Vlastnosti matrasov Luntek

Zdravý a silný spánok vo veľkej miere závisí od správneho výberu matraca. Mnohí kupujúci hľadajú vysoko kvalitné modely za prijateľnú cenu. Svetlým zástupcom ruských firiem je značka Lunty, ktorá je relatívne nedávno na trhu, ale už má mnoho fanúšikov.

Trochu o továrni

Ruská spoločnosť Luntk sa zaoberá výrobou vysoko kvalitných ortopedických matracov za prijateľnú cenu. Hoci továreň je stále veľmi mladá, ale odkazuje na dynamicky rozvojové spoločnosti. Zakladatelia značky analyzovali výhody a nevýhody mnohých domácich a zahraničných výrobcov matracov na vytvorenie vlastnej výroby.

Ortopedické modely matracov Luntek sú charakterizované optimálnym pomerom vynikajúcej kvality za prijateľnú cenu. Spoločnosť používa individuálny prístup ku každému kupujúcemu, ktorý ponúka širokú škálu výrobkov pre každú chuť. Poskytuje vysokú úroveň služieb av krátkom čase poskytuje tovar. Riadenie továrne starostlivo monitoruje kvalitu vyrobených výrobkov, takže kontroluje v každej fáze.

Produkty

LuntEk vyrába širokú škálu matracov od ekonomických možností a končiacich štýlových, exkluzívnych modelov. Každý výrobok má certifikát kvality a tiež zodpovedá sanitárnym normám. Spoločnosť poskytuje záruku na všetky výrobky jeden rok. Pri výrobe ortopedických matracov Luntik aplikuje vysoko kvalitné materiály od domácich a zahraničných výrobcov. Spoločnosť úzko spolupracuje s dodávateľmi z Poľska, Nemecka, Belgicka, Malajzie.

Výroba všetkých produktov sa vykonáva prostredníctvom unikátnej technológie ručného remesla. Bola vyvinutá špecialistami Lunty. Jeho podstatou je, že matracy sú vyrobené manuálne, ale každá fáza výroby sa vykonáva pod kontrolou elektroniky. Takýto mimoriadny prístup vám umožňuje pristupovať k výrobe každého produktu individuálne. Každý matrac je jedinečný a jedinečný.

Populárne zbierky

Hoci Luntk je stále mladý, ale už presne vie, aké matrace sú potrebné pre moderných zákazníkov, ktoré ponúkajú veľmi veľký rozsah pre každú chuť. Továreň Lunty poskytuje niekoľko sérií ortopedických matracov:

  • Grand. Táto zbierka obsahuje množstvo modelov s ortopedickým efektom, sú v srdci dvojúrovňového nezávislého pružinového bloku. Niektoré modely vďaka používaniu kokosových koirov a nábytkárskej penovej gumy sú charakterizované strednou tuhosťou. Matrace na báze latexu priťahujú pozornosť na mäkkú. Memory Memory Effect Materiál umožňuje rýchlo vziať tvar tela;

  • LuntEk-18. Tento riadok obsahuje matracy s výškou pružinovej bloku 18 cm. Rôzne materiály sa používajú ako plnivá – prírodný a umelý latex, kokosový koirf, polyuretánová pena a ďalšie. Tento riadok obsahuje mnoho možností pre deti. Napríklad médium tvrdého ekologického modelu je pomerne elastický. Je vyrobený z umelého latexu a kokosového coir. Pružinový blok LuntEK-18 poskytuje vhodnú výšku, pričom nepoužívajú ďalšie materiály, pretože ich prítomnosť môže znížiť ortopedický účinok;

  • Patriot. Táto séria ortopedických matracov je navrhnutá na základe zlepšenej nezávislej nezávislej pamäte pružinového bloku. Pri výrobe týchto ortopedických matracov výrobca používa rôzne materiály. Mnohé modely majú kokosový koirf a umelý latex ako plnivo. Tieto plnivá zaručujú pohodlie, mäkkosť a elasticitu;

  • Revolúcia. Zber revolúcie zahŕňa ortopedické modely s nezávislými pružinami. Táto séria je veľmi populárny, pretože výrobca ponúka vysoko kvalitné a štýlové modely triedy prémií.

Model Model MIX Revolution Micro je založený na nezávislých pružinových blokoch. Hlavná jednotka tejto možnosti je tenká mikroprostia. Ich prítomnosť vám umožňuje úplne relaxovať a spať vo vašej obľúbenej póze. Táto možnosť je bilaterálna, pretože na jednej strane matrace prírodného latexu sa používa, a na druhej strane – kokosová koirinára.

Kryty na matracoch

LuntEk používa inovatívnu technológiu pri výrobe matracov. Sú vymeniteľné, vybavené pohodlným sponou na zips. Tento prístup vám umožňuje vidieť zloženie každého produktu. Odnímateľný prípad je charakterizovaný praktickosťou. Pri dlhom používaní sa dá odstrániť a vyčistiť v suchom čistení alebo nahradiť nový.

Kryty matracov sú vyrobené z vysoko kvalitného bavlneného jackala, ktorý má v kompozícii 85% bavlny. Tento materiál je skvele prešiel vzduchom, je šetrný k životnému prostrediu a ideálny pre spoľahlivú ochranu matraca.

Recenzie

LuntEk je dobre známy, takže ortopedické matracy jeho výroby sú v dopyte. Kupujúci zanechávajú rôzne recenzie, ale počet pozitívnych významne presahuje negatívny. Klienti, ako sú vynikajúce kvality značky produkty za prijateľnú cenu. Spoločnosť uplatňuje rôzne plnivá na vytvorenie širokej modelovej škály výrobkov. Každý kupujúci môže nájsť perfektnú možnosť v závislosti od osobných preferencií.

Ortopedické výrobky sa vyznačujú dlhou životnosťou. Matrace nie sú deformované, poskytujú anatomicky vernú polohu chrbtice počas spánku alebo odpočinku. Mnohí zákazníci ako model s rôznou tuhosťou. Táto možnosť vám umožňuje spať na strane matraca, ktorej tuhosť plne spĺňa požiadavky kupujúceho.

Ak hovoríme o negatívnej spätnej väzbe, potom mnohí kupujúci sa zameriavajú na nepríjemnú vôňu ortopedických výrobkov. Ak je matrac ponechaný na vetranie, potom tento zápach zmizne.

Ak kvalita výrobku nevyhovuje kupujúcemu, potom spoločnosť vyrába skúšku na vytvorenie nevýhod tovaru. Ak existuje taký, model bude nahradený iným.

Ako si vybrať správne?

Odporúčania pre výber matracu od výrobcu LuntEK môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár