KonconokontAct „Študenti“: Pros a nevýhody

Betónová kontaktná značka „Študenti“ je špeciálna zloženie primérov používané v stavebných prácach. Veľmi často rôzne zmesi s omietkou sa nedržia na rôznych povrchoch, čo vedie k špecialistom a musia sa uchýliť k používaniu primérov. Domáci tovar pomôže vytvoriť pevnú a vysoko kvalitnú základňu na jednom alebo inom povrchu a pripraví ho na ďalšie opravy. Aké výhody a spotreba konkrétneho kontaktu zo značky „Študenti“ sa učíte v tomto článku. Môžete sa tiež zoznámiť s inými užitočnými informáciami o rozsahu pôsobnosti týchto stavebných materiálov.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Trochu o značke

Spoločnosť „Študenti“ je mnohým známym. Už viac ako 25 rokov vyrába produkty vynikajúcej kvality na trhu domácich stavebných materiálov. Tovar značky zodpovedá nielen ruským, ale aj európskym kritériám kvality a bezpečnosti, sú vyrobené z plne bezpečných surovín. Výroba je automatizovaná a každá fáza tvorby výroby je plne kontrolovaná odborníkmi.

Stavebné výrobky značky „študentov“ sa každý rok vylepšujú odborníci z ich podnikania, K dispozícii v nových aj vylepšených tovaroch, ktoré spĺňajú preferencie profesionálov a potenciálnych zákazníkov.

Rozsah „prospektorov“ poteší mnoho, pretože okrem vysoko kvalitného betónového kontaktu, v nej môžete nájsť farby, tmel, všestranné zmesi, injektáž a oveľa viac, ktoré môžu byť potrebné v stavebníctve.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Klady a zápory

Pred zakúpením konkrétneho kontaktu „Študenti“, Malo by sa považovať za svoje hlavné výhody a nevýhody.

  • Technické vlastnosti tejto zmesi sa potešia dokonca vyberavý kupujúci, pretože produkty priméru „prospektory“ sú odolné voči vlhkosti, majú vysokú transménu plynov a má antiseptické vlastnosti. Odporový materiál z opotrebenia je zrejmý.
  • Veľkou výhodou betónu kontaktu je vynikajúcim závesom s ľubovoľným povrchom.
  • Povrch pokrytý primérom zložením tohto betokontaktu bude čo najrýchlejšie vyschnúť. Pre neskoršie práce môžete pokračovať už po niekoľkých hodinách.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

  • Ekonomická spotreba základného materiálu je zaznamenaná nielen špecialistami, ale mnoho zákazníkov, ktorí sú zapojení do opravy nezávisle.
  • Riešenia výroby spoločnosti „študentov“ nevyžadujú predbežné prípravky, sú pripravené používať ihneď po otvorení kontajnera.
  • Spotreba produktu sa môže nazvať ekonomickým. Takže približne 0,2 – 0,3 kg betónových kontaktov sa používa 1 m2. Podľa majstrov je celkom prijateľné znížiť spotrebu materiálu.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Pre nevýhody sú niektorí kupujúci mierne nafúknuté ceny betónového kontaktu a podľa ich názoru veľkú spotrebu. Ale názory sa líšia, takže je jasné, že je jasné, že je to nemožné.

Obsah

K dnešnému dňu, v sortimente spoločnosti „Študenti“ nájdete základňa betónového kontaktu, aby ste zlepšili vlastnosti spojky s hladkými betónovými povrchmi. Môžete ho kúpiť v nasledujúcich zväzkoch: 3 kg, 5 kg a 20 kg.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

ConconOKONTACT Táto značka je vhodná pre rôzne typy práce.

  • Je nevyhnutné pre predbežné stavebné práce a povrchovú úpravu inej hustoty. Vodiče môžu byť pokryté „prospektormi“ a monolitický betón, betónové bloky, ako aj keramické dlaždice a sadrokartón.
  • Základňa nesmie byť len hustá, ale tiež zle absorbovať vlhkosť, ale betónový kontakt sa vyrovná s najťažším prípadom.
  • Vhodné na primovanie nielen stien, ale aj stropy.
  • Napriek veľkému rozsahu pôsobnosti sa tento betónový kontakt neodporúča na povrchovú úpravu, ktorá má priamy kontakt s potravinárskymi výrobkami.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Aplikujte a distribuujte primér „Prospectors“ sú celkom jednoduché. To sa dá urobiť nezávisle, bez toho, aby sa uchýlili k pomoci špecialistov. Keďže zmes je už pripravená na použitie, musí sa pred podaním žiadosti dôkladne premiešať. Je možné ho distribuovať pomocou valčeka alebo kefy, ako je pohodlnejšie. Nie je možné použiť zamrznutú základňu. Odporúča sa pracovať v miestnosti s teplotným režimom najmenej piatich stupňov tepla.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

KonconokontAct „Študenti“ sa vyrábajú v špeciálnych plastových vedrách, v ktorých je veľmi výhodné skladovať a prepravovať. Skladovanie odporúčané pri teplote piatich až tridsiatich stupňov. So vhodným skladovaním sa tento výrobok môže používať počas roka od dátumu výroby.

Dôležité momenty

Nezabudnite, že pred použitím betónu kontaktu by základňa mala byť suchá, ako aj vopred purifikované z prachu a rôznych kontaminantov. Táto zmes pôsobí povrchne, neprenikne samotnú základovú štruktúru. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité predbežné pripraviť dôvody, aby v budúcnosti neposkytoval primér.

Práca s primérom potrebujú len podľa pokynov, Tiež nezabudnite na pracovné odevy a iné osobné ochranné prostriedky, vrátane rukavíc a respirátorov. Mnohí sa diví, koľko je možné urobiť náterové vrstvy. Podľa odborníkov, jeden alebo dvaja budú dosť dosť.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Recenzie

Väčšina majstrov a zákazníkov, ktorí pracovali s týmto materiálnym dovolenkom o ňom a o značke mimoriadne pozitívnej spätnej väzbe. Vo všeobecnosti je potrebné poznamenať, že konconpount je veľmi dobrou voľbou pre rôzne plochy, dokonca aj s nízkymi hladinami spojky. Vďaka najlepšej kvalite samotného materiálu a jeho vynikajúcich technologických vlastností sa povlaky získavajú podpera. Okrem toho, majstri vyrábajú veľké výdavky, špecifikácie a rozumné ceny pre materiál. Podľa mnohých špecialistov ich prípadu, vedra s primérou zmesou 20 litrov sú považované za najobľúbenejšie, nie sú potrebné na prípravu, ale môžete okamžite začať priméru.

KonconokontAct "Študenti": Pros a nevýhody

Ďalšie informácie o používaní primeru nájdete v časti Video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár