Najúčinnejšie prostriedky z muchy a sgov

Muchy a poludy môžu byť veľmi nepríjemné, nehovoriac o tom, že sú často dopravcovia infekcie. Preto finančné prostriedky, ktoré im umožnia vystrašiť, sú vždy v dopyte. Zvážte ich najúčinnejšie.

Najlepšie spreje

S príchodom letnej sezóny ľudia idú do prírody a letných chatov. Často, taká dovolenka zatienená prítomnosť moshcar, komáre. V tomto prípade vám vysoko kvalitné odpudzovanie umožňuje zlepšiť váš pobyt v prírode.

Medzi mnohými drahými a lacnými výrobkami je dôležité, aby ste si vybrali, v prospech prostriedkov, ktoré pomôžu doma rýchlo zbaviť muchy. Vek osoby, individuálna neznášanlivosť pre tých alebo iných komponentov.

Prvá vec, ktorá by sa mala vždy venovať pozornosť, je zloženie. Ak sa predpokladá použitie prostriedkov na tehotné alebo dieťa, je lepšie vybrať liek bez zápachu s minimálnym počtom aktívnych komponentov.

Všetky z nich sú rozdelené do dvoch veľkých skupín: Kontakt a expozícia skupiny. Ak by sa prvá mala aplikovaná na kožu, zvyšok ovplyvňuje atmosféru okolo osoby.

Nájazd

Presné útoky aerosól. Jeho výhodou je, že produkt môžete použiť aj na ulici.

„Čistý dom“

Ďalším ekonomickým nástrojom z muchy je sprej, pred použitím je potrebné dobre pretrepať.

DR. KLAUS

Tento produkt sa používa nielen doma, ale aj na stránke. Vzhľadom k tomu, že pomáha vyrovnať sa s muchy, komáre a osi.

„Refatamid“

Ruská značka ľahko zvláda hmyzom. Jeho výhoda v jednoduchosti a spoľahlivosti. Z postreku nie je stopa, je tu príjemná vôňa.

V predaji je špeciálne detské série, všetky prostriedky majú mierny účinok, nespôsobujú alergie.

„Taiga“

Ide o celú líniu tovaru z hmyzu, s ktorým musíte bojovať nielen v prírode, ale aj v každodennom živote.

Existujú akaricídne prípravky, ktoré sú určené na ochranu proti komárom. Takéto spreje sa aplikujú na oblečenie, majú dlhú akciu. Skidden pre človeka, hmyz okamžite zomrie.

Mosquitall

Vysoká kvalita, je tu sprej a deti od dvoch rokov. Po použití chránia dva týždne.

Sticky páske

S nástupom tepla je potrebné bojovať v interiéri s muškami, ktoré stále ležia na sedenie na potraviny, čisté uteráky, jedlá. Sticky pásky sa už dlho založili ako bezpečný a účinný prostriedok na opravu pre strety a z muchy.

 • Flop. Výrobok sa vyrába v Číne a prichádza na predaj vo forme rukávu, vo vnútri, ktorý je páska skrútená. Na balíku existuje podrobná inštrukcia na použitie, v ktorej sa dieťa objaví. Ak hovoríme o chemickej toxicite, potom je to nízka, 4. ročník. Bude mať prospech na mieste mesačne, potom sa odporúča zmeniť stuhou do nového. V uzavretej forme je možné skladovať až tri roky, potom už stráca jeho účinnosť. Náklady na výrobok – až 15 rubľov.

 • „Čistý dom“. Výrobok sa vyrába v našej krajine. Ribbon je v kartónových obaloch, existuje pokyny. Je lepšie umiestniť, kde sa výrobok netiahne na hlavu alebo oponu. Servisná životnosť Po rozbalení mesiaca, stojí až 15 rubľov.

 • „FUMITX“. Vyrobené aj v Rusku, prichádza na predaj. Vo vnútri Balenie 4 KAPY VAŠEJ VYKONÁVANÍ. Atraktanta používaná ako hlavná účinná látka. Tovar je vhodné použiť, len vytiahnite červenú slučku a vytiahnite pásku. Potom ho pripojte vertikálne. Striktne zakázané zavesiť produkt v blízkosti vykurovacích prvkov a otvoriť oheň. Toxicita je minimálna, nezistená žiadna odparovanie. Izba v 10 štvorcov bude vyžadovať 3-4 kusy. Účinnosť sa zachová do 45 dní. Môže byť uložený v balení až 4 rokoch. Nastaviť hodnotu – až 70 rubľov, v závislosti od regiónu.

 • „Deštruktívna sila“. Nástroj je prezentovaný vo forme set, v ktorom 4 pásky. Stojí za to vysielať na miestach s veľkým klastrom. Vyrobené v Ruskej federácii, nie ubytovaných v blízkosti vykurovacích zariadení. Ak sa to rozbaľuje, tak, že ruky boli opuchnuté, lepidlo sa jednoducho odstráni olejom a bavlneným tamponom. Hlavnou výhodou opísaného produktu je vysoká účinnosť 6 mesiacov. Náklady na súpravu – iba 50 rubľov.

 • BOYSCOUT „POMOC“. Najefektívnejšie znamená, že je veľmi populárny so spotrebiteľom. Domáci výrobca ho vyrába na trh. Pokyny pre výrobok sú k dispozícii v krabici 4 pásky, pre ľudí a zvieratá sú absolútne bezpečné.

Top fumigátory

Boj proti muškám a pomocným pomoci a fumigátorom. Toto nie je najúčinnejší nástroj, ale nie je na poslednom mieste.

Fumigácia – proces, v ktorom je prostredie nasýtené pármi insekticídu. Účinnosť expozície závisí od spôsobu odparovania hlavnej účinnej látky.

Niektorí radšej jednoducho sa dostanú do miestnosti a na ulici dosky z hmyzu, ale Takže spotreba prostriedkov je väčšia ako pri používaní špeciálneho zariadenia a kvapaliny v ňom.

Malo by sa chápať, že pri použití fumigátorských muchy a poludy okamžite nezomrú. Len keď je vzduch nasýtený potrebným množstvom insekticídu, pár nepriaznivo ovplyvňuje dýchací systém a hmyzom zomrie.

Tam sú tie fumigátory, ktorí si najčastejšie kupujú.

 • „Raptor“. Efektívny nástroj z hmyzu. V predaji sú k dispozícii nielen kvapaliny, ale aj dosky pre fumigátory. Hlavná látka – Vapres. Vývoj produktu sa vykonáva v Japonsku. Možno použiť nielen v obytnej miestnosti, ale aj v kancelárii, na sklade. Výhody – rozumná cena a neprítomnosť zápach. Jeden doska je dosť osem hodín. Kvapalina sa spadne s hmyzom za mesiac.
 • Nájazd. Ako hlavná účinná látka – harmanček. Jedno zariadenie môže zakryť plochu do 20 metrov štvorcových. Toxicita je prakticky neprítomná.
 • „Čistý dom“. Províril na účinnosť dosky pre fumigátory majú v zložení dvoch zložiek – insekticídne mydlo a harmanček. Jedna doska je dosť 12 hodín. Po 10 minútach môžete vidieť pozitívny účinok. Všetky hmyz v interiéri zomrú za hodinu.
 • Nastaviť pomoc. Nie je to zlý kvalitný fumigátor, ktorý môže byť použitý s doskami alebo kvapalinou. Zabíja tak komáre a muchy. Pre takúto univerzálnosť sa výrobok stal dopytom od spotrebiteľa. Fľaša s kvapalinou môže pracovať do 240 hodín. V súbore je ultrafialový vysielač. Nezávislá akcia o hmyzoch nemá vplyv na človeka a zvieratá. Možno použiť aj v interiéri s malými deťmi.

Existujú aj iné finančné prostriedky, ktoré nie sú menej v dopyte od moderného kupujúceho. Medzi nimi:

 • „COMEROF“;
 • „Caput“;
 • „Necesika“.

Všetky fumigátory majú podobný princíp činnosti.

Ďalšie najúčinnejšie prostriedky

S pomocou špecializovaných prostriedkov môže byť boj proti nepríjemným muškám jednoduché. Tam je ďalší spôsob, ako sa zbaviť muchy a sudcov dlhú dobu – používanie špecializovaných lampy.

Jedným z najobľúbenejších produktov v tejto kategórii je ZAPP. Hmyz lietajú na žiaru, vo vnútri lampy dostanú smrtiace vypúšťanie elektriny.

Také zariadenie môžete dať ako konvenčnú žiarovku. V dizajne je ochranná mriežka, takže aj dieťa nebude môcť tlačiť prst. Lampa je inštalovaná nielen v interiéri, ale aj na ulici a dokonca aj v stane. Polomer činnosti – 60 kV. M.

Výhody – efektívnosť a rýchle účinky, ľahkosť pri inštalácii, efektívnosti. Produkt má širokú škálu akcie a je úplne neškodné. Ale je tu malá nevýhoda – je potrebné pravidelne čistiť od mŕtveho hmyzu.

RAID je prezentovaný v dvoch verziách: Platne a Aerosól. Ak potrebujete na delenie hmyzu na priebežne zničiť, odporúčame použiť platne, ktoré sú umiestnené doma na neprístupných miestach pre dieťa.

Sprej „Clean Home“ dokázal svoju účinnosť s nepríjemným hmyzom. Sú liečené okennými parapetmi, dverami, stenami. Liek sa môže použiť okamžite, okamžite, okamžite, okamžite, a účinok je dlhý. Na nábytok a iné povrchy neopúšťa škvrny, v ktorých jeho nepochybná výhoda.

Môže byť použitý na trvalej doske tohto výrobcu. V jednom balení 10 kusov je to dosť pre veľkú plochu. Žiadny vôňa takého prostriedku na atmosféru nezvyšuje.

Aby ste sa nestarali o hmyz, môžete použiť fumigačnú tekutinu. Jedna fľaša je dosť 45 dní.

Pre muchy, rôzne výrobcovia ponúkajú insekticídne pasce, ktoré nielen zabíjajú muchy, ale tiež zabrániť ich následnému vzhľadu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: