Ako si vybrať generátor benzínu?

Použitie moderného vybavenia umožňuje vytvoriť na chate najpohodlnejšie podmienky pre život. Hoci každý vie, že počas problémov s napájaním obnovy sa môže vykonať na dlhú dobu. V tomto bode je, že generátory benzínu prichádzajú na záchranu, ktoré sú schopné poskytnúť vidiecky dom na dlhú dobu.

Ako si vybrať generátor benzínu?

Ako si vybrať generátor benzínu?

Zvláštnosť

Generátor je jedinečné zariadenie, ktoré vám umožní previesť jeden druh energie do elektrickej energie. Vďaka tomu sa táto jednotka považuje za optimálne riešenie na poskytovanie bodov elektrickej energie. Môže to byť ohrievače vody, domáce spotrebiče a dokonca aj počítače. Aby sa generátor benzínu plne plnil funkcie, ktoré mu boli priradené, je potrebné pozornosť rozhodnúť o procese voľby. Na to sa berie do úvahy nielen frekvencia bývania mimo mesta, ale aj dostupnosť plynu v krajine, počet fáz v elektrickej sieti, ako aj množstvo spotrebovanej energie. Treba poznamenať, že každá benzínová stanica bez ohľadu na typ a cieľ zahŕňa nasledujúce konštrukčné prvky:

 • Rama – zohráva úlohu podpory a zabezpečuje držanie pracovných jednotiek;
 • vynútiť agregát, ktorý je potrebný na konverziu paliva na elektrinu;
 • alternátor, ktorých práca spočíva v transformácii mechanickej energie do elektrickej energie.

Ako si vybrať generátor benzínu?

Ako si vybrať generátor benzínu?

Ako si vybrať generátor benzínu?

Odrody

Moderný trh predstavuje obrovské množstvo modelov generátorov benzínu, ktoré sú charakterizované ich funkčnosťou a inými parametrami. V závislosti od typu elektrárne a typu produkovaného prúdu sú generátory jednodázové a trojfázové. Prvá možnosť produkuje napätie 220 V a frekvencia je 50 Hz. Ale trojfázová sa môže pochváliť napätím v 380 V a rovnaká frekvencia je však účinnosť výrazne vyššia.

Ak na letnom mieste nie sú žiadne vybavenie, pre ktorý je potrebný 380 V na nákup podobného generátora, nie je žiadny bod. Stávajú dosť drahé, takže je lepšie obmedziť obvyklé možnosti.

Ale ak existuje vybavenie s vysokým napätím v zariadení, voľba je zrejmá.

Ako si vybrať generátor benzínu?

Ako si vybrať generátor benzínu?

V závislosti od typu sú generátory rozdelené do nasledujúcich typov.

 • Synchrónny – vyznačujú sa stabilným napätím a tiež pozoruhodne kopírkou s krátkodobým preťažením. V tomto prípade je dizajn pomerne otvorený, takže nie je chránený pred nečistotami.
 • Asynchrónny – môže sa pochváliť uzavretým puzdrom a vysokým stupňom ochrany pred vlhkosťou a prachom. Tiež sa líšia trvanlivosťou aj s aktívnym používaním. Hlavnou nevýhodou takýchto modelov je, že sa nespôsobili na preťaženie, a majú aj určité obmedzenia výživy zariadenia.

Ako si vybrať generátor benzínu?

Ako si vybrať generátor benzínu?

  V závislosti od typu zaťaženia sú generátory benzínu rozdelené na takéto.

  • Aktívny – Podobné zariadenie je potrebné zvoliť v závislosti od počtu zariadení, ktoré budú vyžadované elektrinou. Inými slovami, stačí pridať silu všetkých zariadení, kde nie je elektromotor.
  • Indukčný – Výpočet je založený na štúdii zaťaženia určitého zariadenia. Môže to byť práčky, chladiace zariadenia, čerpadlá a iné.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Okrem toho, generátory benzínu sú rozdelené na druhy v závislosti od účelu: obyčajný, menič a zváranie.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Rating modely

  Trh predstavuje obrovské množstvo modelov generátorov benzínu, v dôsledku čoho neskúsení ľudia zistia, že je ťažké vybrať si optimálnu možnosť. Veľká cesta je výberom jedného z najobľúbenejších modelov. Medzi najvyhľadávanejšie stanice dnes je možné poznamenať nasledovné.

  • DDE GG950Z – Model sa nemôže pochváliť pôsobivou silou a pokojnou prácou, sa však vyznačuje odolnosťou voči preťaženiu a prerušeniu. Zariadenie vstupuje do triedy nízkej energie, čo z neho robí nevyhnutnú voľbu pre domáce použitie. Kompaktné rozmery vám umožňujú prenášať zariadenie bez problémov a rozumná cena robí to SAT za akýkoľvek rozpočet.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  • Honda eu20i – Jedna z najobľúbenejších prenosných elektrární na trhu. Model sa líši nielen na vynikajúce technické špecifikácie, ale aj vysoko kvalitný výkon. Ak potrebujete získať tichý a trvanlivý zdroj energie pre malý vidiecky dom, tento model sa stane dokonalým riešením. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, ale je plne odôvodnená, vzhľadom na spoľahlivosť a trvanlivosť modelu. Domáce zariadenie pre 3 kW môže viac ako 10 hodín poskytnúť dom s elektrinou.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  • Matari MX7000E – Pokročilý model, ktorý sa môže pochváliť vysoko kvalitným výkonom. Charakteristickým znakom zariadenia je priemerný indikátor napájania, ktorý je 5 kW. To stačí, aby poskytoval elektrickú energiu vidiecky dom alebo malé kancelárske priestory. Model je vybavený výkonnou jednotkou pre 13 konských síl a nádrž charakterizuje pokročilý antikorózny náter, ktorý zväčšuje jeho životnosť. Okrem toho existuje medený alternátor, ktorý podporuje stabilizáciu napätia.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  • HYUNDAI HY7020F – Tento model bude ideálnym riešením pre malý vidiecky dom. Charakteristickým znakom jednotky sa skladá z dvoch konektorov, ako aj profesionálneho motora. Pre spustenie sa používa manuálny štartér s minimálnym odporom, ktorý vám umožní zapnúť generátor pre každú osobu. Inžinieri sa starali o Hyundai Hhy7020F minimálnou úrovňou spotreby paliva. Nádrž na 25 litrov je dosť na 15 hodín prevádzky pri maximálnom výkone. Model je známy svojím oceľovým dizajnom, ktorý zabezpečuje jeho silu a spoľahlivosť. Počas prevádzky nie sú žiadne stroje alebo vibrácie.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  • KONNER & SOHNEN KS 10000E ATS – Zariadenie, ktoré sa vyznačuje dlhým zdrojom, ako aj spoľahlivou prevádzkou. Okrem toho sa generátory spoločnosti môžu pochváliť vysokým výkonom, aby sa mohli použiť aj vo veľkých oblastiach krajiny. Samozrejme, existuje technológia stabilizácie napätia, ako aj systém na odstránenie vibrácií, čo výrazne zjednodušuje operačný proces.

  Funkcia modelu sa skladá z prítomnosti automatického riadiaceho systému, ktorý môže nezávisle zapnúť alebo vypnúť generátor, ako aj ovládať dodaný výkon.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  • HYUNDAI HHY 10000 FE – Jednofázový generátor kórejského pôvodu, ktorý bude ideálnou voľbou pre vidiecky dom s veľkým počtom techník. Charakterizované dvoma typmi spustenia: manuálne a elektrické. Motor je mimoriadne spoľahlivý a schopný odolať každodennému používaniu.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Čo brať do úvahy pri výbere?

  Generátory benzínu na poskytovanie sa považujú za optimálne z hľadiska pomeru cien a kvality. Ale že zariadenie môže plne plniť svoje funkcie, musíte venovať veľkú pozornosť procesu výberu. Po prvé, musíte sa rozhodnúť, potrebujete synchrónne alebo asynchrónne generátory. Rozlišovacou znakom synchrónnych možností je, že zaručujú stabilné napätie. Použitie podobnej stanice vám umožňuje užívať sa o pretekoch v sieti a výkonu techniky. Okrem iných výhod týchto staníc je možné zaznamenať hladký štart, ako aj schopnosť odolávať preťaženiu. Takéto zariadenia sa však nemôžu pochváliť vysokým stupňom ochrany pred vplyvom na životné prostredie.

  Vzhľadom na dizajnové znaky chladiaceho systému v IT, vlhkosti, prachu alebo iných prvkoch schopných priniesť generátor.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Pokiaľ ide o stanice asynchrónneho typu, majú jednoduchší dizajn vyznačujúci sa vysokým stupňom ochrany pred vplyvom vonkajších faktorov. Dôležité Pri výbere generátora benzínu má tiež svoju silu. Neexistuje žiadny bod pri nákupe stanice s vysokým výkonom, ak je v dome malý počet zariadení. Najprv musíte vypočítať, koľko kW sa spotrebuje denne a až potom vyberte požadované zariadenie. Elektrické generátory benzínu sa teda považujú za jeden z optimálnych domov. Vysoká kvalita, spoľahlivosť a prijateľná cena takýchto agregátov zabezpečujú ich popularitu po celom svete. S tou správnou voľbou bude benzogenerátor schopný dlhý čas, ktorý poskytuje stabilné napätie.

  Ako si vybrať generátor benzínu?

  Ako si vybrať generátor benzínu pre dávkovanie, pozri ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár