre takéto luxusné štýly, ako sú barokové alebo dokonca rokokové, najrelevantnejšie kovové výrobky s otvorenými kvetinovými ozdobami, v ktorých hladkosť, okrúhla liniek a foriem budú prevládajúce.

Opotrebované lôžka

 • High Tech. Kované miesta na spanie, pre ktoré je jasnosť línií, klasická závažnosť a explicitný asketicizmus, je miesto v spálňach zdobené v módnom štýle high-tech.

Opotrebované lôžka

 • Škandinávsky štýl. Neopatrný dizajn takejto postele môže byť tiež použitý v škandinávskom štýle, pre ktorý je láska k strunovaniu charakterizovaná.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Etnický štýl. Falšovaná posteľ, vytvorená v štýle orientálnych rozprávok, je ideálny pre etnický interiér.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Provence. Mierne drsné povrchy so špeciálne nie namazanými plochami na kovu sa dokonale pozerajú do interiéru štýlu Provence.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Kované položky

Po stáročia boli kované lôžka obzvlášť ocenené za to, že sú dosť odolné v dôsledku ich kovového dizajnu, a sú preto obzvlášť spoľahlivé, ako aj pre skutočnosť, že kov za určitých podmienok je veľmi ľahké spať, čo vám umožní pripojiť potrebné formy a elegantné čiary na tieto lôžka. Vzhľadom k svojej všestrannosti, nábytok s pôvodnými kovania prvky budú vyhovovať rôznym interiérom, a preto je tak milovaná dizajnérov.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Kované dekoratívne prvky kovového lôžka môžu dokonca poskytovať prísne interiéry vlastnosti slušnosti, pohodlie, priestor a ľahkosť. Niektoré z najobľúbenejších kovaných prvkov dekor v postele a iných výrobkoch sú ruže a iné kovové kvety – Toto je krásny prejav moderných kováčských remesiel a majstrov talentu.

Takáto posteľ s ružami bude pôvodná práca súčasného umenia vo vašej domácnosti.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Rozmery

Je veľmi dôležité spočiatku vybrať rozmery kovového lôžka, ktoré potrebujete, Ak chcete, aby sa dokonale zapadali do priestoru spálne a aby ste mali možnosť relaxovať na ňom samostatne alebo v páre:

 • Štandardná veľkosť Výrobky sú zvyčajne 180×200 cm alebo 800×1900 mm.
 • Šírka s jedným lôžkom Štandardne blíži sa na 90-100 cm, a preto tu výber odberateľov sa často zastaví na veľkosti 90×200 cm, a tých, ktorí si chcú zakúpiť parametre odporučujúce 1 a pol lôžku 1200×2000 mm.
 • Šírka manželskej postele Tam nesmie byť menšie ako 140 cm – zvyčajne v takýchto prípadoch spotrebitelia si vyberú lôžka s veľkosťou 140×200 cm, často sa vyskytujú rozmery 160×200 cm.

Ak chcete získať skutočne kráľovskú posteľ pre seba – môžete vám ponúknuť veľa veľkých veľkostí vyrobených individuálnymi parametrami.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Výška povrchu na spanie musí byť najmenej 40-45 cm. Vysoké kovové lôžka kúpiť oveľa častejšie ako tvarované postele bez squattingu, pretože nohy takejto postele sú tiež dekoratívnou výzdobou produktu.

Farba

Hotové kovové lôžka sú nevyhnutne uzemnené a farby v tomto tieni, čo si vyberie budúci majiteľ tejto veľkoleposti. Pri farbení sa najčastejšie používa vytvorená farba, ktorá je približne 10 rokov. S pomocou špeciálne vybranej farby môžete urobiť povrch lôžka matný alebo lesklý a tiež dať lesk alebo dokonca módny dnešný efekt.

So všetkými týmito spôsobmi sa dá ľahko vstúpiť do akéhokoľvek moderného interiéru.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Je veľmi zaujímavé vyzerať ako biela posteľ s vložkami pod farbou striebra, čo urobí priestor skutočne elegantného. Ale stále, Black Wramd Bed je známejšia – v tomto prípade, okamžite efektívne zaberá izbu spálne, zrušená s jeho chytľavým farbou s jasným dekorom a robí to exkluzívnejšie a jedinečné.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Vzhľadom na to, že mnohí spotrebitelia uprednostňujú dnes kúpiť hotové modely, ale na nákup kované spálne na objednávku, môžu si tiež vybrať rôzne možnosti na maľovanie svojho nového objektu nábytku – od známych neutrálnych odtieňov na extravagantné neón.

Opotrebované lôžka

Metódy spracovania karcasy

Výroba kovaných výrobkov dnes sa vykonáva dvoma metódami spracovania materiálu: \ t

 • Hot metóda. S touto metódou je hotový kov určitým spôsobom rozdelený na približne 700 stupňov, takže sa stáva viac plastom a výrobok by mohol byť podávaný správny formulár. Táto metóda môže byť vykonaná ručne aj so špeciálnym vybavením. S kovovým spôsobom vyrobený z kovu, odliatky sú ľahko vyrobené vo forme všetkých druhov prvkov, ako sú farby a listy, vetvičky.
 • Studená metóda. Táto metóda sa tiež nazýva „razenie“, pretože potrebuje špeciálny stroj na jeho vykonanie. Metóda lisovania umožňuje výrobu produktov oveľa rýchlejšie ako manuálna možnosť, a preto sú oveľa lacnejšie.

Pečiatka Kované lôžka patria do kategórie najdostupnejších v cenovom pláne.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

S moderným interiérovým dizajnom s kovanými produktmi, dizajnéri častejšie začali používať patecovanie kovových častí a prvkov. V tomto prípade interiér nadobúda druh štýlového štýlového zafarbeného nájazd, ktorý vždy vyzerá zaujímavé a krásne, a žiť v blízkosti takejto dekorácie útulné a pekné.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Podrobnejšie informácie o tom, ako falšované lôžka, môžete sa naučiť z nasledujúceho videa.

Výrobcovia

Domáci výrobcovia ponúkajú krásny, kvalitný nábytok práce Kuznetsov z vynikajúcej kvality a za najpriaznivejšie ceny. Preto by ste mali venovať pozornosť ich výrobkom, aby vysoko kvalitne vyzdobte svoj domov a doplnili svoj interiér s útulným a štýlovým kovovým lôžkom:

 • Tvarovaný nábytok Factory MetalDecor Viac ako 10 rokov, vysoko kvalitný kovaný nábytok v dizajne autorských práv a dlhou zárukou. Tu si môžete objednať posteľ v akomkoľvek štýle riešenie a dekoratívne vykonanie na špeciálnom projekte.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Továreň umeleckých kováčských výrobkov „VOTA“ Už 20 rokov sa vyvíja a výroba umeleckých produktov. Kovové postele sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, pričom sa zohľadňujú pokročilé návrhárské nápady a trendy vo svete nábytku.

Opotrebované lôžka

 • Produkty ukrajinskej spoločnosti „Metatakas“ Rôzne s vynikajúcim výkonom v tradíciách najlepších majstrov kovania a širokú paletu farebných riešení.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Spoločnosť „stilmet“ ponúka rôzne typy lacného atraktívneho kovového nábytku, ktorý sa vyznačuje praktickosťou, trvanlivosťou a vysokou funkčnosťou.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Dnes existuje viac ako 200 tovární v našej krajine, kde sú vyrobené rôzne druhy nábytok nábytku a krásne postele medzi nimi sú obsadené jedným z popredných miest.

Dekor a komponenty

Opotrebovaný produkt pre spánok a rekreáciu bude harmonicky kombinovaný s najviac rôznymi interiérovými položkami, Zvlášť ak ste zodpovedne prichádzate do procesu výberu požadovaného dekor:

 • Bude vyzerať veľmi krásne, napríklad, Opotrebovaný hrudník alebo staroveký hrudník, ktorý dá určitú farebnú chuť.

Opotrebované lôžka

 • Kované časti stropných alebo stenových svietidiel sa navzájom dopĺňajú a charakteristicky kombinujú so zvyškom interiérových položiek.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Vedľa kovaných lží je tiež možné dať skriňu s veľkými zrkadlami, Registrácia, ktorá môže úplne zopakovať pôvodný lízanie na čelo.

Opotrebované lôžka

 • S tour-lôžkovým posteľou budú všetky druhy dekoratívnych produktov ručne dokonalé: Svietniky a stojany, otvorená dutina alebo lavičky.

Opotrebované lôžka

 • Krásne zájazdené tkaniny budú vhodné aj v kombinácii s kovovým nábytkom. Lietajúce priehľadné tkaniny, čipky vytáčanie čelo, jasné posteľná bielizeň bude najlepším doplnkom pre dekor izby.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Pre spálňu si môžete vybrať zrkadlo v kovovom ráme, Kované Pouf, točené železné lampy, ktoré budú plne elastické s dizajnom postele a harmonicky dopĺňať interiér izby.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Ako si vybrať?

Ak chcete správne vybrať najvhodnejšie pre vašu izbu tvarovanú posteľ, Je potrebné venovať pozornosť takýmto parametrom ako:

 1. Gabarits. Jeho veľkosti, tvar a vzhľad, rámový materiál a základňa, dizajn.
 2. Ak vaša pozornosť priťahovala tvarovanú lôžko pre extrémne nízku cenu, neponáhľajte si ho kúpiť. Nízke náklady by mali byť okamžite upozorniť, pretože cena výrobku by mala zahŕňať hodnotu materiálu a dielo majstra, a preto skutočne vysoko kvalitné kovové postele sú vždy drahé.
 3. Venujte pozornosť prvkom postele – musia byť pevné, a nie duté. Zvlášť ak chcete, aby sa interiér spálne, aby ozdobila súčasnú kocku, a nie posteľ vyrobená z kovových rúr, ak nerozumiete, nemôžete pochopiť, čo je posteľ vyrobená – spolieha sa na informácie o svojej hmotnosti a silu. Príliš ľahká posteľ vám povie o tom, čo je vyrobené z trubíc, je nepravdepodobné, že by to nevydržalo vážnu váhu, a nebude slúžiť vám tak dlho, ako skutočný tvarovaný železný nábytok.
 4. Aj pred nákupom stojí za to hodnotiť stabilitu vašej budúcej postele. To je dôvod, prečo, pred nákupom, choďte na zvolenú posteľ, navštívte na ňu alebo dokonca stagnovať, aby ste zistili, či táto posteľ nebude vrhnúť, je to tak trvanlivé, ako píše predávajúci. Miesta všetkých pripojení stojí za to, aby sa osobne uistili, že všetky upevnenia sú láskavé a spoľahlivé.

Opotrebované lôžka

Krásny spálňa interiérový dizajn

Pri výbere štýlového a originálneho tvarovaného postele zvážte veľkosť miestnosti, kde ho nastavíte:

 • V malej veľkosti spálne alebo miestnosti s úzkym priestorom, okrem tvarovaného postele, je lepšie použiť malý počet nábytkových predmetov. Nadmerná existencia kovaných prvkov sa môže rozšíriť veľa na hostitelia obydlia, transformácie štýlového postele v podobnosti mriežky. Malí spálňa V tomto prípade je lepšie získať jasnú tapetu, ale potom by mala byť lôžko tiež ľahká alebo sfarbenie okura.

Opotrebované lôžka

 • Ak chcete vybaviť romantickú spálňu, mali by ste si vybrať kovové lôžko, ktoré bude mať hlavičku s hladkými akcentmi, rastlinnými vzormi. Tiež tu bude najlepšie vyzerať malé degradované svetlo, ktoré nedáva žiadne akcenty a vytvára typ prirodzeného osvetlenia.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

 • Venujte osobitnú pozornosť textilným. Veľmi často, dizajnéri odmietajú mať tvarovanú posteľ v interiéri, veriť, že to bude premeniť miestnosť na príliš chladno a dokonca aj oficiálne priestory, vysídlenie iných dekorových prvkov na pozadí.V tomto prípade bude tkanina v dekorácii miestnosti s tvarovanou lôžkom pomôcť vyhladiť jej najprísnejšie čiary. Vankúše v súbore s kovom bude interiér spálne viac domácnosti a útulný. Farebné ložiská a prikrývky sú vhodné na tvarované prvky pôvodného kovového lôžka.

Opotrebované lôžka

 • Lôžko z kovu je vždy dokonale kombinovaná so stromom – prvky takejto spálne sú vhodné pre priestory v národnom štýle. Kované železné lôžko sa zmestí do tandemu s drahým a masívnym nábytkom z prírodného dreva s ušľachtilou farbou. Pre modernú spálňu bude dobré riešenie jednofarebné neutrálne maľovanie pozadia a openwork ornament, ktorý zopakuje prepojenie pobočiek a ohýba sa v hlave postele.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Recenzie vlastníctva

Kovové postele spoločnosti „Metatakas“ sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a prijateľnou cenou a rôzne formy a veľkosti môžu uspokojiť chuť aj o najviac vyberavý kupujúci. Kované spánkové miesto z IKEA „Leirvik“, zvyčajne všetci kupujúci, je charakterizovaný ako veľmi dobrá akvizícia, ktorá krásne zapadá do interiéru spať.

Univerzálnosť a vzhľad takéhoto postele všetky listy spokojní.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Všetci majitelia skutočne kvalitatívne vyrobených falšovaných nábytku reagujú na ich akvizíciu pozitívne, pretože kované lôžko dáva pevnosť nielen interiéru obydlia, ale aj jej vlastníkmi. Tento nábytok sa nehovorí, že zobrazuje priateľov a preniesť na deti. Skutočne vysokokvalitný a majstrovský falšovaný nábytok vám bude slúžiť ani jedno desaťročie. Preto, keď je zvolený, je potrebné byť veľmi pozorný a potom taký dekoratívny kus nábytku sa objaví vo vašom interiéri, čo dá bývajúci vplyv stavu a milosti v rovnakom čase.

Opotrebované lôžka

Opotrebované lôžka

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár