Aký druh pilier potrebuje reťazovú mriežku a ako ich inštalovať?

Natiahnite reťazovú mriežku bez stĺpov aspoň niekoľko metrov nebude schopná. V krajinných domoch av oblasti krajiny, najúčinnejšie a vyčerpané riešenie pre oplotenie miestnej oblasti, oddelenie z ulice.

Preskúmanie druhov

Poliaci pre mriežkové otroky sa líšia v najbežnejších typoch materiálu pre nosnú štruktúru: Betón (vrátane vystuženého), dreva, čisto kovových konštrukcií a azbestov.

Betón a azbument – Podobné materiály: Používajú cementovú kompozíciu.

Spotrebiteľ je primárne záujem o to, koľko je plot spoľahlivý, koľko rokov bude trvať. Ako zdrojové údaje – silu všetkého plotu, úľavu a obvodu úmyselného územia. Keď napríklad je potrebné chrániť graf niekoľkých desiatok akrov, výstavba kapitálu (s pillinkami pilierov v betóne) plot sa nemusí zhodovať s rýchlymi okrídlenými plánmi vlastníka.

Drevený

Podporuje z dreva alebo protokolov na dlhú dobu. Strom je ľahko spracovaný, je lacný (v porovnaní s kovovými konštrukciami). Drevené póly – najviac fiškálna možnosť. Ale jednoduchá doska je dobrá ako podporná podpora – aj keď si vezmete najvýraznejší z existujúceho sortimentu, skôr by nahradila kapitolu, ako by slúžila ako jej návod a fixáciu podpory. Ideálna pevnosť – podľa štandardov drevenej nosnej konštrukcie ako takej – sa dosiahne pomocou podpory sque-or-gule. Bar musí byť striktne námestí v rezaní, log – kalibrované na dokonalý okrúhly tvar.

Pomocou stromu s prierezom pravého trojuholníka, mnohouholník sťažuje inštaláciu mriežky.

V strome je ľahko ovládateľný nechty alebo skrutky skrutky – mriežka je na nich zavesená.

Bez pravidelnej starostlivosti o drevené piliere – impregnácie Raz ročne alebo niekoľko rokov, aktualizácie vodotesného povlaku – strom podlieha hnilobu, korozívnym hmyzom, ktorým sa živia na jeho vláknach, napríklad účinky uctievania stromov. Ak sú mravce zamierované do loga alebo segmentu dreva, majiteľ bude musieť chrániť chemikálie. Berúc do trhlín, hniezdny hniezdo a vynásobte vnútri. Forma, huby, huby a mikróby milujú vlhkosť – v dvoch alebo troch rokoch sa drevo začne premeniť na duch. Pri výmene stĺpcov je Rabita vzdialená na týchto miestach.

Kovový

Kovové piliere sú oveľa dlhšie ako drevené. Najznámejšou možnosťou je štvorcový profil.

Rovnako ako v prípade stromu, neodporúča sa používať obdĺžnikovú časť: frontálne a zadné plachetnice so silným vetrom budú flure.

Obdĺžnikový profil požiadal o horizontálne priečky, ktoré zlepšujú fixáciu otroka v dodatočných miestach pripojenia. Bez odchodu (periodická maľba podľa časov primérov ročne alebo dva) póly zachová maximálne desať rokov. Ekonomická možnosť – skontrolujte, či pre hrdzavé body a reprodukovať primérový povlak na miestach ich vzhľadu, základný náter musí mať jednu farbu a tieň.

Prečítajte si viac  Jednodlažné domy s garážou: Popular Možnosti

Ekvivalentná alternatíva pre profrub – jednoduché tolstyed. Mínus – relatívne vysoké náklady na stavbu ocele. Kov nemôže byť varený – hrdza a zrúti sa za niekoľko rokov. Ideálna izolácia zo solí a vlhkosti pôdy, kde je takýto pilier vložený, betónová výplň konštrukcie bude poskytovať.

Betón

Betónový pilier môže byť vyrobený a urobiť to sami. Spočiatku je rámec nastavený na rad 10×10 cm, výška 3-3,5 m, varená z rebrovaného výstuže, napríklad 16 mm priemyslu prierezu. Debnenie je namontované pod ním – takže dizajn je striktne námestí v priereze, napríklad 15×15 cm. Betón vylial vnútorné časti – približne ako „rám Monolith“ je obsadený pod viacpodlažnou budovou alebo štruktúrou.

Mítos návrhy – kapitálové náklady, výzva komplexnosť montáže: Aj pred výplňou s betónom je potrebné poskytnúť slučky, napríklad z hrubých nechtov, zváraných na oboch stranách rámu. Dôstojnosť – nedostatok starostlivosti o výsledný železobetónový výrobok. Jednoduchá slúži 30 rokov 30, ak nie viac. Nevyžaduje odlievanie ďalšieho betónu ako základňu.

Asbesto-cement

Asbacement je horší v trvanlivosti len s vysoko kvalitným železobetónom, na výrobu betónu, pre ktorý betón, varený podľa receptu M400 alebo ešte viac. Náklady na asketické rúrky sú však výrazne nižšie. Nevýhodou je ešte väčšie ťažkosti s inštaláciou siete: s neúspešným nastavením upevňovacích bodov, azbestové potrubie môže prasknúť. Sila, trvanlivosť tejto podpory bude v otázke.

Odporúča sa ich tlačiť betónom na základni, ako je oceľové piliere.

Plasty

Plastový – nízkotlakový polyetylén, polypropylén, polystyrén, polyuretán – trhliny a vyblednuté od ultrafialového materiálu, Najmä v letnom horúčave, keď sa teplota často ukáže, že je vyššia + 40 °. Kompozitné materiály – najmä pevný polykarbonát – trochu lepšie, ale nebudú zachrániť plot z hojdania a vibrácií počas hurikánu. Plast sa nebojí vody, ale jednorazové rozdiely teploty, povedzme, -25 ° až + 45 °.

Prečítajte si viac  Výstuha tehlového muriva: Technológia a spracovanie jemnosti

Tieto materiály nie sú vandalokratické: sú ľahké chytiť svoje nohy, nastavte oheň / odraziť ľahší a t. D. Sú vhodné len ako sekundárne, vnútorné bariéry, napríklad, keď sú usporiadané hydinové domy.

Po koľkých metroch

Optimálna vzdialenosť medzi nosičmi nie je viac ako 2 m. Pokus o uloženie na piliere povedie k tomu, že plot bude „hrať“ z nie je najsilnejším vetrom a jeho stabilita a spoľahlivosť bude výrazne znižovať. Rabite kvôli príliš zriedkavým pilierom bude rýchlejší a stratí formulár, ktorý okamžite navrhuje poškodenie vlastníka stránky a bývanie do stavu plota a domu ako celku.

Výpočet množstva

Dôležitou úlohou vo výpočte zohráva oblasť lokality. Napríklad, keď potrebujete rozptýliť 6-stotinový graf, veľkosť 20×30 m, postupujte takto:

 1. Vypočítaný obvod. V tomto prípade sa dĺžka a šírka lokality zložená, získaná – vynásobená polovica. 100 m – Perimeter. Tiež to je dĺžka rabity v rolle (100 metra strih).
 2. Vzorka: Dva metre – jeden príspevok.

V tomto prípade získame 50 pilierov.

Inštalácia

Pre zväzovacie pôdy, napríklad pilier betónovaný do hĺbky 1,5 m. Nadzemná časť – 2 m, dostaneme 3,5-metrové segmenty. Pre graf 6 akrov, to bude trvať 175 m okrúhle rúrky alebo štvorcové proftrube s prierezom najmenej 40×40 mm. Pred začatím inštalácie stĺpikov ich inštalácie sú umiestnené pomocou kolíkov a natiahnuté na ne. Krok inštalácie náplasti je rovnaký všade. Na montáž rúr, postupujte takto:

 1. Pomocou elektrického pohonu alebo motoblock – a záhradná borah bez horizontálnej rukoväte – kopírovaných otvorov pre piliere na požadovanú hĺbku.
 2. Rez s pomocou mlynčeka Professional na segmentoch. Takže 6 metrových segmentov prinášaných z kovových väzieb, odporúča sa znížiť na polovicu do rovnakých častí.
 3. Farba Profrubebe Pôdne skloviny pre kov. Podzemná časť môže byť pokrytá farbou na základe bitúmenu – chráni oceľ z vody po mnoho rokov.
 4. S pomocou konkrétnej zmesi Betónu značky M250 / M300 (Takáto sila je dostatočná na príjmu), pozorovanie proporcií sutiny, cementu, piesku a vody.
 5. Nainštalujte v jamkách Vrstva hydroizolácie (jednoprovená polyetylénová). Nebude dať ílu a chernozem, obklopujúci otvor, zmiešaný s povrchom (vzhľadom na pôdne) vrstvy betónu – inak sa sila poteru môže znateľne znížiť. Na dne každej jamky umiestnite malý rozdrvený kameň (sutiny dropsy).
 6. Nalejte betón do jamiek, kontrolu – av prípade potreby visieť – Poliaci nad hladinami bublín alebo laserov. Musia byť prísne vertikálne.
Prečítajte si viac  Všetko o kolaps

Ak chcete poskytnúť betón maximálnej pevnosti po prvých 6 hodinách od konca jeho infúzie – a v priebehu nasledujúcich 10 dní – miesta poteru sú napojené každé alebo niekoľko hodín. V tom, že sa odporúča, aby to urobila každú hodinu alebo dva. V zime, s niekoľkými stupňami tepla, voda schne o 10 alebo viac pomalšie. Počas týždňa, dva betón napídu extrémne množstvo vody a bude ešte silnejší.

Ak chcete nainštalovať Rabitsa, postupujte takto:

 1. Napätie a upevniť hrubý (až 4 mm) drôt na hornej a spodnej hranici reťazca. Hrubý drôt je viazaný na stĺpce s riedidlom. Dokonalá možnosť – zváranie segmentov výstuže do 10 mm na rovnakých hraniciach.
 2. Napätie a opraviť Rabite, Ohýbanie koncov na drôte alebo armatúrach.

Horizontálne priečky z obdĺžnikových sáčkov nie sú vhodné – sú vhodné len pre narovnú oceľ, ako je pozinkované strešné železo.

Ak chcete nainštalovať drevené piliere, postupujte takto:

 1. DOCK WELLS pre 10 alebo viac centimetrov pod úrovňou mrazenia zeme. Poliaci nemôžu byť pochované nad dnom Frosty.
 2. Podzemné časti stĺpcov Nalejte prostriedky z hniloby a horenia, Krytie bitúmenu a inštalácia v studniach.
 3. Point Fine Cruspat (Chubble Dopusteout) v zostávajúcom voľnom mieste jamiek a umývadlo.
 4. Skontrolujte, či príspevok na úrovni.
 5. Prebuďte nechty alebo skrutkujte skrutky do nadzemnej časti piliera – na miestach, kde je kapitola pripojená. Ukazuje sa, že príspevky s inštalačnými háčikmi.
 6. Napätie Rabity a farby Vodotesné farby, Trvalo udržateľné vyhorenie na solárnom ultrafialovom.

Asbické cementové piliere sú v skutočnosti rúry betónové, podobne ako oceľ, alebo sú inštalované na vopred určenom armofrkasoch z troch alebo štyroch pozdĺžnych tyčí vystužených priečnymi segmentmi. Armatúra s priemerom 12-20 mm sa používa v závislosti od priemeru Asbotrube a hrúbky svojich stien.

Správna inštalácia plota z reťazovej mriežky umožní získať plot nie menej trvanlivým ako to, čo je vypracované zo strešných škrtovných, horizontálnych a vertikálnych proftrov rôznych častí. Rabity Grid mení častejšie ako samotné piliere.

O tom, ako urobiť inštaláciu plota z reťazovej mriežky s vlastnými rukami, môžete sa naučiť z videa nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: