Použitie fondov rebatamidu z komárov

Refatambomid je všestranné činidlo, ktoré vám umožní rýchlo sa zbaviť komárov. Tento výrobok má vysokú úroveň kvality, vyrobené v utesnených valcoch s rôznymi objemmi. Skladá sa len z bezpečných komponentov, ktoré môžu zničiť hmyz.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

všeobecný popis

Refratambomid obsahuje špeciálnu zložku dietyl-M-toluhaumumu (Deta). Je to ten, kto má škodlivý vplyv na komáre. V závislosti od percenta týchto zložiek môžu byť aerosóly použité v rôznych podmienkach.

Tento prvok je špeciálna organická látka, toluénový derivát. Uvoľňuje insekticídne vlastnosti, možno použiť na starostlivé spracovanie odevov, ako aj aplikovať na povrch tela.

Stále v kompozícii môže zahŕňať dimetylftalát látky. Je to organický éter. V nadmerných množstvách je toxický. Komponent uľahčuje zničenie akéhokoľvek krvného samovoľného hmyzu, vrátane kliešťov, komárov.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Nezabudnite, že je kategoricky nemožné rozprašovať prostriedky na syntetické materiály a výrobky vyrobené z plastu, vedľa otvoreného ohňa, tiež neuchovávajte nádobu s tekutinou na osvetlení slnkom. V procese aplikácie je tiež zakázané fajčiť.

Takýto hmyz sa môže vyrábať nielen vo forme spreja, ale aj vo forme špeciálnej ceruzky, fumigátora alebo krému. V súčasnosti je k dispozícii niekoľko základných odrôd takýchto kompozícií.

Refratambomid možno nájsť v špecializovaných predajniach, ako aj v ekonomických oddeleniach, supermarketoch. Cena z krajov sa môže výrazne líšiť. Ale priemerné náklady na jeden baldachýn je 110-120 rubľov.

Kapacity s takýmito tekutinami môžu mať iný objem, ktorý by sa mal zvážiť pri výbere vhodnej možnosti. Všetci sú vhodné, aby so mnou pre prechádzku alebo na dovolenke.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

A ich aplikácie

Analyzujeme oddelenie hlavných typov takýchto peňazí z komátorov.

  • „Maximálne“ rebatambomid „. Takáto látka môže byť použitá na účinnú ochranu užívateľa od komárov, kliešťov a komárov. Obsahuje Deta (celkový obsah 28%), produkty obsahujúce alkohol, rôzne dodatky. Tento aerosól sa predáva vo valci s kapacitou 147 mililitrov. Pred rozprašovaním by sa nádoba mala dôkladne zosilnená. Látka sa aplikuje na otvorené oblasti kože vo vzdialenosti asi 20-25 centimetrov. Ak potrebujete aplikovať látku na tvár, potom je lepšie striekať vopred do dlane, potom z neho, aby bol zloženie na koži tváre, pričom sa vyhnete oblasti okolo očí.

Postrek na odevných predmetoch v dostatočnom objeme, takže tkaný materiál môže byť tak impregnovaný kvapalinou.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • „Refatamid-Anti-Komar“. Látka má deta v koncentrácii 30%, takže sa považuje za najúčinnejšiu možnosť, ktorá môže efektívnejšie bojovať proti rôznym škodlivým hmyzom. Sprej Kompozícia by mala byť na neblokovaných miestach na tele, oblečenie. Tehotné ženy, mladé deti túto kompozíciu uplatňujú. „Refatmbomid-Anti-Comarity“ si zachováva svoje vlastnosti do 4 hodín po použití. Látka sa predáva v hermetických nádobách s objemami 100 a 145 mililitrov.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • „Refratambomid vystužený anti-meradlo“. Kompozícia má najvyššiu možnú akciu. Koncentrácia hlavnej zložky je 38%. Sprej by sa mal aplikovať len na oblečenie a tkaniny, je lepšie, aby ste ju nestriekali na kožu, pretože môže byť spôsobená ostrou alergickou reakciou.

„Refátmbomid vystužený anti-comer kategoricky nemožné používať tehotné a ošetrovateľské ženy, deti. Aerosól je vyrobený vo valci s objemom 145 mililitrov.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • „Refatambomid baby“. Model je špeciálne navrhnutý pre deti. Obsahuje len 4% dátum. Táto kompozícia je absolútne bezpečná pre dieťa (prípustné použitie od 3 rokov). Môžu zvládnuť pokožku, vyhnúť sa oblastiam okolo úst a očí, oblečenia. Celkové trvanie účinku je takmer 2 hodiny. Sprej môže byť aplikovaný nie viac ako 2-krát týždenne. Predáva sa v 100 mililitrových tankoch.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • Emulzia proti obchodnému smotanu pre reflat. Takýto ochranný krém z komárov sa priamo aplikuje na otvorené oblasti tela. Termín takéhoto prostriedku je približne 4 hodiny.

Okrem toho umožňuje poskytnúť hydratačný a zmäkčujúci účinok na kožu.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • Mlieko „Ochrana reponambomid pre deti“. Nástroj vám umožňuje rýchlo vystrašiť škodcov od osoby. Toto mlieko je určené na aplikáciu na pokožku, pôsobí do 4 hodín. Kvapalina môže byť použitá pre deti od 2 rokov.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • „Refatamid“ – platne. Tento ochranný prostriedok z komárov a komáre sa predáva spravidla 10 kusov. Môže sa použiť len so špeciálnymi elektrickými zariadeniami.

Pred zapnutím príslušných zariadení musíte otvoriť okno do miestnosti, potom môžete otvoriť obal, vytiahnite dosky a vložte ich do zariadenia, potom je súčasťou siete.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • Repelent „Refatamba. Extra Antolicus. Kvapalina sa predáva vo valci s objemom 100 ml. Slúži ako spoľahlivé prostriedky na ochranu osoby z lesných kliešťov, blchy. Repelent obsahuje špeciálnu aktívnu zložku. Môže výrazne zvýšiť účinok používania. Zloženie by sa malo uplatňovať len na oblečenie.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • Repelent „Refatamid Extreme“ (vystužený). Látka bude chrániť osobu od komárov, komáre, kliešťov a malých krajín. Môže sa aplikovať na koži aj oblečenie. Výrobok vo svojom zložení má približne 40% hlavného produktu Deta. Stojí za to používať len pre dospelých. Najčastejšie v obchodoch nájdete kapacitu 150 mililitrov.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

  • Špirála „rebatambomd“ z komátorov. Najčastejšie sa vyrábajú v celých množstvách 10 kusov. Takéto ochranné špirály vám umožňujú zbaviť komárov a komáre. Produkty môžu byť použité v starostlivo vetraných miestnostiach, ako aj vonku. Prostriedky by mali byť vyriešené z jedného konca. V procese jeho napätia bude neustále alokovať špeciálne látky, ktoré spôsobujú rýchlu smrť škodlivého hmyzu. Použite podobné výrobky by mali byť schopné.

V jednej sade je tiež malý pohodlný stojan pre špirálu. Dizajn poskytne ochranu do 8 hodín. Zatiaľ čo spaľovanie začne tvoriť čierne.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Recenzie Recenzie

Mnohí spotrebitelia si všimli, že produkty rebatamidu sú pomerne účinné, vám umožní zbaviť sa takmer všetkého krvného škodlivého hmyzu. Všetky prostriedky sú veľmi rýchlo začne konať.

Aerosóly, špirály a dosky, podľa väčšiny používateľov, majú relatívne nízke náklady, si to dovolia osobe. Všetky pružiny sú ekonomicky strávené. Jeden kontajner môže byť dosť pre celú letnú sezónu s neustálym používaním.

Okrem toho to bolo, že Spreje môžu byť striekané v interiéri na tkané materiály, nepoškodzujú osobu a neposkytujú pre neho nebezpečné výrobky.

Niektorí kupujúci sa vyjadrili, že takéto prostriedky ochrany proti komárom majú dlhú dobu platnosti po jednom spreje.

Použitie fondov rebatamidu z komárov

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár